www.aja.ir کد رهگیری

www.aja.ir کد رهگیریمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

www.aja.ir کد رهگیری را از این سایت دریافت کنید.

سایت دریافت کد رهگیری سهمیه ایثارگران ارتش

در این مقاله سامانه نحوه دریافت کد رهگیری افراد دارای سهمیه ایثارگران ارتش و نحوه دریافت کد رهگیری پایوران و وظیفه ارتش از سامانه aja.ir توضیح داده شده است.

سایت دریافت کد رهگیری سهمیه ایثارگران ارتش aja.ir

متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری ملزم به وارد نمودن کد 12 رقمی در فرم ثبت نامی سایت سازمان سنجش می باشند. دریافت کد رهگیری در ارگان مختلف، به صورت مجزا بوده که به منظور دریافت کد رهگیری سهمیه ایثارگری ارتش می بایست به سایت aja.ir مراجعه نمایند.

برای مشاوره ورود به سامانه استعلام سهمیه ایثارگران ارتش aja.ir

برای مشاوره ورود به سامانه استعلام سهمیه ایثارگران ارتش aja.ir

شورای عالی انقلاب فرهنگی تسهیلاتی را به منظور قدردانی از شهدا، جانبازان، رزمندگان، آزادگان و ... برای این عزیزان و خانواده های ایشان در نظر گرفته است که سازمان سنجش تحت عنوان سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی در تمامی مقاطع به داوطلبان اختصاص داده است.

آن دسته از متقاضیان که از سهمیه های ایثارگری 5 درصدی بهره مند هستند، می بایست زمان ثبت نام در سایت سازمان سنجش کد رهگیری ایثارگری را لحاظ نموده تا مشمول آن قرار گیرند. هر ارگان سایت مخصوص و روند دریافت کد رهگیری سهمیه ایثارگری متفاوتی را دارد که مد نظر ما در این مقاله داوطلبان استفاده از سهمیه ایثارگران در ارگان ارتش جمهوری اسلامی می باشند.

در ادامه به منظور سهولت مخاطبان و جلوگیری از بروز مشکلات ثبت نامی ایشان، به بررسی سایت دریافت کد رهگیری سهمیه ایثارگران ارتش ، نحوه دریافت کد مذکور و نکاتی که داوطلبان می بایست به آن ها توجه کنند، پرداخته ایم.

لینک ورود به سامانه تایید سهمیه ایثارگران

زمان ثبت نام کنکور سراسری، متقاضیان گزینه های 11 تا 22 بند 27 فرم پیش نویس ثبت نام کنکور سراسری 1402 ملزم به وارد کردن کد رهگیری 12 رقمی می باشند تا بتوانند از این سهمیه کنکور سراسری استفاده نمایند. پایوران و ایثارگران ارتش جمهوری اسلامی ایران در صورت تشکیل پرونده در این ارگان، از طریق سامانه اینترنتی aja.ir می توانند اقدام به دریافت کد رهگیری 12 رقمی خود نمایند.

لینک مستقیم جهت دریافت کد رهگیری ایثارگران پایورانلینک مستقیم جهت دریافت کد رهگیری ایثارگران وظیفه

تمامی متقاضیانی که زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ ملزم به وارد کردن کد پیگیری می باشند، دارای سهمیه ایثارگران هستند. برای اطلاع از جزئیات سهمیه ایثارگران 5 درصد مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

بیشتر بخوانید: تاثیر سهمیه پنج درصدی ایثارگران در کنکور سراسری

نحوه دریافت کد رهگیری پایوران ارتش جمهوری اسلامی ایران

آن دسته از کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران که از 59/06/31 تا 67/06/31 حداقل 6 ماه بطور مداوم یا متناوب در جبهه حضور داشتند شامل سهمیه رزمندگان در کنکور سراسری می باشند و همسر و فرزندان این افراد ایثارگر محسوب می گردند. این دسته از متقاضیان می بایست زمان ثبت نام کنکور در سال 1402 از طریق سایت aja.ir اقدام به دریافت کد پیگیری 12 رقمی خود نمایند.

در صورتی که ارتش جمهوری اسلامی ایران برای داوطلبان مذکور پرونده های مبنی بر حضور در جبهه های جنگ تشکیل داده باشد، ایشان تنها با مراجعه به سایت آجا می توانند کد خود را دریافت نموده که در غیر این صورت می بایست به محل اعزام خود در پایگاه ارتش مراجعه فرمایند.

مراحل دریافت کد رهگیری پایوران ارتش جمهوری اسلامی ایران

1

ورود به پورتال ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir

2

انتخاب گزینه کد رهگیری ایثارگران از منوی سمت راست

3

انتخاب گزینه کد رهگیری پایور

4

وارد کردن اطللاعات خواسته شده

5

مشاهده اطلاعات نمایش داده شده برای اطلاع از صحت مشخصات رزمنده

6

نوشتن کد رهگیری نمایش داده شده

بیشتر بخوانید: استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران

راهنمای تصویری نحوه دریافت کد رهگیری پایوران ارتش جمهوری اسلامی ایران

این دسته از داوطلبان در مرحله اول می بایست وارد سایت ارتش به نشانی aja.ir شوند و مطابق تصویر از منوی سمت راست روی کد رهگیری ایثارگر کلیک کرد و کد رهگیری پایور را انتخاب نمایند.

پس از باز شدن صفحه دسترسی به کد رهگیری پایوران، لازم است تا داوطلب مشخصات خواسته شده از رزمنده را وارد کرده و روی کلمه تایید کلیک نماید.

پس از تایید اطلاعات فوق، مشخصات داوطلب نمایش داده می شود که در صورت تایید اطلاعات داوطلب می تواند کد پیگیری را یادداشت کرده و در فرم ثبت نام وارد نماید.

برای اطلاع از تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصدی در کنکور سراسری ۱۴۰۲ پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصدی در کنکور سراسری

نحوه دریافت کد رهگیری وظیفه ارتش جمهوری اسلامی ایران

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

aja.ir

در این مقاله سامانه ها ورود به سایت آجا www.aja.ir، سامانه پاسخگویی درخواست کد پیگیری، دریافت کد رهگیری ایثارگران، پایوارن و استخدام ایثارگران ارتش گفته شده است.

سایت آجا www.aja.ir

برای مشاوره دریافت کد رهگیری ایثارگران ارتش

برای مشاوره دریافت کد رهگیری ایثارگران ارتش

برای ورود مستقیم به سامانه ایثارگران ارتش کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه ایثارگان ارتش به نشانی www.aja.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

راهنمای ورود به سایت آجا www.aja.ir

راهنمای ورود به سامانه پاسخگویی آجا www.aja.ir

پاسخ درخواست کد پیگیری آجا

دریافت کد پیگیری ایثارگران پایور ارتش aja.ir

دریافت کد پیگیری ایثارگران ارتش www.aja.ir

گزینش و استخدام افسری آجا www.aja.ir

سوالات متداول

سامانه ایثارگران ارتش و یا سایت آجا یکی از سامانه هایی است که برای ارائه خدمات غیر حضوری به ایثارگران ارتش روی کار آمده است. این افراد با ورود به این سامانه می توانند بسیاری از امور مربوط به خود را پیگیر کرده و کد رهگیری ایثارگران را هم از سایت www.aja.ir دریافت کنند.

با توجه به اهمیت سایت آجا برای ایثارگران این ارگان و امکان دریافت کد پیگیری ایثارگران و پایوران از سایت www.aja.ir، ثبت و پیگیری درخواست ها از بخش پاسخگویی و ... در ادامه مقاله قصد داریم شما با این سامانه و امکانات مربوط به آن آشنا کنیم.

راهنمای ورود به سایت آجا www.aja.ir

سامانه ایثارگران ارتش، سامانه ای است که برای ارائه خدمات به کارکنان نظام وظیفه ارتش و یا کارکنان پایور ارتش روی کار آمده است. سایت آجا خدمات مختلفی را در راستای تسهیل امور کارکنان ارتش ارائه می کند و به همین خاطر کلی کارکنان ارتش می توانند با ورود به سامانه ایثارگران ارتش جمهوری اسلامی ایران از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.

در حال حاضر، سامانه ایثارگران ارتش به نشانی اینترنتی www.aja.ir خدمات مختلفی را که شامل پاسخگویی آنلاین به درخواست های کارکنان ارتش، دریافت کد رهگیری، دریافت تمامی اطلاعیه ها و اخبار به روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و ... ارائه می کند.

افرادی که قصد استفاده از خدمات سایت آجا را دارند، می توانند با ورود به سایت ایثارگران ارتش جمهوری اسلامی ایران از خدمات این سامانه استفاده نمایند. برای ورود به سایت aja.ir می توانید بر روی لینک های بالا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : سایت گزینش آجا

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه پاسخگویی آجا www.aja.ir

سامانه ایثاگران ارتش و یا سایت آجا به نشانی www.aja.ir، سامانه ای است که برای ارائه خدمات غیر حضوری به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران روی کار آمده است. به همین خاطر، بخشی در سایت آجا وجود دارد که کلیه کارکنان آجا می توانند به این سامانه مراجعه کنند و درخواست های خود را از طریق این سامانه بررسی نمایند.

همچنین، امکان ثبت درخواست جدید در این سامانه برای کلیه کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران در سامانه پاسخگویی ارتش وجود خواهد داشت. این افراد می توانند با ورود به این قسمت سوالات خود را مطرح کنند. برای ورود به سامانه پاسخگویی و یا سپهر آجا، بعد از ورود به سایت آجا، بر روی گزینه پاسخگویی آجا کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : سایت بتاجا

پاسخ درخواست کد پیگیری آجا

کد پیگیری آجا ارتش جمهوری اسلامی ایران به کارکنان وظیفه و کارکنان پایور ارتش جمهوری اسلامی ایران تعلق می گیرد. افرادی که قصد دریافت کد پیگیری آجا ارتش جمهوری اسلامی ایران را دارند، می بایست که به سامانه ایثارگران ارتش جمهوری اسلامی ایران وارد شوند و درخواست خود را برای دریافت کد پیگیری آجا در این سامانه ثبت کنند.

پس از ثبت درخواست، پاسخ درخواست کد پیگیری آجا به اطلاع کارکنان وظیفه ارتش و یا کارکنان پایور خواهد رسید و کد پیگیری به این افراد تعلق خواهد گرفت. برای ورود به سامانه پاسخگویی و یا سپهر آجا برای مشاهده پاسخ درخواست خود ، وارد سایت www.aja.ir شده بر روی گزینه پاسخگویی آجا کلیک کنید.

در ادامه بر روی گزینه پاسخ درخواست کد پیگیری کلیک کنید.

سپس کد ملی و کد پیگیری خواسته شده را وارد کرده و از پاسخ درخواست خود مطلع شوید.

بیشتر بخوانید : سامانه سوابق تحصیلی

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

دریافت کد پیگیری ایثارگران پایور ارتش aja.ir

کلیه کارکنان پایور ارتش می توانند برای دریافت کد رهگیری ایثارگران ارتش به سایت www.aja.ir وارد شوند و کد پیگیری خود را به صورت غیر حضوری دریافت نمایند. کد پیگیری دریافت شده از این سامانه برای شرکت در آزمون های دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی رزمندگان و ایثارگران ارتش قابل دریافت می باشد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب