شماره اینترنت مخابرات

شماره اینترنت مخابراتمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

شماره اینترنت مخابرات را از این سایت دریافت کنید.

پشتیبانی 2020 اینترنت مخابرات

چگونگی پشتیبانی اینترنت مخابرات و نحوه پشتیبانی 2020 اینترنت مخابرات در این مطلب توضیح داده شده است.

پشتیبانی اینترنت مخابرات

پشتیبانی اینترنت مخابرات یکی از ارکان اصلی در اجرای طرح اینترنت خانگی مخابرات است که به کاربران کمک می کند مشکلات خود را بصورت تلفنی با کارشناسان در میان بگذارند. در این مقاله می خواهیم شما را با پشتیبانی 2020 اینترنت مخابرات آشنا کنیم و چگونگی نحوه تماس با شماره 2020 مخابرات از طریق تلفن ثابت و موبایل را آموزش دهیم.

در صورتی که در خصوص پشتیبانی اینترنت مخابرات سوالی دارید

قبل از آنکه به پشتیبانی اینترنت مخابرات بپردازیم باید بگوییم که امروزه اینترنت در انواع مختلفی وجود دارد و افراد سعی در انتخاب بهترین نوع آن دارند. عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند تعیین کننده بهترین اینترنت باشند که از جمله آن‌ها می‌توان به پشتیبانی اشاره کرد. اینترنت ارائه شده توسط شرکت مخابرات که از رایج‌ترین اینترنت‌ها به حساب می‌آید نیز دارای پشتیبانی است. پشتیبانی اینترنت مخابرات به کاربران کمک خواهد کرد تا بتوانند در صورت برخورد با مشکل آن را به کارشناسانی که در این حوزه فعال هستند، انتقال دهند. پشتیبانی‌هایی که شرکت مخابرات از خود ارائه می‌دهد شامل موارد مختلفی می‌شود. یکی از آن‌ها پشتیبانی 2020 اینترنت مخابرات است که افراد می‌توانند از طریق آن به حل مشکلات خود بپردازند. روش دیگر نیز استفاده از سامانه مربوطه است. هر کدام از این روش‌ها امتیازات و مزیت‌‌های خاص خودشان را دارند. افراد با توجه به شرایطی که دارند می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند تا هر چه سریع‌تر مشکل خود را حل کنند.

به طور کلی امروزه خیلی از کارها تنها با حضور اینترنت انجام می‌شوند. به همین علت سرویس دهی باید به گونه‌ای باشد که به راحتی نیازهای کاربران را برآورده کند. همین موضوع باعث شده است تا پشتیبانی اهمیت بسیار زیادی پیدا کند. به همین علت قصد داریم تا در ادامه این مطلب شما را به صورت کامل با پشتیبانی اینترنت مخابرات آشنا کنیم. اگر از اینترنت مخابرات استفاده می‌کنید، این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. پس تا انتها دنبال کننده ما باشید و با روش های پشتیبانی اینترنت مخابرات با موبایل آشنا شوید.

پشتیبانی اینترنت مخابرات

همانطور که در ابتدای متن اشاره کردیم، دو روش مجزا وجود دارند که با کمک آن می‌توانید از خدمات اینترنت مخابرات استفاده کنید و مشکلات خودتان را به کارشناسان مربوطه ارجاع دهید. پشتیبانی اینترنت مخابرات با دو روش زیر امکان پذیر است:

** استفاده از تلفن 2020

** استفاده از سامانه اینترنت مخابرات

به عنوان یک کاربر باید بدانید که چگونه می‌توانید از این راه‌های ارتباطی استفاده کنید و مشکلاتتان را حل کنید. تلفن 2020 دو راه مختلف در اختیار شما گذاشته است که نیازی به اینترنت وجود ندارد. برای استفاده از سامانه نیاز است تا به اینترنت دسترسی داشته باشید. هر کدام از این روش‌ها راحتی خاص خودشان را دارند و شما مختار هستید هر کدام را که می‌خواهید، انتخاب کنید. در ادامه به تشریح کامل‌تر این روش‌ها خواهیم پرداخت. پس در ادامه نیز ما را همراهی کنید.

تلفن 2020 پشتیبانی اینترنت مخابرات

گاهی اوقات اینترنت مخابرات دچار مشکلات مختلفی می‌شود. از این رو کاربران باید بتوانند مشکلات خود را ارجاع دهند. پشتیبانی اینترنت مخابرات با کمک تلفن 2020 یکی از راه‌های محبوب و پرطرفدار به حساب می‌آید که افراد زیادی برای ارجاع مشکلات خود از آن بهره می‌برند. بر اساس آمارهایی که تا به حال به دست آمده اند، ماهانه حدود 40 میلیون تماس توسط کاربران اینترنت مخابرات گرفته می‌شود. این آمار بیشتر از تعداد تماس‌های تلفن گویا بوده و در نوع خود یک آمار فوق العاده به حساب می‌آید. افراد با کمک تلفن ثابت می‌توانند با این تلفن تماس بگیرند و مشکلات خود را با کارشناسان مربوطه به اشتراک بگذارند. این کارشناسان نیز با بررسی آن‌ها سعی در بهبود و حل تمامی مشکلات ارجاع شده خواهند داشت.

توجه داشته باشید که شما با گوشی موبایل نیز می توانید تلفن 2020 پشتیبانی اینترنت مخابرات را شماره گیری کنید.

نحوه تماس با 2020 از طریق موبایل

روشی که ذکر کردیم، مربوط به افرادی بود که از طریق تلفن ثابت مشکلات خود را حل می‌کنند. ولی به تازگی این قابلیت وجود دارند تا برای پشتیبانی اینترنت مخابرات از طریق تلفن همراه نیز استفاده کنید. روش استفاده مربوط به کد USDD است که حضور آن چند سالی است در زمینه‌های مختلف بسیار پررنگ شده است. این کدها در بانکداری الکترونیکی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانسته به کارهای افراد سهولت زیادی ببخشد.

اگر می‌خواهید از نحوه تماس با 2020 از طریق موبایل  بهره ببرید، می‌توانید از طریق کد USDD استفاده کنید. بدین صورت که شما با شماره‌گیری کد *2020# مشکلات خودتان را ارجاع دهید. با شماره‌گیری این کد چند گزینه به شما نمایش داده می‌شود که شما بر حسب مشکلاتی که دارید، آن‌ها را انتخاب کرده تا به هدف مد نظر خودتان دست پیدا کنید.

بعد از اینکه شماره گیری را انجام دادید، یک منو به شما نشان داده می‌شود که به صورت زیر است:

گزینه مورد نظر که همان اینترنت است را انتخاب می‌کنید تا روند انتقال مشکلاتتان را طی کنید. بعد از انتخاب آن باید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید. البته گزینه پیش ثبت نام در حال حاضر فعال نیست.

بعد از وارد کردن گزینه مورد نظر خود، از شما شماره تلفن ثابتتان خواسته می‌شود:

با وارد کردن شماره خود، نتیجه به شما نشان داده می‌شود و باید نسبت به طرح مشکل خود اقدام کنید.

سامانه پشتیبانی مخابرات

یکی از سامانه‌های پشتیبانی که ذکر کردیم 2020 بود. حالا با وجود اهمال کاری و ضعف‌هایی که وجود داشت، وزیر ارتباطات به شرکت مخابرات مبنی به اصلاح کردن آن‌ها فرصت داد. به همین دلیل برای بهتر کردن پشتیبانی اینترنت مخابرات، نسبت به راه اندازی یک سامانه دیگر اقدام کرد. این سامانه دارای آدرس adsl.tci.ir است. افراد با مراجعه به این سامانه می‌توانند یک پنل کاربری مجزا را برای خود ایجاد کنند و از این طریق مشکلات خود را به اشتراک بگذارند. این فرایند بسیار سرعت بالایی دارد و می‌تواند یک کمک بزرگ برای کاربران باشد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.internetkomak.com

پاسخگویی پشتیبانی اینترنت مخابرات آنی می شود

اگر مشترک اینترنت مخابرات باشید، حتما در تماس با تلفن 2020 (مرکز پشتیبانی این خدمت) به مشکل زمان طولانی انتظار برای پاسخگویی یکی از کارشناسان برخورد کرده

تکنولوژی

پاسخگویی پشتیبانی اینترنت مخابرات آنی می شود

حامد قاسمی نراقی

چهارشنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۳

اگر مشترک اینترنت مخابرات باشید، حتما در تماس با تلفن 2020 (مرکز پشتیبانی این خدمت) به مشکل زمان طولانی انتظار برای پاسخگویی یکی از کارشناسان برخورد کرده و گاهی از ادامه تماس منصرف شده اید.

همراه اول

به نظر می آید مسئولان شرکت یاد شده در حال رفع این مساله هستند و می خواهند رسیدگی به مشکلات کاربران را آنی و در لحظه کنند. نایب رئیس شرکت مخابرات استان تهران از پاسخگویی آنلاین و ارائه خدمات پس از فروش اینترنت پرسرعت (ADSL) در مرکز تماس 2020 خبر داد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

تترلند همراه اول ایرانیکارت

یک بیت کوین کامل بدون قرعه کشی

غلامرضا شیدایی اظهار کرد: با توجه به تجربه موفقیت آمیز سرعت رفع خرابی از طریق شماره تلفن 17 (که قریب به 8 میلیون مشترک را پشتیبانی می کند) و پاسخگویی خوب به مشترکان اینترنت پرسرعت استان البرز، سبب شد هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران مسئولیت مراکز تماس 2020 را به کارکنان خود بسپارند.

وی افزود: تمرکز زدایی مراکز پاسخگویی، بهبود نظارت و مدیریت بهتر توسط همکاران شرکت و افزایش حداکثری رضایت مشتریان، از مهم ترین اهداف تغییرات انجام شده در نحوه اداره مراکز پاسخگویی به مشترکان اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران است.

دارسو همراه بهین تکنولوژی رایتل دنیته

نایب رئیس هیات مدیره مخابرات تهران از همکاری خوب شرکت خدمات اول تقدیر کرد و گفت: 80 درصد تغییرات انجام شده و 20 درصد باقی مانده که امید است تا ماه آینده صورت پذیرد و بدین طریق میانگین زمان پاسخگویی به کاربران اینترنت پرسرعت توسط همکاران مراکز پشتیبانی 2020 به کمتر از یک دقیقه برسد.

به گفته شیدایی، انتظار می رود تا پایان سال پاسخگویی آنی در 2020 برقرار گردد و مشترکان بتوانند با سرعت بیشتر ازخدمات و پشتیبانی جامع این سرویس بهره مند شوند.

گفتنی است، پیش از این زمان صف انتظار مرکز تماس اینترنت پرسرعت مخابرات تهران در برخی از بازه های روز به 30 دقیقه نیز می رسید.

اسنوا هواوی

برچسب‌ها

اینترنت پهنای باند Twitter Facebook Linkedin Whatsapp Telegram مطالب مرتبط

گزارش رگولاتوری از آخرین وضعیت اینترنت همراه اول و ایرانسل: رشد حجم مصرف اینترنت کاربران

هیات عالی نظارت از برگزاری انتخابات اتحادیه کسب‌وکارهای اینترتی خبر داد

عدم صلاحیت دیوان عدالت در بررسی مصوبات شواری عالی فضای مجازی تائید نشد

فروشگاه اینترنتی جی جی مو

شاتل موبایل ویجیاتو

معرفی بازی موبایلی Chronicle of Infinity؛ پژواکی تاریک از دنیای مردگان

تاریخچه سری Devil May Cry – اشک شیطان یا لبخند شیطان؟

کوجیما پروداکشنز به شوخی‌های اینترنتی درباره قاتل شینزو آبه واکنش نشان داد

نظرات ۳۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

تازه‌ترین‌ها

قدیمی‌ترین‌ها

Sar Basz

۱ ۰

سلام من رمز عبور وای فای همونی که برای خرید ترافیک ازش استفاده میکنند رو تغییر دادم حالا اینترنت وای فای رو قطع کردن چیکار کنم؟؟!!لطفاً کمک کنید.

alirezaeslami2780

۰ ۰ تازه واردم

Omid Zohal

۰ ۰

کسانی که میگن مزخرفه من الان ۸ساله دارم از مخابرات استفاده میکنم هیچ گونه مشکلی هم نداره شما هم که دارید میگید مزخرفه بلد نیستید برید سرویس بگیرید یا اینکه میخواید پول کمی پرداخت کنید. در مورد این موضوع اول باید بگم که شما اگر سرویس خوب میخواید باید هزینه کنید. دوم اینکه تو این دوساله مخابرات سرویس هایی گذاشته که تو خواب هم نمی تونید پیدا کنید. اگر اینترنت میخواید بگیرید باید اول تحقیق کنید بعد برید بگیرید وگرنه برید درخواست بدید هر وقت که خواستید بدون تحقیق خوبق باید ماهی حداقل ۱۰۰ هزار تومان هزینه یه اینترنت خوب بدید که حداقل جواب ۲ تا دانلود رو بده وگرنه اگر برید تحقیق کنید بعد برید بگیرید میفهمید چه اشتباهی کردید در مورد پشتیبان مخابرات هم باید بگم بعضی اینجوری هستن که شما میتونید با کسانی که رفتار ناخوشایندی دارند اعتراض و شکایت کنید. دیگه هم تا اطلاعاتی ندارید نظر الکی هم ندید.

SiB 7

۱ ۱

واقعا مزخرفه ، دزدیه، علنی دارن کلاهبرداری میکنن، اینترنت نامحدود من که ماهی ۲۰ تومان میدادم رو قطع کردن ، محدود ماهی ۱۷ گیگ دادن که تکون میخوری تموم میشه و تعرفه آزاد و … خلاصه ۹۰ تومان واسه هر ماه دارم پول میدم.

پشتیبانیشون هم که افتضاحه، با پرسنل عجول و بداخلاق ،شماره ۲۰۲۰ رو بگیرید متوجه میشید، توی خلوت ترین موقع باید حداقل ۱۰ دقیقه وایستی ، بعدش اگه قطع نشه، یه خانم یا آقای پررو که طلبکاری حرف میزنه میاد و تازه شانس بیاری وسط حرفش قطع نشه که دوباره توی صف وایستی، اداره ای که نظامیا اشغالش کرده باشن همین میشه دیگه، عین کلانتری، از هر جایی اینترنت میگیرید بگیرید مخابرات رو بی خیال شید

برای تست این جریان هم کافیه به بخش فروش ۲۰۲۰ زنگ بزنید تا ببینید

بعد از یک ساعت زمان و ۴ تا تماس که کلا ۳ تا سوال پرسیدم و خانومه گفت “وقت ما رو نگیرید” آخرش گفت ثبت کردیم و فردا با کپی شناسنامه برو مخابرات،

گفتم خب ثبت کردن اجباری بود؟

گفت نه اگه میرفتی مخابرات همونجا ۵ دقیقه ای انجام میدادی :(

mina

۰ ۰ صبانت اشغال ترینه بابام ورشکست شده

البته فکر نکنم بقیشون هم خوب باشند

محمد

۱ ۰

سلام.ایا نت مخابرات بر قبض تلفن مربوط میشه ما تلفن نداریم از خط فقط برای استفاده نت استفاده میکنم اما این ماه قبض تلفنمون مبلغش خیلی زیاد بود رفتم نمایندگی مخابرات گفتن از نت زیاد استفاده میکنی از اونه.ایا مربوط میشه اگه مربوط میشه برم نت مخابراتو جمع اوریش کنم از شرکت بگیرم لطفا جوابمو بدید؟

TROOL

۱ ۰ مطلب جالبی بود مرسی

اهورا

۱ ۰

اینترنت مخابرات واقعا در حد فاجعست !

DNS سرورهاشون اندازه کلنگ هم نمیفهمند و سایتهای بسیاری بودند که تو سایر اپراتورها خیلی راحت باز میشن ولی تو مخابرات ابدا !!!!

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : digiato.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب