آرتین شیراز

آرتین شیرازمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

آرتین شیراز را از این سایت دریافت کنید.

آرتین ۶ ساله و خانواده‌ای که شهید شدند

شیراز- آرتین ۶ ساله دیشب در حمله تروریستی به زائران حرم مطهر شاهچراغ خانواده‌اش را از دست داد.

استانها فارس ۵ آبان ۱۴۰۱،‏ ۲۰:۵۳

پنجره مهر؛

آرتین ۶ ساله و خانواده‌ای که شهید شدند

دریافت 5 MB

شیراز- آرتین ۶ ساله دیشب در حمله تروریستی به زائران حرم مطهر شاهچراغ خانواده‌اش را از دست داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آرتین ۶ سال دارد و دیشب در حمله تروریستی برادر، مادر و پدر خود را از دست داد و خودش هم زخمی شده است. معاون اول رئیس‌جمهور شامگاه پنج‌شنبه از این مصدوم کوچک جنایت تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ عیادت کرد.

کد خبر 5618588 مطالب مرتبط

هدف از حمله تروریستی در شیراز لطمه زدن به امنیت و ثبات ایران است

برچسب‌ها

شاهچراغ (ع) حمله تروریستی شیراز شهر خبر # خودرو

آخرین اخبار پزشکی سلامت در شهرخبر

# پرسپولیس

آخرین اخبار استخدامی در شهرخبر

نظر شما

نظر شما نظرات

M.M ۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ 50 1 پاسخ

خدای من...قلبم...پسرکم...آرتین جان... خدای من... ایران،شیراز،شاهچراغ تسلیت...

۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ 53 17 پاسخ

اغتشاشگران بی شرفها.... شماها دستتون به خون اینها الوده اس . با حمایت خودنمایانه و احمقانه تون از مهسای قانون شکن و نیکای دختر فراری مسبب ورود داعشی ها به شاهچراغ شدید. بی شرفها ...خدا شما رو به داغ عزیزانتون گرفتار کنه توسط همین داعش.... اگر سپاه و ارتشی که ازش بد گفتید نجاتتون ندن شما با رژ لب

۲۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ 48 7

امثال اینا که تحت ثاثیر حرفهای شبکه ها بی شرفهای بیگانه قرار گرفتن فکر میکنن اگر سپاه ونیروهای نظامی نباشند جلو امثال داعش رو بگیرند میتونن راست راست با شلوار کوتاه و برهنه تو خیابانها بگردن، ندیدن داعش چه به سر زنان کشورهای همسایه آورد، سردار سلیمانی برای نجات آنها چه کرد

۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ 43 4 پاسخ

من مادرم فرزندم هم سن آرتین، میدونم بچه وقتی از مادرش دور میشود چه حالی دارد، جانم را فدای امنیت فرزندان ایران که هم سن آرتین هستم میکنم، زن زندگی، شهادت شعار مادران غیرتمند ایران است

۲۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ 47 1 پاسخ

داعش لعنتی آماده موشک باران تمام پایگاه هایت باش لعنتی ها فکر کردید الان که حاج قاسم نیست هر غلطی میتونید کنید کمی صبر کنید تا طعم انتقام ملت ایران را بچشید و بفهمید که یک ایرانی واقعا همیشه هم لبخند نمیزنه

به یاد دخترم ۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ 32 2 پاسخ

لعنت خدا بر باعث و بانی این جنایت #ارتین_شاه چراغ_ایران تسلیت

مهسا ۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ 30 0 پاسخ

خدا لعنت کنه باعث و بانیشو ..... زمین بازشه برن ته زمین...

ز.ل ۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 16 8 پاسخ

همه میدانید نه تنها داعش و سعودی و... بلکه تمام افراد بی حجاب و بی دین که عقاید و افکار ضد دینی دارند در قتل و این جنایت های اخیر دست دارند و باید بدانند که روز جزا و حکم الله نزدیک است ، این وعده خداست

۰۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 19 7 پاسخ

بایدخانواده مهساامینی جوابگوباشن که بادروغ هاشون آتیش اغتشاش روبه پاکردن واین همه کودک وپیروجوون شهید شدن. خدا هرکسی روکه به مردم ظلم میکنه لعنت کنه.دلمون خون شد

۰۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 29 3 پاسخ

ان شاء الله که همانجور که برای حجاب و اغتشاش سخت می گیرند (البته با تخفیف به بدحجابها به هنگام انتخابات!!!)برای امنیت مردم جلوگیری از گرانی و پرداخت نشدن حقوق کارگر و کارمند هم سفت و سخت بگیرند و کاری بکنند.

۰۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 16 0 پاسخ

الهی بمیرم چقدر پر و بال شکسته است؟ آیا میدونه والدین و برادرش را از دست داده؟ کاش تا بستری است خبردار نشود. الهی بمیرم برای دل خواهر غمگینش. آیا خواهرش چند سالش است؟ آخ بمیرم. داغ بزرگی است.

فهیمه ۰۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 15 2 پاسخ

این پسر معصوم الان پیش کیه تورو خدا یکی جواب ده دارم‌میمیرم

۰۷:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 18 0 پاسخ

ارتین عزیز نامت رمز میشود از بی گناهیت پاکیت اینکه بی گناه یتیم شدی

ناشناس ۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 11 0 پاسخ

خدایا لعنت کن اون ملعون رو بیچاره بچه ی بیگناه

۰۸:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 12 3 پاسخ

الله اکبر .خدایا معدرت از درگاهت می‌خواهیم ک به سمتی می رویم ک کودکان بی سرپرست شوند و توتنها از دل این کودک آگاهی اورا صبر ده .اغتشاشگران بس کنید در قیامت باید جواب بدید .بابای مهسا این طفل چ گناهی کرد که دل هر انسانی برایش کباب میشود

۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ 10 0 پاسخ

بعضی ها عجیب نجس اند

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.mehrnews.com

تلخ ترین لحظه سفر معاون اول رئیس جمهور به شیراز/ خواهر "آرتین" به مخبر چه گفت؟

معاون اول رئیس جمهور در سفر به شیراز، با حضور در بیمارستان محل بستری مجروحان حادثه تروریستی، از مجروحان و مصدومان این حادثه عیادت کرد.

تلخ‌ترین لحظه سفر معاون اول رئیس جمهور به شیراز/ ‌خواهر "آرتین" به مخبر چه گفت؟

۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶اخبار استانهااخبار فارس

معاون اول رئیس جمهور در سفر به شیراز، با حضور در بیمارستان محل بستری مجروحان حادثه تروریستی، از مجروحان و مصدومان این حادثه عیادت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، ‌محمد مخبر عصر ‌پنجشنبه‌ در جریان سفر به شیراز که برای اطلاع از روند بررسی ابعاد حادثه تر‌وریستی در حرم شاهچراغ (ع) انجام شد،‌ با حضور در بیمارستان محل بستری مجروحان حادثه تروریستی، از مجروحان و مصدومان این حادثه عیادت کرد و در گفت‌وگو با پزشکان و کادر درمان بیمارستان، در جریان آخرین وضعیت سلامت مجروحان این حادثه و روند درمان آنها قرار گرفت و دستورات لازم را برای رسیدگی به مجروحان صادر کرد.

‌کاوه اشتهاردی دستیار ویژه معاون اول رئیس‌جمهور ‌در‌باره عیادت ‌معاون اول رئیس جمهور از مجروحان حادثه تروریستی شیراز در پیامی نوشت: "یکی از تلخ‌ترین لحظات سفر ‌دکتر ‌مخبر به ‌شیراز عیادت از ‌آرتین 5 ساله بود که ‌در مقابل چشمانش، پدر، مادر و برادر او را به شهادت رساندند.‌‌تنها درخواست خواهرش انتقام خون شهدای ‌شاهچراغ بود."

بیشتر بخوانید3 دانش آموز شهید در حادثه تروریستی شاهچراغ (ع)+تصاویرفیلم| تصاویر ورود مهاجم تروریست به حرم شاهچراغ/ ‌از به رگبار بستن زائران تا لحظه دستگیری

معاون اول رئیس جمهور همچنین با خانواده‌های مجروحان حادثه تروریستی نیز دیدار و گفتگو کرد و ضمن ابراز همدردی با آنان، بر اهتمام دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی برای برخورد با عوامل و حامیان عملیات تروریستی تاکید کرد.

مخبر ابتدا در بیمارستان نمازی از کودک بازمانده خانواده سرایداران که پدر، مادر و برادر خود را در این حادثه دلخراش از دست داده بود، عیادت کرد و آخرین وضعیت درمانی او را از کادر درمان جویا شد. سپس در دیدار با پدربزرگ وی ضمن دلجویی و تسلیت از آمادگی کامل برای حمایت از این کودک بازمانده حادثه خبر داد.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه با حضور در جمع خانواده کشاورز از دیگر شهدای جوان این حمله تروریستی با آنها دیدار و این مصیبت بزرگ را تسلیت گفت و از استاندار فارس خواست تا هرگونه کمک و مساعدت لازم به کلیه خانواده های داغدار این حادثه در اسرع وقت ارائه شود.

مخبر همچنین با حضور در حرم احمد بن موسی علیه السلام، ضمن استماع گزارش های مسئولان مربوطه در خصوص نحوه عملیات تروریستی روز‌ گذشته، با حضور در مقتل شهدای شاهچراغ، همراه با مردم شیراز و خدام حرم به عزاداری پرداخت و بعد از آن در نماز جماعت شرکت کرد.

حضور در جلسه شورای تامین استان فارس آخرین برنامه معاون اول رئیس جمهور به شیراز بود که در حرم شاهچراغ برگزار شد.‌محمد مخبر در این جلسه ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی شیراز، با مجروحین حادثه و خانواده‌هایشان ابراز همدردی و از خداوند بهبود و شفای عاجل آنها را مسألت کرد.

در این جلسه که وزیر کشور و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز نیز حضور داشتند، مسئولان انتظامی، امنیتی و قضایی استان گزارشی از اقدامات و پیگیری های صورت گرفته در خصوص عملیات تروریستی اخیر ارائه کردند.

به گزارش تسنیم، در اقدام تروریستی عصر چهارشنبه (چهارم آبان) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) 13 نفر از جمله چند زن و کودک به شهادت رسیدند و 30 نفر مجروح شدند.

انتهای پیام/

R1377/P1377/S6,61/CT12

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.tasnimnews.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب