کدام حیوان زبان ندارد

کدام حیوان زبان نداردمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

کدام حیوان زبان ندارد را از این سایت دریافت کنید.

تنها حیوانی است که زبان ندارد؟

تنها حیوانی است که زبان ندارد؟

تنها حیوانی است که زبان ندارد؟

تنها حیوانی است که زبان ندارد؟ تنها حیوانی است که زبان ندارد؟

تاکنون 239 نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند.

ماهی (184 نفر) مار (55 نفر)

آخرین اعضای شرکت کننده در این نظر سنجی

سایر نظر سنجی ها

دانشگاه شهید چمران در کدام استان میباشد؟

توتان در کدام استان قرار دارد

کدامیک از اعداد زیر اول است؟

انقلاب صنعتی دراروپا بین کدوم سالها شروع شد؟

یک توپ فوتبال در حالت عادی چه شکلی است؟542

دوره پرورش قارچ دکمه ای چه مدت است؟

زنبورهاي نر داخل كندوي عسل چند روز زنده ميما نند؟

میزان ترشح روزانه بزاق دهان انسان

چهارمین ستارهٔ درخشان در آسمان شب

آلفرد در ٢١ اکتبر سال ١٨٣٣ در کشور......بدنیا امد.

مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد؟:)

اولین مردمانی که مس را کشف کردند ، ...... بودند.mina72

ایشالا امروز تو برنده بشی 3 بزن////فانتوم///

کدام گوشی دوربین ندارد؟

هر سال از چند ثانیه تشکیل شده؟

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.ordup.com

کدام حیوان زبان ندارد

برخی از ماهی ها اصلا زبان ندارند در این نوشته درباره ماهی ها و اینکه زبان سوسک ها چگونه است صحبت کرده ایم و به این سوال که زبان تمساح چگونه است پاسخ داده ایم.

کدام حیوان زبان ندارد

کدام حیوان زبان ندارد

زبان تمساح چگونه است

برای دانستن اینکه کدام جانور آب نمی خورد با ما همراه باشید. در این مقاله که عنوان آن کدام حیوان زبان ندارد است می خواهیم از زبان تمساح ها نیز برای شما بگوییم. زبان تمساح پشت گلوی او قرار گرفته است و این قابلیت را دارد که میزان آبی که وارد بدن او می شود را کنترل کند، البته این زبان از ورود آب به دستگاه تنفسی تمساح نیز جلوگیری می کند. با توجه به تحقیقات انجام شده دریافته اند که تمساح ها نمی توانند زبان خود را تکان دهند، تمساح ها بیشتر عمر خود را زیر آب ها می گذرانند و زبان آنها کاملا بی حرکت است و هیچ نقشی در غذا خوردن آنها ندارد. تمساح ها در کل گوشت خوار می باشند و از هیچگونه مواد گیاهی ای تغذیه نمی کنند. روش شکار این پستانداران بی رحم به این صورت است که آنها توسط آرواره های قدرمت مند خود ضربه ای را به شکار وارد می کنند تا کاملا او را از پا در بیاورند و بعد از آن طعمه را می خورند.

زبان تمساح چگونه است

کدام حیوان زبان ندارد

برای اطلاع از اینکه کدام حیوان مغز ندارد با ما همراه باشید. در میان تمام مخلوقات که خدا خلق کرده است هر کدام از آنها دارای خاصیتی خاص هستند، در رابطه با این سوال شما که کدام حیوان زبان ندارد باید گفت طبق تحقیقات انجام شده انواعی از ماهی ها وجود دارند که زبان ندارند، یا برخی از آنها زبان دارند اما این زبان فاقد قدرت چشایی می باشد از این رو می توان گفت آنها نیز زبان ندارند. ماهی ها دارای انواع مختلفی هستند و همه آنها در آب ها زندگی می کنند. هر کدام از آنها غذای خاص خود را می خورند اما به طوز کلی ماهی ها را از نظر تغذیه می توان به سه دسته همه چیز خوار مانند گربه ماهی، گیاه خوار مانند پیرانا، گوشت خوار مانند اسکار تقسیم کرد. جالب است بدانید در کل سه دسته ماهی وجود دارد :

ماهی های بدون آرواره این ماهی ها اصلا فک یا آرواره ندارند. آنها بال های جفت نیز ندارند و اسکلت آنها از غضروف ساخته شده است، مانند مار ماهی.

ماهی های غضروفی : این ماهی ها دارای اسکلتی هستند که از غضروف ساخته شده است. باله های آنها جفت است و کیسه یا بادکنک شنا دارند. پوست آنها دارای پولک هایی دندان مانند است، مانند کوسه ماهی.

ماهی های استخوانی : این ماهی ها دارای اسکلتی هستند که با استخوان درست شده است. باله های آنها جفت است و دندان هایی دارند که داخل فک بالایی آنها ثابت شده است. آنها کیسه ای بادکنکی دارند که به آنها برای شناور ماندن کمک می کند.

زبان حیوانات

حیوانات نیز مانند ما انسان ها زبانی برای گفتار دارند، به عنوان مثال واق واق کردن یکدفعه سگ اصلا بی دلیل نمی باشد. اگر دقت داشته باشید سگ ها چند مورد گوناگون صدا را از خود تولید می کنند ناله می کنند، واق واق می کنند، زوزه می کشند که هر کدام از این صدا ها دارای معنای خاصی می باشد. اما ما نسان ها هنوز معانی این موارد را نمی دانیم اما ممکن است صاحب سگ که به او آشنایی دارد بتواند معانی خاصی را از رفتار سگ خود متوجه شود. بدانید و آگاه باشید که اگر سگ ها در نیمه شب پار می کنند و یا خروس ها در صبح زود قوقولی قوقول می کنند یا جیر جیرک ها شب ها به صدا در می آیند این بر ای آزار ما نیست و این زبان حیوانات است. به تازگی بیشتر درباره رفتارشناسی حیوانات تحقیق و مطالعه می شود که این مسئله واقعا مهم می باشد.

زبان گربه ها

جالب است بدانید طبق تحقیقات انجام شده گربه ها اصلا در مقابل یکدیگر میو میو نمی کنند و تنها زمانی که در نزدیکی انسان ها قرار دارند و برای آنها میو میو می کنند. آنها در مقابل یکدیگر از روش های دیگری برای ارتباط برقرار کردن استفاده می کنند به عنوان مثال آنها بیشتر از زبان بدن و یا هیس هیس کردن برای ارتباط با هم نوع های خود استفاده می کنند. در واقع میومیو کردن گربه ها یک تکنیک است که آنها برای کنترل جهان پیدا کرده اند. رفتار های گربه ها همه غریزی می باشد.

زبان سوسک ها چگونه است

جالب است بدانید طبق تحقیقات انجام شده سوسک ها از کد مورس برای ارتباط با یکدیگر استفاده می کنند. این حشره چوب زمانی که در یکی از هزاران تونلی که ساخته است پرسه می زند و در چوب درخت حفر می کند برای ارتباط برقرار کردن از سیستمی شبیه به کد مورس بهره می برد این به این معنا است که این سوسک سرش را با ضربات سریع به سقف تونل می کوبد و با این کار پژواکی تولید می کند که در تونل حرکت می کند و به بقیه سوسک ها پیغام او را می دهد و جالب است صدای این ضربات توسط صاحب خانه ای که این سوسک ها در چوب های آن زندگی می کنند قابل شنیدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.daneshju.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب