استاندار ایلام کیست

استاندار ایلام کیستمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

استاندار ایلام کیست را از این سایت دریافت کنید.

سوابق و رزومه استاندار ایلام در دولت سیزدهم

ایلام - ایرنا - هیات دولت در نشست امروز سی ام آبان‌ماه با معرفی و تعیین حسن بهرام‌نیا به عنوان استاندار ایلام به همه اما و اگرها و باید و نبایدهای استاندار بومی و غیربومی و بازار داغ رسانه‌ها در فضای مجازی پایان داد.

۳۰ آبان ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۴۸

کد خبرنگار: 1429 کد خبر: 84544994 T T ۱ نفر

سوابق و رزومه استاندار ایلام در دولت سیزدهم

ایلام - ایرنا - هیات دولت در نشست امروز سی ام آبان‌ماه با معرفی و تعیین حسن بهرام‌نیا به عنوان استاندار ایلام به همه اما و اگرها و باید و نبایدهای استاندار بومی و غیربومی و بازار داغ رسانه‌ها در فضای مجازی پایان داد.

به گزارش ایرنا، هیات دولت بالاخره در آخرین جلسات انتخاب سرنوشت استانداران دولت سیزدهم امروز حسن بهرام نیا را  به عنوان استاندار ایلام معرفی کرد.

استاندار ایلام را بیشتر بشناسیم

بهرام‌نیا دارای تحصیلات مهندسی عمران و دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری است.

مسئولیت ها

– یکی از فرماندهان لشکر انصارالحسین از آغاز تشکیل تا پایان جنگ تحمیلی

– رئیس دفتر فنی فرمانداری و جهاد سازندگی شهرستان نهاوند

– رئیس مرکز گسترش خدمات تولیدی و عمرانی و گروه نوسازی مدارس شهرستان نهاوند

– رئیس شرکت گاز شهرستان نهاوند

– رئیس سازمان نظام مهندسی شهرستان نهاوند وعضو کانون کارشناسان رسمی کشور

– فرماندار شهرستان تویسرکان

– مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری استان همدان

– معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان ایلام

– سرپرست مهندسی و ساختمان طرحها شرکت ملی نفت(متن)

– مدرس دانشگاه در رشته معماری و شهرسازی

– عضو انجمن مدیریت استراتژیک ایران

زندگی نامه

حسن بهرام نیا سال ۱۳۴۳ در خانواده ای مذهبی در نهاوند دیده به جهان گشود.

دوران نوجوانی او همزمان با آغاز نهضت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود. ایشان همگام با مردم انقلابی نهاوند به پخش اعلامیه و شرکت در تظاهرات و … علیه حکومت طاغوت به فعالیت پرداخت.

آغاز دوران جوانی، با شروع تجاوز رژیم بعثی عراق به ایران اسلامی همراه شد، علی رغم سن کم به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت و با ابراز رشادت و نبوغ ذاتی که از خود نشان داد در کنار تعدادی از فرماندهان ارتش، دوره عالی فرماندهی گردان را در قرارگاه عملیاتی غرب کشور گذراند و همراه تعدادی از فرماندهان دفاع مقدس به دیدار امام امت مفتخر شد. با توجه به تجربه ای که از جنگ داشت به سرعت مدارج ترقی را پیمود و به رده هایی از فرماندهی در لشگر انصار الحسین(ع) منصوب شد.

بهرام نیای جوان همزمان با حضور در صحنه های نبرد با توجه به برخی خلاء های مدیریتی در سطح شهرستان مسئولیت گروه نوسازی مدارس، مسئولیت دفتر فنی فرمانداری، مسئولیت مرکز گسترش خدمات تولیدی و عمرانی و کمیته ساختمانی جهاد سازندگی را در برهه های مختلف بر عهده داشت که در زمان تصدی مسئولیت‌های ذکر شده، اقدامات موثری برای توسعه شهر و روستا در قالب احداث راه، حمام و مخازن آب آشامیدنی جهت رفاه حال روستائیان، احداث پناهگاه و مدارس در شهر و روستا و تلاش برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای جوانان در شهرستان نهاوند انجام داد.

پس از پایان جنگ تحمیلی و آغاز دوران تلاش برای جبران خرابی ها و خسارات ناشی از آن و محرومیت زدایی از مناطق محروم، دوران جدیدی در زندگی ایشان رقم خورد و در سال ۱۳۶۸ به استخدام شرکت نفت در آمد و در مناطق نفت خیز جنوب بعنوان مهندس ناظر راه و ساختمان مشغول فعالیت شد و چندی بعدموفق به ادامه تحصیل در رشته ی مهندسی عمران در مقطع کارشناسی دانشگاه ملی تبریز گردید.

سال ۱۳۷۴ با پذیرش مسئولیت اداره گاز نهاوند، علی رغم دشواری‌های فراوان به گواهی مسئولین محلی، منطقه ای و همچنین مردم قدر شناس نهاوند، منشاء تحولاتی در زمینه گاز رسانی به شهر و روستا گردید از جمله اتمام عملیات گاز رسانی به چهار شهر نهاوند، فیروزان، گیان، برزول و آغاز عملیات گاز رسانی به شصت و چهار روستاکه عمدتا” گازدار شدنداشاره نمود.

ایشان پس از ۲۳ سال تلاش خستگی ناپذیر در عرصه های مختلف مدیریتی، این بار توان اجرائی خود را در عرصه فرمانداری شهرستان تویسرکان نشان داد، بطوریکه که در این دوره پنج ساله نیز خدمات ارزنده ای را به مردم آن سامان ارائه کرد و در سال دوم مسئولیت خود، بعنوان فرماندار نمونه انتخاب شد و از طرف مقامات کشوری لوح تقدیر دریافت نمود و بهترین گواه موفقیت حسن بهرام نیا ابراز لطف مردم قدرشناس تویسرکان نسبت به ایشان می باشد.

سال ۱۳۸۶ به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پرداخت و در رشته مدیریت برنامه ریزی شهری در سال ۱۳۸۸ با عنوان دانشجوی برتر از طرف دانشگاه موفق به دریافت لوح تقدیر شد.

هم اکنون ایشان در مقطع دکتری تخصصی در رشته جغرافیای برنامه ریزی شهری مشغول به تحصیل است.

در ادامه فعالیت ها و ایفای نقش در مجموعه وزارت کشور بعنوان مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان و پس از کسب تجربه های لازم یکی از حساس ترین مسئولیت های دوران مدیریت خود را تجربه کرد.

در حال حاضر با توجه به سوابق درخشان ایشان در صنعت نفت و تجربه های ارزشمند اجرائی و مدیریتی اندوخته شده در طی سالهای متمادی بعنوان یکی از مدیران ارشد مهندسی و ساختمان شرکت نفت مشغول به خدمت رسانی بود که اکنون به سمت استاندار ایلام انتخاب شد.

استان ایلام به دلیل دارا بودن  ۸۷ درصد منابع طبیعی و ۱۱ درصد جنگل های رشته کوه زاگرس به عروس این رشته کوه زیبا در کشور معروف است و دارای پتانسیل ویژه ای در بخش گردشگری است.

این در حالی است که وجود ذخایر ارزشمند نفت و گاز و پتروشیمی همراه با معادن ذی قیمت مانی های غیر فلزی ایلام را به استانی غنی از ثروت و موهبت الهی مبدل کرده است.

وجود زمین های حاصلخیز و تولید سالانه حدود ۳۰۰ هزار تن گندم و تولید سایر محصولات کشاورزی با دارا بودن بیش از سه میلیون راس دام سبک و سنگین در صورت توسعه تجهیزات و ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی از نظر کشاورزی نیز حائز اهمیت است.

این در حالی است که استان ایلام با دارا بودن ۴۳۰کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و وجود مرز بین المللی مهران و شاهراه عبور زائران عتبات عالیات  و افتخار میزبانی زائران در راهپیمایی معنوی اربعین با عبور بیش از سه میلیون نفر در یک بازه زمانی بیست روزه این استان را از هر نظر دارای جایگاه خاصی نموده است.

با وجود برخورداری از همه این موهبت ها و پتانسیل های ارزشمند و گرانبها اما استان ایلام دارای مسایل و مشکلات زیادی در زمینه اجتماعی، اقتصادی و توسعه نیافتگی است که نیازمند یک همت وعزم جدی برای جذب سرمایه گذاری در بخش های زیرساختی و توسعه است.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.irna.ir

استانداری ایلام

استانداری ایلام

حوزه استاندار

معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی

معاونت هماهنگی امور عمرانی

معاونت هماهنگی امور اقتصادی

معاونت توسعه مدیریت و منابع

ستاد اقامه نماز قراردادها

تصاویری از استاندار ایلام در حاشیه روزهای شلوغ و خسته کننده در شهر مهران

•••••• استاندار معاونت سیاسی امنیتی معاونت امور عمرانی معاونت اقتصادی دفاتر ستادی معاونت توسعه مسئولان کشور روابط عمومی ادارات کل ستاد انتخابات استان

امور بانوان و خانواده

مدیریت بحران

استاندار ایلام در آیین تجلیل از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس:

رزمندگان دوران دفاع مقدس طلای عیار بالای کشورند ...

1401/06/30 12:44 استاندار دیدگاه 0

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز چهارشنبه ۳۰ شهریور در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان،  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا، به ویژه سه هزار شهید والامقام استان ایلام، و آرزوی سلامتی برای نایب امام زمان (عج) و توفیفات بیش از پیش برای دولت سیزدهم، افزود: پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گنجینه های ارزشمند کشور هستند.

تصاویری از استاندار ایلام در حاشیه روزهای شلوغ و خسته کننده در شهر مهران

تصاویری از استاندار ایلام در حاشیه روزهای شلوغ و خسته کننده در شهر مهران

1401/06/29 08:30 استاندار دیدگاه 0

هر چند روزهای شلوغ و خسته کننده ای با وجود هوای گرم در شهر مهران در پی جمعیت انبوه زائران رقم خورد و به این موارد مشکلات زیرساختی را هم باید اضافه کرد  اما مسئولین و شخص استاندار با حضور میدانی و پیگیری های مستمر تمام تلاش خود را بکار گرفتند تا زائران با  کمترین مشکلات  این سفر معنوی را انجام دهند و هنوز با گذشت بیش از دو هفته مسئولین  کماکان در مرز مهران حضور وبسیاری از آنها بشدت مریض شدند

استاندار ایلام

گزارش استاندار ایلام از آخرین وضعیت بازگشت زائران از مرز مهران به کشور

1401/06/28 13:12 استاندار دیدگاه 0

● دکتر حسن بهرام نیا با تاکید بر اینکه در پایانه مرزی مهران امکانات لازم برای انتقال زائران به محله اقامت شأن فراهم است،افزود: از کسانی که با خودروهای شخصی خود قصد دارند از پایانه مرزی مهران به محل اقامتشان باز گردانند، درخواست می کنم که مواظب سلامتی خود باشند و در حالت خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند چرا که علت عمده تصادفات در این منطقه در روزهای اخیر خواب‌آلودگی رانندگان اعلام شده است.

دکتر بهرام نیا استاندار ایلام در گفت و گو با حسینی بای خبرنگار رسانه ملی:

متوسط ماندگاری مسافران در پایانه برکت ۲۰ دقیقه است/از شب گذشته حدود ۲۷۰ هزار زائر وارد پایانه برکت شدند و انتقال آنان با اتوبوس ها به خوبی در حال انجام است.

1401/06/28 08:36 استاندار دیدگاه 0

⭕️ دکتر بهرام نیا استاندار ایلام در گفت و گو با حسینی بای خبرنگار رسانه ملی:   ❑‌ متوسط ماندگاری مسافران در پایانه برکت ۲۰ دقیقه است/از شب گذشته حدود ۲۷۰ هزار زائر وارد پایانه برکت شدند و انتقال آنان با اتوبوس ها به خوبی در حال انجام است. ● هیچ مشکلی از نظر تامین اتوبوس در پایانه برکت وجود ندارد و اتوبوس‌ به اندازه کافی موجود است و طبق نرخ مصوب مسافران را جابجا می کنند. ● با متخلفان به طور جدی برخورد و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

استاندار ایلام

رضایت مقام معظم رهبری و نایب امام زمان ( عج ) از برگزاری کنگره عظیم اربعین پاداش خادمی زوار بود ...

1401/06/27 14:55 استاندار دیدگاه 0

کار کردن برای زوار امام حسین علیه‌السلام یک افتخار بزرگ است/تصادفات جاده‌ای در اربعین در مقایسه با سال های گذشته ۵۰ درصد کاهش یافته است/ ۷۶ درصد زوار با ماشین شخصی به مهران آمدند/تمامی مواکبی که در مرز و شهر مهران حضور دارند تا دو سه روز آینده فعال باشند

نمایش آرشیو اخبار

آشنایی با استان ایلام(تصویری)

اینفوگرافیک

نمایش آرشیو اینفوگرافی

31 نفر بازدید امروز 149 نفر بازدید دیروز 643 نفر بازدید هفته

بازدید ماه گذشته :4200

بازدید کل : بازدید سال گذشته :

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.portal-il.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب