سامانه سما دانشگاه چمران اهوازمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سامانه سما دانشگاه چمران اهواز را از این سایت دریافت کنید.

درگاه سیستم آموزشی سما

در این مقاله درگاه آموزشی سما به نشانی sama.iums.ac.ir معرفی شده و نحوه ورود به سایت سما و استفاده از خدمات سامانه سما برای دانشجویان بررسی شده است.

درگاه سیستم آموزشی سما sama.iums.ac.ir

درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir، از جمله درگاه هایی است که با هدف ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان و اساتید دانشگاه های مختلف راه اندازی شده است. در حال حاضر، بعضی از دانشگاه های علوم پزشکی و دولتی از خدمات آموزشی سایت سما مانند انتخاب واحد و واریز شهریه استفاده می کنند.

برای مشاوره ورود به درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir

برای مشاوره ورود به درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir

در سال های اخیر، به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور بسیاری از آموزش های دانشگاه ها و مدارس به صورت غیر حضوری و آنلاین ارائه می شود. در همین راستا درگاه های مختلفی نیز برای ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان و دانش آموزان راه اندازی شده است.

پورتال آموزشی سما به نشانیsama.iums.ac.ir سامانه ای است که از سوی شرکت نرم افزاری سما راه اندازی شده است و هدف اصلی آن ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان دانشگاه های مختلف بوده است. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با درگاه آموزشی سما آشنا کرده و نحوه ورود به این سامانه را توضیح دهیم.

برای ورود به درگاه آموزشی سما کلیک کنید.

درگاه آموزشی سما به نشانی sama.iums.ac.ir بوده و تمامی دانشجویانی که دانشگاه آنها با این سامانه در ارتباط هست امکان استفاده از این سایت را دارند.

درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir

شرکت نرم افزاری سما، شرکتی است از سال 1377 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزارهای دانشگاهی آغاز کرده است و در همین راستا نرم افزارهای مختلفی از سوی این شرکت نرم افزاری راه اندازی شده است. پورتال آموزشی سما sama.iums.ac.ir یکی از درگاه هایی است که توسط شرکت نرم افزاری سما راه اندازی شده است.

هدف اصلی راه اندازی درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir، ارائه  خدمات آموزشی به دانشجویان دانشگاه های مختلف به صورت غیر حضوری و آنلاین بوده است. در واقع، این درگاه برای ارائه خدمات آموزشی غیر حضوری به دانشجویان و اساتید راه اندازی شده و همانند سیستم جامع گلستان خدمات آموزشی را ارائه داده است.

در حال حاضر بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی کشور، دانشگاه های دولتی و بیش از 50 درصد از دانشگاه های غیر انتفاعی خدمات آموزشی خود را در بستر درگاه آموزشی شرکت نرم افزاری سما ارائه می کنند. برخی از دانشگاه های دارای پورتال سما عبارتند از :

نام دانشگاه لینک ورود به درگاه آموزشی سما

سما دانشگاه شهید چمران reg.scu.ac.ir

سما دانشگاه تبریز amozesh.tabrizu.ac.ir

سما دانشگاه علوم پزشکی تبریز amouzesh.tbzmed.ac.ir

سما دانشگاه اهواز samaahvaz.ac.ir

سما دانشگاه شهید مدنی آذربایجان sama.azaruniv.ac.ir

سما دانشگاه علوم پزشکی گناباد sama.gmu.ac.ir

سما دانشگاه علوم پزشکی بیرجند sama.bums.ac.ir

سما دانشگاه علوم پزشکی اصفهان register.mui.ac.ir

بدیهی است که تنها دانشجویانی امکان ورود به سایت سما را دارند که دانشگاه محل تحصیل آن ها، از این درگاه برای ارائه خدمات آموزشی مختلف استفاده کرده باشد. همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد برای انجام فعالیت های بیشتر می توانند به سامانه آموزشیار که در زیر ارائه شده مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید: آموزشیار

نحوه ورود به درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir

همانطور که اشاره شد، درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir خدمات مختلفی را به صورت غیر حضوری به دانشجویان و اساتید دانشگاه ها ارائه می کند که تمامی این خدمات در راستای آموزش های غیر حضوری و مجازی است. در حال حاضر، بسیاری از دانشگاه ها از جمله دانشگاه های علوم پزشکی، دانشگاه های دولتی و دانشگاه های غیر انتفاعی از درگاه آموزشی سما برای ارائه آموزش های مجازی به دانشجویان خود استفاده می کنند.

در صورتی که دانشگاه محل تحصیل دانشجویان از درگاه آموزشی سما برای ارائه خدمات آموزشی استفاده می کند، دانشجویان می توانند با شماره دانشجویی و رمز عبور خود به این درگاه وارد شوند، در غیر اینصورت از طریق لینک ورود مستقیم به سامانه های گلستان می توانند امور دانشجویی خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است که افراد مختلف دیگری از جمله والدین، دانشجویان مهمان، آموزش دانشگاه ها، اساتید و ... نیز می توانند با در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور به درگاه آموزشی سما sama.iums.ac.ir وارد شوند. در صورتی که قصد ورود به این درگاه را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

ابتدا به یکی از مرورگرهای فایرفاکس و یا اینترنت اکسپلورر در سیستم لپ تاپ و یا کامپیوتری خود مراجعه کرده و با ورود به این مرورگرها عبارت «درگاه آموزشی سما» را جستجو کنید.

حال بر روی اولین سایت جستجو شده توسط گوگل با نشانی sama.iums.ac.ir و نام ورود به سیستم مدیریت امور آموزشی سما کلیک کنید تا به این درگاه وارد شوید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

سامانه سما دانشگاه شهیدچمران اهواز

معرفی ادرس درگاه های دولتی و خصوصی خدمت به مردم

گروه : اهواز / دانشگاه / سامانه سما / سامانه سما دانشگاه شهید چمران اهواز

پ شناسه : 40893

05 دسامبر 2021 - 23:573509 بازدید0 دیدگاه

ارسال توسط : مهتاب تاجمیری

دانشگاه شهید چمران اهواز

سامانه سما دانشگاه شهیدچمران اهواز

سامانه سما یک سامانه دانشجویی است و به صورت غیر حصوری خدمات ارائه میدهد. شرکت نرم افزاري سما سامانه از سال 1377 تاکنون در زمينه توليد نرم افزارهاي دانشگاهي به ويژه سيستم مديريت امور آموزش فعاليت مي کند. و بيش از 200 دانشگاه را تحت نظارت دارد.

سامانه سما دانشگاه شهیدچمران اهواز

سامانه سما دانشگاه شهیدچمران یک سامانه دانشجویی است و به صورت غیر حصوری برای دانشجویان خدمات ارائه میدهد. شرکت نرم افزاري سما سامانه از سال ۱۳۷۷ تاکنون در زمينه توليد نرم افزارهاي دانشگاهي به ويژه سيستم مديريت امور آموزش فعاليت مي کند. و بيش از ۲۰۰ دانشگاه را تحت نظارت دارد.

دانشجویان گرامی میتوانند در این سامانه اقدام به انتخاب واحد و یا حذف و اضافه کنند.

حتما توجه فرمایید ملاک انتخابِ واحدِ درس یا دروس برای دانشجو صرفاً ثبت آن دروس در سامانه سما دانشگاه شهیدچمران می‌باشد. چنانچه درسی به هر علت در سامانه برای دانشجو ثبت‌نشده یا حذف‌شده باشد اما در LMS وجود داشته باشد، به خاطر عدم ثبت در سامانه  فاقد اعتبار بوده و نمره‌ای به آن درس یا دروس تعلق نخواهد گرفت.

حتماً انتخاب واحد خود را در سامانه بررسی کنید.

برای این کار ابتدا وارد سامانه به آدرس الکترونیکی https://reg.scu.ac.ir/Login.aspx?ReturnUrl=%2f شده و با استفاده از نام کاربری و پسورد خود وارد سامانه شوید. و اقدامات خود را جهت انتخاب واحد و یا حذف و اضافه انجام دهید.

همچنین میتوانید اطلاعیه‌های مهم آموزشی در سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه را اظ طریق لینک http://scu.ac.ir/web/education مشاهده کنید. حتماً در مسائل آموزشی اطلاعیه ها را مطالعه و با آموزش دانشکده خود مشورت کنید.

برای مشاهده دروس ارائه شده مهمانی در نیمسال اینجا کلیک کنید.

سامانه سما دانشگاه شهیدچمران

بیشتر بدانید: اداره کل تجهیزات پزشکیپورتال خدمات مردمیتلگرام خدمات مردمیاینستاگرام  خدمات مردمی

نویسنده : مهتاب تاجمیری

منبع خبر : https://khadamatmardomi.com/?p=40893&preview=true

اشتراک گذاری : لینک کوتاه :

https://khadamatmardomi.com/?p=40893

برچسب ها

دانشگاه سامانه دانشجویی سامانه سما سما شهسد چمران

نوشته های مشابه

مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی

مرکز رشد شهید بهشتی

مرکز رشد شهید بهشتی مرکزی است تحت مدیریت متخصصین حرفه‌ای که با ارائه خدمات حمایتی از ایجاد و توسعه حرفه‌های جدید توسط کارآفرینانی که در قالب واحدهای نوپای فعال در زمینه‌های مختلف منتهی به فناوری متشکل شده‌اند و اهداف اقتصادی مبتنی بر دانش و فن دارند، پشتیبانی می‌کند.

آشنایی با دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری

دانشکده علوم قضایی و خدمات اداری

دانشگاه علوم قضایی در سال ۱۳۶۱ با پذیرش اولین دوره دانشجو در رشته علوم قضایی تاسیس شد. و هرسال با توجه به امکانات دانشگاه ضمن هماهنگی با وزارت علوم، اقدام به جذب دانشجو می‌نماید. در این دانشکده بیش از ۵۰۰۰ دانشجو در طی دوره‌های مختلف جذب و فارغ‌التحصیل شده‌اند. که هم‌اکنون اکثریت آن‌ها در مشاغلی چون قضاوت و برخی دیگر حرفه‌هایی چون استاد دانشگاه، نماینده مجلس، وکیل دادگستری، کارشناسان ارشد سازمان‌های مربوط به قوه‌ی قضائیه و مانند آن مشغول انجام‌وظیفه هستند.

سایت جامعه الزهرا www.jz.ac.ir

سایت جامعه الزهرا

دانشگاه های جامع و پر جمعیت در راستای تسهیل دسترسی دانشجویان به خدمات و امکانات خود اقدامات موثری در جهت راه اندازی سامانه های مرتبط با دانشجویان و اساتید انجام دادند. دانشگاه جامعه الزهرا علیها السلام قم نیز یکی از این دانشگاه ها است که رفاه دانش پژوهان و اساتید خود را در اولویت کار خود قرار داده است. سایت جامعه الزهرا در واقع سامانه ای مختص به دانش پژوهان و اساتید این دانشگاه می باشد. تمام اطلاع رسانی های مرتبط با دانشگاه و ثبت نام در آزمون ها از طریق این سامانه به اطلاع همگان می رسد. جهت معرفی سایت جامعه الزهر به بررسی امکانات این سایت می پردازیم.

ثبت دیدگاهای مردمی

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : khadamatmardomi.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب