محمدرضا علیمردانی در دورهمی

محمدرضا علیمردانی در دورهمیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

محمدرضا علیمردانی در دورهمی را از این سایت دریافت کنید.

رونمایی از آهنگ جدید محمدرضا علیمردانی در دورهمی

محمدرضا علیمردانی صداپیشه دیرین دیرین و شرک مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و از خاطرات سالهای کودکی و مشکل حنجره اش گفت.

رونمایی از آهنگ جدید محمدرضا علیمردانی در دورهمی

محمدرضا علیمردانی صداپیشه دیرین دیرین و شرک مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و از خاطرات سالهای کودکی و مشکل حنجره اش گفت.

فرهنگ و هنر ->

سینما ، تئاتر ، تلویزیون

محمدرضا علیمردانی مهمان برنامه‌دورهمی شد

محمدرضا علیمردانی صداپیشه‌شخصیت هایی چون شرک و دیه‌گو در عصر یخبندان و آقای بائو معروف سریال پایتخت مهمان مهران مدیری در برنامه‌دورهمی شد و گفتگوی جذابی را در این برنامه‌رقم زد. محمدرضا علیمردانی از دوران ابتلا به‌بیماری حنجره‌و مشکلاتی که‌در این دوران سخت تجربه‌کرد گفت. ادامه‌این مطلب را از دست ندهید.

شامگاه‌جمعه‌8 اردیبهشت برنامه‌«دورهمی» با اجرای مهران مدیری، میزبان محمدرضا علیمردانی، صداپیشه، بازیگر و خواننده‌بود.

گفتگو با محمدرضا علیمردانی صداپیشه‌دیرین دیرین

در ابتدای گفت و گوی مدیری با علیمردانی، صداپیشه‌«دیرین دیرین» در پاسخ به‌پرسشی درباره‌اینکه‌مردم کدامیک از شخصیت های کارتونی را که‌او به‌جایشان حرف زده‌است، بیشتر دوست دارند، گفت:«فکر می‌کنم مردم بیشتر شرک، دیه‌گو در «عصر یخبندان» و سالیوان در «کارخانه‌هیولا» را بیشتر از بقیه‌دوست دارند.»

او در ادامه‌در پاسخ به‌پرسش دیگر مدیری درباره‌اینکه‌از چه‌زمانی متوجه‌قابلیت هایش در عرصه‌صداپیشگی شده‌است، گفت:«زمانی که‌بچه‌بودم صداپیشگی همیشه‌برایم یک رویا بود، چون به‌شکل مادرزادی صدای گرفته‌ای داشتم و پزشک ها هم امیدی به‌معالجه‌ام نداشتند تا اینکه‌مشکل حنجره‌من با درمان سنتی حل شد و آن رویا هم کم کم برایم به‌واقعیت تبدیل شد. پیش خودم می‌گفتم تو که‌دوست داشتی صدا داشته‌باشی، حالا رو کن و خودت را نشان بده.»

علیمردانی ادامه‌داد:«آن اوائل در تئاتر به‌خاطر همان مشکلی که‌گفتم، بیشتر نقش آدم های کر و لال را بازی می‌کردم یا به‌صورت پانتومیم بازی می‌کردم تا اینکه‌موقعیت های صداپیشگی برایم پیش آمد.»

محمدرضا علیمردانی و مهران مدیری در برنامه‌دورهمی

او درباره‌علاقه‌اش به‌ورزش و فعالیت در رشته‌ووشو نیز گفت:«در نوجوانی برای ورزش ووشو خیلی کتک خوردم و تمرین زیادی هم کردم اما بعدا دیگر نتوانستم این رشته‌را ادامه‌بدهم چون خانواده‌ام مخالف بودند. من مدتی هم به‌صورت حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کردم اما چون خانواده‌ام با آن هم مخالف بودند، آن را هم ادامه‌ندادم. کلا خانواده‌من با همه‌چیز مخالف بودند و با بازیگری ام هم میانه‌خوبی نداشتند. تا اینکه‌سال 76 بدون اینکه‌آنها را در جریان بگذارم در سریال «نوروز 76» که‌آقای داریوش کاردان کارگردانش بود، بازی کردم. ایشان می‌خواستند یک سریال برای عید بسازند و من به‌همراه‌شهاب عباسی، هادی کاظمی و حمید گودرزی در آن کار بازی کردیم و من یک ساعت مانده‌به‌شروع برنامه‌از تلویزیون به‌خانواده‌ام گفتم که‌من سریال بازی کردم و آنها هم اولش باور نمی کردند ولی بعد که‌من را دیدند کم کم با قضیه‌کنار آمدند.»

علیمردانی ادامه‌داد:«من مجبور بودم برای اینکه‌به‌علائق خودم برسم و بتوانم آنها رادنبال کنم واقعیت را به‌خانواده‌ام نگویم. مثلا من خیلی روزها به‌تئاتر می‌رفتم ولی وقتی پدر و مادرم از من می‌پرسیدند کجا بودی می‌گفتم رفته‌بودم کتابخانه‌درس بخوانم.»

او درباره‌تجربه‌بازی در سریال «پایتخت 4» و نقش بائو نیز گفت:«در این سریال گریم سختی داشتم و همه‌تلاش شان را کردند تا بائو به‌بی ریخت ترین شکل ممکن در بیاید و خوشبختانه‌موفق هم شدند.»

این صداپیشه‌و بازیگر در ادامه‌درباره‌شخصیت های محبوب خودش که‌جای آنها حرف زده‌است، گفت:«خودم هم شرک، سالیوان و دیه‌گو را در بین خارجی ها دوست دارم، از بین ایرانی ها هم رستم را خیلی دوست دارم و همچنین در نقش راوی در مجموعه‌«حیات وحش» که‌صدایش الهام گرفته‌از پدربزرگ خودم بود.»

او در پایان صحبت هایش به‌موسیقی اشاره‌کرد و گفت:«خواندن برای من خیلی ارزشمند است ولی چون مدت زیادی است کاری ارائه‌نداده‌ام برخی مخاطبان فکر می‌کنند من تازه‌وارد این کار شده‌ام. در صورتیکه‌من از سال 83 موسیقی کار می‌کنم و از سال 92 نیز آلبوم موسیقی ام آماده‌است و مجوز انتشار هم دارد ما چون وسواس زیادی دارم چند بار همه‌چیز را تغییر دادم و منتظرم تا کاری خوب به‌بازار بدهم.»

اجرای یک قطعه‌موسیقی توسط محمدرضا علیمردانی، پایان بخش آیتم گفتگو با مهمان برنامه‌«دورهمی» شب گذشته‌بود.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : fenjanmag.ir

برنامه دورهمی فصل ۴

فصل چهارم برنامه دورهمی - کارگردان و مجری: مهران مدیری | ژانر: تاک شو | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: از فروردین 98 - مهمان برنامه: سروش صحت، محمدرضا علیمردانی و پژمان بازغی

برنامه دورهمی فصل ۴ - قسمت 2 | با حضور سروش صحت، محمدرضا علیمردانی و پژمان بازغی

4,641 بازدید

فصل چهارم برنامه دورهمی - کارگردان و مجری: مهران مدیری | ژانر: تاک شو | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: از فروردین 98 - مهمان برنامه: سروش صحت، محمدرضا علیمردانی و پژمان بازغی

2 سال پیشتفریحیتفریحی و جالب _ CooL#کانال وحیدdark#برنامه دورهمی#مهران مدیری#دورهمی

وحیدDARK(آنلاین) 64 هزار دنبال کننده

ویدیوهای مشابه

مینی سریال درمانگر اختصاصی فیلیمو

فیلیمو تبلیغ 04:00

زدن ریش سروش صحت توسط مهران مدیری در دورهمی

۩II۩IJ۩ محمود تبار ۩IJ۩II۩

14.8 هزار بازدید6 سال پیش

05:57

تراشیدن سبیل سروش صحت - برنامه دورهمی

AlijOon

6.3 هزار بازدید6 سال پیش

01:33

سروش صحت در برنامه دورهمی

ferferiiiiiii 865 بازدید2 سال پیش 21:53

حضور آقای سروش صحت در برنامه دورهمی (کامل)

haftsar

25.6 هزار بازدید5 سال پیش

01:42

دورهمی /مهران مدیری/پژمان بازغی/سروش صحت

کلیپ کده 215 بازدید9 ماه پیش 03:51

تراشیدن سبیل های سروش صحت در برنامه دورهمی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

10.7 هزار بازدید6 سال پیش

1:17:58

برنامه دورهمی قسمت پنجم با حضور سروش صحت

دلووگل 294 بازدید2 سال پیش 45:23

برنامه طنز دورهمی 3 - 680 - مهران مدیری و سروش جمشیدی

علیرضا TT

1.6 هزار بازدید4 سال پیش

45:33

گفتگوی سروش جمشیدی (قیمت) با مهران مدیری برنامه دورهمی

ویدیوهای جالب، دیدنی و آموزشی

2.4 هزار بازدید3 سال پیش

00:59

سوالات سروش صحت از مهران مدیری

زنگ تفریح 237 بازدید2 سال پیش

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.aparat.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب