بازیگران فیلم دخترم نرگس

بازیگران فیلم دخترم نرگسمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

بازیگران فیلم دخترم نرگس را از این سایت دریافت کنید.

عکس و اسامی بازیگران سریال دخترم نرگس + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال دخترم نرگس,اسامی بازیگران سریال دخترم نرگس,عکس بازیگران سریال دخترم نرگس,خلاصه داستان زمان پخش سریال دخترم نرگس,عوامل سریال سریال دخترم نرگس

عکس و اسامی بازیگران سریال دخترم نرگس + داستان و زمان پخش

مجموعه : فیلم و سریال

اسامی بازیگران سریال دخترم نرگس

سریال دخترم نرگس شبکه یک سیما یک سریال اجتماعی با ملودرام پلیسی است که در شهر ارومیه و استان آذربایجان غربی تصویر برداری شده است و قرار است به زودی از شبکه 1 سیما پخش شود که در این بخش از سایت سماتک اسامی بازیگران سریال دخترم نرگس و نقش هایشان را به شما معرفی خواهیم کرد. مجموعه تلویزیونی دخترم نرگس به کارگردانی باقر پیران برای پخش از شبکه اول سیما ساخته شده است و بازیگران معروفی همچون محمود پاک نیت و مریم خدارحمی در آن ایفای نقش کرده اند.

مجموعه دخترم نرگس در استان های آذربایجان غربی و شرقی، زنجان و کردستان تصویربرداری شده است و قصه آن پیرامون زندگی یک خانواده طلافروش است که محمود پاک‌نیت در این سریال نقش پدر نرگس را بازی می‌کنند و در آنجا هم به دلیل مشکلاتی که برای پسرش اتفاق می‌افتد قصه پیش می‌رود.

بازیگران سریال دخترم نرگس عبارتند از: مریم خدارحمی، امیر صد هزاری، فریبا طالبی، مهدی علی پور، كیوان مظاهری، جمال ذوالقدر، ماهرخ رفیع زاده، عفت مهپور، رقیه بایبوردی، رباب مرزبان، مهین كاظمی و فریدون سید سیاح که در مجموعه دخترم نرگس بازی کرده‌ اند.

عباس سرودی، هرمینه بارسنجی، شراره مظلومی فرد، محمد كاظمی، پدرام رحمانی، علیسا ذوالقدر، بهمن خضری، حامد مرادی، هنگامه بهبودی، فاطمه خلیفه گلی، مرضیه رضوانفر، نازنین خادم، مسعود یكانی و هاشم چاوشی از دیگر بازیگران مجموعه دخترم نرگس شبکه یک سیما هستند.

داستان سریال دخترم نرگس

در خلاصه داستان سریال دخترم نرگس آمده است که مریم خدارحمی بازیگر نقش نرگس دانشجوی ممتاز دانشکده ارومیه است و مشغل نوشتن پایان نامه اش است. این مجموعه تلویزیونی در بستر پلیسی روی آنتن می رود و پستی و بلندی های بسیاری در قصه مجموعه دخترم نرگس رقم خواهد خورد.

نرگس فرزند سوم خانواده صادقی است و نقش پدرش را محمود پاک نیت ایفاگر شده است. نادر برادر بزرگ نرگس است که مشکلاتی در زندگی اش دارد و نرگس قصد حل کردن مشکلات اعضای خانواده اش و همچنین برادرش نادر را دارد. در روند عادی زندگی خانوادگی نرگس اتفاقاتی می‌افتد و اسراری فاش می‌ شود که پای پلیس به قصه باز می شود و احوال نرگس و خانواده را دگرگون می‌ سازد.

زمان پخش سریال دخترم نرگس

مجموعه تلویزیونی دخترم نرگس از روز یکشنبه 8 تیر ماه سال 99 روی آنتن خواهد رفت و زمان پخش سریال دخترم نرگس هر شب راس ساعت 22:15 از شبکه یک سیما است. این مجموعه تلویزیونی در سه مرحله تکرار خواهد شد و زمان پخش تکرار های سریال در ساعت های 1 بامداد، 9:45 صبح و 3 بعدازظهر می باشد که توصیه می کنیم این سریال پلیسی را هر شب تماشا کنید. همچنین باید بدانید که پنج شنبه‌ شب ها بازپخش یک هفته گذشته سریال نمایش داده می‌ شود. محمود پاک نیت در نقش اصلی و پدر نرگس ایفای نقش می کند و مهوش صبرکن در این سریال نقش همسر وی را بازی می کند.

سریال دخترم نرگس چند قسمت است

تعداد قسمت های سریال دخترم نرگس 26 قسمت 45 دقیقه ای است که هر قسمت از سریال داستان بسیار جذاب و بی نظیری دارد. این سریال پیچ و خم های زیادی دارد و گریزی به گذشته انسان ها می اندازد که همین باعث شده متن این داستان بسیار زیبا باشد. ژانر اصلی این سریال و اکثر قسمت های آن پلیسی است و تا پایان قصه نقش موثر پلیس دیده میشود و همچنین ارتباط انسان ها در این سریال قسمت هایش را زیباتر می کند.

بیوگرافی بازیگران سریال دخترم نرگس

در این بخش از سایت سماتک بیوگرافی بازیگران سریال دخترم نرگس شبکه اول سیما به همراه عکس های بازیگران این مجموعه تلویزیونی را با هم مرور خواهیم کرد. در صورتی که تمایل دارید با بازیگران مجموعه دخترم نرگس شبکه 1 بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید. این سریال 26 قسمتی جدیدترین اثر تلویزیونی باقر حبیب پیران است که در استان آذربایجان غربی ساخته شده است. بازیگران بسیار معروفی در این سریال پلیسی بازی کرده اند که از مهمترین آنها می توان به محمود پاک نیت و مریم خدارحمی اشاره کرد. رحیم نوروزی نقش سرگرد را در این سریال ایفاگر شده است و نامزد نرگس در سریال دخترم نرگس است.

محمود پاک نیت

محمود پاک نیت بازیگر سینما و تلویزیون در روز دهم دی ماه سال 1331 در شهرستان کازرون به دنیا آمده است. این بازیگر همسر مهوش صبرکن می باشد که در سریال تلویزیونی دخترم نرگس با هم ایفای نقش کرده اند. محمود پاک نیت از سن نوجوانی وارد عرصه بازیگری شده است و از سال 1367 رسما از قاب تلویزیون دیده شد. وی دیپلم نظام قدیم را دارد و در سال 1376 موفق به اخذ نشان درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران شد. این بازیگر ایرانی در دوران جوانی و در سال 1352 به استخدام اداره کل فرهنگ و هنر شاهنشاهی درآمده است.

مریم خدارحمی

مریم خدارحمی بازیگر زن ایرانی در تاریخ 16 اردیبهشت سال 1362 در شهرستان اصفهان به دنیا آمد و اکنون یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون ایران است. مریم خدارحمی بازیگر نقش نرگس در سریال دخترم نرگس است که در دانشگاه رشته تدوین خوانده است. مریم خدارحمی ابتدا از استان اصفهان کار خود را شروع کرد و سپس برای پیشرفت بهتر تصمیم گرفت به تهران برود. وی با ایفای نقش در سریال گذر از رنج ها به اوج شهرت رسید و تاکنون مجرد مانده است.

رحیم نوروزی

رحیم نوروزی بازیگر در تاریخ هفتم مرداد ماه سال 1346 در شهرستان رشت به دنیا آمده است و یکی از اسطوره های عرصه بازیگری در سینما و تلویزیون است. او کارنامه کاری بسیار خوبی دارد و در رشته ادبیات نمایشی درس خوانده است. این بازیگر جوان تاکنون 2 بار ازدواج کرده است و یک دختر از همسر اول خود دارد. سریال تلویزیونی پس از باران توانست او را به اوج شهرت در عرصه بازیگری برساند و در آن سریال هم با محمود پاک نیت هم بازی بوده است.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.samatak.com

بازیگران سریال دخترم نرگس + خلاصه داستان سریال و زمان پخش

بازیگران و داستان سریال دخترم نرگس نویسنده و کارگردان این سریال باقر حبیب پیران است و این سریال به تهیه کنندگی داوود سلیمان پور یکی از تولیدات استانی

بازیگران سریال دخترم نرگس + خلاصه داستان سریال و زمان پخش

بازیگران و داستان سریال دخترم نرگس

نویسنده و کارگردان این سریال باقر حبیب پیران است و این سریال به تهیه کنندگی داوود سلیمان پور یکی از تولیدات استانی آذربایجان غربی است. سریال دخترم نرگس قرار است که از شبکه سوم سیما پخش شود.

پیش تولید این سریال بیش از 4 ماه طول کشیده است و هنرمندان مطرحی در آن ایفای نقش می کنند. این سریال در استان های آذربایجان غربی و شرقی، زنجان و کردستان تصویربرداری شده است.

سریال دخترم نرگس در ژانر اجتماعی ساخته شده است و 26 قسمت 40 دقیقه ای دارد و به سفارش سیمای استانها برای پخش از شبکه سوم سیما آماده شده است.

بازیگران سریال

سریال دخترم نرگس با حضور بازیگران مطرحی همچون رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، جمال ذوالقدر، محمود پاک نیت، فریبا طالبی و مهوش صبرکن فیلمبرداری شده است.

داستان سریال دخترم نرگس

داستان این سریال بسیار دلنشین است. داستان سریال دخترم نرگس پیچ و خم های زیادی دارد و گریزی به گذشته انسان ها می اندازد که همین باعث شده متن این داستان بسیار زیبا باشد. ژانر اصلی این سریال پلیسی است و تا پایان قصه نقش موثر پلیس دیده میشود و همچنین ارتباط انسان ها در این سریال ها داستان را زیباتر می کند. محمود پاک نیت در نقش اصلی و پدر نرگس ایفای نقش می کند و مهوش صبرکن در این سریال نقش همسر وی را بازی می کند.

اطلاعاتی در مورد سریال

مجرد مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی در مراسم آغاز تولیداین سریال گفت :

دو سال برای نگارش فیلمنامه این سریال وقت صرف شده است.

وی افزود:

پیشنهاد ساخت این سریال برای پخش از شبکه‌های سراسری با توجه به ظرفیت های مناسب گردشگری، طبیعی ، میراث فرهنگی و تنوع اقوام و قومیت ها در آذربایجان غربی و معرفی آنها ،در سفر ریاست سازمان به استان ارائه و با آن موافقت شد.

مجرد با اشاره به اولویت‌های کار رسانه ملی، بر مباحث جذب مخاطب، رونق تولید و فرهنگ اشاره کرد و افزود:

در فیلمنامه این سریال به موضوعات مهمی چون وحدت و تقریب اقوام و مذاهب ، حوادث مهم تاریخ دفاع مقدس استان ، رونق تولید و فعالیت جوانان مبتکر و خلاق و بطور غیر مستقیم به آسیب های اجتماعی اشاره شده و در کنار بازیگران بومی استان که سرمایه عظیم رسانه هستند از توانمندی بازیگران ملی هم استفاده می‌شود.

مدیرکل مرکز آذربایجان غربی وجود عوامل توانمند در ساخت این سریال را نوید بخش تولید اثر فاخر و مخاطب پسند برشمرد و خاطرنشان کرد:

آذربایجان غربی به لحاظ موقعیت خاص خود و هم مرز بودن با سه کشور ؛ نقطه تلاقی آسیا به اروپا محسوب می‌شود لذا این ویژگی و ظرفیت گردشگری ارومیه به اقصی نقاط کشور باید شناسانده تا باعث رونق اقتصادی و گردشگری استان شود .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.topnaz.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب