سامانه پیامکی یارانه

سامانه پیامکی یارانهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سامانه پیامکی یارانه را از این سایت دریافت کنید.

چند سرپرست خانوار یارانه جدید را گرفتند؟/کسانی که پیامک واریز یارانه نگرفته اند تکلیف این گروه چیست؟

رداوود محمدبیگی گفت: دیشب در هر دو نوبت، به حدود 23 میلیون و 680 هزار سرپرست خانوار یارانه اردیبهشت و خرداد پرداخت شد؛ بنابراین، طی دو نوبت، 47 میلیون و 360 هزار سرپرست خانوار یارانه گرفته‌اند.

چند سرپرست خانوار یارانه جدید را گرفتند؟/کسانی که پیامک واریز یارانه نگرفته اند تکلیف این گروه چیست؟

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۶

کد خبر: 1146098

رداوود محمدبیگی گفت: دیشب در هر دو نوبت، به حدود 23 میلیون و 680 هزار سرپرست خانوار یارانه اردیبهشت و خرداد پرداخت شد؛ بنابراین، طی دو نوبت، 47 میلیون و 360 هزار سرپرست خانوار یارانه گرفته‌اند.

داوود محمدبیگی گفت: دیشب در هر دو نوبت، به حدود 23 میلیون و 680 هزار سرپرست خانوار یارانه اردیبهشت و خرداد پرداخت شد؛ بنابراین، طی دو نوبت، 47 میلیون و 360 هزار سرپرست خانوار یارانه گرفته‌اند.

وام 100 میلیونی رئیسی با نرخ کارمزد 4 درصد/ کدام خانوار مشمول این وام می شوند؟

مدیر اداره نظام پرداخت بانک مرکزی می‌گوید: این مبالغ تا زمان اعلام دولت در حساب افراد مسدود باقی می‌مانند؛ زیرا دولت برای اطمینان‌بخشی به مردم، این مبالغ را زودتر از موعد مقرر به حساب افراد واریز کرده است و مجموع واریز‌هایی که به حساب مردم انجام شده، بیش از 46 هزار میلیارد تومان است.

برترین‌ها

واریز سود 4 میلیونی برای دارندگان سهام عدالت| سود سهام عدالت چه کسانی واریز می‌شود؟

یارانه‌ نقدی تیرماه کی واریز می شود؟ | پیامک واریز یارانه نقدی برای معترضان | یارانه نقدی 2 میلیونی به کدام خانوارها می رسد؟

یارانه نقدی خانوارها به دو میلیون رسید| تاریخ دقیق واریز یارانه نقدی جدید دولت رئیسی| واریز یارانه نقدی تا چه ماهی ادامه دارد؟

اطلاعیه مهم برای جاماندگان و معترضان یارانه نقدی | احتمال تغییر در فهرست یارانه‌بگیران ماه تیر | یارانه چه کسانی در تیرماه قطع می شود؟

عکس خانوادگی احسان علیخانی و رازهای ناگفته از زندگی اش

خبر خوش برای دارندگان سهام عدالت | دریافت وام غیر حضوری با سهام عدالت | شرط مهم دریافت وام برای سهام عدالتی ها | واریزی جدید به حساب صاحبان سهام عدالت

حراجی بزرگ ایران خودرو؛ تحویل 90 روزه | جزئیات طرح فروش جدید ایران خودرو بدون قرعه کشی+ قیمت ها

آنچه دیگران می خوانند:

واریز 1 میلیون بحساب سهام عدالتی ها | شگفتانه رئیسی به دارندگان سهام عدالت پرداخت شد

یارانه تیرماه تغییر کرد | زمان برداشت یارانه جدید اعلام شد

واریز 4 میلیون بحساب این خانوارها | زمان واریز سود سهام عدالت اعلام شد

واریز 800 هزارتومان به حساب همه یارانه بگیران | دهک‌های ۸ و ۹ یارانه‌بگیر می شوند

وام آسان بدون سپرده رئیسی به سهام عدالتی ها | شرایط ویژه وام دولتی برای سهامداران عدالت

بعد از گفت‌‌وگوی تلویزیونی رئیس جمهور، بانک مرکزی واریز یارانه 300 و 400 هزار تومانی را به 9 دهک آغاز کرد و آن‌طور که مدیر روابط عمومی این بانک اعلام کرده است تا ساعت 5 صبح 20 اردیبهشت‌ماه واریز یارانه‌های 300 و 400 هزار تومانی به اتمام رسیده است.

اما برخی از مردم موفق به دریافت این یارانه‌ها نشده‌اند و پیامک واریز بانک برای‌شان ارسال نشده است؛ تکلیف این گروه چیست؟

پیشنهاد ما

واریز سود 4 میلیونی برای دارندگان سهام عدالت| سود سهام عدالت چه کسانی واریز می‌شود؟

ببینید صدای هولناک زلزله در کیش زیر آب خلیج فارس

فوری|جزئیات کامل واریز سود میلیونی به حساب دارندگان سهام عدالت

طبق اعلام «سیدمرتضی موتورچی» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هم‌وطنانی که به‌هردلیلی ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه اختصاص‌یافته دارند، می‌توانند به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و ثبت اعتراض کنند.

خاندوزی وزیر اقتصاد قبلاً گفته بود 10 درصد از جمعیت کشور یارانه‌ای دریافت نخواهند کرد. وی در این خصوص گفت که به‌رغم آنکه پایگاه رفاه ایرانیان شواهد متعددی برای 10درصدی از جامعه که مشمول یارانه‌ها نیستند در اختیار دارد، این امکان فراهم شده است که افراد با مراجعه به سایت‌های مربوطه که در روزهای آینده توسط وزارت رفاه اطلاع‌رسانی خواهد شد، درخواست دریافت یارانه خود را ثبت کنند.

همچنین طبق اعلام وزیر کار، بناست در روزهای آینده سازمان هدفمندی یارانه‌ها امکان ثبت‌نام را برای افرادی که یارانه نمی‌گیرند فراهم کند. عبدالملکی گفته است به‌زودی سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کار خود را دوباره شروع می‌کند و همه به‌هردلیلی که یارانه نمی‌گیرند می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند. بعضاً ممکن است افراد، متمول و از دهک دهم باشند که وضع مالی‌شان خوب است، آن‌ها جواب مثبت دریافت نخواهند کرد، ولی کارگران اگر یارانه‌بگیر نیستند، یارانه‌شان برقرار خواهد شد./تسنیم

ویژه

واریز سود 4 میلیونی برای دارندگان سهام عدالت| سود سهام عدالت چه کسانی واریز می‌شود؟

خبر مهم رئیسی درباره یارانه نقدی کمک‌معیشتی ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی | یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟

یارانه جدید یارانه جدید ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومانی

لینک کوتاه خبر :

۰ نفر دیگر این مطلب را پسندیدند

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.fardanews.com

کد دستوری 6369 برای استعلام یارانه حمایتی اعلام شد

طبق اعلام معاون رفاه وزارت کار کد دستوری 6369 از چند روز دیگر آماده ارائه خدمات است و مردم با پیامک شماره ملی سرپرست خانوار به این شماره می‌توانند از وضعیت خود در طرح یارانه حمایتی باخبر شوند.

کد دستوری ۶۳۶۹ برای استعلام یارانه حمایتی اعلام شد

۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲اخبار اقتصادی اخبار کار آفرینی و اشتغال

طبق اعلام معاون رفاه وزارت کار کد دستوری ۶۳۶۹ از چند روز دیگر آماده ارائه خدمات است و مردم با پیامک شماره ملی سرپرست خانوار به این شماره می‌توانند از وضعیت خود در طرح یارانه حمایتی باخبر شوند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در راستای دستور رئیس جمهور برای آغاز پرداخت یارانه حمایتی، سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که دور نخست یارانه حمایتی طی سه روز پرداخت خواهد شد.

بر این اساس مرحله اول امروز دوشنبه 27 آبان، مرحله دوم پنج‌شنبه 30 آبان و مرحله سوم شنبه 2 آذر پرداخت خواهد شد.

بیشتر بخوانیدربیعی در پاسخ به تسنیم: یارانه حمایتی جدید در دولت‌های بعد هم پرداخت خواهد شد

احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت کار درباره کد دستوری استعلام مشمولین این طرح گفت: شماره 6369 که با هماهنگی وزارت ارتباطات در حال راه‌اندازی است راهی است برای سهولت ثبت اطلاعات مردم.

میدری در نشست خبری تیم ویژه اقتصادی دولت افزود: این شماره تلفن از دو سه روز دیگر شروع به کار می‌کند و چند کارکرد اساسی دارد. کسانی که درخواست می‌کنند کد ملی سرپرست خانوار با شماره تلفنی که به نام آن‌ها ثبت شده باید مطابقت داشته باشد.

وی گفت: دولت از این شماره به‌عنوان درگاه رسمی ارتباط با مردم ابتدا در وزارت کار و بعد هم در کلیه وزارت‌خانه‌ها با مردم ارتباط برقرار می‌کند و تمام پیامک‌های اطلاع‌رسانی از طریق این شماره صورت می‌گیرد. از مردم درخواست می‌کنیم کد ملی خود را به این شماره ارسال کنند تا برای مسایل مختلفی از آن استفاده شود.

* بیان دلایل برای استحقاق حمایت دولت در 200 کلمه

ربیعی در پاسخ به این سؤال که طرح حمایت معیشتی شامل چه‌کسانی می‌شود، گفت: در این طرح کارگران، بازنشستگان، معلمان، نیرو‌های تأمین اجتماعی، عشایر و افراد وابسته به صندوق‌ها و حقوق‌بگیران ثابت حضور دارند. این طرح هم برش اقشاری و هم برش درآمدی دارد و در ترکیبی از این‌ها و مؤلفه‌هایی که وزارت رفاه بررسی می‌کند، افراد مشمول را تعیین می‌کند. وی با بیان اینکه 75 درصد از افراد جامعه شامل این طرح می‌شوند، اظهار داشت: نگرانی ما کسانی هستند که اثری از آن‌ها نیست مثلاً ما افراد حاشیه‌نشین را هم بررسی کردیم و سراغ کسانی که دفترچه بیمه نداشتند و دفترچه بیمه سلامت به آن‌ها داده‌ایم، رفتیم، فکر هم می‌کنم 75 درصد جامعه قابل قبول است.

ربیعی، سخنگوی دولت ادامه داد: اگر افرادی را ندیده باشیم و افرادی خود را ذی‌حق می‌داند، وزارت رفاه سامانه‌ای را معرفی می‌کند و آن‌ها باید در 200 کلمه دلایل خود را مطرح کنند و این حق را می‌دهند که ما بررسی کنیم، این سامانه باز است و اگر بررسی شد و استحقاقش تشخیص داده شود، آن‌ها از همین ماه دارای حق هستند و پولش از همین ماه پرداخت می‌شود. تمهیدات پیش‌بینی‌شده به‌گونه‌ای است که گروه‌های مختلف را شامل می‌شود و حدود 75 درصد جامعه انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام/+

R1012189/P/S7,77,82/CT1

واژه های کاربردی مرتبط

یارانه نقدی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.tasnimnews.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب