سامانه فرمهای الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سامانه فرمهای الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی را از سایت تکست لس دریافت کنید.

سامانه الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی

سامانه الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی - راهنمای ورود و استفاده ، فرمهای الکترونیکی ، فیش حقوقی ، سازماندهی الکترونیک ، E nkhedu ir

سامانه الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی – راهنمای ورود و استفاده

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اگر سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات بپرسید

اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با راه اندازی سامانه الکترونیکی تحت عنوان میز خدمات الکترونیکی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی ، بسیاری از امور مربوط به مدارس این استان و همچنین پرسنل و کادر آموزشی مدارس را از طریق این سامانه ارائه می دهد. اموری همچون دریافت فیش حقوقی فرهنگیان ، ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ، ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و استعداد درخشان ، دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی دانش آموزان و به طور کل هر آنچه که مربوط به مدارس و آموزش و پرورش استان خراسان شمالی است ، از طریق سامانه الکترونیکی فرهنگیان قابل پیگیری می باشد.

آدرس سامانه الکترونیکی فرهنگیان استان خراسان شمالی به نشانی nkhedu.ir می باشد.

آنچه در این مطلب میخوانید :

1 دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان شمالی

2 سامانه فرم های الکترونیکی خراسان شمالی

3 ورود به سامانه سناد مدارس خراسان شمالی

4 ثبت نام ضمن خدمت در سامانه الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی

5 سایر خدمات سامانه الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان خراسان شمالی

معلمان مدارس وابسته به آموزش و پرورش استان خراسان شمالی می توانند با کلیک بر روی گزینه “فیش حقوقی” سایت nkhedu.ir فیش حقوقی فرهنگیان را دریافت کنند و سپس از بخش فرمهای الکترونیک ، با وارد کردن شماره پرسنلی و گذرواژه ، فیش حقوقی خود را مشاهده نمایند.

علاوه بر سامانه الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی ، از طریق سامانه fish.medu.ir نیز می توان برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان اقدام کرد. این سامانه در جهت یکپارچه سازی تمام سامانه های فیش حقوقی ، راه اندازی شده است و قابل استفاده فرهنگیان شاغل در تمامی مدارس کشور است.

طبق اعلام سازمان آموزش و پرورش کشور ، سامانه های استانی باید بخش مربوط به دریافت فیش حقوقی سامانه خود را غیر فعال کنند تا فرهنگیان عزیز فقط از طریق سامانه fish.medu.ir فیش حقوقی ماهانه خود را دریافت نمایند. پس اگر از طریق سایت nkhedu.ir نتوانستید فیش حقوقی را دریافت کنید ، وارد سایت fish.medu.ir شوید.

سامانه فرم های الکترونیکی خراسان شمالی

در قسمت فرم های الکترونیکی سامانه الکترونیکی فرهنگیان خراسان شمالی علاوه بر دریافت فیش حقوقی ، از بخش فرم های الکترونیک امکان مشاهده وضعيت کلاس های ضمن خدمت گذرانده شده فرهنگیان ، اتصال به فروشگاه آنلاين فرهنگيان ، لينک کلاس های مجازی فرهنگيان و دانش آموزان و … نیز وجود دارد.

در ورود به سامانه فرم های الکترونیکی خراسان شمالی با مشکلی مواجه هستید ؟

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

سامانه فرم های الکترونیکی خراسان شمالی با هدف توسعه خدمات الکترونیک به دستور وزیر آموزش و پرورش راه اندازی شده است و از طریق این سامانه خدماتی همچون احکام ، ابلاغ ، فیش حقوقی ، کلاس های مجازی و ….. در دسترس فرهنگیان عزیز این استان قرار دارد.

جهت ورود به سامانه فرم های الکترونیکی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی لازم است شماره پرسنلی و پسورد خود را در بخش های تعیین شده درج نمایید. برای دریافت رمز عبور ، به کارشناس فناوری اداره شهرستان خود مراجعه فرمایید و پس از دریافت رمز جدید نیز در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

در سایر بخش ها نیز خدمات زیر ارائه می شود :

اتوماسیون : دسترسی به اتوماسیون اداری اداره کل و کلیه شهرستان ها و مناطق و نیز اتوماسیون مدارس جهت ارسال و دریافت نامه های کارتابل

اسکان : کلیه فرهنگیان استان میتوانند جهت اسکان در شهر های مورد نظر خود در کشور از طریق این لینک و به صورت الکترونیک در شهر مورد نظر خود اسکان یابند.

خدمات وزارت : کلیه سرویس های الکترونیکی ارائه شده از سوی وزارت آموزش و پرورش به صورت طبقه بندی شده برای گروه معلمان ، دانش آموزان ، اولیا (دانلود اپلیکیشن شاد جدید ، سامانه سناد ، ثبت نام کتاب درسی ، دانلود کتاب درسی ، ثبت نام سمپاد ، ثبت نام شاهد ، استعلام شهریه مدارس ، ثبت نام المپیاد ها و ….)

ورود به سامانه سناد مدارس خراسان شمالی

مدیران مدارس می توانند از طریق کلیک بر روی گزینه سناد ، وارد سامانه دانش آموزی سناد شوند و با توجه به مدرسه ای که در حال فعالیت هستند ، یکی از سامانه های سناد ابتدایی ، سناد پیش دبستانی ، سناد دوره اول متوسطه و سناد دوره دوم متوسطه را انتخاب نمایند. مدیران مدارس خراسان شمالی باید در سامانه سناد اطلاعات تمام دانش آموزان و معلمان مدرسه خود را وارد کنند و این اطلاعات را در اختیار آموزش و پرورش قرار دهند.

در خصوص سامانه سناد مدارس تعدادی مطالب در سایت pasokhbama.com قرار داده ایم که از طریق کلیک بر روی لینک های زیر می توانید آنها را مطالعه کنید برای دسترسی به مطالب بیشتر وارد سایت شوید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : pasokhbama.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب