زنگ بازگشایی مدارس

زنگ بازگشایی مدارسمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

زنگ بازگشایی مدارس را از این سایت دریافت کنید.

پانا

زنگ بازگشایی مدارس

آیین نمادین زنگ شکوفه‌ها در مدارس آذربایجان‌غربی نواخته شد

1401/6/31 12:43

ارومیه (پانا) - آیین نمادین زنگ شکوفه‌ها در مدرسه راه شهدا ناحیه دو ارومیه با حضور مسئولین کشوری و استانی نواخته شد.

زنگ ورزش دانش‌آموزان دبیرستان شهید دستغیب کازرون بعد از افطار در زمین چمن

1401/1/24 09:55

با حضوری شدن مدارس، زنگ ورزش دبیرستان استعدادهای درخشان شهید دستغب کازرون پس از افطار در مجموعه ورزشی شهید بهنام کبیری برگزار می‌شود و شور و نشاط دوباره‌ای به دانش‌آموزان داده است.

برگزاری زنگ‌ نماز در مدارس رودهن همزمان با بازگشایی مدارس

1401/1/17 10:39

زنگ نماز با شور و ذوق دانش‌آموزان در مدارس آموزش و پرورش رودهن همزمان با بازگشایی مدارس برگزار شد.

آئین زنگ نماز در مدارس آذربایجان غربی

1401/1/16 10:51

به‌ مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و همزمان با بازگشایی مدارس در سال جدید، زنگ نماز و آیین اقامه اولین نماز ظهر و عصر با حضور امام جمعه ارومیه، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در جمع دانش‌آموزان مدرسه مصلی نژاد ناحیه یک ارومیه برگزار شد.

زنگ ایثار و مقاومت در مدارس منطقه بزینه رود نواخته شد

1400/7/4 22:13

زنجان ( پانا) - همزمان با سراسر کشور مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولین منطقه ، شهرستانی و استانی در مدرسه الزهرا شهر زرین رود برگزار شد.

زمینه بازگشایی تدریجی مدارس فراهم است

1400/7/3 19:31

زنجان (پانا) - مراسم متمرکز بازگشایی آغاز سال تحصیلی جدید با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ، استاندار زنجان ، نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولین استانی در محل آموزشگاه زنده یاد روغنی زنجانی ناحیه ۲ زنجان برگزار شد.

آغاز سال تحصیلی در مدرسه شهدای اکباتان منطقه ۵

1400/7/3 18:09

آیین بازگشایی مدرسه شاهد شهدای اکباتان با حضور تعدادی از دانش‌آموزان و اولیا آن‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در حیاط مدرسه برگزار شد.

آیین نمادین آغاز سال تحصیلی و زنگ مهر در ارومیه

1400/7/3 18:02

آیین نمادین آغاز سال تحصیلی و زنگ مهر با حضور مسئولان استانی در مدرسه حضرت معصومه (س) ناحیه دو ارومیه برگزار شد.

زنگ مهر در مدارس آذربایجان شرقی

1400/7/3 17:39

نواخته شدن زنگ مهر همزمان با سراسر کشور با حضور نماینده ولی فقیه و مدیر کل آموزش و پرورش استان در آذربایجان شرقی

آیین نواختن زنگ مهر، ایثار مهر و مقاومت با حضور مشاور وزیر و قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور

1400/7/3 14:32

آیین نواختن زنگ مهر، ایثار مهر و مقاومت با حضور اسماعیل بحری زاده مشاور وزیر و قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در مدرسه دبیرستان دخترانه شاهدیاسوج برگزار شد.

کیفیت آموزش حضوری در مدارس با هیچ نوع تدریس دیگری قابل مقایسه نیست

1400/7/3 14:17

تهران (پانا)- در مراسم به صدا درآمدن زنگ بازگشایی مدارس آموزش و پرورش منطقه ۸، مدیر کل آموزش و پرورش منطقه در حوزه آموزش و پرورش؛ هدف را بالابردن کیفیت آموزشی و پرورشی دانست و تاکید کرد در مدارس هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهند داد که سلامت دانش‌آموزان تهدید شده یا به خطر بیافتد.

زنگ مهر در مدارس منطقه ۱۳ شهر تهران به صدا در آمد

1400/7/3 13:57

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با شور و نشاط و با حضور سید محمد هادی حسینی؛ مدیر منطقه ۱۳، محمد اسماعیل کوثری؛ نماینده مجلس شورای اسلامی ؛ مجتبی شکری؛ شهردار منطقه ۱۳ و جمعی از مسئولان محلی منطقه، خانواده شهدا، معلمان و دانش‌آموزان، روز سوم مهر به صورت نمادین در دبیرستان شهیده معصومه قزوینی نواخته شد.

بازگشایی مدارس در منطقه ۲ تهران

1400/7/3 13:27

مراسم بازگشایی مدارس با حضور جمعی از مسئولان آموزش و پرورش منطقه ۲ و شهرداری ناحیه یک این منطقه، در دبیرستان دخترانه شهیدان رامشه برگزار شد.

نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس استان اصفهان

1400/7/3 12:41

زنگ بازگشایی مدارس در مدرسه شاهد حکیمیه اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان نواخته شد.

آیین آغاز سال تحصیلی جدید

1400/7/3 12:38

آیین آغاز سال تحصیلی جدید صبح امروز با حضور علی کریمی فیروزجایی؛ عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، قاسم احمدی لاشکی؛ معاون پارلمانی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا فولادوند؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و جمعی از مسئولین در دبیرستان محمود افشار منطقه ۳ تهران برگزار شد.

زنگ‌ جشن غنچه‌ها و شکوفه‌ها در مدارس شهرستان پیشوا نواخته شد

1400/7/1 19:47

پیشوا(پانا)- با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مسئولین محلی و تعداد محدودی از نوآموزان پیش‌دبستانی و دانش آموزان کلاس اولی، جشن غنچه‌ها ‌و شکوفه‌ها در مدرسه خورشید هشتم پیشوا برگزار شد.

نواختن زنگ شکوفه ها در شهرستان کلات

1400/7/1 15:06

زنگ‌شکوفه در شهرستان کلات نواخته شد.

زنگ مهر، سوم مهر در مدارس گیلان نواخته می‌شود

1400/6/23 18:46

رشت (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت زنگ مهر و مقاومت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس شنبه سوم مهر در این استان نواخته می‌شود.

نواختن زنگ ایثار و مقاومت در بوشهر

1399/7/2 08:58

همزمان با سراسر کشور در اولین روز ماه مهر و چهلمین سالروز دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان پسرانه متوسطه اول 22 بهمن بوشهر نواخته شد .

مراسم زنگ بازگشایی مدارس در آموزشگاه تمام تشکیلاتی دخترانه سبلان ناحیه یک اردبیل

1399/6/17 14:19

مراسم زنگ بازگشایی مدارس با حضور قائم مقام معاون وزیر درسازمان دانش آموزی ، مدیر سازمان دانش آموزی استان، مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک اردبیل و اعضای تشکیلات دانش آموزی پیشتازان در آموزشگاه تمام تشکیلاتی دخترانه سبلان ناحیه یک اردبیل برگزارشد.

مراسم استانی زنگ بازگشایی مدارس دردبیرستان شهید بهشتی ناحیه ۲ اردبیل

1399/6/17 10:32

مراسم استانی زنگ بازگشایی مدارس با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ، قائم‌مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی، مدیرکل آموزش و پرورش و سایر مسئولان دستگاه‌های استانی در دبیرستان شهید بهشتی ناحیه ۲ اردبیل برگزار شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.pana.ir

مراسم بازگشایی مدارس با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود/نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس روز شنبه دوم مهر با حضور رئیس جمهور نواخته می‌شود.

۳۰ شهریور ۱۴۰۱،‏ ۸:۰۱

کد خبر: 84892321 T T ۱ نفر نازنین میرزایی

وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با ایرنا:

مراسم بازگشایی مدارس با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود/نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس روز شنبه دوم مهر با حضور رئیس جمهور نواخته می‌شود.

یوسف نوری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه ایرنا درباره برگزاری جشن بازگشایی مدارس اظهار کرد: سه مراسم جشن غنچه‌ها برای دانش‌آموزان پیش از دبستان، جشن شکوفه‌ها برای دانش‌آموزان اول ابتدایی و بازگشایی اصلی با حضور رئیس جمهوری به احتمال زیاد در استان تهران برگزار می‌شود.وی افزود: امسال دانش‌آموزان و پیش‌دبستانی‌ها حدود ۱۶ میلیون نفر هستند که از این میان، بیش از یک میلیون نفر آنها دانش‌آموزان اول ابتدایی هستند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: روز گذشته در جلسه ستاد طرح مهر، زمان برگزاری جشن شکوفه‌ها ۳۱ شهریور و جشن بازگشایی مدارس روز دوم مهر تعیین شد.

نوری یادآورشد: جشن شکوفه‌ها برای بیش از یک میلیون دانش آموز ابتدایی است و برای این عزیزان مراسم در همه مدارس استان‌ها و شهرستان‌ها در حدود ۷۲۶ منطقه آموزشی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با زنگ بازگشایی مدارس، زنگ ایثار و مقاومت هم به مناسبت هفته دفاع مقدس نواخته می‌شود.

به گزارش ایرنا، کلاس‌های درس امسال پس از ۲ سال تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت حضوری برگزار می‌شود، در این راستا وزیر آموزش و پرورش نیز دوم شهریور به ایرنا گفته بود که کلاس‌های دانش‌آموزان قطعا از اول مهر ماه حضوری برگزار می‌شود.

یوسف نوری افزود: با توجه به اینکه امسال برای حدود ۲ میلیون دانش‌آموزان دوره تعمیق و تثبیت یادگیری در طول تابستان برگزار شد، بازگشایی مدارس از دوم مهر است.

همچنین وزیر آموزش و پرورش پنجم تیر سال جاری در حکمی، «محمد مهدی کاظمی» را به سمت «رئیس ستاد طرح مهر سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱» منصوب کرد. در این حکم عنوان شده است که اقداماتی مانند تشکیل ستاد مرکزی طرح مهر به منظور هماهنگی و انسجام‌بخشی در ستاد و تفویض اختیار به مدیران‌کل و شورای آموزش و پرورش استان در امور اجرایی، پیش‌بینی ساز و کارهای مؤثر نظارتی (سیستمی و میدانی) زمینه‌ساز اقدامات به هنگام و مطلوب بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با رویکرد شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»، پیش‌بینی روش‌های مناسب جهت نظارت بر امور مهم و کلیدی مرتبط با بازگشایی مدارس، رصد و پایش مستمر دامنه فعالیت مدیران و کیفیت برنامه‌ریزی آنان و ارائه بازخورد مناسب برای اصلاح و بهبود فرآیندهای اجرایی، ارزیابی نهایی عملکرد استان‌ها و ستاد در سطوح مختلف مدیریتی با توجه به تحقق اهداف پیش‌بینی شده، استفاده از ظرفیت‌های محلی، بهره‌برداری بهینه از منابع موجود و سازماندهی نیروی انسانی و کیفیت بازگشایی مدارس صورت گیرد.

برچسب‌ها

مدارس وزارت آموزش و پرورش دانش‌آموزان اخبار مرتبط

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش:

کلاس خالی از معلم نخواهیم داشت/ تجهیز کلاس‌های درس به کتابخانه

سرخط اخبار جامعه

فوت ۳ بیمار و شناسایی ۴۲۱ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

دیروز ۱۵:۰۲

هفته دفاع مقدس یادآور حماسه ملت قهرمان ایران است

دیروز ۱۱:۵۶

رتبه‌بندی کودکستان‌ها با نگاه افزایش کیفیت ایجاد می‌شود

دیروز ۱۱:۱۲

پوشش امدادی پیاده‌روی زائران حرم رضوی با مشارکت ۷ استان

دیروز ۱۰:۴۴

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.irna.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب