مدل های جدید پیراهن ماکسی ساتنمدل های جدید پیراهن ماکسی ساتن

مدل های جدید پیراهن ماکسی ساتن :‌ قبلاً در مورد انواع لباس های ساتن شیک برای شما گفته بودیم، اما این بار می خواهیم به لباس های کمربند دار توجه شما را جلب کنیم. از نظر ما، این نوع لباس ها افزودنی عالی برای هر ظاهر شیک برای هر فصلی خواهند بود. بنابراین اگر دوست دارید پیراهن بپوشید و می خواهید ایده های جدید لباس را پیدا کنید، پس باید به خواندن این مقاله ادامه دهید.

نکات مهم استایل با پیراهن های میدی ساتن

برای کسانی که به دنبال ایده‌هایی برای لباس‌های غیررسمی هستند، پیشنهاد می‌کنیم یک لباس میدی بدون آستین ساتن سفید انتخاب کنند و آن را با یک کمربند سیاه و سفید، یک گردن‌بند، یک کیف چرمی مشکی و نیم بوت‌های پاشنه دار با تزئینات جیر مشکی ترکیب کنند. یا می توانید یک لباس آستین کوتاه ساتن صورتی کم رنگ پیدا کنید و آن را با جیر مشکی ترکیب کنید. یک ایده جالب دیگر برای هر روز این است که یک لباس میدی بدون آستین ساتن قهوه ای روشن انتخاب کنید و آن را با یک کمربند مشکی و نقره ای، یک کیف بند زنجیر چرمی مشکی و کفش های پاشنه دار مشکی، سفید و طلایی ست کنید.

اگر می‌خواهید ظاهری شیک داشته باشید، می‌توانید ترکیبی را با یک لباس میدی ساتن صورتی کم رنگ، یک کمربند بژ، یک کیف مینی چرم سفید، گوشواره‌های طلایی و کفش‌های پاشنه بلند توری سفید تکرار کنید. یا می توانید یک لباس ماکسی آستین بلند ساتن با چاپ گلدار سبز زمردی انتخاب کنید و آن را با گوشواره های نقره ای، یک مینی کلاچ سفید و کفش های پاشنه بلند بند چرمی طلایی ترکیب کنید. برای ایده های جالب و شگفت انگیز لباس زیر را ببینید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

مدل های جدید پیراهن ماکسی ساتن

با کفش پاشنه بلند مشکی و نقره ای بند مچ پا

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با کفش های پاشنه دار مشکی

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با صندل تخت چرم مشکی و گوشواره نقره ای

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با پمپ های جیر مشکی

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با گوشواره طلایی و کفش پاشنه دار چرم بژ

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با گوشواره طلایی، کلاچ طلایی و پاشنه بلند بند طلایی

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با گوشواره نقره ای، کلاچ سفید و کفش بند طلایی

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با کیف سفید و کفش بند چرمی سفید

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

با کیف مینی چرم سفید و کفش پاشنه بلند سفید

جدیدترین مدل لباس مجلسی ساتن

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید بهترین استایل ها را با لباس های ساتن خو داشته باشید. اگر به استایل با لباس های ساتن علاقمندید پیشنهاد می کنیم مطلب بعدی را نیز بخوانید؛ مدل لباس مجلسی زنانه با پارچه ساتن 1401

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب