ماجرای دختر ابادانی و مامور حراستمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

ماجرای دختر ابادانی و مامور حراست را از این سایت دریافت کنید.

ماجرای دختر آبادانی و مامور حراست به کجا رسید + فیلم و عکس

رکنا: دختر آبادانی / فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن زن جوانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

ماجرای دختر آبادانی و مامور حراست به کجا رسید + فیلم و عکس

خانه اخبار حوادث پرونده کدخبر: 647600 ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ ۱۲:۲۵:۳۶

رکنا: دختر آبادانی / فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن زن جوانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

حجم ویدیو: 16.23M | مدت زمان ویدیو: 00:02:01

به گزارش رکنا، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که یک دختر آبادانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

مرغداران از قیمت های مصوب راضی نیستند !

این فیلم که حاشیه های زیادی همراه داشت با موج اعتراضاتی از نحوه برخورد مامور حراست اقدام اعضای خانواده را به همراه داشت که یک منبع آگاه در آبادان توضیحاتی را در این خصوص داد.

ماجرای کتک زدن زن آبادانی چه بود؟

یک منبع آگاه در پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی انتشار فیلمی مبنی بر دستگیری یک خانم از سوی اهالی یک خانه و به کمک ماموران حراست تحقیقات پلیس صورت گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که دختر آبادانی با صاحبخانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و ماموران حراست منطقه دستگیر و تحویل ماموران کلانتری قرار گرفته است.

سروان کمایی ادامه داد: شنیده ها حاکی از آن است، شایعاتی مطرح شده که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به این خانه در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه چند زن جوان او را به شدت کتک می زنند و او را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری وی می کنند.

 اعتراف به لمس بدن دختر آبادانی

همزمان مامور حراست با قرار قانونی روانه زندان شد و 2 زن که دختر آبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند با سپردن وثیقه آزاد شدند.

بلافاصله بعد از ورود مامورلن کلانتری 11 آبادان به ماجرای این درگیری مشخص شد که دختر آبادانی با خانوداه یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته که روز حادثه با در اختیار داشتن شوکر برقی ،تیغ موکت بری و چسب به خانه آن ها وارد شده است و حتی به کودک این خانواده آسیب وارد کرده است.

در این صحنه مادر کودک و زن فامیل به دخترآبادانی حمله کرده اند و با ضربه های سنگینی دماغ این دختر را شکسته اند و زمانیکه دعوا به بیرون از خانه کشانده شده است یک مامور حراست محدوده خانه های سازمانی پالایشگاه در اقدامی غیر اخلاقی نه تنها ابتدا پا روی بدن دخترآبادانی گذاشته است بلکه سپس با باطوم روی بدنش فشار آورده و در نهایت با دست خود بدن دختر جوان را لمس کرده است.

این مامور حراست با وجود ابراز پشیمانی و دفاعیات در برابر بازپرس پرونده بخاطر اتهامی که داشت با قرار مناسب روانه زندان شد.

دخترآبادانی نیز بازجویی شد و با ادعاهایی مبنی بر اینکه از پدر خانواده بخاطر رفتارهای غیرمسئولانه و اخراج او از محل کار با وجود صمیمیت قبلی و مدت دار کینه به دل داشته است اما برای صحبت کردن با همسر این مرد به آن خانه رفته است و در صحنه درگیری فرصت استفاده از شوکر را هم به دست نیاورده است.

دختر آبادانی هیچ توضیحی درباره همراه داشتن چسب نواری پهن و تیغ موکت بری و شوکر نداشته و تنها بواسطه وضعیت وخیم دماغ شکسته اش که نیاز به درمان داشت با سپردن وثیقه 140میلیون تومانی آزاد شد تا بزودی به دادسرا احضار و تحت بازجویی قرار گیرد.

در این ماجرا 2 زن هم که دخترآبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند به دادسرا احضار شدند و ادعا کردن دخترجوان قصد حمله به آنان را داشته و چون ابتدا کودک خانواده را هدف قرار داده است آنها به وی مجال اقدام نقشه اش را نداده و در این درگیری دخترآبادانی را هدف ضربه قرار داده اند.

بنابه گزارش اختصاصی رکنا؛ تحقیقات ویژه در این اتفاق ادامه دارد و هر نوع ادعایی توسط دختر آبادانی و ۲ زن دیگر مورد توجه و تحت بررسی است.

واکنش پلیس آبادان

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی که دو نفر خانم یک دختر جوان را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند و از همسایگان درخواست تماس با پلیس ۱۱۰ را داشتند بلافاصله پس از تماس‌های مردمی، پلیس آبادان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صحنه حاضر شد و طرفین نزاع را به کلانتری منتقل کرد.

بازداشت مامور حراست بخاطر لمس بدن زن جوان!

تحقیقات اولیه پلیس حاکی از اختلاف قبلی زن جوان با این خانواده را نشان می داد که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات پلیس آغاز شد.

شایان ذکر است، طرفین نزاع پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و نتیجه اقدامات پلیس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

واکنش رییس دادگستری خوزستان

حجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: یک خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می‌رود. این خانم که همراه خود مواد آتش زا، و مقداری اسید نیزداشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.

رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده است افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است. که اقدامات قضائی در مورد طرفین صورت گرفته است.

وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح است که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می‌باشد. مأمور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است.

وی همچنین افزود: این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن زن جوانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

این فیلم که حاشیه های زیادی همراه داشت با موج اعتراضاتی از نحوه برخورد مامور حراست اقدام اعضای خانواده را به همراه داشت که یک منبع آگاه در آبادان توضیحاتی را در این خصوص داد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.rokna.net

حکم جنجالی دادیاری آبادان در مورد پرونده دختر آبادانی و مامور حراست

یک روزنامه نگار خوزستانی مدعی شده که دادیاری آبادان در حکمی عجیب دختر آبادانی را محکوم و مامور حراست را تبرئه کرده است.

محکومیت دختر آبادانی و تبرئه مامور حراست؟ ادعاها در مورد رأی پرونده جنجالی

محکومیت دختر آبادانی و تبرئه مامور حراست؟ ادعاها در مورد رأی پرونده جنجالی

علی زمانی دوشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۹

۲۵ نظر تازه های روز دانستنی ها

flytoday آبان تتر

چند ماهی از ماجرای کتک خوردن دختر آبادانی توسط دو زن و کارمند حراست شهرک پالایشگاه در شهر آبادان می گذرد، ماجرایی که انتشار ویدیو مربوط به آن بسیار جنجال آفرین شد. ماجرای کتک زدن یک دختر جوان در شهرک پالایشگاه در شهر آبادان استان خوزستان در اولین روز آبان ماه ۹۹، بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و در کانون توجه افکار عمومی قرار گرفت. خبر ۲۰:۳۰ شبکه دوم سیما در روز جمعه ۲ آبان ۹۹ تلاش کرد واقعیتی متفاوت از اتفاقی که برای دختر آبادانی رخ داده به نمایش بگذارد. فیلم پخش اعترافات دختر آبادانی در روزهای اخیر با واکنش تند کاربران در شبکه های اجتماعی روبرو شده است.

موبایل استقلال

اکنون اما برخی رسانه ها به نقل از داریوش معمار ، روزنامه نگار خوزستانی، از تبرئه مهدی کاظمی ، کارمند حراست و محکوم شدن دختر آبادانی خبر می دهند. داریوش معمار مدعی شده که دختر آبادانی در شعبه هفتم دادیاری آبادان در اتهام «ورود به زور، ایراد ضرب و جرح و آتش‌سوزی عمدی»، مجرم شناخته‌شده و برای او قرار جلب به دادرسی صادر شده است. این ادعای معمار در حالی است که ویدیو منتشر شده از کتک خوردن دختر آبادانی به وضوح دست درازی کارمند حراست به بدن وی را نشان می دهد.

فروشگاه اینترنتی جی جی مو

معمار در چند توییت اخیر خود به این موضوع پرداخته و در یک مورد نوشته است:

دختر_آبادانی را یادتان هست!؟

رجب زاده قاضی شعبه ۷ دادیاری آبادان

امروز بدون حضور وکلا،بدون اطلاع ایشان

کارمند حراست فیلم،#مهدی_کاظمی را تبرئه کرده است.

و دختر را با مجرمیت ورود به عنف،ایراد ضرب و جرح و تحریق عمدی قرار جلب دادرسی صادر کرده و معرفی کرده دادگاه!

وی در توییتی دیگر اسم دختر آبادانی را بهاره چشم براه معرفی کرده و مدعی شده که حکم تبرئه کارمند حراست و محکومیت این دختر بدون اطلاع و دفاع وکلا و بعد از چند ماه تهدید و ارعاب وی صادر شده و در ادامه تصاویری از حکم اولیه را منتشر کرده است.

این روزنامه نگار خوزستانی در تازه ترین توییت خود در این باره چنین نوشته است:

به این دختر توسط یک مدیر در آبادان تجاوز شده و باردار شده، وقتی رفته منزل آن شخص و اعتراض کرده و صدایش را بلند کرده خانواده آن فرد با کمک کارمندان حراست پالایشگاه آبادان این بلا را بر سر دخترآورده اند.

وجدان های خاموش و جامعه ای که به جای متجاوز قربانی را تنبیه می کند.

دختر آبادانی که خبر ضرب و شتم او در راس خبرهای شبکه های اجتماعی قرار گرفته گفته که در زمان کتک کاری، در حالت طبیعی نبوده و وارد خانه شدم و اعضا خانواده جیغ می زدند و فرار میکردند و مساله را به حراست شهرک پالایشگاه آبادان اطلاع دادم.

طبق اعلام فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبادان، دختر جوانی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته، با صاحب خانه اش اختلاف قدیمی داشته و برای تسویه حساب به خانه وارد می شود که توسط چند خانم از اهالی خانه مورد ضرب شتم قرار میگیرد و با کمک مامور حراست شهرک پالایشگاه، تحویل کلانتری می شود.

طبق اعلام فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبادان، مامور حراست حاضر در فیلم کتک کاری دختر جوان آبادانی به دلیل رفتار خشن، بازداشت و تحویل مقامات قضایی گردید. مامور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان در صحنه دستگیری بدن زن جوان را لمس کرده و مرتکب رفتاری غیر اخلاقی شده بود.

بر اساس گزارشی که اخبار شبکه آبادان اخیرا منتشر کرده است، دختر آبادانی با یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته و با شوکر برقی و تیغ موکت بری و چسب وارد خانه آن ها شده و به کودک خانواده هم آسیب زده است.

لذا مادر کودک و زن فامیل به دختر آبادانی حمله ور شده و دماغ وی را شکسته اند. مامور حراست شهرک نیز پا روی بدن دختر آبادانی می گذارد و با باتوم روی بدنش فشار وارد می کند. با دست خود بدن دختر آبادانی را لمس کرده است. دختر آبادانی طبق گفته های مقامات آبادان، با پدر خانواده در ارتباط صمیمی بوده است. مامور حراست روانه زندان شده است .

تصاویری از فیلم کتک کاری دردناک دختر آبادانی در شهرک پالایشگاه که با صورت خونین فریاد می زند

خبرگزاری برنا خبر داده که دختر جوان در شهرک پالایشگاه این شهر با اسید به صاحب خانه قبلی خود حمله ور شده است. تعرض به یک دختر بی پناه و رفتار وحشیانه مامور حراست، غیر قابل قبول و توجیه است. امیدواریم دستگاه قضایی در اسرع وقت با این رفتار غیر انسانی عاملان هتک حرمت دختر جوان آبادانی برخورد کند.

طبق اعلام رکنا، مامور حراست که نسبت به تعرض و هتک حرمت دختر آبادانی اقدام کرده بود روانه زندان شد و دختر جوان نیز  با قرار وثیقه ۱۴۰ میلیون تومانی آزاد شده تا روند درمان او پیگیری شود. رئیس کل دادگستری استان خوزستان هم ساعاتی پیش اعلام کرد که اقدامات قضایی برای برخورد با ضاربان دختر آبادانی در دستور کار دستگاه قضا است.

تصویر مامور حراستی که به دختر آبادانی هتک حرمت کرده و اول آبان ۹۹ روانه زندان شد

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : rooziato.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب