آغاز آزمایشی طرح کالا برگ الکترونیک / اسامی شهرهایی که شهروندانش کارت ۱۰ میلیون تومانی می گیرند



آغاز آزمایشی طرح کالا برگ الکترونیک / اسامی شهرهایی که شهروندانش کارت 10 میلیون تومانی می گیرندآغاز آزمایشی طرح کالا برگ الکترونیک / اسامی شهرهایی که شهروندانش کارت 10 میلیون تومانی می گیرند

بر اساس اعلام معاون وزیر صمت در راستای رونق تولید همراه با آغاز آزمایشی طرح کالا برگ الکترونیک شهروندان شهرهایی که این طرح در آنها اجرا می شود، کارت اعتباری ۱۰ میلیون تومانی دریافت می کنند.

آغاز آزمایشی طرح کالا برگ الکترونیک

علیرضا شاه میرزایی معاون وزیر صمت گفت : اجرای آزمایشی طرح کالا برگ الکترونیکی در ۴ شهر آغاز شده است و برای ایجاد تقاضا و رونق کسب و کارها دولت می خواهد با همکاری بانک‌ها در سقف ۵۰ هزار میلیارد تومان کارت‌های اعتباری خرید به میزان ۱۰ میلیون تومان به مردم اختصاص دهد.

اعطای کارت اعتباری ۱۰ میلیون تومانی با هدف تقویت کسب و کارها و تقویت تقاضای خانوارها در نظر گرفته شده است. در واقع کارت خرید اعتباری که در همه جای دنیا مرسوم است که مردم اول کالا خرید می‌کنند و در آخر ماه پولش را می‌دهند نیاز فعلی کشور است و در جهت تقویت تقاضای مردم خواهد بود.

این مطلب هم برایتان مفید است. شوکی که فیلتر واتس آپ به بازار مسکن وارد کرد/بازار مسکن در رکود کامل

کارت خرید اعتباری ارتباطی به کالابرگ الکترونیکی ندارد

معاون تجارت و خدمات وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد کالابرگ الکترونیک هم بیان کرد : کارت خرید اعتباری ارتباطی به کالابرگ الکترونیکی ندارد، کالابرگ الکترونیکی تصمیم کل دولت خواهد بود که با همکاری وزارت صنعت، وزارت رفاه و سایر مجموعه‌ها انجام خواهد شد. کالابرگ الکترونیکی با کارت‌های موجود بانکی دست مردم کار می‌کند و قرار نیست کارت جدیدی صادر شود.

اسامی شهرهایی که شهروندانش کارت ۱۰ میلیون تومانی می گیرند

طرح اجرای کالا برگ الکترونیکی در ۴ شهر گرمسار، آبیک‌، دماوند و فیروزکوه به صورت پایلوت اجرا شده و از نظر مجهز بودن سامانه‌های الکترونیکی از خیلی از کشورها جلو هستیم.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب