hrm سامانه

hrm سامانهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

hrm سامانه را از این سایت دریافت کنید.

hrm.medu.ir

در این مقاله سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش به نشانی hrm.medu.ir معرفی شده ، نحوه استفاده و امکانات و لینک مستقیم جهت ورود به این سایت قرار داده شده است .

سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش به نشانی hrm.medu.ir به منظور یکپارچه سازی و انجام سریع امور مربوط به منابع انسانی آموزش و پرورش در سال 1398 راه اندازی شده است. این سایت دارای زیر سامانه های مختلفی از جمله زیر صدور کارت شناسایی، جذب و استخدام و ... می باشد.

برای مشاوره ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

برای مشاوره ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

در سال های اخیر وزارت آموزش و پرورش کشور اقدام به راه اندازی سامانه های مختلفی کرده است تا امور مربوط به آموزش و پرورش با سهولت و نظم بیشتری به انجام برسند. سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir از جمله سایت هایی است که از سوی این وزارتخانه به منظور ارائه خدمات به معلمان و همکاران وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شده است.

سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir از زیر سامانه های مختلفی تشکیل شده، به همین منظور می تواند برای امور مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه این مقاله به منظور اطلاع رسانی بیشتر به همکاران آموزش و پرورشی، بیشتر در رابطه با این سامانه، ورود به سایت و جزئیات مربوط به آن توضیح خواهیم داد.

برای ورود مستقیم به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش کلیک کنید

سایت منابع انسانی آموزش و پرورش به نشانی hrm.medu.ir هم اکنون فعال بوده و امکان استفاده از آن وجود دارد.

معرفی سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

وزارت آموزش و پرورش از جمله وزارتخانه هایی است که به منظور ارائه خدمات به همکاران، معلمان و دانش آموزان اقدام به راه اندازی سامانه های مختلفی کرده است. هر یک از سایت های وزارت آموزش و پرورش با هدف خاصی روی کار آمده اند.

آموزش و پرورش در راستای یکپارچه سازی امور و داده های این وزارتخانه اقدام به روی کار آوردن، سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir کرده است. این سامانه با همکاری حوزه های ستادی، ادارات کل استان ها و مناطق کشور ایران راه اندازی شده است و در حال حاضر برای کلیه افرادی که در وزارت آموزش و پرورش در حال فعالیت می باشند، امکان دسترسی به آن را دارند.

اگرچه زمان زیادی از به اجرا رسیدن سامانه hrm.medu.ir نگذشته است، اما در حال حاضر سایت های مختلفی به عنوان زیر مجموعه این سامانه روی کار آمده که در بازه های زمانی مختلف خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می کنند. از جمله زیر سامانه ها می توان به زیر سامانه صدور کارت شناسایی فرهنگیان، زیر سامانه جذب و استخدام، زیر سامانه حضور و غیاب و ... اشاره کرد.

هر یک از زیر سامانه های ذکر شده در سایت جامع منابع انسانی آموزش و پرورش فقط برای اشخاصی در دسترس می باشند که بتوانند با نام کاربری و رمز عبور خود به این سامانه وارد شوند. چرا که زیر سامانه های ذکر شده فقط در صورت ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir، قابل دسترس خواهد بود.

بیشتر بخوانید: سامانه پرداخت آموزش و پرورش

نحوه ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

برای دسترسی به امکانات سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش، لازم است کارکنان وزارت آموزش و پرورش با نام کاربری و رمز عبور وارد سایت مذکور شوند. برای ورود به این سایت، نیاز به انجام مراحل عضویت نمی باشد بنابراین کارکنان حتما باید اطلاعات کاربری خود را از سوی وزارت آموزش و پرورش دریافت نموده و سپس با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت جامع منابع انسانی آموزش و پرورش وارد شوند.

در صورتی که قصد ورود به سایت hrm.medu.ir را دارید، می توانید طبق مراحل زیر به این سامانه وارد شوید و پس از ورود به سایت از هر یک از زیر سامانه ها و امکانات مربوط به این سامانه استفاده کنید.

برای ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش ابتدا نشانی اینترنتی hrm.medu.ir را در گوگل جستجو کنید. حال به منظور ورود به پورتال شخصی خود، لازم است نام کاربری را در فیلد اول و رمز عبور خود را در فیلد دوم وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

در صورتی که نام کاربری خود را از آموزش و پرورش دریافت کردید، اما برای ورود به این سیستم رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید بر روی گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید؟» کلیک کنید و با وارد کردن اطلاعات لازم، رمز عبور خود را برای ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش بازیابی نمایید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

در این مقاله سامانه ها ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir، نحوه بازیابی رمز عبور سامانه hrm و ثبت نام در سایت hrm ارائه شده است.

سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

برای مشاوره ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

برای مشاوره ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

برای ورود مستقیم به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش به نشانی hrm.medu.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

معرفی سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

نحوه ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

راهنمای بازیابی رمز عبور در سامانه hrm

امکانات سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

سوالات متداول

سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش، سایتی است که توسط وزارت آموزش و پرورش ایجاد شده است تا بتواند به کارکنان این وزارتخانه، خدمات مورد نیاز را ارائه دهد. از طریق سایت اچ آر ام می توان به سامانه های کاربردی دیگر آموزش و پرورش نیز دسترسی داشت که به عنوان مثال می توان به سامانه پایگاه اطلاعات پرسنلی و سامانه نقل و انتقالات و ماموریت ها اشاره کرد.

در این مقاله سعی شده است به معرفی سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش پرداخته شود و به جزئیات بیشتر از آن شامل نحوه ورود به سامانه hrm و بازیابی رمز عبور در سایت hrm.medu.ir و امکانات این سامانه ارائه گردد.

معرفی سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

وزارت آموزش و پرورش علاوه بر ایجاد سامانه هایی برای ارائه خدمات به دانش آموزان، باید برای ارائه خدمات و امکانات به کارمندان و نیروهای انسانی نیز سایت هایی را طراحی نماید. یکی از سایت هایی به وسیله این وزارت خانه راه اندازی شده است، سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm است. این سایت از زیر سامانه هایی مختلف تشکیل شده است. این زیر سامانه ها شامل مواردی مانند مدیریت فرهنگیان شاغل در مدارس خارج از کشور، مدیریت امور بازنشستگی، ساختار سازمانی، پایگاه اطلاعات پرسنلی و درخواست کارت پرسونلی می باشد.

از طریق سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش به نشانی hrm.medu.ir، می توان بسیاری از خدماتی که ممکن است کارمندان این وزارتخانه به آن نیاز پیدا کنند را در اختیارشان قرار دهد. آن ها برای استفاده از امکانات سامانه جامع منابع انسانی، باید به حساب کاربری خود سامانه hrm وارد شوند.

سامانه سجفا فرهنگیان یکی از سایت هایی است که به اساتید آموزش و پرورش، کارکنان، دانشجویان، اساتید و مهارت آموزان خدمات و امکانات مختلف خود را ارائه می کند که در مقاله زیر توضیح داده می شود.

بیشتر بخوانید : سامانه سجفا فرهنگیان

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

نحوه ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir

سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش مختص خدمت رسانی به کارکنان این وزارتخانه است و در صورتی که کاربران این سایت قصد استفاده از خدمات آن را داشته باشند، باید وارد سامانه و حساب کاربری خود شوند. به همین جهت، در ادامه این بخش، نحوه ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش hrm.medu.ir ارائه شده است.

نحوه ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

ابتدا در یکی از مرورگرهای خود آدرس hrm.medu.ir را بنویسد تا به طور مستقیم به سایت منابع انسانی آموزش و پرورش بروید.

در صفحه باز شده، نام کاربری و رمز عبور خود را در کادرهای مشخص شده بنویسید و گزینه ورود را بزنید تا به حساب کاربری خود بروید.

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان با هدف تسهیل در امور فرهنگیان آموزش و پرورش روی کار آمده است که در مقاله زیر توضیح داده شده است.

بیشتر بخوانید : سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

راهنمای بازیابی رمز عبور در سامانه hrm

از آنجایی که افراد ممکن است در سایت های مختلفی عضو باشند، این احتمال وجود دارد که رمز عبور این سامانه ها را فراموش کنند. در صورتی که کارکنان آموزش و پرورش کلمه عبور حساب کاربری خود را در سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش فراموش کرده باشند، می توانند از طریق بخش فراموشی رمز عبور در سایت hrm.medu.ir، اقدام به بازیابی آن نمایند. به همین جهت، در ادامه این بخش، راهنمای بازیابی رمز عبور در سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش ارائه شده است.

نحوه ورود به سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

ابتدا به سایت hrm.medu.ir بروید و روی عبارت "رمز عبور را فراموش کرده اید؟" کلیک نمایید.

در صفحه باز شده، در کادر لوزی شکل، نام کاربری خود را وارد کنید. روش دریافت رمز عبور از طریق ایمیل است، پس باید ایمیل خود را نیز در جایگاه مشخص شده وارد نمایید. در آخر، کد امنیتی را بنویسید و روی ثبت کلیک کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب