ثبت نام کتاب درسی هفتم 1400 1401

ثبت نام کتاب درسی هفتم 1400 1401مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

ثبت نام کتاب درسی هفتم 1400 1401 را از این سایت دریافت کنید.

سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی :: بخش ثبت سفارش مخصوص دانش‌آموزان

خدمات سامانه

ثبت سفارش دوره ای توسط دانش‌آموزان

دانش‌آموز گرامی!

برای ثبت، مشاهده و پیگیری سفارش کتابهای درسی خود روی دکمه "ورود دانش‌آموزان" کلیک نمایید.

ثبت سفارش در سامانه فقط در صورتی امکان پذیر است که ثبت نام شما توسط مدرسه برای سال تحصیلی 1402 - 1401 در سامانه سیدا نهایی شده باشد.

ورود دانش‌آموزان پشتیبانی سامانه

فیلم های آموزش سامانه

پاسخگویی به سؤالات

مشاهده سؤالات متداول

کاربر گرامی! در صورتی که پاسخ شما در سؤالات متداول وجود ندارد، در ساعات اداری با یکی از شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

021-88301481 021-88823140 021-88302026 021-88490220

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : irtextbook.com

ثبت نام کتاب درسی پایه هفتم 1401

در این مقاله در خصوص زمان ثبت نام کتاب های درسی پایه هفتم متوسطه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ توضیحاتی ارائه و هزینه و نحوه ثبت نام همراه با راهنمای تصویری قرار داده شده است.

ثبت نام کتاب درسی پایه هفتم 1401 - 1402

دانش آموزان پایه هفتم می توانند برای ثبت نام کتاب های درسی خود به سایت فروش و توزیع مواد آموزشی www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com مراجعه کرده و ثبت سفارش کتاب های درسی خود را انجام دهند. ثبت نام کتاب درسی پایه هفتم 1401 - 1402 از 28 فروردین ماه آغاز شد.

برای مشاوره ثبت نام کتاب درسی هفتم متوسطه اول 1401 - 1402

برای مشاوره ثبت نام کتاب درسی هفتم متوسطه اول 1401 - 1402

مقطع متوسطه اول مقطعی سه ساله است که بین مقاطع ابتدایی و متوسطه دوم قرار گرفته است و اولین پایه تحصیلی آن، پایه هفتم متوسطه اول می باشد. همان طور که امکان ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی برای تمامی پایه های تحصیلی امکان پذیر شده است، دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول نیز می توانند از طریق سامانه ثبت نام کتاب درسی، برای ثبت سفارش کتاب های درسی هفتم 1401- 1402، اقدام نمایند.

ثبت نام کتاب درسی پایه هفتم 1401 - 1402 در سایت ثبت نام کتب درسی از 28 فروردین ماه آغاز شد

با توجه به این مسئله که سامانه ثبت نام اینترنتی کتاب درسی مدت زمان زیادی نیست که راه اندازی شده است، ممکن است بسیاری از دانش آموزان هفتم متوسطه و خانواده هایشان آشنایی زیادی با این سامانه و نحوه ثبت نام کتاب درسی در آن، نداشته باشند.

از آنجایی که ثبت نام کتاب درسی پایه هفتم و سایر مقاطع تحصیلی تنها از طریق ثبت نام اینترنتی امکان پذیر بوده و این موضوع اهمیت بسیاری برای دانش آموزان، والدین و مدارس دارد، لذا قصد داریم در ادامه این مقاله به شرح زمان، نحوه و هزینه ثبت نام کتاب درسی هفتم متوسطه اول 1401- 1402 بپردازیم.

زمان ثبت نام کتاب درسی هفتم متوسطه اول 1401 - 1402

زمان ثبت سفارش کتاب درسی در سایت ثبت نام کتاب برای تمامی مقاطع تحصیلی متفاوت است. این تفاوت در تاریخ ثبت نام به منظور نظم دهی بیشتر و افزایش سرعت در فرآیند سفارش کتاب های درسی ایجاد شده است.

دانش آموزان هر پایه تحصیلی می توانند در تاریخ ثبت نام مربوط به خود به سامانه ثبت نام کتاب درسی مراجعه کرده و ثبت سفارش کتاب های درسی خود را انجام دهند. زمان ثبت نام کتاب درسی برای دانش آموزان کلاس هفتم در سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ از 28 فروردین لغایت 21 خرداد در نظر گرفته شده است.

زمان ثبت نام کتاب درسی هفتم متوسطه اول 1401 - 1402 از 28 فروردین ماه آغاز شد

از آنجایی که پایه تحصیلی هفتم متوسطه اول جزو مقاطع میان پایه تحصیلی به شمار می رود، در صورتی که برخی از دانش آموزان کلاس هفتمی نتوانند در زمان مقرر، موفق به سفارش کتاب های درسی خود شوند، این امکان برای آن ها وجود دارد که در زمان تمدید مهلت ثبت نام کتاب های درسی به سامانه ثبت سفارش کتاب درسی مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و نحوه ثبت نام کتاب درسی برای سال تحصیلی 1401 - 1402 می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار دادیم مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کتاب درسی

نحوه ثبت نام کتاب درسی هفتم متوسطه اول 1401 - 1402

سفارش کتاب درسی پایه هفتم به دو روش فردی و گروهی در سامانه ثبت نام کتاب امکان پذیر می باشد که شرط ثبت سفارش کتاب در هر دو روش ذکر شده ثبت نام در سامانه سناد دانش آموزی مقطع تحصیلی مربوطه است. لازم به ذکر است که در صورت ثبت نام کتاب درسی هفتم در هر دو روش فردی و گروهی، محل تحویل کتاب درسی مدرسه محل تحصیل دانش آموز خواهد بود.

روش ثبت سفارش در سامانه ثبت نام کتاب درسی هفتم برای تمامی پایه های تحصیلی یکسان بوده و تفاوتی در آن برای هیچ یک از مقاطع وجود ندارد. در صورتی که در زمان ثبت سفارش کتاب درسی در اطلاعات ثبت شده و یا کتاب های درسی ثبت نام شده اشتباهی رخ داده باشد، دانش آموز یا مدرسه می تواند در زمان اصلاح سفارش به سامانه ثبت نام کتاب مراجعه کرده و آن را اصلاح و ثبت نمایند.

با توجه به این که ممکن است در زمان اصلاح ثبت نام کتاب درسی، امکان دسترسی به سامانه ثبت نام کتاب برای برخی از دانش آموزان کلاس هفتمی وجود نداشته باشد، بهتر است تمامی مراحل ثبت سفارش به درستی و با دقت بالا انجام گیرد. بنابراین با در نظر گرفتن این شرایط و اهمیت بالای این موضوع برای بسیاری از دانش آموزان هفتم راهنمایی، در این بخش به شرح تمامی مراحل ثبت نام کتاب درسی هفتم متوسطه اول 1401 - 1402 به صورت راهنمای تصویری می پردازیم.

راهنمای تصویری نحوه ثبت نام کتاب های پایه هفتم متوسطه اول ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

۱

آدرس سایت irtextbook.ir یا irtextbook.com را در مرورگر خود وارد نموده و روی لینک سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، بخش ثبت سفارش مخصوص دانش‌آموزان " کلیک کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب