علت واریز نشدن سود سهام عدالتمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

علت واریز نشدن سود سهام عدالت را از این سایت دریافت کنید.

عدم واریز سود سهام عدالت+ پیگیری

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: شماره شبای نامعتبر، مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت مهم ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰

عدم واریز سود سهام عدالت+ پیگیری

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: شماره شبای نامعتبر، مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت مهم ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، به دنبال پیگیری سهامداران برای زمان واریز سود سال ۹۹ سهام عدالت، «سید احسان خاندوزی»، وزیر امور اقتصادی و دارایی در چند روز گذشته از واریز این سود در تاریخ ۲۱ اسفند ماه خبر داد. در همان زمان هم «مجید عشقی»، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: سود سهام عدالت در تاریخ اعلام شده به حساب سهامداران واریز خواهد شد.

به دنبال پیگیری‌های مسؤولان برای اجرای وعده داده شده، سود سهام عدالت روز گذشته (شنبه ۲۱ اسفند ماه) با تلاش مستمر سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به حساب سهامداران واریز و از همان زمان اعلام شد که اگر سهامداران اقدام به فروش سهام خود نکرده باشند، سود سهام عدالت را به طور کامل دریافت می‌کنند؛ در غیر این صورت از رقم سود سهام عدالت کسر خواهد شد.

اکنون با توجه به تکمیل پرداخت سود سهام عدالت، برخی از سهامداران نسبت به رقم‌های واریزی معترض هستند و با تماس به خبرگزاری ایرنا اعلام کرده‌اند که با وجود عدم فروش سهام خود در بازار، سود واریز شده به حساب آنها کمتر از رقم‌های اعلام شده است و همچنین در این میان افرادی بودند که نسبت به عدم واریز سود به حساب خود معترض بودند.

در این زمینه حسین قشمی، مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی با بیان اینکه عملیات پرداخت سود سهام عدالت به اتمام رسیده است، اظهار کرد: شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضا)، ارزی و بلندمدت مهم‌ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

وی افزود: بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت نتوانسته بودند که سود سهام سال ۱۳۹۸ خود را دریافت کنند، اما ۳۰۷ هزار نفر شماره شبای معتبر خود را در روزهای گذشته اصلاح کردند، به طوری که سود سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ به صورت یکجا به حساب آنها واریز شد.

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: سهامدارانی که تاکنون پیامک واریز سود خود را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir، تارنمای سهام عدالت به نشانی sahamedalat.ir و یا تماس با مرکز تماس ۱۵۶۹ داخلی یک از وضعیت واریزی سود سهام عدالت خود مطلع شوند.

به گزارش ایمنا، افرادی که دارای پرتفوی ۴۹۲ هزار تومانی سهام عدالت هستند ۵ میلیون و ۳۲۰ هزار و ۳۹۹ ریال سود به آنها اختصاص پیدا می‌کند.

افراد دارای پرتفوی ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت، ۵ میلیون و ۷۵۲ هزار و ۹۴۴ ریال و دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی رقمی معادل ۱۰ میلیون و ۸۱۳ هزار و ۸۷۱ ریال سود پرداخت می‌شود.

البته برخی از افراد ممکن است بخشی از پرتفوی خو را فروخته باشند یا پاره از سهم را در اختیار داشته باشند، بنابراین ممکن است این اعداد متفاوت باشد.

کد خبر 561543

برچسب‌ها

سهام عدالت سامانه سهام عدالت

پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت

عدم واریز سود سهام عدالت

سود سهام عدالت

واریز سود سهام عدالت

سود سهام عدالت کی واریز میشود

آخرین اخبار از واریز سود سهام عدالت

تاریخ واریز سود سهام عدالت

مبلغ سود سهام عدالت

سود سهام عدالت چقدر است

سود سهام عدالت چقدره

واريز سود سهام عدالت

مرحله نخست واریز سود سهام عدالت

آخرین واریزی سود سهام عدالت

ارزش سود سهام عدالت

زمان دقیق واریز سود سهام عدالت مرحله دوم

زمان واریز سود سهام عدالت 1400

سود سهام عدالت بورس

سود سهام عدالت واریز شد

نحوه دریافت سود سهام عدالت

زمان واریز دومین مرحله سود سهام عدالت

چرا سهام عدالت واریز نشد

پیگیر واریز سود سهام عدالت

چرا سود سهام عدالت واریز نشد

پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت 1400

کدام بانک ها سود سهام عدالت را واریز کردند

واریز سهام عدالت از امشب

تکلیف سود سهام عدالت چه میشود

علت واریز نشدن سود سهام عدالت

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.imna.ir

برای پیگیری واریز سود سهام عدالت چه کنیم؟/ مشکل چیست؟

واریز سود سهام عدالت از امروز 21 اسفند آغاز شده اما برخی می‌‌گویند هنوز سودی دریافت نکرده‌اند.برای پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت چه کنیم؟

واردات خودرو از شهریور ۱۴۰۱

تجارت‌نیوزبازاربورسبرای پیگیری واریز سود سهام عدالت چه کنیم؟/ مشکل چیست؟

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

برای پیگیری واریز سود سهام عدالت چه کنیم؟/ مشکل چیست؟

اقتصاد کلان

۲۱ اسفند , ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

2972 دقیقه

اگرچه واریز سود سهام عدالت از امروز ۲۱ اسفند ماه آغاز شده اما برخی از مشمولان سهام عدالت می‌‌گویند هنوز سودی دریافت نکرده‌اند. مشکل واریز نشدن سود سهام عدالت چیست و برای پیگیری سود سهام عدالت چه کنیم؟

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفته همه دارندگان سهام عدالت که در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند، امروز باید منتظر واریز سود سهام عدالت باشند.

اما اگر فردی سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده باشد، برای پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت خود باید با شماره ۱۵۶۹ تماس بگیرد. شماره ۱۵۶۹ به دارندگان سهام عدالت اجازه می‌دهد که با ارائه اطلاعات خود از ارسال اطلاعات حساب خود به بانک مطمئن شوند.

بر این اساس آن دسته از دارندگان سهام عدالت که هنوز سودی دریافت نکرده‌اند، برای پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت و مشکل اصلی واریز نشدن سود سهام عدالت خود باید با شماره ۱۵۶۹ تماس بگیرند.

مطالعه بیشتر:

چرا سود سهام عدالت امروز واریز نشد؟

اما این شماره برای افرادی است که اطمینان دارند، اطلاعات حساب و شماره شبای اعلام شده درست است. اما به گفته مدیر شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، اطلاعات بانکی حدود دو میلیون نفر اشتباه بوده است. یعنی حدود دو میلیون نفر از دارندگان سهام عدالت شماره شبای خود را اشتباه اعلام کرده‌اند. یا شماره شبای اعلام شده به مدت شش ماه راکد بوده است.

بر این اساس دو میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت، امسال از دریافت سود سهام عدالت محروم هستند چون شماره شبای خود را نادرست اعلام کرده‌اند.

این گروه باید نسبت به اصلاح شماره شبای بانکی خود اقدام کنند. یعنی باید وارد سامانه سجام شوند و شماره شبای جدید را ثبت کنند تا در دوره بعدی این سود را دریافت کند.

البته ممکن است علت واریز نشدن سود سهام عدالت این باشد که بانک هنوز مبلغ سود را واریز نکرده است. چون واریز سود کلیه دارندگان سهام عدالت از امروز آغاز شده و احتمالا تا ساعات پایانی امشب ادامه دارد.

برای اطلاع از نام بانک‌هایی که سود سهام عدالت را واریز کرده‌اند، گزارش زیر را بخوانید.

مطالعه بیشتر:

کدام بانک‌ها سود سهام عدالت را واریز کردند؟

سهام عدالت مبلغ سود سهام عدالت

واریز سود سهام عدالت

تبلیغات توسط تجارت‌نیوز

به اشتراک گذاری نظرات

فرهاد

۱۷ خرداد , ۱۴۰۱ در ۹:۰۸ ب.ظ

سلام من سهام خودم فروختم 60در صد شو نصف پول بهم دادن دیگه الان نزدیک به دوسال هیچ پولی بحساب من بابت فروش سهام نیامده چکار باید بکنم من تکلیفم چیه

پاسخ

ناشناس

۹ خرداد , ۱۴۰۱ در ۳:۴۰ ق.ظ

سیدروح اله خاموشی سود ۹۹ و۹۸ هنوز واریز نشده سرپرست خانکاده هستم

پاسخ

ناشناس

۷ خرداد , ۱۴۰۱ در ۵:۱۱ ب.ظ

سلام من اول خرداد سال ۱۴۰۰سری دوم سی درصدسودسهام عدالت هنوز به حسابم واریز نشده سری اول ازطریق پست بانک مرکزی واریز شد اما سری دوم سی درصد سهام عدالت واریزنشدهه خواهشاپیگیری کنید؟همه مراحل سحام احرازهویت کارگزاری انجام دادم پارسال واقعا به این پول نیاز دارم ؟

پاسخ

یوسف سعدتی

۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ در ۵:۳۶ ق.ظ

خب ما شبا رو درست کردیم کی ایشالاه میریزن تا سال 1500 میریزید ایشالاه

پاسخ

عابد جعفری

۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ در ۱۲:۰۱ ق.ظ

سلام من دسته چک سهام عدالت دارم ولی یک هزاری به حسابم نیامده چه باید کرد ممنونم راهنمای بکنین

پاسخ

عابد ج

۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۹ ب.ظ

سلام من برگه دست چکم دارم ولی یک هزاری به حسابم نیامده چه باید کرد با تشکر

پاسخ

ناشناس

۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ در ۷:۴۶ ب.ظ

سلام چرا سود سهام عدالت ما را نمی زنند به حساب کجا باید پیگیر باشیم

پاسخ

خلیل

۱۲ اردیبهشت , ۱۴۰۱ در ۶:۵۰ ب.ظ

سلام چرا سود سهام عدالت مار نمی زنند به حساب سود پول مارا دارن میخورن

پاسخ

علی

۳۱ فروردین , ۱۴۰۱ در ۱:۵۰ ق.ظ

سلام من برگه سلامم یک میلیونی است ولی داخل سایت زده پونصدو خوردی و سود ۱۴۰۰هم نگرفتم

پاسخ

علی

۳۱ فروردین , ۱۴۰۱ در ۱:۴۸ ق.ظ

من حسابم چک کردم سود ۱۴۰۰ بهم ندادن با روش غیره مستقیم.برگه سلامم ۱میلیونی هست ولی داخل سایت زده بود سهام شما ۵۰۰ واخورده ای هزار تومان است.چرا!؟؟

پاسخ اخبار مرتبط

چگونه با سهام عدالت وام بگیریم+مبلغ وام

شرایط وام سهام عدالت بانک ملی چیست؟

زمان واریز سود شرکت‌های غیربورسی اعلام شد

فراتر از خبر

سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند

بورسبررسی وضعیت سهام بانک دی / سهامداران همچنان در زیان

طلا و ارزدلار، هم‌قیمت یورو شد / رکورد سقوط ۲۰ ساله یورو شکست؟

صنعت و معدنضرایب مالیاتی اصناف قرار بود محرمانه بماند!/ درآمدهای مالیاتی کجا هزینه می‌شوند؟

)?$/gm,"$1")],{type:"text/javascript"}))}catch(e){d="data:text/javascript;base64,"+btoa(t.replace(/^(?:)?$/gm,"$1"))}return d}-->

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : tejaratnews.com

دلیل پرداخت نشدن سود سهام عدالت برخی از مشمولان چیست؟

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مهم ترین دلایل عدم واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد.

صفحه اصلی اخبار اقتصادی ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۱

دلیل پرداخت نشدن سود سهام عدالت برخی از مشمولان چیست؟

تحریریه اقتصادآنلاین

مدیر سیستم‌های تسویه و پرداخت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مهم ترین دلایل عدم واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، حسین قشمی با بیان اینکه عملیات پرداخت سود سهام عدالت به اتمام رسیده است، افزود: شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضاء)، ارزی و بلندمدت مهم ترین دلایلی است که باعث شد تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

وی اظهار داشت: بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفز از مشمولان سهام عدالت نتوانسته بودند که سود سهام سال ۱۳۹۸ خود را دریافت کنند، اما ۳۰۷ هزار نفر شماره شبای معتبر خود را در روزهای گذشته اصلاح کردند، به طوری که سود سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ به صورت یکجا به حساب آنها واریز شد.

قشمی گفت: سهامدارانی که تاکنون پیامک واریز سود خود را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه به نشانی ddn.csdiran.ir، تارنمای سهام عدالت به نشانی sahamedalat.ir و یا تماس با مرکز تماس ۱۵۶۹ داخلی یک از وضعیت واریزی سود سهام عدالت خود مطلع شوند.

منبع: ایرنا

۱۳ این مطلب برایتان مفید است؟

ارسال نظر

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.eghtesadonline.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب