تخمین رتبه کنکور 1402

تخمین رتبه کنکور 1402مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

تخمین رتبه کنکور 1402 را از این سایت دریافت کنید.

تخمین رتبه کنکور

مشاهده پیش بینی رتبه خود براساس کنکور سال قبل - تخمین رتبه کنکور سراسری کنکور 1400 ، کنکور 99 ، کنکور 98

1401 تخمین رتبه کنکور

آخرین اخبار کنکور 1401

تحلیل و پاسخ کنکور 1401

كارنامه قبولی های كنكور

راهنمای انتخاب رشته

در آزمون 15 مهر کارنامه شما کی آماده می‌شود ؟

پلکان برای همه‌ی دانش‌آموزان بورسیه کانون رایگان است

10 سؤال پرتکرار در مورد آزمون هدیه 15 مهر + تعداد سوال

ثبت نام آزمون هدیه 15 مهر ( کانونی و غیرکانونی)

محاسبه درصد - نحوه درصدگیری

دانلود پاسخبرگ سفید ویژه تمرین تست زنی

ابتدا گروه آزمایشی را انتخاب کنید

تخمین رتبه کانون چگونه کار می کند ؟

سایت کانون با بهره بردن از اطلاعات هزاران دانش آموزی کانونی شرایطی فراهم آورده است تا دانش آموزان بتوانند وضعیت فعلی خود را تخمین بزنند.

آیا می توان کارنامه کنکور رتبه ها را دید ؟

بله ، شما بعد از وارد کردن درصد های خود و تخمین رتبه می توانید کارنامه های کنکور مشابه رتبه تخمینی خود را مشاهده کنید .

چگونه درصد خود را محاسبه کنیم ؟

شما برای محاسبه درصد خود نیاز به تعداد سوالات صحیح و اشتباه خود دارد . محاسبه درصد

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.kanoon.ir

تخمین رتبه

در نرم افزار تخمین رتبه هیوا می توانید با وارد کردن درصدهایتان در کنکور 1401 و یا آزمون های آزمایشی رتبه خود را بر اساس اطلاعات کنکور سال های گذشته تخمین بزنید .

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای محاسبه حدودی رتبه کنکور خود می توانند هر یک از درصدهای عمومی و اختصاصی خود در آزمون های آزمایشی و یا کنکور سراسری را محاسبه کرده و سپس با وارد کردن این اعداد در نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا حدود رتبه کشوری و منطقه 1، 2 و یا 3 خود را تخمین بزنند.

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور سراسری

برای مشاوره تخمین رتبه کنکور سراسری

جهت استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کلیک کنید.

نرم افزار تخمین رتبه هیوا می تواند رتبه حدودی شما در کنکور 1401 را تخمین زده و به شما کمک کند تا با استفاده از رتبه تخمینی خود، وضعیت علمی تان را مشخص نموده و برای رشته دلخواه خود برنامه ریزی مناسبی داشته باشد.

سامانه مشاوره تحصیلی هیوا این امکان را در اختیار داوطلبان قرار داده است تا اطلاعات قبولی چهار سال متوالی 97، 98، 99 و 1400 را داشته باشند. داوطلبان برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ۱۴۰۱ هیوا، باید مراحل زیر را طی نمایند:

برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ابتدا اطلاعات کارنامه های سال مربوطه را انتخاب نموده و  رشته تحصیلی را به همراه منطقه کنکور خود وارد نمایید، سپس با وارد کردن درصدهای تخمینی خود در برای کنکور 1401، تخمین رتبه خود را بر اساس داده های سال 1400، 99، 98 و یا 97 به دست آورید.

آخرین تغییرات نرم افزار

تلاش کردیم برای اینکه رتبه تخمین زده شده با رتبه واقعی شما در کنکور بیشترین تطابق را داشته باشد، رتبه هر داوطلب را در دو حالت رتبه در منطقه و رتبه کشوری تخمین بزنیم.

در حال حاضر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری در گروه ریاضی، تجربی، انسانی رتبه داوطلب را در نظام قدیم و نظام جدید تخمین میزند.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری در گروه ریاضی، رتبه داوطلب را در زیر گروه 1،در گروه تجربی در زیر گروه های 1 و 2 ودر گروه انسانی در زیر گروه های 1، 3 و 5 تخمین میزند.

نرم افزار تخمین رتبه رایگان هیوا قابل نصب بر روی تلفن های همراهی است که سیستم عامل آن اندروید می باشد. به منظور نصب نرم افزار اندرویدی تخمین رتبه هیوا متقاضیان می توانند از طریق کافه بازار و یا گوگل پلی این نرم افزار را دانلود و استفاده کنند. در ادامه به منظور دسترسی راحت به نرم افزار می توانید روی هر یک از لینک های زیر به دلخواه کلیک کنید:

لینک های دانلود نرم افزار رایگان تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا برای ورود به صفحه نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا کلیک کنیدبرای دانلود نرم افزار رایگان تخمین رتبه کنکور سراسری 1401 هیوا از کافه بازار کلیک کنیدبرای دانلود نرم افزار رایگان تخمین رتبه کنکور سراسری 1401 هیوا از گوگل پلی کلیک کنید

اطلاعات این نرم افزار برای تخمین رتبه داوطلبان سهمیه مناطق است. داوطبان سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصد می توانند برای تخمین رتبه ایثارگران از نرم افزاری که در ادامه لینک آن قرار داده شده است استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید: تخمین رتبه ایثارگران

اطلاعات کنکور 1400 برای داوطلبان کنکور 1401 اضافه شد.

برای تخمین رتبه کنکور سراسری ، کادرهای زیر را تکمیل نمایید:

سوالات متداول

1- ✔️ نرم افزار تخمین رتبه هیوا برای کدام گروه های آزمایشی طراحی شده است؟

✔️ در حال حاضر امکان تخمین رتبه با استفاده از این نرم افزار برای داوطلبان گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی فراهم می باشد.

2- ✔️ نرم افزار تخمین رتبه هیوا تا چه میزان دقیق می باشد؟

✔️ این نرم افزار به دلیل استفاده از همه داده های کارنامه های سال گذشته نزدیک ترین رتبه را بر اساس کنکور سال های گذشته در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

3- ✔️ استفاده از نرم افزار تخمین رتبه چه تاثیری بر برنامه ریزی کنکور دارد؟

✔️ با استفاده از این نرم افزار و مقایسه آن با رتبه لازم برای رشته دلخواه می توان نقاط ضعف خود را در مدت زمان باقی مانده تا کن​کور تقویت نمود.

مطالب مرتبط

نرم افزار تخمین رتبه ( تراز ) دانشگاه آزاد 95...

ثبت نام کنکور سراسری سال...

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب