همسر لوکادیا

همسر لوکادیامهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

همسر لوکادیا را از این سایت دریافت کنید.

بیوگرافی کامل یورگن لوکادیا بازیکن پرسپولیس و همسرش

بیوگرافی و زندگینامه کامل یورگن لوکادیا مهاجم پرسپولیس را می خوانید.

شناسه خبر: ۱۱۳۷۳۰۰ ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۲:۱۰ ۰ A

خانه | ورزشی

بیوگرافی کامل یورگن لوکادیا بازیکن پرسپولیس و همسرش

بیوگرافی و زندگینامه کامل یورگن لوکادیا مهاجم پرسپولیس را می خوانید.

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس بازیکنی است که انتظارات فراوانی از او می رود. در ادامه به بیوگرافی کامل لوکادیا و همسرش می پردازیم.

چکیده ای از زندگی یورگن لوکادیا

نام:یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا طلسم پرسپولیس را می شکند؟

یورگن لوکادیا طلسم پرسپولیس را می شکند؟ بمب پرسپولیس مرد عمل است نه حرف!

زاده:۷ نوامبر ۱۹۹۳ زادگاه:هلند سمت:فوتبالیست ملیت:هلندی قد:۱۸۵ سانتی متر

بیوگرافی یورگن لوکادیا

بیوگرافی کامل یورگن لوکادیا مهاجم پرسپولیس

یورگن لوکادیا در تاریخ ۷ نوامبر ۱۹۹۳ در شهر امن هلند دیده به جهان گشود. او از زمان کودکی، مشغول به بازی فوتبال شد و برای پی اس وی آیندهوون، بوخوم، برایتون و هوفنهایم و تیم فوتبال ملی هلند در پست مهاجم بازی کرد.

قد یورگن لوکادیا ۱۸۵ سانتیمتر می باشد. او از دوران نوجوانی به عرصه فوتبال بطور حرفه ای وارد شد و فعالیت خود را در پست مهاجم بعنوان بازیکن پرسپولیس شروع کرد.

همسر یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا با رایا مجتن، ازدواج کرده است و ثمره ی ازدواج آن ها دو فرزند پسر می باشد که مشغول به بازی در تیم پایه بوخوم هستند. با توجه به اینکه یورگن لوکادیا در پرسپولیس به عنوان فوتبالیست، بازی میکند؛ فرزندان او نیز کار خود را در تیم پایه پرسپولیس شروع کردند.

یورگن لوکادیا و همسر و فرزندانش

رایا مجتن بهمراه همسرش به ایران سفر کرده است. رایا مجتن در زمانی که به ایران وارد شد؛ به قانون حجاب ایران احترام گذاشت و در استوری پیج اینستاگرامش، عکسی از لحظه ورودش به ایران با شال و روسری منتشر کرد.

سرانجام یورگن لوکادیا قراردادی با پرسپولیسی ها بست تا زیر نظر یحیی گل محمدی در فصل جدید پرسپولیس در لیگ برتر ایران بازی کند.

واکنش همسر لوکادیا در استوری اش به خرید جدید پرسپولیس، این چنین بود:« در سفر هستیم برای حمایت از پدر بچه هایم در ایران» لوکادیا که با مسئولان پرسپولیس در ترکیه، قراردادی امضاء کرده بود بهمراه مسئول امور بین الملل پرسپولیس به نام امیرعلی حسینی به تهران سفر کرد.

تیمهای لوکادیا

یورگن لوکادیا با تیم جوانان بارگرس از سال ۱۹۹۸، فوتبال خود را شروع کرد و در این تیم تا سال ۲۰۰۱ فعالیت داشت. او از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۱۰ در تیم امن بازی کرد. او نیز با تیم پی اس وی آیندهوون هلند در سال ۲۰۱۰ قرارداد بست و برای این تیم، ۱۲۷ بار به میدان رفت. در سال ۲۰۱۱ یورگن لوکادیا در تیم بزرگسالان و لیگ اصلی هلند بعنوان بازیکن حرفه ای بازی کرد و ۴۵ گل را به ثمر رساند.

- بازی در برایتون:

در سال ۲۰۱۸ یورگن لوکادیا، پس از ملحق شدن به تیم برایتون انگلیس، ۳۵ بار به میدان رفت و موفق به زدن ۳ گل شد. او بخاطر عملکرد ضعیفش در تیم هوفنهایم انگلیس به صورت قرضی بمدت یک سال بازی کرد و باز هم به تیم سینسیناتی به صورت قرضی پیوست.

- حضور یورگن لوکادیا در بوخوم آلمان:

یورگن لوکادیا با تیم بوخوم آلمان در سال ۲۰۲۲ قراردادی امضاء کرد و ۱۱ بازی و دو گل برای این تیم به ثمر رساند.

- حضور یورگن لوکادیا در پرسولیس:

باشگاه پرسپولیس از یک فوتبالیست هلندی در ادامه نقل و انتقالات تابستانی خود برای لیگ برتر بیست و دوم کمک گرفت که یورگن لوکادیو نام دارد. بنابراین لوکادیو با این باشگاه، قراردادی بمدت یک سال بست و بهمراه همسر و فرزندانش در روز جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ وارد ایران شد. این مهاجم هلندی فوتبال در قاره آسیا برای نخستین بار ، بازی میکند.

یورگن لوکادیا با پیراهن پرسپولیس در تاریخ ۲۹ خردادماه ۱۴۰۱ در مقابل باشگاه فوتبال فجر سپاسی در یک دیدار دوستانه به میدان رفت و موفق به زدن یکی از گل های تیمش شد.

عکس یورگن لوکادیا

بازی های ملی یورگن لوکادیا

از سوابق کاری یورگن لوکادیا می توان به بازی او در رده های مختلف تیمهای ملی هلند اشاره کرد. او به تیم زیر ۱۷ سال هلند در سال ۲۰۰۹ دعوت شد و برای این تیم، ۱۱ بار به میدان رفت و ۸ گل را به ثمر رساند.

یورگن لوکادیا با حضور در تیم زیر ۱۸ سال در سال ۲۰۱۰ یک بازی انجام داد و موفق به گلزنی شد. او نیز سابقه ی بازی در تیمهای زیر ۱۹ سال و زیر ۲۰ سال و زیر ۲۱ سال هلند را دارد.

حواشی یورگن لوکادیا

خالکوبی های گوناگونی بر روی بدن یورگن لوکادیا وجود دارد که یکی از آن ها تصویر حضرت مسیح میباشد که این طرح را از روی تابلوی شام آخر داوینچی کشیده و پشت بدنش نیز تتو دارد. درواقع بر روی کمر او تصویر نقاشی شام آخر اثر لئوناردو داوینچی خالکوبی شده است و تصویر حضرت عیسی روی صلیب بالای آن می باشد.

اظهارات سفیر هلند در ایران به نام فرانک مولن درباره انتقال لوکادیا به پرسپولیس چنین است:من از بابت این که یورگن میتواند عملکرد خوبی برای پرسپولیس داشته باشد؛ مطمئنم.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.afkarnews.com

عکس بی‌حجاب زن لوکادیا در دبی

زن لوکادیا ایران را خیلی سریع ترک کرد و این روزها در امارات و شهر دبی به سر می‌برد.

زن لوکادیا | تصاویر زن لوکادیا | عکس زن لوکادیا | اینستاگرام زن لوکادیا | اسم زن لوکادیا

عکس بی‌حجاب زن لوکادیا در دبی | ژست منشوری مادر فرزندی در خارج ایران

11:44 - 1401/05/29

زن لوکادیا ایران را خیلی سریع ترک کرد و این روزها در امارات و شهر دبی به سر می‌برد.

به گزارش رستانیوز زن لوکادیا در دو روز فضای مجازی را به هم ریخت. یورگن لوکادیا مهاجم جدید و گران قیمت باشگاه پرسپولیس 22 مرداد به همراه همسر و فرزندش وارد ایران شد. نکته جالب توجه حضور زن لوکادیا به همراه او است. رایا ماینن زن لوکادیا در شبکه‌های اجتماعی حضور نسبتا فعالی دارد. زن لوکادیا پس از ورود به ایران با استایلی کاملا متفاوت جلب توجه کرد. این تغییر پوشش زن لوکادیا این روزها حسابی سر و صدا به راه انداخته و انگار که رایا ماینن زن لوکادیا از ابتدا در ایران زندگی کرده است. اغلب بازیکنان خارجی شاغل در لیگ ایران به صورت مجردی وارد کشور می‌شوند. او در همین مدت کوتاه چندین استوری منتشر کرده که با واکنش هوادارانش همراه بوده است. از ادین اسلام و نماز خواندن تا حجاب و مسائل دیگر.

او که از استقبال این روزهای ایرانیان شوکه شده است در جدیدترین عکس منتشر شده اعلام کرد که در دبی به سر می‌برد. او در جدیدترین عکسی که منتشر کرده در کنار دو پسرش روبه روی برخ الخلیفه دبی ژستی خارج از عرف آنچه در ایران است گرفت. چیزی که از زن لوکادیا در ایران دیده نشده بود این است که یکیاز دست های او کامل تتو دارد. او دارای دو پوشش کاملا متفائت در ایران و خارج ایران است که این به دلیل احترام به فرهنگ ایران بسیار جالب است.

View this post on Instagram

A post shared by Raya (@raya.meijnen)

همسر تازه وارد مهاجم پرسپولیس به حدی از استقبال ایرانیان شوکه شده که معمولا روزی یک یا دو استوری در این مورد منتشرمی‌کند. او روز گذشته به عدد عجیب و قریب 111 هزار دنبال کننده رسید. پیش از پیوستن لوکادیا به پرسپولیس دنبال کنندگان همسرش تنها 5 هزار نفر بودند و الان رشدی باورنکردنی داشته است که همین موضوع هم باعث شده مدافع از هواداران پرسپولیس تشکر کند. روز گذشته پس از رسیده به 100 هزار با انتشار استوری نوشت: واو! مرسی مسی مرسی 100 هزار بار ممنون از شما.

در تصاویر ابتدایی تنها تتوهای روی انگشت او دیده شده بود تا اینکه مشخص شد دست راست او به طور کانل تتو دارد. البته خود لوکادیا هم تتوهای بیشماری دارد که در روز معارفه او کاملا مشخص بود.

یورگن لوکادیا، ستاره جدید پرسپولیسی‌هاست که روز جمعه رسما به این تیم پیوست و دیروز هم وارد تهران شد. این ستاره هلندی سابقه بازی برای تیم‌های آیندهوون، برایتون و بوخوم را در کارنامه دارد و هواداران پرسپولیس امیدوارند با حضور مشکل گلزنی تیم‌شان حل شود.

لوکادیا روی بدن خود خالکوبی‌های زیادی هم دارد که جالب‌ترین آن‌ها پشت کمر اوست. مهاجم پرسپولیس تصویر نقاشی شام آخر اثر لئوناردو داوینچی را روی کمر خود تتو کرده و بالای آن هم تصویر حضرت عیسی روی صلیب است.

تو یه پستم زن لوکادیا خطاب به ملت گفته: من به عقایدتون احترام میذارم و تا وقتی ایرانم حجابمو رعایت میکنم. زن لوکادیا استوری گذاشته نماز فراموش نشه

یورگن لوکادیا در همین مدت کوتاه با استقبال بی نظیر هواداران پرسپولیس مواجه شده و حالا از انتظار و اشتیاقش برای اولین بازی رسمی برای این تیم می‌گوید. البته هواداران نیز بی تاب گلزنی‌های او در خط حمله تیم‌شان هستند.

همسر این ستاره هلندی پس از مشاهده حضور هواداران پرسپولیس در صفحه اینستاگرامش، پستی منتشر کرد و نوشت:« از همه دنبال‌کنندگان جدید ایرانی‌ام بابت کلمات گرم و محبت‌آمیزشان تشکر می‌کنم. من به شما و فرهنگ‌تان احترام می‌گذارم و تا زمانی که اینجا حضور دارم با افتخار حجابم را رعایت می‌کنم. بیایید باهم مهربان باشیم.»

همسر و فرزندان یورگن لوکادیا

همسر مهاجم هلندی پرسپولیس به همراه این بازیکن به ایران سفر کرده است.

«یورگن لوکادیا» مهاجم هلندی فوتبال سال ها پیش ازدواج و متاهل می باشد. او با دختری به نام رایا ازدواج کرده و دارای فرزند می باشد که در حال حاضر به همراه همسرش در ایران زندگی می کند. همسرش در لحظات اولیه ورود به ایران به قانون حجاب ایران احترام گذاشت و با شال و روسری عکسی از لحظه وردوش به ایران در استوری پیج اینستاگرامش منتشر کرد.

سرانجام پس از چالش سرخ‌ها در انتخاب مهاجم خارجی با پرسپولیسی‌ها به توافق نهایی رسید تا در فصل جدید زیر نظر یحیی گل‌محمدی در جمع سرخ‌پوشان بازی در لیگ برتر ایران را تجربه کند.

همسر لوکادیا با گذاشتن یک استوری با شال و با حجاب در کنار این مهاجم هلندی در هواپیما به سفر خرید جدید پرسپولیس واکنش نشان داد و نوشت: «در سفر هستیم برای حمایت از پدر بچه‌هایم در ایران»

لوکادیا که در ترکیه با مسئولان پرسپولیس مذاکره و قرارداد خود را امضا کرده بود، همراه با امیرعلی حسینی مسئول امور بین‌الملل این باشگاه به تهران آمد.

همسر مهاجم هلندی پرسپولیس به همراه این بازیکن به ایران سفر کرده است.

«یورگن لوکادیا» مهاجم هلندی سرانجام پس از چالش سرخ‌ها در انتخاب مهاجم خارجی با پرسپولیسی‌ها به توافق نهایی رسید تا در فصل جدید زیر نظر یحیی گل‌محمدی در جمع سرخ‌پوشان بازی در لیگ برتر ایران را تجربه کند.

این مهاجم ساعاتی پیش به همراه خانواده خود برای پیوستن به پرسپولیس به خاک ایران رسید تا پس از حضور در باشگاه پرسپولیس، در تمرینات سرخپوشان شرکت کند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : rastaanews.top

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب