بلیط قطار مراغه تهران

بلیط قطار مراغه تهرانمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

بلیط قطار مراغه تهران را از این سایت دریافت کنید.

بلیط قطار مراغه تهران

خرید بلیط قطار مراغه به تهران سفرمی خرید آنلاین بلیط قطار مراغه تهران رزرو اینترنتی بلیط قطار مراغه به تهران رزرو بلیط قطار مراغه تهران سفرمی.

بلیط قطار مراغه تهران

مبداء مقصد

ارزانترین بلیط قطار مراغه به تهران

خرید بلیط قطار مراغه تهران

با توجه به اینکه مراغه دومین شهر بزرگ آذربایجان شرقی است پس خیلی دور از انتظار نیست که مسافران زیادی به این شهر سفر کنند. در میان مسافران عده ای با خرید بلیط قطار مراغه راهی این شهر زیبا می شوند. خرید بلیط قطار مراغه و سفر با قطار با توجه به امنیت بیشتری که نسبت به سایر وسایل حمل و نقل دارد یکی دیگر از مواردی است که بسیاری از افراد را به سوی سفر با قطار ترغیب می کند. علاوه بر آن راحتی سفر با قطار و قیمت مقرون به صرفه آن نیز می توان دلیل دیگری برای تهیه بلیط قطار مراغه توسط بسیاری از مسافران دانست. مسافران زیادی به قصد سفر به مراغه از مشهد بلیط قطار مراغه را تهیه می کنند. این سفر چیزی در حدود 23 ساعت به طول می انجامد. مسافرانی که بلیط قطار مراغه را تهیه کرده اند بعد از گذشتن از شهرهای شاهرود، دامغان، سمنان، تهران، کرج، هشتگرد، قزوین، زنجان و میانه به مراغه می رسند. در این مسیر قطارهایی مانند 4 تخته خلیج فارس برای مسافرانی که بلیط قطار مراغه را خریداری کرده اند درنظر گرفته شده است. مسافرانی که بلیط قطار مراغه را از تهران خریداری کرده اند، سفرشان در حدود 11 ساعت به طول می انجامد و با گذشتن از کرج، هشتگرد، قزوین، زنجان و میانه به مراغه می رسند. خرید بلیط قطار مراغه : شرکت های ریلی مختلف با توجه به نوع قطار و سطح کیفیتی که ارایه می کنند و همچنین مسافت طی شده، قیمت های متفاوتی را برای بلیط قطار مراغه ارایه می دهند. بنابراین پیشنهاد می شود قبل از سفر با قطار از امکانات آن مطلع شوید. علاوه بر این خرید آنلاین بلیط قطار مراغه را از سایتی انجام دهید که مورد تایید سازمان ها و شرکت های ریلی باشد و پشتیبانی 24 ساعته از خدمات خود را ارایه می دهد. برای خرید بلیط قطار مراغه می توانید به سامانه رزرواسیون آنلاین سفرمی که کاملترین سایت و اپیکیشن سفر در ایران است و مورد تایید سازمان ها و شرکت های ریلی از جمله رجا می باشد مراجعه کنید و از پشتیبانی 24 ساعته این سایت از خرید خود اطمینان حاصل کنید

ارزانترین بلیط قطار به تهران

ارزانترین بلیط قطار از تهران

بلیط قطار تهران به میانه

بلیط قطار تهران به میانه

شنبه 1401/4/25 بروزرسانی 7 ساعت پیش

792,500 ریال

بلیط قطار تهران به دامغان

بلیط قطار تهران به دامغان

پنج شنبه 1401/4/23 بروزرسانی 12 ساعت پیش

932,500 ریال

بلیط قطار تهران به آزادور

بلیط قطار تهران به آزادور

سه شنبه 1401/4/21 بروزرسانی 4 ساعت پیش

1,323,500 ریال

بلیط قطار تهران به جاجرم

بلیط قطار تهران به جاجرم

پنج شنبه 1401/4/23 بروزرسانی 2 ساعت پیش

1,323,500 ریال

بلیط قطار تهران به جوين

بلیط قطار تهران به جوين

یکشنبه 1401/4/26 بروزرسانی دیروز

1,418,500 ریال

بلیط قطار تهران به بافق

بلیط قطار تهران به بافق

سه شنبه 1401/4/21 بروزرسانی 5 ساعت پیش

1,467,000 ریال بلیط قطار تبریز

بلیط قطار تبریز

رزرو آنلاین بلیط قطار تبریز

بلیط قطار مشهد

بلیط قطار مشهد

رزرو آنلاین بلیط قطار مشهد

بلیط قطار تهران

بلیط قطار تهران

رزرو آنلاین بلیط قطار تهران

بلیط قطار شیراز

بلیط قطار شیراز

رزرو آنلاین بلیط قطار شیراز

بلیط قطار اهواز

بلیط قطار اهواز

رزرو آنلاین بلیط قطار اهواز

بلیط قطار یزد

بلیط قطار یزد

رزرو آنلاین بلیط قطار یزد

چگونه می توانم بلیط قطار خریداری شده را استرداد دهم؟

برای استرداد بلیط قطار خریداری شده به دفاتر رسمی قطاررجا مراجعه فرمایید.

چگونه می توانم از شرایط و جریمه کنسلی بلیط قطار خود مطلع شوم؟

با مراجعه به نزدیکترین نمایندگی رجا میتوانید از شرایط و جریمه کنسلی بلیط قطار خود مطلع شوید

نوع بلیط مسافرین عادی ، ویژه خواهران ، ویژه برادران چیست؟

با خرید هر یک از این سهمیه ها شما می توانید همسفران خود در یک کوپه را محدود نمایید. در سهمیه مسافرین عادی کلیه مسافران اعم از زن، مرد و خانواده امکان خرید دارند. در سهمیه ویژه خواهران تنها خانم ها و فرزندان پسر زیر۶ سال اجازه حضور در کوپه اختصاص یافته به این سهمیه را دارند. در سهمیه ویژه برادران نیز تنها آقایان اجازه حضور در کوپه را دارند. شما در هنگام جست و جو در سفرمی می توانید بر حسب نیاز خود هر یک از این سهمیه ها را انتخاب نمایید و بلیط مربوطه را خرید نمایید

در یک خرید برای چند مسافر به صورت همزمان می توانم خرید داشته باشم؟

بسته به ظرفیت یک ردیف یا کوپه در قطار این تعداد متفاوت و به تعداد همان یک ردیف و کوپه خواهد بود. به عنوان مثال شما می توانید در یک قطار ۴ تخته برای ۴ نفر به صورت همزمان بلیط تهیه نمایید و برای افراد بیشتر در همین قطار بایستی به صورت مجزا اقدام به خرید نمایید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.safarme.ir

خرید بلیط قطار مراغه به تهران

بلیط قطار مراغه به تهران را ارزان و از معتبر ترین سایت فروش بلیط قطار در ایران تهیه نمایید . قطار مراغه به تهران خود را آنلاین رزرو نمایید

خرید بلیط قطار مراغه به تهران

در گذشته برای خرید بلیط قطار، مسافران به دفاتر مرکزی فروش بلیط قطار می رفتند و بلیط های خود را خریداری می کردند. در روزهایی که پیش فروش انجام می شد صف های طویلی شکل می گرفت و برخی از افراد موفق به خرید بلیط قطار نمی شدند. البته این ترافیک بیشتر برای مسیرهای پرتردد مانند بلیط قطار مراغه به تهران و یا بالعکس ( قیمت بلیط قطار تهران به مراغه ) بوده است. اما با به روی کار آمدن وبسایت های خرید بلیط این امکان به مسافران داده شد که بلیط قطار خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. و مسافران زمان زیادی را بری خرید بلیط قطار مراغه به تهران و یا بالعکس ( قیمت بلیط قطار تهران به مراغه ) و یا سایر مسیر ها تلف نکنند. ازدیگر مزایای خرید آنلاین، امکان مقایسه قیمت بلیط قطار مراغه به تهران و یا بالعکس ( قیمت بلیط قطار تهران به مراغه ) هر یک از شرکت های مسافربری را به شما می دهد.

انواع بلیط قطار مشهد به تهران

با توجه به تعدد شرکت های ریلی این امکان برای خرید بلیط قطار تهران به مشهد و یا بالعکس ( بلیط قطار مشهد به تهران ) به وجو آمده است که هر مسافری با توجه به بودجه و یا با توجه به امکاناتی که هر یک از شرکت های ریلی به مسافران می دهد نوع شرکت مسافربری خود را انتخاب نماید. در ادامه به اختصار به توضیح برخی از این شرکت های ریلی می پردازیم.

قطار فدک

قطار فدک بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و در مسیر تهران مشهد تردد می‌کند. از امکانات این قطار می توان به سرو نوشیدنی در بدو ورود مسافران، فرش قرمز برای استقبال، سرو نوشیدنی پس از غذای اصلی و دسر، سرویس خواب بهداشتی و باکیفیت، سیستم صوتی و تصویری پیشرفته نام برد.

قطار پردیس

قطار پردیس از نوع قطارهای اتوبوسی محسوب می‌شود. واگن‌های این قطار در برابر سروصدا و گردوغبار عایق هستند. و هر واگن سرویس بهداشتی مجزا دارد . قطارهای پردیس در مسیرهای تهران مشهد، تهران قم، تهران یزد و تهران زنجان تردد می‌کنند.

قطار غزال بنیاد

قطار غزال از مدرن‌ترین قطارهای ایران است که دارای ۹ کوپه‌ی ۴ نفره است. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، اساب‌بازی برای کودکان،‌ مانیتور جهت تماشای فیلم، سرو رایگان غذا در برخی مسیرها، امکانات سرمایشی و گرمایشی چند نمونه از امکانات قطارهای غزال هستند. بلیط قطار تهران به مشهد و قطار اصفهان به مشهد از جمله مسیرهای این قطارها هستند.

قطار البرز

قطارهای البرز با کوپه های 4 نفره از دیگر قطارهای شرکت رجا هستند. شما می توانید بلیط قطار تهران به بندرعباس ، بلیط قطار تهران به گرگان و بلیط قطار تبریز به تهران را خریداری ری کنید. این قطار، قطار لوکس محسوب نمی‌شود اما دارای امکانات خوبی برای مسافران است. کتابخانه، جعبه‌ی کمک‌های اولیه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، نمایشگر برای پخش فیلم، بوفه و بسته‌های میان‌وعده چند نمونه از خدمات این قطار هستند.

قطار سروش

قطار سروش با کوپه های 4 نفره یکی از قطارهای شرکت بن ریل است که در مسیرهای پر تردد مسافران زیادی را جابه‌جا می‌کند. شما می توانید بلیط قطار تهران مشهد و قم مشهد را از این شرکت تهیه نمایید. از امکانات این قطار می توان به بسته‌های غذایی رایگان به همراه آب و چای، مهمانداران آموزش‌دیده، یخچال ، مایکروفر سیستم وای‌فای، رستوران، مانیتور، کتابخانه و سرویس خواب یک‌بارمصرف نام برد.

قطار خلیج فارس

قطار خلیج فارس با 11 کوپه از قطار های شرکت رجا می باشد. شیشه‌ی دوجداره‌ی این قطار باعث می‌شود مستفران از فضای آرام داخل قطار بهره ببرند. این قطار در مسیر تهران تبریز، تبریز مشهد ، تهران اصفهان و قزوین مشهد تردد می‌کند. امکانات قطار خلیج فارس شامل بسته‌های پذیرایی، کتاب و روزنامه، رستوران و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی می باشد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : dooronazdik.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب