پارمیس همنوا ایرانشهر

پارمیس همنوا ایرانشهرمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

پارمیس همنوا ایرانشهر را از این سایت دریافت کنید.

پارمیس همنوا در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی ایرانشهر کشته شد؟

آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر با صدور بیانیه ای کشته شدن یک دانش آموز در مدرسه پروین اعتصامی این شهرستان را تکذیب کرد.

مجموع نظرات: ۱۱

دوشنبه ۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۱

پارمیس همنوا در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی ایرانشهر کشته شد؟ | واکنش دستگاه قضا و آموزش و پرورش

آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر با صدور بیانیه ای کشته شدن یک دانش آموز در مدرسه پروین اعتصامی این شهرستان را تکذیب کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان پیرو ادعای دروغین رسانه های ضد انقلاب مبنی بر کشته شدن یک دانش آموز در مدرسه ای با نام پروین اعتصامی با صدور بیانیه ای به این خبر کذب واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است: در راستای جنگ شناختی ترکیبی و پروژه دروغین کشته سازی رسانه های معاند، یکی از کانال های معاند، کشته شدن یکی از دانش آموزان دختر با مشخصات «پارمیس همنوا» در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.

آموزش و پرورش ایرانشهر تاکید کرده است: این ادعا از اساس کذب بوده است و در کل حوزه آموزش و پرورش ایرانشهر دانش آموزی با این مشخصات وجود نداشته و هیچ‌ دانش‌آموزی هم در شهرستان کشته نشده است.

مهدی شمس آبادی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان نیز امروز در گفت و با مرکز رسانه قوه قضاییه در رابطه با انتشار خبر کشته شدن یک دانش آموز به نام پارمیس همنوا در شهرستان ایرانشهر گفت: انتشار خبر کشته شدن دانش آموزی به نام پارمیس همنوا در شهرستان ایرانشهر کذب است و صحت ندارد. هیچ دانش آموزی در شهرستان ایرانشهر کشته و یا حتی برای تحقیقات احضار نشده است.

پروژه کشته‌سازی در روزهای اخیر به عنوان یک خط خبری و تاکتیک جنگ روانی از سوی شبکه های معاند پیگیری می شود تا با تحریک افکار عمومی مردم را خشمگین کنند؛ اما این پروژه ها و هشتگ سازی های متعدد یکی پس از دیگری شکست خورده و مردم در روزهای اخیر با اسناد ارائه شده از سوی منابع رسمی به خوبی با این شیوه رسانه های ضد انقلاب آشنا شده اند.

نیکا شاکرمی یکی از این موارد بود که در شبکه های وابسته غربی و سعودی به ساخت شایعه درباره مرگ او پرداختند و با پخش تصاویرش در بخش‌های مختلف خبری و شبکه های اجتماعی تلاش کردند مرگ او را به حضور در اغتشاشات پیوند بزنند اما اسناد ارائه شده پس از بررسی های دقیق نشان داد این مطالب از اساس دروغ است.

کد خبر 716594 منبع: ایرنا

برچسب‌ها

اغتشاش

استان سیستان و بلوچستان

خبر ویژه

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نتایج نظرسنجی؛ ۵۵ درصد اعتراضات را تایید کرده‌اند؛ ۱۰ درصد اغتشاش‌ها را | ۸۳ درصد در این اعتراضات شرکت نکرده‌اند | فقط ۳.۵ درصد موافق آزادی در حجابند

عکس | هشدار صوتی پلیس در اکباتان جنجالی شد ؛ چرا پلیس گفت سر ناموس‌مان را هم می‌بریم! | اصل ماجرای فایل صوتی پخش شده پلیس چیست؟

واکنش همسر شهید بلباسی به استوری جنجالی علی کریمی | اتفاقا ما هم نه شماها رو نمیبخشیم نه فراموش می‌کنیم ...

گنجی: گشت ارشاد تهران ۵ تا ماشین داشته که ۲ تا خراب بوده است | حاکمیت باید دست به اصلاح بزند | زیدآبادی: فحش باد هواست؛ حالا آسمان به زمین نمی‌آید

رئیسی گفت مواردی وجود دارد که هنوز منتشر نکردیم | معتقدیم عمق و دامنه‌ فاجعه خیلی بیشتر از این‌ها است

هر چه می‌خواهند می‌گویند بعد با پررویی می‌گویند خفقان است و آزادی بیان نداریم | با اغتشاشگران برخورد جدی شود

فرشته‌ها باید بیایند و جایگزین ۳۰۰ هزار مدیران میانی کشور بشوند | سگ مسئول بد ایرانی به مسئول خوبی که آمریکا برای ما انتخاب کند شرف دارد

نظر شما

نظر شما نظرات

نظرات منتشر شده: 2 نظرات در صف انتشار: 1 نظرات غیرقابل انتشار: 8

1 ۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ 24 8 پاسخ دیوار حاشا بلنداست ۰۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ 5 0 پاسخ

متاسفانه اعتمادی بین مسولان و مردم نمانده و مسئولان در گذشته بذر این بی اعتمادی رو خوب کاشتن .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

عکس

به گزارش سرویس منهای فوتبال خبرگزاری دیلی فوتبال؛ عکس منتشر شده از دختر نوجوانی به نام «پارمیس همنوا» و ادعای کشته شدن این دختر دانش آموز ایرنشهری در اغتشاشات

منهای فوتبال

عکس| پارمیس همنوا دختر دانش آموز ایرانشهری کیست و آیا در اغتشاشات سیستان و بلوچستان کشته شده است؟

دیلی فوتبال۹ آبان ۱۴۰۱۰ خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد

به گزارش سرویس منهای فوتبال خبرگزاری دیلی فوتبال؛ عکس منتشر شده از دختر نوجوانی به نام «پارمیس همنوا» و ادعای کشته شدن این دختر دانش آموز ایرنشهری در اغتشاشات سیستان و بلوچستان بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

در این تصویر که در شبکه های اجتماعی فراگیر شده است، رسانه های معاند مدعی شدند پارمیس همنوا دانش آموز دختر حاضر در عکس در اعتراضات مدرسه پروین اعتصامی ایرنشهر کشته شد.

مهدی کشتدار، مدیرعامل خبرگزاری قوه قضاییه با انتشار پستی در توییتر نوشت: قبلا سعی می‌کردن حداقل اسم درست باشه کشته سازی کنن اما الان زدن تو بیخیالی و اسم خیالی اعلام می‌کنن؛ گفته بودن ‎پارمیس همنوا در مدرسه پروین اعتصامی ایرانشهر کشته شده، دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان بعد از تحقیقات گفته مدرسه پروین اعتصامی اصلا دانش آموزی به این نام نداره.

بیشتر ببینید:

پست عجیب محسن تنابنده درباره هالووین مرگبار کره جنوبیعکس پارمیس همنوا دانش آموز دختر ایرانشهری که رسانه های معاند مدعی کشته شدن او در اغتشاشات سیستان و بلوچستان شدند که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

عکس پارمیس همنوا قربانی پروژه کشته سازی اغتشاشات سیستان و بلوچستان

اینستاگرام واتس آپ تلگرام

اشتراک گذاری از طریق ایمیل

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : dailyfootball.tv

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب