پلیس واکنش سریع

پلیس واکنش سریعمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

پلیس واکنش سریع را از این سایت دریافت کنید.

شگرد نیروهای واکنش سریع پلیس برای دستگیری تروریست حرم شاهچراغ چه بود+ ویدئو

نیروهای واکنش سریع پلیس چند دقیقه بعد از ورود عامل تروریستی به حرم شاهچراغ وی دستگیر کردند.

کد خبر: 579968 ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ ۱۹:۰۰:۰۰

شگرد نیروهای واکنش سریع پلیس برای دستگیری تروریست حرم شاهچراغ چه بود+ ویدئو

نیروهای واکنش سریع پلیس چند دقیقه بعد از ورود عامل تروریستی به حرم شاهچراغ وی دستگیر کردند.

اعتمادآنلاین|

نیروهای واکنش سریع پلیس چند دقیقه بعد از ورود عامل تروریستی به حرم شاهچراغ وی دستگیر کردند. ایرنا ویدئویی از جزئیات این موضوع را منتشر کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

حادثه تروریستی شاهچراغ

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.etemadonline.com

پلیس مرکز "واکنش سریع برای مقابله با موبایل قاپی و کیف قاپی" تأسیس کرد

رئیس پلیس تهران با اشاره به فعالیت "مرکز واکنش سریع در مقابله با کیف قاپان و موبایل قاپان"، گفت: این مرکز واکنش سریع 100 تیم عملیاتی دارد و در پلیس آگاهی شاپور فعال است و به طور نامحسوس در نقاط مختلف تهران فعال هستند.

پلیس مرکز "واکنش سریع برای مقابله با موبایل‌قاپی و کیف‌قاپی" تأسیس کرد

۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷اخبار اجتماعیاخبار پلیس

رئیس پلیس تهران با اشاره به فعالیت "مرکز واکنش سریع در مقابله با کیف‌قاپان و موبایل‌قاپان"، گفت: این مرکز واکنش سریع ۱۰۰ تیم عملیاتی دارد و در پلیس آگاهی شاپور فعال است و به‌طور نامحسوس در نقاط مختلف تهران فعال هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی تسنیم؛ شانزدهمین مرحله طرح کاشف (نخستین مرحله از این طرح در سال 1401) توسط پلیس آگاهی و امنیت اقتصادی تهران بزرگ با هدف مبارزه با مجرمان حرفه‌ای و باندی، محتکران و قاچاقچیان کالا و مفسدان اقتصادی‌ به اجرا درآمد.

به‌گفته سردار حسین رحیمی؛ رئیس پلیس تهران، در این طرح 258 سارق حرفه‌ای و غالباً سابقه‌دار که در قالب 60 باند فعالیت داشتند، توسط پلیس آگاهی بازداشت شدند‌؛ از این تعداد 67 نفر سارق زورگیر، کیف‌قاپ، گوشی‌قاپ، سرقت محموله و تحت عنوان مأمور، 61 نفر سارق منزل، اماکن و مغازه، 56 نفر سارق خودرو، لوازم خودرو و موتورسیکلت و 20 نفر جاعل و کلاهبردار بودند و 33 نفر در جرائم جنایی مانند قتل، سرقت مسلحانه، آدم‌ربایی و تجاوز به عنف فعالیت داشتند همچنین 21 نفر محکوم فراری در این طرح بازداشت شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان تا این لحظه به دوهزار و 87 فقره سرقت اعتراف کرده‌اند، به نمونه‌ای از باندهای منهدم‌شده اشاره و تصریح کرد: باند خشن و بی‌رحم آدم‌ربایی در این طرح منهدم شد؛ در این پرونده پدر افغانستانی با مراجعه به پلیس اعلام کرد که فرزند 19ساله وی، برای کار به ایران آمده و توسط عده‌ای ناشناس در محل نامعلوم ربوده شده است و نگهداری می‌شود؛ آدم‌رباها، فیلم ربایش را برای خانواده فرد ربوده‌شده ارسال کرده و 100 میلیون تومان وجه نقد خواسته بودند که پس از مراجعه شاکی به پلیس، به‌سرعت اقدامات انتظامی شروع، مخفیگاه‌های متهمان در جنوب شهر کرج شناسایی شد و با اقدامات ضربتی و عملیاتی ویژه پلیس هر سه آدم‌ربا بازداشت شدند و فرد ربوده‌شده نیز تحویل خانواده‌اش شد.

رحیمی افزود: در پرونده دیگر باند چهارنفره سرقت مسلحانه را بازداشت کردیم؛ این افراد تقریباً دو ماه پیش با پلیس درگیر شده و دو پلیس را زخمی کرده بودند و یکی از نیروهای پلیس تا مرز شهادت پیش رفته بود اما خداراشکر نجات پیدا کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: اعضای این باند سرقت مسلحانه جدیدی را در دستور کار قرار داده بودند و قرار بود پنج کیلوگرم طلا را به‌سرقت ببرند که پیش از هرگونه اقدامی بازداشت شدند، سلاح‌ و بالغ بر 50 عدد فشنگ از آن‌ها کشف شد، این متهمان دارای سوابق متعدد سرقت‌های مسلحانه هم در تهران و هم در سایر شهرستان‌های دیگر هستند.

وی از شناسایی و انهدام باند سارقان موتورسیکلت و کشف 50 دستگاه موتورسیکلت مسروقه از آن‌ها خبر داد و گفت: در این طرح هفت فقره پرونده قتل کشف شد و 13 نفر که یا قاتل بودند یا مرتبطان با قتل بودند، بازداشت شدند و سلاح و ادوات جرم از آن‌ها کشف شد.

این مقام انتظامی راجع به دستاوردهای پلیس امنیت اقتصادی تهران نیز در طرح مذکور ابراز کرد: در این مرحله از طرح بالغ بر یک‌میلیارد و 600 میلیون قلم انواع و اقسام کالای قاچاق توسط پلیس در تهران شامل انواع لوازم خانگی، ابزارآلات، لوازم الکترونیکی، پوشاک، سیگار و سایر لوازم کشف شده است.

رحیمی با تأکید بر اینکه مبارزه با احتکار یکی از اقدامات جدی پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ است، متذکر شد: در طرح مذکور در یکی، دو هفته گذشته بالغ بر 280 تن انواع کالای احتکارشده شامل برنج، روغن، آرد، شکر و روغن موتور کشف و 43 دستگاه خودروی متعلق به قاچاقچیان کالا توقیف شد و 33 نفر از قاچاقچیان عمده شناسایی و بازداشت شدند همچنین ارزش کالای قاچاق مکشوفه بالغ بر 68 میلیارد تومان است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به تداوم طرح‌های پلیس در راستای بازداشت سرشبکه‌های مجازی و دلالان ارزی، خاطرنشان کرد: در این مدت 16 نفر از این افراد بازداشت شدند و مبالغی هنگفت و قابل توجه و ارزهایی از قبیل دلار، یورو، لیر ترکیه، دلار استرالیا و دینار عراقی از این افراد کشف شد.

وی درباره انجام چند اقدام ویژه توسط فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، یادآور شد: یکی از اقدامات ویژه ما درباره بحث فقدان افراد است، اگر خدای ناکرده فردی از اعضای خانواده ناپدید شد، سریعاً مراتب به اطلاع پلیس برسد، ما نیز پی‌جویی‌های خود را توسط اداره ویژه‌ای در پلیس آگاهی تهران بزرگ انجام می‌دهیم.

این مقام انتظامی در خصوص طرح ویژه دیگر که توسط فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اجرا می‌شود، گفت: در اقدام اخیر و تنگاتگ ایجادشده بین پلیس 110 و آگاهی، به‌محض سرقت یک خودرو، به‌سرعت اطلاعات سرقت خودرو با تماس فرد مالباخته، در سامانه پلیس آگاهی ثبت می‌شود که این کار پلیس را برای برخورد با سارقان خودرو تسریع می‌کند و آثار بسیار خوبی نیز داشته است.

رحیمی راجع به فعالیت "مرکز واکنش سریع در مقابله با کیف‌قاپان و موبایل‌قاپان"، عنوان کرد: این مرکز واکنش سریع 100 تیم عملیاتی دارد و در پلیس آگاهی شاپور فعال است، این 100 تیم عملیاتی به‌طور نامحسوس در نقاط مختلف تهران فعال هستند و با مرکز مذکور در آگاهی ارتباط دارند؛ به‌محض وقوع کیف‌قاپی یا موبایل‌قاپی و اطلاع‌رسانی افراد از طریق پلیس 110، این تیم‌های عملیاتی به‌سرعت در نقاط مختلف فعالیت خود را شروع می‌کنند که فعالیت این مرکز نیز آثار بسیار خوبی داشته است.

رئیس پلیس تهران به مبارزه جدی پلیس با سارقان منزل اشاره کرد و گفت: در این رابطه نیز توانستیم 6 تا هشت درصد سرقت منزل را کاهش دهیم، طرح‌های مذکور خلاقانه و ابتکاری است که توسط پلیس و رده‌های تابعه پلیس تهران اجرا می‌شود.

بیشتر بخوانیدشهادت 6 پلیس در فروردین 1401 + تصاویرپلیس حین زورگیری مسلحانه از راننده پراید سر رسید!

انتهای پیام/+

R1370/P1014142/S2,21,1392/CT11

واژه های کاربردی مرتبط

کشفیات پلیسعملیات پلیسپلیس آگاهیپلیس 110فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگپلیس

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.tasnimnews.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب