آموزش آنلاین گویندگی و فن بیانمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

آموزش آنلاین گویندگی و فن بیان را از این سایت دریافت کنید.

کلاس آموزش فن بیان و گویندگی سعید پورمحمودی

برگزاری آموزش فن بیان و گویندگی توسط سعید پورمحمودی | دوره جامع فن بیان و گویندگی | آموزش گیوندگی و فن بیان

آموزش حضوری

در این صفحه، با دوره های آموزشی حضوری آشنا خواهید شد.جهت آشنایی با دوره های آموزشی غیرحضوری و آنلاین رویای صدا، کلیک کنید:https://royayeseda.com/services کلاس گویندگی و فن بیان

آموزش فن بیان و گویندگی اصولاً برای افرادی است که می خواهند قدرت بیان، صدا و به طور کلی ارتباطاتشان را ارتقاء بخشند. این تصور اشتباهی است که فکر کنیم، آموزش فن بیان تنها برای افرادی است که صدای خاص و ویژه ای دارند و یا می خواهند به صورت حرفه ای گویندگی و مجری گری کنند!

ما معتقدیم که تمام انسانها، فارغ از نوع صدا، گویش، لهجه و... می توانند روی صدا و بیان خود کار کنند و آنرا ارتقاء ببخشند.یک نکته ظریف و کاربردی

شرطی شدن هنگام صحبت کردن یا اجرا

این فیلم آموزشی را ببینید:

کلاس فن بیان و گویندگی در کجای زندگی به کارِ ما می آید؟کلاس فن بیان و گویندگی رویای صدا برای چه کسانی است؟

آموزش فن بیان و گویندگی برای کسانی است که دوست دارند در زمینه ی گویندگی و اجرا، وارد فضای حرفه ای شوند.

کلاس فن بیان برای کسانی است که می خواهند در جهت توسعه شخصی خود گام بردارند و روی صدا و بیان خود کار کنند.

کلاس فن بیان برای کسانی است که می خواهند از این توانمندی در شغل و حرفه ی خود (برگزاری جلسات کاری، ارتباط با مشتری و...) استفاده کنند.

و...

به دنبال کلاس فن بیان و گویندگی معتبر و مطمئن می گردید؟

ما تجربه و دانش کافی را برای توانمندسازی شما داریم، پس خوبه با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان و سرمایه گذاری آموزشی، همین الان تماس بگیرید: 22898478-021 ، 26710643-021 ،09192425303 در این ویدئو توضیحاتی در مورد کلاس های آنلاین و آفلاین گویندگی و فن بیان رویای صدا برایتان داده ایم.مدرس آموزش فن بیان و گویندگی رویای صدا چه کسی است؟

استاد سعید پورمحمودی با بیش از 20 سال سابقه گویندگی و اجرا در صدا و سیمای جمهوری اسلامی، گوینده و مجری برتر صدا و سیما طی سالیان متمادی، گوینده برنامه ی متنوع در شبکه های رادیویی جوان، تهران و...

تمام کلاس های حضوری رویای صدا به صورت نیمه خصوصی و با تعداد شاگردان اندک تشکیل می شود، و این امکانِ استفاده ی هرچه بیشتر و موثرتر از آموزش های استاد را فراهم می کند.

تجربه ی زیاد و منحصر بفرد استاد این دوره ها: آقای سعید پورمحمودی بیش از 20 سال سابقه گویندگی و اجرا در موفق ترین برنامه های رادیویی و تلویزیونی را دارد و بیش از 13 سال است که مشغول تدریس داشته ها و تجربیات خود به علاقمندان می باشد. آموزش و تربیت بیش از 2600 هنرجو در این سالها گواه این ادعا است.اعطای گواهینامه ی معتبر: گواهینامه موسسه رویای صدا با اسم و امضای استاد سعید پورمحمودی، برای فعالانِ این حوزه، به تنهایی دارای اعتبار زیاد می باشد.دسترسی آسان: محل برگزاری کلاس ها در مرکز شهر تهران می باشد (خیابان عباس آباد)، و شما از هر کجای شهر می توانید با وسایل حمل و نقل عمومی مختلف، به راحتی پیش ما باشید.راه ورود به دنیای حرفه ای گویندگی و اجرا: شرکت کنندگان و فارغ التحصیلان دوره های رویای صدا، می توانند با اثبات شایستگی خود به دنیای گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون راه پیدا کنند.آموزش های غیرحضوری فعال و موثر: ما در رویای صدا طوری برنامه ریزی می کنیم و شرایطی را به وجود می آوریم که شما در هر کجای دنیا بتوانید از کلاس های استاد سعید پورمحمودی استفاده کنید.کلاس گویندگی و فن بیان رویای صدا چگونه برگزار می شود؟آموزش فن بیان و گویندگی رویای صدا شامل «گویندگی و فن بیان» در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و عالی می باشد:

عنوان دوره جلسه پیش نیاز

گویندگی و فن بیان (مقدماتی)

10

گویندگی و فن بیان (پیشرفته)

10 دوره مقدماتی

پکیج آموزشی (با تخفیف 10%)

20

نکته: پکیج آموزشی ویژه رویای صدا شامل سه دوره ی مقدماتی، پیشرفته و عالی می باشد.

پیشنهاد می کنیم این مقالات آموزشی را بخوانید:

13+1 تاثیر جادویی فن بیان در زندگی و ارتباطاتفن بیان چیست؟کلیدهای داشتن صدایی جذاب و تاثیرگذارچگونه از صدا و حنجره خود مراقبت کنیم؟دوره های حرفه ای رویای صدا:

دوره های حرفه ای رویای صدا برای کسانی است که می خواهند در حوزه ی صدا و تولیدات صوتی و رادیویی حرفه ای باشند و حرفه ای عمل کنند:

عنوان دوره جلسه پیش نیاز شعرخوانی 10 دوره مقدماتی

برنامه سازی رادیویی (نرم افزار adobe aoudition)

8

  برای سرمایه گذاری روی خودتان آماده اید؟ با ما تماس بگیرید:  22898478 021  |  26710643 021  |  09192425303اگر با موبایل هستید با لمس این دکمه مستقیم با ما تماس بگیرید:
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : royayeseda.com

دوره رایگان آموزش فن بیان و سخنرانی + تکنیک و تمرین تقویت فن بیان

جامع ترین دوره رایگان آموزش فن بیان و سخنرانی به همراه تکنیک ها و تمرینات ویژه تقویت فن بیان، شامل نحوه صحبت کردن ، زبان بدن و ...

مقالاتسخنرانیفن بيان

فن بیان و سخنرانی | دوره رایگان آموزش فن بیان | ویدئو آموزش سخنرانی

فرزانه قهرمانی۲۲۷ خواندن این مطلب 9 دقیقه زمان میبرد

دوره رایگان آموزش فن بیان و سخنرانی شامل تقویت فن بیان ( فن بیان چیست ، جملات تمرینی فن بیان و آموزش فن بیان ، دانلود رایگان آموزش فن بیان ) ، آموزش سخنرانی ( روشهای سخنرانی جذاب ، آموزش سخنرانی در جمع )، افزایش عزت نفس و طراحی سخنرانی ( آموزش سخنرانی حرفه ای ) می باشد.

برای ثبت نام در این دوره نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید.

سلام سلام سلام بر دوستان پرانرژی و هدفمند. بهتون تبریک می گم که در پی رشد و ارتقا مهارت های خودتون هستید. جیم ران یکی از اساتید بزرگ موفقیت در دنیا، جمله فوق العاده ای در  زمینه موفقیت دارد که من واقعا این جمله را دوست دارم:

یکی از جنبه هایی که در این پیشرفت شخصی مهم است یادگیری فن بیان و سخنرانی است. آموزش تقویت فن بیان و مهارت خوب صحبت کردن و آموزش سخنوری و به‌کارگیری تکنیک های فن بیان، موضوعی است که باید به صورت تخصصی و با صرف زمان و انرژی و پشتکار، پیگیری شود.

فهرست محتوا

تعریف فن بیان

اگر بخواهیم یک تعریفی از فن بیان داشته باشیم باید بگوییم: فن بیان یعنی توانایی صحبت کردن. فن بیان یعنی اینکه بتوانید از تمام اجزای ارتباطی خود استفاده کنید و بهترین پیام را به مخاطبان تان ارسال کنید و دقیقاً آنچه مورد نیازتان است را دریافت کنید. یا در تعریفی دیگر فن بیان یعنی اینکه بدانیم که متناسب با موقعیت و مخاطبمان صحبت کنیم.

آموزش فن بیان

نکات مهم در فن بیان برای هر شخصی با توجه به هدفش، متفاوت است. مثلاً نکات فن بیان و تمرین‌های تقویت فن بیان برای کسی که می‌خواهد خودش را برای یک دفاع دانشجویی آماده کند، با کسی که می‌خواهد مدرس، بازیگر تئاتر و سینما و یا سخنران سمینار آموزشی باشد، متفاوت است. هم‌چنین کسی که مهارت فن بیان را برای مذاکره یا گفتگو با مشتریان می‌خواهد، نیاز‌ها و دغدغه‌های متفاوتی خواهد داشت و تمرین‌های متفاوتی را هم باید به‌کار بگیرد.

مثال‌هایی از کاربرد مهارت سخنرانی و ارائه :

سخنرانی در جلسه شرکت در دفاع یا ارائه یک طرح جدید

تنظیم یک پروپوزال و صحبت در مورد آن در یک جلسه با مشتری

جلسه معرفی محصول برای مشتریان

سخنرانی آموزشی برای مخاطبان

دفاع از پایان نامه در دانشگاه

ارائه پروژه دانشجویی در محیط دانشگاه

تهیه و تنظیم یک مجموعه اسلاید برای معرفی یک نظریه یا ابزار

معرفی طرح یک کسب و کار برای سرمایه گذاران و در راستای کارآفرینی

در مبحث فن بیان موضوع گسترش دایره لغات بسیار توسط شما مورد پرسش قرار می گیرد در این راستا فایل صوتی زیر را گوش کنید :

فایل صوتی آموزش فن بیان: گسترش دایره لغات

دانلود فایل صوتی آموزش سخنرانی

وقتی صحبت از سخنرانی می شود لزوما منظورمان صحبت مقابل یک جمع بزرگ نیست. صحبت در یک جلسه کوچک، مذاکره تلفنی و… هم می تواند یک سخنرانی محسوب شود. در ادامه فایل صوتی آموزش سخنرانی را از لینک زیر دریافت کنید .

فایل صوتی آموزش ارائه یک سخنرانی اثربخش

با این تفاسیر می رویم به سراغ نکاتی بسیار مهم در بحث آموزش فن بیان که با دقت بخوانید و نکته برداری کنید تا در این زمینه بتوانید پیشرفت های چشمگیری کنید.

کلید واقعی یک فن بیان موفق

کلید واقعی یک فن بیان موفق، ارائه‌ی آن به صورتی عالی و مؤثر است و برای رسیدن به چنین چیزی، شما نیاز به کسب مهارت‌های قوی زبانی برای صحبت کردن در جمع دارید. اگر می‌خواهید سخنوری عالی باشید و همکاران و مشتریان­‌تان را قانع کنید، در فن بیان و ارتباط با مخاطب همیشه سعی کنید بر قسمت‌های مناسبی از صحبت‌تان تأکید داشته باشید.

اگر می‌خواهید مطمئن باشید که مخاطب مهم‌ترین بخش‌های صحبت تان را درک می‌کند، باید از صدای خود کمک بگیرد و تأکیدهای لازم را با صدای‌تان نشان بدهید.

برای تأکید بر قسمت‌های مهم موردنظر خود، می‌توانید اندکی صدای‌تان را پایین بیاورید و سپس آن را بالا ببرید. این روش برای تحریک مخاطب بسیار مناسب است.

مکالمات کوتاه را تمرین کنید

صحبت‌های کوتاه و مختصر، فن بیان شما را تقویت می‌کند. هیچ‌وقت با ملاقات یک شخص جدید بلافاصله شروع به صحبت نکنید. بلکه در عوض سعی کنید، صحبت کوتاهی در مورد وضعیت آب‌وهوا، موقعیت مشترکی که هردو در آن هستید، اخبار روز یا حتی در مورد پوشش شخص موردنظر (جهت حسن جویی) شروع کنید. اگر می‌خواهید در صحبت‌های کوتاه ماهر شوید، این تمرین را هرروز انجام دهید.

شخص جدیدی برای این دست صحبت‌ها پیدا کنید تا کم کم راحت‌تر بتوانید، با هرکسی که ملاقات می‌کنید، گفت‌وگوهای کوتاه و دلپذیری داشته باشید.

تمرین پرتاب صدا

در آموزش فن بیان و سخنرانی یکی از تمریناتی که در دوره فن بیان و سخنرانی انجام می دهیم تمرین پرتاب صداست. مخاطب فرضی را در فاصله های گوناگون از خود در نظر می گیریم و برای او سخنرانی می کنیم. باید طوری صحبت کنیم که صدا برای مخاطب واضح و آشکار باشد. در کنار این تمرین، تمرین بلند خوانی هم بسیار برای واضح تر شدن کلام شما مهم است. یک متنی را انتخاب کنید و با صدای بلند در حد فریاد آن را بخوانید. این تمرین کمک می کند صدای شما آزاد شود و واضح و رسا به مخاطب برسد.

چارچوب ارائه سخنرانی

طبیعتاً یکی از مراحل مهم آموزش فن بیان و سخنرانی ، آموزش ارائه یک سخنرانی با چارچوب مشخص است. برای ارائه یک سخنرانی اثر گذار باید به تک تک مراحلی که در عکس بالا اشاره شده، اشراف داشته باشید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : sokhanesabz.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب