مسابقات کشتی فرنگی جوانان جهان



مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

مسابقات کشتی فرنگی جوانان جهان را از این سایت دریافت کنید.

برنامه کامل مسابقات کشتی قهرمانی جوانان جهان، ۲۰۲۲ + جدول و نتایج (فیلم و عکس)

مسابقات کشتی قهرمانی جوانان جهان طی روزهای ۲۴ تا ۳۰ مرداد در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می شود.

صفحه اصلی سرویس مکمل

۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷

این خبر تکمیل می شود

برنامه کامل مسابقات کشتی قهرمانی جوانان جهان، ۲۰۲۲ + جدول و نتایج (فیلم و عکس)

مسابقات کشتی قهرمانی جوانان جهان طی روزهای ۲۴ تا ۳۰ مرداد در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادار اقتصاد، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جوانان جهان از روز ۲۴ تا ۳۰ مرداد در شهر صوفیه بلغارستان برگزار می شود.

پخش زنده مسابقات کشتی قهرمانی جوانان جهان + لینک

در وزن 57 کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر سیمون پیرودو از ایتالیا را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر 5 مغلوب جوری وولک از آمریکا شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. محمدنژاد جوان در این گروه با نتیجه 11 بر صفر  عزیزبک نایموف از ازبکستان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار مقابل لوکا گوینجیلیا از گرجستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی دست یافت و صاحب مدال برنز شد.

تصاویری از مسابقات پنج وزن اول 

در وزن 61 کیلوگرم آرمین حبیب زاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر میکیتا آبراموف از اوکراین را از پیش رو برداشت و به مرحله یکچهارم نهایی رفت. وی در این مرحله در یک کشتی نزدیک با نتیجه 13 بر 11 نیکولاس بوزاکیس از آمریکا را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حبیب زاده در این مرحله با نتیجه 3 بر صفر حمزات ارسامرزویف از فرانسه را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این با نتیجه 5 بر 3 مغلوب یوتو نیشیوچی از ژاپن شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 65 کیلوگرم محمدرضا شاکری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 14 بر 3 موحامد بکتمیروف از اتریش را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی با نتیجه 6 بر 5 مغلوب روبرت کورنلا از آمریکا شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، نماینده کشورمان حذف شد.

در وزن 70 کیلوگرم حسین محمد آقایی در دور نخست با نتیجه 3 بر 1 بگیجان کولداشیف از ازبکستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 14 بر 4 مارسل ناگی از مجارستان را مغلوب کرد و راهی مرحله یکچهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 9 بر 7 مغلوب میشل مسنبرینک از آمریکا شد و با توجه حضور این کشتی گیر در دیدار پایانی، نماینده کشورمان به گروه بازنده ها رفت. محمدآقایی در این گروه مقابل کانات کریمبکوف از قرقیزستان با نتیجه 12 بر 2 به برتری دست یافت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 5 بر 2 از سد هایک پاپیکیان از ارمنستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 74 کیلوگرم عرفان الهی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 4 از سد الکساندر فاکوندو از آمریکا گذشت و به مرحله یکچهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل ساگار جاگلان از هند با نتیجه 10 بر 5 مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف هندی مقابل حریف ژاپنی در مرحله نیمه نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 79 کیلوگرم سبحان یاری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 6 بر 1 از سد برایدیو تامپسون از آمریکا گذشت. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی با نتیجه 8 بر صفر اویج بکایر از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 9 بر 6 از سد اوتاری آدیشویلی از گرجستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. یاری در این دیدار با نتیجه 5 بر صفر موشق مکرتچیان از ارمنستان را مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت.

تصاویر مسابقات رده بندی  و فینال

در وزن 86 کیلوگرم عارف رنجبری در دور نخست با قرعه استراحت روبرو بود. وی در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر ژولین ایوانوف از بلغارستان را مغلوب کرد و به مرحله یکچهارم نهایی راه یافت و در این مرحله به مصاف رحیم ماگمادوف نایب قهرمان سال گذشته، از فرانسه با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور حریفش به دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. رنجبری در این گروه با نتیجه 3 بر صفر آنجلوس کوکلاریس از یونان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 3 بر 1  سبوحی امیرارسلان اف از آذربایجان را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

گزارش تصویری کشتی قهرمانی جهان - یکگزارش تصویری کشتی قهرمانی جهان - دو

در وزن 92 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر ساتوشی میورا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی با نتیجه 10 بر صفر کریستین آنگیال از مجارستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فیروزپور در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر مقابل ادلان ویسخانوف از فرانسه به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. نماینده کشورمان در این دیدار با نتیجه 11 بر صفر مقابل آندرو مارگیشویلی از کشور گرجستان به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 97 کیلوگرم امیرعلی آذرپیرا در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر تویوکی هامادا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی با نتیجه 10 بر صفر زلیم خان موسیخانوف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. آذرپیرا در این مرحله با نتیجه 6 بر 4 مغلوب ریفات گیداک از ترکیه شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 5 بر 1 از سد داوید مچدلیدزه از اوکراین گذشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 125 کیلوگرم امیررضا معصومی پس از استراحت در دور نخست، در دور بعد با نتیجه 14 بر 4 مراب سلیماناشویلی از گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. معصومی در این مرحله با نتیجه 11 بر 1 نیکولاس فیلدمن از آمریکا را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 13 بر 1 ماهندرا گایکواد از هند را شکست داد و به مدال طلا دست یافت.

00:00 00:00 00:00 00:00

تصاویر جالب از این مسابقات ببینید

تصاویر جالب از این مسابقات ببینید رقابت های کشتی جوانان قهرمانی جهان – بلغارستان (گزارش تصویری)

عکس های جالبی از این مسابقات ببینید
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.radareghtesad.ir

کشتی فرنگی جوانان جهان

تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و 5 مدال برنز به عنوان نایب قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در روسیه دست یافت.

کشتی فرنگی جوانان جهان| ایران نایب‌قهرمان شد

۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۷اخبار ورزشیاخبار کشتی و وزنه برداری

تیم ایران با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و ۵ مدال برنز به عنوان نایب‌قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در روسیه دست یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان روزهای 29، 30 و 31 مردادماه در شهر اوفای روسیه برگزار شد و تیم ایران با کسب یک مدال طلای امیررضا ده‌بزرگی در وزن 55 کیلوگرم، یک مدال نقره سعید اسماعیلی در وزن 60 کیلوگرم و 5 مدال برنز ایمان محمدی در وزن 63 کیلوگرم، محمدحسین آذرم‌دخت در وزن 77 کیلوگرم، محمد ناقوسی در وزن 82 کیلوگرم، مرتضی القوسی در وزن 97 کیلوگرم و امیرمحمد بیات در وزن 130 کیلوگرم و با 130 امتیاز به عنوان نایب‌قهرمانی دست یافت.

در این مسابقات تیم روسیه با 183 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید و تیم آذربایجان با 101 امتیاز سوم شد.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان در این مسابقات به‌شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم امیررضا ده‌بزرگی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 4 از سد المیر علی‌یف از آذربایجان گذشت. وی در دور سوم و در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل آدم اوزون از ترکیه با نتیجه 8 بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. ده‌بزرگی در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر ایسخار کوربایف از قزاقستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 3 بر یک از سد علی مردون عبدالله‌یف از ازبکستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 60 کیلوگرم سعید اسماعیلی در دور اول با نتیجه 2 بر 2 ادموند نازاریان قهرمان بزرگسالان اروپا از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر مقابل مرت ایلبارس از ترکیه به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. اسماعیلی در این مرحله با نتیجه 7 بر 4 از سد نورسلطان بازاربایف از قزاقستان گذشت و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. اسماعیلی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر ارسلان‌بک سلیم‌اف از لهستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار پایانی با نتیجه 7 بر 3 مقابل دین ایسلام باماتوف از روسیه مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 63 کیلوگرم ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر چیز لاجوآی از آمریکا را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه 11 بر 3 مغلوب ساید باکایف از روسیه شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، محمدی راهی گروه بازنده‌ها شد. وی در این گروه مقابل ضیا باباشوف از کشور آذربایجان با نتیجه 8 بر صفر پیروز و راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 8 بر صفر مانوئل استویچا از رومانی را از پیشِ‌رو برداشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 67 کیلوگرم دانیال سهرابی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر مغلوب دین کوشکار از قزاقستان شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله یک‌چهارم نهایی، سهرابی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 72 کیلوگرم امیر عبدی در دور اول مقابل اوگنی بایدوسوف از روسیه با نتیجه 5 بر 3 مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، عبدی به گروه شانس مجدد رفت. وی در این گروه ابتدا با نتیجه 8 بر صفر لوکا مولوبابیچ از کرواسی را مغلوب کرد و در دیدار دوم با نتیجه 10 بر صفر  ولادیسلاو یوتوشنکو از اوکراین را از پیشِ‌رو برداشت و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در دیدار با نتیجه 9 بر 6 مقابل آتیلا توسماگی از مجارستان مغلوب و پنجم شد.

در وزن 77 کیلوگرم محمدحسین آذرم‌دخت پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر واسیل کوجوک از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه 12 بر 4 مغلوب اکسایوس موکوبو از نروژ شد و با توجه به راهیابی این کشتی‌گیر به دیدار فینال، آذرم‌دخت به گروه شانس مجدد رفت. وی در این گروه با نتیجه 5 بر 2 از سد کریستوفر کلانی از مجارستان گذشت و راهی دیدار رده‌بندی شد. آذرم‌دخت در این دیدار و در یک کشتی تماشایی با نتیجه 8 بر 4 از سد عماد ابوالاتا از مصر گذشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 82 کیلوگرم محمد ناقوسی در دور نخست با نتیجه 9 بر 5 و ضربه فنی فارس قالی از مصر را از پیشِ‌رو برداشت. وی در دور دوم مقابل مارسل استرکنبورگ از هلند با نتیجه 8 بر صفر مغلوب شد و با توجه به راه‌یابی این کشتی‌گیر به دیدار فینال، وی نیز به گروه بازنده‌ها رفت. ناقوسی در این گروه ابتدا با نتیجه 9 بر یک از مقابل آدام گارژیولا از لهستان پیروزی شد. وی در مبارزه بعدی با نتیجه 5 بر صفر مقابل امیرخوان سچویف از روسیه به برتری دست یافت و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 11 بر 5 از سد میکیتا الیکسیف از اوکراین گذشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 87 کیلوگرم علی عابدی درزی در دور اول با نتیجه 4 بر 3 مقابل آلگوت کالمان از سوئد مغلوب شد و با توجه به حذف این کشتی‌گیر در دور بعد، عابدی درزی حذف شد.

در وزن 97 کیلوگرم مرتضی القوسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 3 مقابل ایگناس بوکاسکاس از لیتوانی به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه 2 بر 1 هایک خلویان از ارمنستان را از پیشِ‌رو برداشت و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر یک مغلوب پاول حلینچوک از بلاروس شد و به دیدار رده‌بندی رفت. القوسی در این دیدار با نتیجه 5 بر 3 مارکوس وورن از نروژ را از پیشِ‌رو برداشت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 130 کیلوگرم امیرمحمد بیات پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 2 بر 3 مغلوب سرخان ممدوف از آذربایجان شد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، بیات به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه مقابل توماس واورزینزیک از لهستان با نتیجه 4 بر 1 به پیروزی دست یافت و راهی دیدار رده‌بندی شد. بیات در این دیدار نیکولاس نتونیاس از یونان را با نتیجه 6 بر 3 از پیشِ‌رو برداشت و به مدال برنز دست یافت.

رده‌بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به‌شرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1 ـ امیررضا ده‌بزرگی (ایران) 2 ـ علی مردون عبدالله‌یف (ازبکستان) 3 ـ المیر علی‌اف (آذربایجان) و آکیلکات کولژیگیت اولو (قرقیزستان)

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.tasnimnews.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب