رنگ تکه ای جلو مو

رنگ تکه ای جلو مومهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

رنگ تکه ای جلو مو را از این سایت دریافت کنید.

جدیدترین ایده رنگ مو تکه ای ترند 1400 زنانه و دخترانه جذاب

ایده رنگ مو تکه ای جدید | ترند رنگ موی جلوی سر

ایده رنگ مو تکه ای جدید | ترند رنگ موی جلوی سر

سوربان تصاویر آرایش عروس

اگر شما می خواهید چهره ای متفاوت و جذابی را داشته باشید می توانید از ایده رنگ مو تکه ای جدید برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید. در این بخش ما قصد داریم تا شما را با جدیدترین مدل های رنگ موی فانتزی مد سال آشنا سازیم.

رنگ مو تکه ای دخترانه

ایده رنگ مو تکه ای جدید 2022

خانم های جوان تمایل دارند تا همیشه تغییراتی را در موهای خود ایجاد کنند. در ادامه این بخش انواع مدل های ایده رنگ مو تکه ای جدید زیبا و متفاوت را ملاحظه خواهید کرد. رنگ موی تیکه ای : این رنگ موی که به عنوان هایلایت پول نیز شناخته می گردد، مخلوط جذابی از سایه های تیره و پر‌نور میباشد. برای دیدن بهترین آرایشگاه زنانه تهران اینجا را کلیک کنید.

رنگ های فانتزی بدون استفاده از دکلره بر روی موها قابلیت رنگ دهی ندارند و لازم است حتما دکلره انجام گیرد، زمان رنگ دهی این نوع رنگها بر روی موها نیز بین ۱۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه متغیر است و بستگی به جنس موها دارد. در انتخاب رنگ موهای فانتزی باید مانند هر رنگ مو دیگری به رنگ پوست خود توجه کنید و رنگ مویی را برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید که با رنگ پوست و چهره شما مطابقت دارد زیرا اگر رنگ مو انتخابی شما متناسب با رنگ پوستتان نباشد چهره شما زشت و نامطلوب می شود.

اکر می خواهید موهای شما به مدت طولانی تری رنگ مو فانتزی داشته باشد باید بعد از هر بار شستشو این رنگ مو ها را تکرار کنید علاوه بر این بهتر است بدانید که رنگ مو فانتزی نسبت به سایر رنگ موهای شیمیایی به موهای شما آسیب بیشتری را می رسانند پس بهتر است برای طولانی مدت از این رنگ موها استفاده نکنید.

رنگ مو تکه ای یخی

رنگ مو تکه ای فانتزی

رنگ موی تکه ای جلوی سر

رنگ مو تکه ای جلو سر

رنگ مو تکه ایی

رنگ مو تکه ای جلوی مو

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.soorban.com

رنگ کردن تکه ای مو

آیا دوست دارید رنگ کردن تکه ای مو را یاد بگیرید؟ با ما در مومیس مرجع و مشاور مو همراه باشید تا با هم رنگ کردن تکه ای مو را با آموزش خانم دیذی ببینیم.

رنگ کردن تکه ای مو

آیا دوست دارید رنگ کردن تکه ای مو را یاد بگیرید؟ با ما در مومیس مرجع و مشاور مو همراه باشید تا با هم رنگ کردن تکه ای مو را با آموزش خانم دیذی ببینیم.

مطالبی راجع تکنیک بی رنگ کردن مو کوتاه هم بخونید

مراحل رنگ کردن تکه ای مو :

مرحله اول رنگ کردن تکه ای مو :

یک ردیف مو از موهای جلوی سر را انتخاب می کنیم که البته پهن بودن و یا باریک بودن این ردیف مو به سلیقه خودمون برمی گرده و می تونیم قطر ردیف موی انتخاب شده را بر حسب سلیقه خودمون کم و یا زیاد کنیم. یا حتی می تونیم به جای یک ردیف مو فقط یک مقدار مو از موهای بالای پیشونی را جدا کنیم و فقط همون مقدار مو را رنگ کنیم. این مدل رنگ کردن مو کاملا به سلیقه مون بر می گرده و می تونیم حجم مویی که می خوایم رنگ کنیم را کم و یا زیاد کنیم.

مقدار موی انتخاب شده در این فیلم فقط مقداری از موهای بالای پیشونی هست که از بقیه موهای جلوی سر جدا می کنیم. بقیه موهای سر را با کش در پشت سر جمع می کنیم. پودر دکلره را با اکسیدان ولوم ۳۰ مخلوط می کنیم. موهای جدا شده را تا دو الی سه سانت مونده به ریشه به مواد دکلره آغشته می کنیم.

این مطلب را هم بخوانید

مدل مو مردانه برش موهای پرحجم

مرحله دوم رنگ کردن تکه ای مو :

موهای دکلره شده را داخل یک فویل قرار می دیم و بعد فویل را تا می کنیم. ۱۵ دقیقه صبر می کنیم و بعد اون دو و یا سه سانتی که از ابتدای موها مونده بود را هم به مواد دکلره آغشته می کنیم و بعد ۱۵ دقیقه صبر می کنیم و بعد موها را می شوریم. آب موها را می گیریم. تونر رنگ مویی را با اکسیدان شماره ۲ مخلوط می کنیم و بعد موها را به تونر آغشته می کنیم. ۳۰ دقیقه صبر می کنیم و بعد موها را می شوریم.

رنگ مو بلوند مرواریدی + سه سانت واریاسیون دودی و دو سانت واریاسیون نقره ای را با اکسیدان ۹ درصد مخلوط می کنیم و موهای دکلره شده را به مخلوط رنگ مو آغشته می کنیم. ۳۰ دقیقه صبر می کنیم و بعد موها را می شوریم. می تونیم برای تقویت موهای رنگ شده از ماسک مو استفاده کنیم.

متشکریم که همراه مومیس مرجع و مشاور مو هستین.

خوشحال می شیم نظر خودتون رو راجع رنگ کردن تکه ای مو زیر همین مطلب برامون ارسال کنین.

اشتراک گذاری 0

فاطمه میرزایی

مطالب مرتبط

فروردین ۳۱, ۱۴۰۱

مدل مو دخترانه آسان با بافت ضربدری

اطلاعات بیشتر

فروردین ۲۷, ۱۴۰۱

مدل مو بچه گانه بافت هدبندی

اطلاعات بیشتر

فروردین ۲۴, ۱۴۰۱

مدل مو کوتاه لایر برای موهای نازک

اطلاعات بیشتر

فروردین ۲۱, ۱۴۰۱

مدل مو دخترانه ساده و زیبا برای موهای بلند

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : moomiss.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب