استایل با ژاکت جین با استایل زنانهاستایل با ژاکت جین با استایل زنانه

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه : لباس های ژاکت جین کاملاً اینجا هستند چرا که نه؟ آنها را می توان به روش های مختلفی ست کرد که واقعاً سزاوار حضور در کمد شما باشند. اگر به دنبال یک لباس سنتی هستید و با این حال می خواهید کمی حال و هوای غربی را در ظاهر ایجاد کنید، یک ژاکت جین بگیرید، و خیلی خوب هستید.

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

فهرست مطالب این صفحه:

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه1. کت جین برای زنان 2. تاپ سفید و کت جین3. لباس مجلسی مشکی با کت جین4. کت جین سایز بزرگ5. کت جین روشن6. دامن چرم مشکی و کت جین7. لباس تی شرت و کت جین8. شلوار کوتاه با کت جین9. کت و شلوار جین تابستانی10. دامن بلند و کت جین11. لباس خال خالی و ژاکت جین12. کت جین مشکی بلند13. کت جین و لباس کژوال14. ژاکت جین با جوگرها16. تی شرت گرافیکی و ژاکت جین17. شلوار جین سفید و کت جین سایز بزرگ برای زنان15. لباس گلدار با کت جین18. لباس جین و ژاکت جین19. کت جین 21. لباس بلند و کت جین22. کتانی و کت جین23. لباس شب سفید با ژاکت جین24. کت جین بدون آستین25. دامن ماکسی و کت جینسوالات متداول

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

اگر ظاهری غربی است که می خواهید آن را به رخ بکشید، یک ژاکت جین را به لباس خود ست کنید، و نمایش تماماً مال شما خواهد بود. این قطعات غیر قابل تصور و همه کاره و همیشه سبز هستند.

اما اگر می خواهید الهام خوبی برای آزمایش ژاکت جین داشته باشید، این پست واقعا برای شما مناسب است.

ما در اینجا داریم که می‌تواند به هر ظاهری که می‌خواهید امتحان کنید، حس خوبی را به شما بدهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به پایین بروید و ظاهر مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

1. کت جین برای زنان

با توجه به سرعت حرکت مد، شکاف نسلی زیادی در مورد لباس وجود دارد. اما پس از آن چند قطعه نمادین نیز وجود دارند که این شکاف را پر می کنند و همه ما را در یک سطح قرار می دهند.

کت جین یکی از آنهاست. هر کسی می تواند آن را صرف نظر از سن خود به لباس خود اضافه کند و به همان اندازه خوب به نظر می رسد.

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

2. تاپ سفید و کت جین

دامن اسکیت باز، تاپ کراپ و کفش سفید همه را با یک ژاکت جین طناب بزنید شیک، ظریف و زیبا.

3. لباس مجلسی مشکی با کت جین

با یک کت و شلوار پولک دار، حال و هوای رترو را به کمد لباس خود بازگردانید و آن را با یک کت جین به پایان برسانید. آن را با اکسسوری که از تم پیروی می‌کنند مانند چوکر یا حلقه‌ها  طراحی کنید تا با همه آنها کاملاً هماهنگ شوید.

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

4. کت جین سایز بزرگ

همه چیز بزرگ در حال حاضر یک چیز است، و بنابراین آنها این کار را با کت های جین برای زنان نیز انجام دادند. با شلوار جین مضطرب، تاپ جین و بوت های سفید کمی جذابیت بیشتری به لباس خود اضافه کنید.

و البته، کت‌های جین سایز بزرگ برای زنان وقتی گلدوزی شده باشند یا جزئیات جالب دیگری داشته باشند، حتی بهتر به نظر می‌رسند.

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

استایل با ژاکت جین با استایل زنانه

5. کت جین روشن

کت های جین سبک شسته شده برای زنان، شیک هستند و نسبت به کت های آبی معمولی شما تکامل یافته تر به نظر می رسند. اگر این شخصیت شما را مشخص می کند، یک ژاکت مانند این انتخاب کنید.

می توانید آن را با لباس های غیر رسمی خود مانند دامن یا شلوار مدادی ست کنید و فوق العاده شیک به نظر برسید.

کت جین روشن

کت جین روشن

6. دامن چرم مشکی و کت جین

باز هم دو قطعه کلاسیک را با این لباس بیرون بیاورید دامن های چرمی در دهه 90 بسیار محبوب بودند. ممکن است کمی مکث کرده باشند اما اکنون برگشته اند.

بیایید با مخلوط کردن آن با کت جین کمی ادای احترام کنیم. موهای خود را در یک پونی بلند قرار دهید، یک چوکر، آفتابگیرهای بزرگ و پاشنه های بند مچ پا قرار دهید. شما از این سیر نمی شوید، به من اعتماد کنید!

دامن چرم مشکی و کت جین

دامن چرم مشکی و کت جین

7. لباس تی شرت و کت جین

انواع کت ها به دلایل واضح به آرامی به قسمت های غیرقابل دسترس کمد شما باز می گردند. اما، همه آنها به همان اندازه بد نیستند.

به لباس‌های تابستانی‌تان که نسبتاً ساده هستند، کمی تعریف اضافه کنید و با کمک یک کت جین آن را کمی زیباتر کنید.

دامن چرم مشکی و کت جین

دامن چرم مشکی و کت جین

8. شلوار کوتاه با کت جین

پارچه های کمی هستند که برای هر تیپ شخصیتی، از ریزه اندام گرفته تا تیپ پلاس، مناسب باشند. و جین از هر نوعی که باشد یکی از آنهاست بنابراین همه چیز را با لباس جین انتخاب کنید. خیلی سرگرم کننده است!

شلوار کوتاه با کت جین

شلوار کوتاه با کت جین

9. کت و شلوار جین تابستانی

سرهنگ به معنای تابستان است. و حتی اگر کمی ناخوشایند است ، ما اجازه نمی‌دهیم تابستان بدون پوشیدن آنها بگذرد.

در حالی که در حال انجام آن هستید، یک کت جین بپوشید تا ظاهر خود را تقویت کنید. اگر داغ شد آن را از کمر ببندید فقط به ظاهر شما می افزاید.

کت و شلوار جین تابستانی

کت و شلوار جین تابستانی

10. دامن بلند و کت جین

دفعه بعد کیمونو یا شانه بالا انداختن خود را با یک کت جین تعویض کنید، فرقی نمی کند چه نوع دامن یا شلواری می پوشید. این ژاکت با همه رنگ ها به یک اندازه هماهنگ می شود، بنابراین هیچ شکی در آن وجود ندارد.

11. لباس خال خالی و ژاکت جین

نمی تواند جذاب تر، سبک تر، یا نوستالژیک تر از این باشد، آیا اینطور نیست؟

12. کت جین مشکی بلند

یک ظاهر تک رنگ با یک کت جین کسی هستید؟ یک لباس اسلیپ مشکی یک ژاکت جین مشکی بلند، یک کیف بدنه بغل، و چکمه‌های رزمی مشکی یا تا زانو، ظاهری گرانج و در عین حال شیک ایجاد می‌کند. 

کت جین مشکی بلند

کت جین مشکی بلند

13. کت جین و لباس کژوال

برخی از ما وقتی فقط یک لباس بدن می پوشیم کمی ناراحت می شویم. این باعث می شود که ما احساس لختی کنیم، حداقل برای من اینطور است.

بنابراین من همیشه به دنبال راه ها و ترفندهایی برای اضافه کردن لایه ها به عنوان راه حل هستم. یک کت جین برای این کار مورد علاقه من است. مال تو چیه؟

کت جین مشکی بلند

14. ژاکت جین با جوگرها

یک تاپ تزیین شده را در یک شلوار دودی مشکی قرار دهید و با یک کت جین آبی، حال و هوای تک رنگ را بشکنید. موهای خود را به صورت موی بپوشانید. آن را با یک جفت کفش لوفر یا صندل تمام کنید.

16. تی شرت گرافیکی و ژاکت جین

لایه بندی باید بدون زحمت باشد و این زمانی خواهد بود که شما صاحب یک کت جین هستید! این همه قوانین هماهنگی رنگ را نادیده می گیرد و به طور معجزه آسایی با انواع لباس ها مناسب است.

17. شلوار جین سفید و کت جین سایز بزرگ برای زنان

شلوار جین سفید نازک مانند یک بوم خالی است. به همین دلیل ساختن لایه ها روی آنها آسان است. یک تی شرت یا یک تانک بپوشید و یک ژاکت بزرگ اضافه کنید که نسبت لاغری به گشاد را متعادل کند.

15. لباس گلدار با کت جین

تابستان ها همه چیز درباره لباس هاست و برخی از ما دوست داریم تعاریف کمی به لباس هایمان اضافه کنیم. کت های جین ناجی واقعی ما در اینجا هستند. گل‌ها همگی زنانه هستند و جین از بالا رفتن آن جلوگیری می‌کند.

 

لباس گلدار با کت جین

18. لباس جین و ژاکت جین

کت های جین قطعات انتقالی کاملی هستند. می‌دانید گاهی اوقات ما به لایه‌هایی نیاز داریم که خیلی شلخته نباشند، اما شما نمی‌توانید با یک روز بیشتر پوشیدن یک ژاکت ضخیم کنار بیایید؟

بله، با همه اینها و بیشتر، راه حل عالی یک کت جین است که می توانید بدون زحمت آن را به تن کنید.

لباس جین و ژاکت جین

19. کت جین 

 سبکی است که در همه بخش‌های لباس‌های بیرونی جا افتاده است. از بلیزر گرفته تا شانه بالا انداختن، همگی مورد تقاضا هستند.

کت های جین آبشاری نیز به همان اندازه عالی به نظر می رسند، به خصوص زمانی که آنها را با شلوارک یا ساق ست می کنید. آن را با لباس هایی که در صندلی عقب قرار می گیرند ست کنید و توجه را روی کت بگذارید.

لباس جین و ژاکت جین

21. لباس بلند و کت جین

وقتی بعضی روزها احساس می کنید کمی کمتر در مورد لباس اسلیپ خود هیجان زده می شوید، می دانید، نه؟

22. کتانی و کت جین

لباس کتانی نرم را با یک کت جین نه چندان نرم مخلوط کنید. کفش‌های بلند بپوشید، زیرا چیزی در مورد این جزئیات کوچک جادوی آن را نشان می‌دهد.

لباس جین و ژاکت جین

23. لباس شب سفید با ژاکت جین

چه کسی می گوید که شما نمی توانید یک لباس شب با یک کت جین بپوشید؟ شما می توانید و عالی به نظر می رسد.

24. کت جین بدون آستین

کت های جین بدون آستین تقریباً با همه چیز و همه چیز ست می شوند. آنها به خصوص با انواع شلوارها عالی به نظر می رسند شلوار جین، پالازو، کت و شلوار … آیا دریفت را متوجه می شوید؟

کت جین بدون آستین

25. دامن ماکسی و کت جین

دامن‌های اسکیت‌باز در کنار کت‌های جین در حال حاضر محبوب هستند. صندل ها یا گلادیاتورها این سبک را کاملا تکمیل می کنند.

با ایده های لباس جین بالا، اکنون می توانید مطمئن باشید که بدون هیچ زحمتی استایل خود را بیان می کنید. کت‌های جین به شما کمک می‌کنند در حالی که خیلی بلند در صورت ظاهر نمی‌شوند تکمیل شوید.

چه یک برانچ با دوستانتان باشد یا یک سفر جاده ای طولانی، هر یک از کت های جین ذکر شده در بالا را با توجه به راحتی، تناسب و استایل خود انتخاب کنید تا نمایش را تکان دهید.

دامن ماکسی

سوالات متداول

کدام رنگ کت جین بهتر است؟

آبی سرمه ای رنگ کت جین کلاسیک است و برای بسیاری از افراد بهترین انتخاب است.

کدام رنگ کت جین برای پوست تیره بهتر است؟

رنگ های کت جین آبی آسمانی، سفید زنده، آبی سرمه ای و زرد لیمویی برای افرادی که رنگ پوست تیره دارند عالی به نظر می رسند.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب