همسر رامین راستاد در اعتراضات دستگیر و زندانی شدهمسر رامین راستاد در اعتراضات دستگیر و زندانی شدهمسر رامین راستاد در اعتراضات دستگیر و زندانی شد

بیتا زرتشت همسر رامین راستاد بازیگر سینمای ایران در حالی که به همراه سه زن دیگر مشغول آماده سازی سنگ و چوب برای حمله به مأموران انتظامی بود، بازداشت و زندانی شد .

همسر رامین راستاد در اعتراضات دستگیر و زندانی شد

بیتا زرتشت همسر رامین راستاد بازیگر سریال های تلویزیون، روز گذشته در جریان اغتشاشات رخ داده در یکی از مناطق تهران بازداشت شد.او عصر روز گذشته شنبه در منطقه ۲۲ تهران به همراه سه زن دیگر در حالیکه مشغول آماده سازی سنگ و چوب برای حمله به مأموران انتظامی بود، بازداشت شد. به همراه این افراد، یک دستگاه پراید سفیدرنگ بدون پلاک توقیف شده که پس از بازرسی، چند گونی حامل سنگ و چوب دستی در این خودرو کشف شده است.

این مطلب را از دست ندهید. سلف مشترک در دانشگاه تربیت مدرس / حذف درس در صورت غیبت بیش از حد مجاز / تشکیل کمیته برای گفتگو

رامین راستاد متولد ۲ خرداد ۱۳۵۱ در مشهد بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. رامین راستاد اصالتا تهرانی است ولی به واسطه شغل پدرش در مشهد متولد شده است و همچنین دوران کودکی اش نیز در بندرعباس گذراند. رامین راستاد  دانشجوی انصرافی رشته ادبیات در ترم سه دانشگاه است . راستاد سال ۱۳۷۹ با سریال «باران عشق» وارد قاب تلویزیون شد تا اینکه سال ۱۳۸۵ با فیلم «زیر تیغ کنار» پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا خوش درخشید. شهرت وی سال ۱۳۸۹ با سریال «جراحت» کنار ثریا قاسمی ، امین تارخ و آتنه فقیه نصیری شروع شد.

ازدواج رامین راستاد

رامین راستاد سال هاست ازدواج کرده که ثمره این زندگی موفق یک دختر بنام صدف متولد ۱۳۷۰ و پسرش آرشک متولد ۱۳۸۲ می باشد. رامین راستاد به بواسطه علاقه همسرش به نگهداری حیوانات خاص، در خانه شان «مار» ، انواع «رتیل»، «قورباغه سمی» ، «ایگوانا» و … نگهداری می کنند.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب