توضیحات دادگستری البرز درباره ادعای تجاوز و فوت آرمیتا عباسی در زندان فردیستوضیحات دادگستری البرز درباره ادعای تجاوز و فوت آرمیتا عباسی در زندان فردیستوضیحات دادگستری البرز درباره ادعای تجاوز و فوت آرمیتا عباسی در زندان فردیس

طی روزهای گذشته، در فضای مجازی ادعاهایی در رابطه با دختری به نام آرمیتا عباسی منتشر شد مبنی بر اینکه بعد از یک هفته بازداشت، به بیمارستانی در کرج منتقل شده و در بیمارستان مشخص شده است که وی مورد تجاوز قرار گرفته است. رئیس کل دادگستری استان البرز برخی شایعات پیرامون آرمیتا عباسی را تکذیب کرد.

فوت آرمیتا عباسی در زندان فردیس

حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز درباره ادعاها پیرامون آرمیتا عباسی گفت: طی روزهای گذشته، در فضای مجازی ادعاهایی در رابطه با دختری به نام آرمیتا عباسی منتشر شد مبنی بر اینکه بعد از یک هفته بازداشت، به بیمارستانی در کرج منتقل شده و در بیمارستان مشخص شده است که وی مورد تجاوز قرار گرفته است. دو نفر در شهرستان ساوجبلاغ دستگیر شدند که در اقاریر خود اعلام کردند فردی که به عنوان سرشبکه با او در ارتباط هستند، خانمی به نام آرمیتا عباسی است.

پس از دریافت این اقاریر دستور بازداشت و بازرسی منزل خانم عباسی در کرج صادر شد.پس از تفهیم اتهامات، این فرد به بازداشتگاه اعزام شد که در تاریخ ۲۵ مهر ماه اعلام کرد که روده‌هایش مشکل دارد که با توجه به ادعای وی با دستور قضایی این خانم برای بررسی موضوع و درمان به بیمارستان امام علی (ع) کرج اعزام شد.

این مطلب را از دست ندهید. روایت عجیب ربودن علی دایی در مراسم چهلم مهسا امینی در سقز

این خانم از گذشته دارای مشکلات گوارشی مربوط به بیماری هموروئید بوده

وی در ادامه گفت : (با اشاره به اینکه ادعای تجاوز از اساس دروغ است): پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد که این خانم از گذشته دارای مشکلات گوارشی مربوط به بیماری هموروئید بوده و در معاینات انجام شده مشخص شد که در حال حاضر مشکلی خاصی ندارد و کمتر از ۲۴ ساعت از بیمارستان ترخیص شد که به محض مرخص شدن، دستوراتی مبنی بر انجام معاینات تکمیلی برای این فرد صادر شد تا در ادامه مشکلی برای سلامتی وی ایجاد نشود.این خانم به دلیل نوع اتهام و جرایم با صدور قرار تعقیب بازداشت موقت در زندان فردیس به سر می برد و همچنین براساس قانون با خانواده خود در تماس است.

شایعات منتشر شده در مورد فوت و یا تجاوز به این فرد از اساس کذب است و صحت ندارد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب