نحوه ثبت نام خودرو فرسوده

نحوه ثبت نام خودرو فرسودهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نحوه ثبت نام خودرو فرسوده را از این سایت دریافت کنید.

ثبت نام اینترنتی خودروهای فرسوده

مرجع رسمی ثبت نام خودروهای فرسوده کشور طرح تعویض و جایگزین ثبت نام خودوهای فرسوده ثبت نام خودروی فرسوده خودرو های فرسوده ثبت نام خودرو های فرسوده سایت خودرو فرسوده

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : khodrofarsoodeh.com

ثبت نام خودرو فرسوده ایران خودرو 1401

شرایط ثبت نام خودروهای فرسوده در ایران خودرو، مدارک لازم برای طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در ایران خودرو

ثبت نام خودرو فرسوده ایران خودرو 1401

05 آبان 1401 - 11:21

ثبت نام خودرو فرسوده در آبان 1401

مرحله جدید طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ویژه آبان 1401 از سوی شرکت ایران خودرو اعلام شد. در این طرح، ثبت نام متقاضیان از روز پنجشنبه 5 آبان‌ماه شروع شده و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

البته علاوه بر «دارندگان خودرو فرسوده»، متقاضیان «طرح فروش عادی» و همچنین متقاضیان «طرح فروش خودرو برای مادران» نیز می‌توانند در این مرحله از فروش ایران خودرو ثبت نام کنند که جزییات هر کدام از این طرح‌ها را در مقالات زیر، توضیح داده‌ایم:

شرایط فروش ایران خودرو (متقاضیان طرح عادی)ثبت نام ایران خودرو برای مادران (متقاضیان طرح جوانی جمعیت)

در این مرحله از طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ایران خودرو، متقاضیان این امکان را دارند که در طرح فروش فوق العاده خودرو یا در طرح پیش فروش خودرو، ثبت نام کنند. اما امکان ثبت نام همزمان مشتریان، در هر دوی این طرح‌ها وجود ندارد.

طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ویژه آبان 1401

مدل نوع فروش پیش پرداخت تحویل

سورن پلاس فوق العاده - 3 ماهه

پارس سال فوق العاده - 3 ماهه

پارس سال XU7P سفارشی فوق العاده - 3 ماهه

207 دستی با فرمان برقی فوق العاده - 3 ماهه

207 مولتی کالر فوق العاده - 3 ماهه

تارا دستی پیش فروش 118 12 ماهه

تارا اتوماتیک پیش فروش 166 12 ماهه

دناپلاس توربو MT6 پیش فروش 144.5 12 ماهه

دناپلاس توربو اتومات پیش فروش 159.5 12 ماهه

رانا پلاس پیش فروش 86 12 ماهه

*قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

جزییات کامل طرح فروش ایران خودرو ویژه مالکان خودروهای فرسوده را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط ثبت نام خودرو فرسوده ایران خودرو (PDF) ««

مراحل ثبت‌ نام خودروهای فرسوده

آبان 1401: علیرضا اسگویی، مدیر بازاریابی ایران‌‌خودرو، درباره قانون نوسازی خودروهای فرسوده گفت طبق معیار ستاد مدیریت حمل و نقل کشور، خودرو‌های سواری تولیدی سال ۱۳۸۵ و قبل از آن که موفق به دریافت معاینه فنی نشوند، فرسوده شناسایی می‌شوند و هر خودرویی توسط این ستاد فرسوده تشخیص داده شود، می‌تواند در طرح نوسازی ایران‌خودرو شرکت کند. متقاضیان با ورود به سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی esale.ikco.ir، پس از تعیین نوع خودرو درخواستی، اطلاعات خودرو فرسوده خود را در بخش خودرو‌های فرسوده ثبت کنند.

وی افزود پس از ثبت‌نام و ورود اطلاعات مورد نظر توسط مشتری، استعلام از ستاد حمل و نقل سوخت کشور گرفته می‌شود؛ پس از تأیید این اطلاعات، متقاضی در فرآیند قرعه‌کشی که با حضور نهاد‌های نظارتی انجام می‌شود، قرار می‌گیرد. بعد از اعلام نتایج و تأیید آن توسط نهاد‌های ذی‌ربط، خودرو فرسوده تحویل مراکز اسقاط شده و نامه تأیید آن برای ثبت‌نام نهایی به ایران‌خودرو ارسال و مشتری با توجه به قیمت روز ثبت‌نام خودرو، وجه را واریز می‌کند. آقای اسگویی تاکید کرد که به هر کد ملی یک خودرو تعلق می‌گیرد.

طرح جایگزینی خودرو فرسوده ایران خودرو - مهر 1401

دومین مرحله فروش محصولات ایران خودرو ویژه مالکان خودروهای فرسوده، از روز سه‌شنبه 12 مهر 1401 آغاز شده است. ثبت نام از دارندگان خودرو فرسوده، به مدت چهار شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز جمعه 15 مهرماه نیز به اتمام می‌رسد.

در این مرحله از طرح ثبت نام خودروهای فرسوده، دارندگان این نوع خودروها می‌توانند یا طرح فروش فوق العاده خودرو (با قیمت قطعی و موعد تحویل 3 ماهه) یا طرح پیش فروش خودرو (با قیمت نامشخص و موعد تحویل 12 ماهه) را انتخاب کنند.

طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ویژه مهر 1401

مدل نوع فروش پیش پرداخت تحویل

سورن پلاس فوق العاده - 3 ماهه

پارس سال فوق العاده - 3 ماهه

دناپلاس توربو MT6 فوق العاده - 3 ماهه

دناپلاس توربو MT6 فوق العاده - 3 ماهه

تارا دستی پیش فروش 118 12 ماهه

تارا اتوماتیک پیش فروش 166 12 ماهه

دناپلاس توربو MT6 پیش فروش 144.5 12 ماهه

دناپلاس توربو اتومات پیش فروش 159.5 12 ماهه

رانا پلاس پیش فروش 86 12 ماهه

*قیمت‌ها برحسب میلیون تومان است.

جزییات کامل طرح جایگزینی خودرو فرسوده ایران خودرو به همراه شرایط ثبت نام و قوانین نام‌نویسی از مشتریان را از لینک زیر دریافت کنید:

»» شرایط ثبت نام خودرو فرسوده ایران خودرو (PDF) ««

آغاز فروش ایران خودرو برای مالکان خودرو فرسوده

همزمان با اعلام سومین فروش یکپارچه خودرو در سال 1401، برای نخستین‌بار طرح ثبت نام ایران خودرو برای دارندگان خودروهای فرسوده (غیر تاکسی) نیز اعلام شد. صاحبان خودروهای فرسوده، از روز چهارشنبه 16 شهریور 1401 تا ساعت 16 روز شنبه 19 شهریورماه، می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.com برای شرکت در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اقدام کنند.

در اولین مرحله ثبت نام ایران خودرو برای خودروهای فرسوده، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو شرکت کنند. در این طرح، مالکان خودروهای فرسوده می‌توانند برای شش محصول ایران خودرو با قیمت قطعی، ثبت نام کنند:

شرایط فروش فوق العاده برای دارندگان خودروهای فرسوده

علاوه بر طرح فوق، دارندگان خودرو فرسوده همچنین می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر یکساله نیز نام‌نویسی کنند. در طرح پیش فروش، قیمت خودروها نامشخص بوده و مشتریان در صورت برنده شدن در قرعه کشی و تایید صلاحیت آنها توسط ستاد حمل و نقل و سوخت کشور، برای ثبت نام خودرو فقط باید مبلغ پیش پرداخت را واریز کنند و مابقی قیمت خودروها نیز در زمان تحویل مشخص می‌شود:

شرایط پیش فروش برای دارندگان خودروهای فرسوده

جزییات کامل ثبت نام ایران خودرو برای خودروهای فرسوده، شامل طرح پیش فروش و طرح فروش فوق العاده، را از لینک زیر دریافت کنید:

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : bama.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب