تخمین تراز قلم چی

تخمین تراز قلم چیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

تخمین تراز قلم چی را از این سایت دریافت کنید.

تخمین رتبه براساس درصد(چند تا از 10 تا) و تراز : کلیک کنید

می دانید که در هرسال سطح دشواری سوال‌ها به گونه ای متفاوت از سال‌های گذشته است در یک سال یک درس و در سال دیگر درسی دیگر دشوارتر یا ساده‌تر می‌شود ...

تخمین رتبه براساس درصد(چند تا از 10 تا) و تراز : کلیک کنید

تخمین رتبه براساس درصد(چند تا از 10 تا) و تراز : کلیک کنید می دانید که در هرسال سطح دشواری سوال‌ها به گونه ای متفاوت از سال‌های گذشته است در یک سال یک درس و در سال دیگر درسی دیگر دشوارتر یا ساده‌تر می‌شود ...

781,008

می دانید که در هرسال سطح دشواری سوال ها به گونه ای متفاوت از سال های گذشته است در یک سال یک درس و در سال دیگر درسی دیگر دشوارتر یا ساده تر می شود اما شما می توانید درصدها و چند تااز ده تایتان را برای سال های مختلف در سایت کانون وارد کنید تا ببینید اگر همین نمره ها را در آن زمان کسب می کردید چه رتبه ای به دست می آوردید . ضمنا بر اساس میانگین ترازتان در کانون نیزمی توانید رتبه ی خود را تخمین بزنید یعنی با دو روش می توانید حدود رتبه ی خود را تخمین بزنید یکی بر اساس درصدها و چند تا از ده تایتان در آزمون امسال ( البته اگر نمره ها یتان را درست حساب کرده باشید ) و دیگری بر اساس میانگین نمره ی تراز خود در آزمون های برنامه ای کانون .

بدیهی است که تخمین رتبه بر اساس میانگین تراز در کانون فقط برای دانش آموزان کانونی قابل اجراست اما تخمین رتبه بر اساس مقایسه با نمره ها و درصدهای سال های قبل برای همه ی دانش آموزان اعم از کانونی و غیر کانونی ممکن است .

در هر صورت این اعداد دامنه ای از رتبه های احتمالی را براساس نتایج سال های گذشته یا براساس میانگین ترازهای شما در آزمون های برنامه ای کانون ارائه خواهند داد .

برروی لینک مورد نظر کلیک کنید.

تخمین رتبه براساس درصد

تخمین رتبه براساس تراز و مشاهده ی قبولی ها

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.kanoon.ir

تخمین تراز

در این مقاله لینک ورود به نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ هیوا قرار داده و نحوه استفاده از نرم افزار برای علاقمندان دانشگاه آزاد توضیح داده شده است .

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد

استفاده از نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد این امکان را در اختیار داوطلبان کنکور 1401 قرار می دهد تا با وارد کردن درصدهای اکتسابی خود در آزمون های آزمایشی و حتی کنکور سراسری، تراز و رتبه تخمینی خود را در دانشگاه آزاد به دست آورند.

برای تخمین رتبه و تراز قبولی دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

برای تخمین رتبه و تراز قبولی دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

نرم افزار تخمین رتبه دانشگاه آزاد، سال هاست که برای داوطلبان کنکوری نرم افزاری آشنا می باشد. اکثر داوطلبان کنکوری می دانند که با وارد کردن درصدهای خود در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری در نرم افزار تخمین رتبه دانشگاته آزاد می توانند محدوده رتبه اکتسابی خود در این دانشگاه را مشاهده کنند.

یکی از معیارهای موثر در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تراز و رتبه داوطلب می باشد به همین خاطر سامانه مشاوره تحصیلی هیوا نرم افزاری را طراحی کرده تا داوطلبان بر اساس آن بتوانند درصدهای اکتسابی خود را وارد و با توجه به آزمون سال های گذشته از تراز تخمینی و همچنین رتبه معادل خود در دانشگاه آزاد مطلع شوند.

نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد هیوا با تحلیل و بررسی کارنامه های واقعی آزمون سال 1400 طراحی شده، ابزاری کمکی برای داوطلبان کنکوری بوده و تراز آن ها را با کم ترین درصد خطا تخمین می زند. در این نرم افزار که به صورت رایگان ارائه شده پس از وارد کردن گروه آزمایشی و درصد دروس، تراز تقریبی داوطلب به نمایش در می آید.

برای تخمین رتبه قبولی دانشگاه آزاد، کادرهای زیر را تکمیل نمایید:

در صورتی که داوطلبان قصد استفاده از نرم افزار تخمین تراز بر اساس اطلاعات قبولی سال گذشته را داشتند کافی است رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنند، سپس با وارد کردن درصدهای تخمینی خود در کنکور ۱۴۰۱، تخمین رتبه خود را بر اساس داده های سال گذشته به دست آورند.

با توجه به اینکه هر سال شاهد تغییراتی از جمله تغییر جامعه آماری شرکت کنندگان، ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و... هستیم، تراز قبولی ارائه شده ممکن است با تغییراتی همراه باشد، بر همین اساس نتایج به دست آمده از این نرم افزار تخمینی است.

لازم به ذکر است این نرم افزار برای 3 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی و انسانی تنها در زیر گروه های پرطرفدار طراحی شده که به شرح زیر می باشد:

نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد در گروه ریاضی، تراز داوطلب را در زیرگروه 1 تخمین میزند.نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد در گروه تجربی، تراز داوطلب را در زیر گروه های 1 و 2 تخمین میزند.نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد در گروه انسانی، تراز داوطلب را در زیر گروه های 1، 3 و 5 تخمین میزند.

در ادامه بخوانید: تخمین رتبه ایثارگران

سوالات متداول

1- ✔️ استفاده از نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد چه کمکی به متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد می کند؟  

✔️ همانطور که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شد، سبب می شود تا با آگاهی از محدوده تراز قبولی در رشته مورد نظر، برنامه ریزی کنکور سراسری و انتخاب رشته دانشگاه آزاد را با دقت بیشتری انجام دهند.

2- ✔️ نرم افزار تخمین تراز دانشگاه آزاد بر چه اساسی جمع آوری شده است؟  

✔️ همانطور که گفته شد، این نرم افزار بر اساس کارنامه واقعی داوطلبان کنکور سال گذشته جمع آوری شده است.

3- ✔️ برای استفاده از نرم افزار تخمین تراز قبولی دانشگاه آزاد به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

✔️ تنها با وارد کردن گروه آزمایشی امتحانی و درصدهای خود می توانید از این نرم افزار استفاده کنید که در این مقاله لینک دسترسی به نرم افزار قرار داده شده است.

مطالب مرتبط:

آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد...

راهنمای جامع مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا...

راهنمای جامع مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا...

ویدیوهای مرتبط:

نظرات کاربران

تعداد کل نظرات: 1270

سمانه 1401/03/09

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب