روایت عجیب ربودن علی دایی در مراسم چهلم مهسا امینی در سقزروایت عجیب ربودن علی دایی در مراسم چهلم مهسا امینی در سقزروایت عجیب ربودن علی دایی در مراسم چهلم مهسا امینی در سقز

ربودن علی دایی در مراسم چهلم مهسا امینی در سقز سوژه کاربران شد !خبرگزاری فارس در گزارشی حواشی برگزاری چهلمین روز درگذشت مهسا امینی در سقز را روایت کرده است.

روایت عجیب ربودن علی دایی در مراسم چهلم مهسا امینی در سقز

* جمعی از مردم سقز از ساعت ۹ صبح در چهلمین روز از درگذشت مهسا امینی در آرامستان ایچی سقز جمع شده‌اند.

* وضعیت شهر سقز کاملا آرام است، اجتماع‌کنندگان در آرامستان آیچی شعارهایی از قبیل ” آزادی، آزادی، آزادی”، “ژن، ژیان، آزادی” سر می‌دهند. جمعیت حاضر در آرامستان حدود دو هزار نفر تخمین زده می‌شود.

* از چند روز قبل فراخوان‌های متعددی برای حضور مردم استان کردستان در مراسم چهلم مهسا امینی در سقز در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

* شب گذشته خبری با عنوان حضور علی دایی، حامد لک و وریا غفوری در مراسم چهلم مهسا امینی در فضای مجازی منتشر شد.

* همین شایعه‌پراکنی باعث شد از ساعت ۲۱ عده‌ای با خودرو در جلو هتل کورد سقز شروع به بوق‌‌زدن‌های ممتد و ایجاد ترافیک کنند که با دخالت پلیس متفرق شدند.

* «حضور علی دایی در هتل کورد»، «ربوده‌شدن علی دایی و حامد لک از هتل کورد»، «بستن ورودی‌های منتهی به شهر سقز» و « حامد بهداد و ترانه علیدوستی نتوانستند وارد سقز شوند» از دیگر شایعاتی بود که دیشب در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد.

این مطلب را از دست ندهید. جزئیات بمب گذاری در شیراز

بر اساس اعلام استاندار کردستان هیچ هنرمند یا ورزشکاری به سقز سفر نکرده است. استاندار کردستان گفته بود: علی دایی در تهران و در خانه‌اش حضور دارد و هیچ چهره‌ای به سقز نیامده است.

برگرفته از خبرگزاری فارس

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب