ثبت نام اولیه خودرو

ثبت نام اولیه خودرومهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

ثبت نام اولیه خودرو را از این سایت دریافت کنید.

Transferring to the website...

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : esale.ikco.ir

ورود به سایت ایران خودرو ikco.ir

در این مقاله در مورد سایت ایران خودرو ikco.ir صحبت کردیم و شما را با نحوه ثبت نام ایران خودرو در esale.ikco.ir که سامانه فروش محصولات ایران خودرو است آشنا کردیم.

سایت ایران خودرو ikco.ir

اگر در مورد ثبت نام سایت ایران خودرو سوالی دارید

اگر در مورد ثبت نام سایت ایران خودرو سوالی دارید

عناوین اصلی این مقاله:

مقدمه

ورود به سایت ایران خودرو www.ikco.ir

سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

راهنمای سایت ایران خودرو ikco.ir

ارتباط با سایت ایران خودرو

نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

وب سایت ikco.ir وب سایت اصلی گروه صنعتی ایران خودرو است اما ثبت نام محصولات این شرکت در سایت ایران خودرو www.ikco.ir انجام نمی شود. برای خرید محصولات و شرکت در قرعه کشی های انجام شده باید از طریق سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی esale.ikco.ir که سامانه فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو است اقدام نمایید.

ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو برای تمام کسانی که قصد خریداری محصولات این شرکت به طور مستقیم را دارند، الزامی است. همان طور که می دانید، در سال های گذشته به دلایل گوناگون از جمله وضع قوانینی که از ورود خودروهای خارجی جلوگیری می کنند، کمبود خودرو در کشور احساس شده است. از طرف دیگر، شرکت های داخلی هم با وجود افزایش ظرفیت های تولید در چندین مرحله، هنوز نتوانسته اند تقاضای ایجاد شده را به طور کامل پاسخ دهند. همین موضوع سبب شده است که قیمت خودروها در بازار تا حد زیادی افزایش پیدا کند. در برخی موارد قیمت خودروهایی که در بازار آزاد خرید و فروش می شوند تا دو برابر قیمت فروش کارخانه یا حتی بیش تر هم می رسند. در نتیجه، افراد می توانند با نام نویسی در سایت ایران خودرو و ثبت نام برای دریافت اتومبیل به صورت مستقیم از کارخانه، قیمت بسیار مناسب تری را نسبت به بازار آزاد برای خودروشان پرداخت نمایند.

ورود به سایت ایران خودرو

البته با توجه به شرایط قیمتی مناسب خرید خودرو از شرکت ایران خودرو نسبت به بازار آزاد، تقاضا برای ثبت نام محصولات این بخش هم بسیار بالا است. به همین دلیل بعد از ثبت نام همه متقاضیان، فرآیند قرعه کشی انجام می گیرد تا افراد نهایی دریافت کننده خودرو به تعداد ظرفیت هایی که قرار است عرضه شود، مشخص گردند. این شرکت در هر ماه طرح های گوناگونی را برای فروش ارائه می دهد که متقاضیان می توانند با انتخاب نوع خودرو در قرعه کشی آن ها شرکت نمایند. البته قبل از آن لازم است با ورود به سایت ثبت نام ایران خودرو ، ثبت نام خود را در این سامانه انجام داده و حساب کاربری خود را ایجاد کنند. بعد از این که مراحل ثبت نام در این سایت و ایجاد حساب کاربری با موفقیت طی شود، دفعات بعد با ورود به سامانه esale.ikco.ir و حساب کاربری خود می توانید برای خرید محصولات مختلفی که در طرح های این شرکت ارائه می شوند، ثبت نام نمایید.

ورود به سایت ایران خودرو www.ikco.ir

همان طور که گفتیم، سایت رسمی ایران خودرو ikco.ir است، کلیه اطلاع رسانی ها ، اطلاع رسانی در خصوص آخرین محصولات تولیدی این شرکت ، طرح های فروش و قرعه کشی ها از طریق این وب سایت انجام می شود، در این بخش نحوه ورود به سایت ایران خودرو www.ikco.ir را برای شما بیان می کنیم تا جهت ورود به آن مشکلی نداشته باشید. در ادامه روش انجام ثبت نام سایت ایران خودرو را هم توضیح خواهیم داد تا به راحتی بتوانید ثبت نام اولیه خود را انجام داده و برای شرکت در قرعه کشی محصولات با مشکلی رو به رو نباشید.

برای وارد شدن به سامانه ایران خودرو لازم است یک سری اقدامات را انجام دهید که البته زیاد پچیده و دشوار نیستند. در ادامه اقدامات لازم جهت ورود به سایت ایران خودرو را برای شما توضیح داده ایم تا به راحتی بتوانید به این سامانه وارد شوید. این اقدامات شامل موارد زیر می شوند:

۱ابتدا باید نشانی اینترنتی سامانه ایران خودرو یعنی ikco.ir را در مرورگر خود جست و جو نمایید. سعی کنید برای ثبت نام در این سامانه یا سفارش خرید محصولات، از سیستم های کامپیوتری استفاده نمایید تا در هنگام طی کردن مراحل با خطا و مشکل مواجه نشوید.

۲بعد از بالا آمدن نتایج جست و جوی تان، باید اولین سایتی که در لیست نتایج گوگل نمایش داده شده است را کلیک کرده و به آن وارد شوید.

۳در مرحله بعد وارد بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو شده و صفحه ای به شکل زیر را مشاهده می کنید. در این سمت باید از منو موجود در بالای صفحه بر روی گزینه «ورود کاربر» کلیک نمایید.

با پشت سر گذاشتن این مراحل شما به سامانه ایران خودرو وارد شده و می توانید از امکانات این سامانه استفاده نمایید. هم چنین امکان اقدام برای ثبت نام در سامانه فروش محصولات هم از این طریق برای شما فراهم است که در ادامه به روش انجام آن خواهیم پرداخت.

ثبت نام خودرو از این پس از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  نتایج قرعه کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو

به کانال تلگرام ما بپیوندید

به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

در صورتی که قصد شرکت در قرعه کشی محصولات مختلف شرکت ایران خودرو را دارید، در وهله اول باید در سامانه فروش اینترنتی آن ثبت نام کرده باشید. همان گونه که در بخش های قبل هم اشاره کردیم، ثبت نام در سایت ایران خودرو تنها برای بار اول الزامی است. بعد از تکمیل ثبت نام در این مرحله، نام کاربری و رمز عبور در اختیارتان قرار داده می شود و می توانید به وسیله این اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شده و نسبت به سفارش خودرو مورد نظرتان از این طریق اقدام نمایید. ثبت نام اولیه جهت دریافت اطلاعات کاربران از جمله اطلاعات هویتی، بانکی و گواهینامه ای انجام می شود. هم چنین در هنگام انجام فرآیند ثبت نام، شرایط لازم برای حضور در قرعه کشی محصولات این شرکت سنجیده می شود. متقاضیان در صورت دارا بودن این شرایط، باید این موضوع را در وب سایت ایران خودرو اعلام نمایند؛ در غیر این صورت امکان خرید محصولات این شرکت وجود نخواهد داشت.

برای انجام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو هم لازم است چند مرحله را طی کرده و در هر مرحله اطلاعاتی که از شما درخواست می شود را با دقت وارد کنید. در این جا هر کدام از این مراحل را به صورت گام به گام و کامل برای شما توضیح می دهیم تا جهت انجام این فرآیند با مشکلی رو به رو نباشید. مراحل ثبت نام در سامانه مذکور به شرح زیر می باشند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب