ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401راهنمای نام نویسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401راهنمای نام نویسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان 1401

ادامه تحصیل در دانشگاه و اخذ مدرک تحصیلی نه تنها دغدغه دانش آموزان، بلکه دغدغه بسیاری از کارمندان و اقشار دیگر جامعه برای ارتقای جایگاهشان می باشد. این افراد ممکن است فرصت شرکت در آزمون را نداشته و مایل باشند تحصیل در رشته های بدون کنکور را برگزینند. دانشگاه های علمی کاربردی از آن دسته دانشگاه هایی هستند که این امر را برای شما میسر می سازند و می توانید ضمن مطالعه شرایط ثبت نام علمی کاربردی، جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه ها تصمیم گیری کنید. در این صورت می بایست در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و اطلاع از قوانین، برای ثبت نام خود اقدام نمایید.

داوطلبان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور در دو نیمسال مهر و بهمن در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته، بدون انجام آزمون ورودی، دانشجو می پذیرند. برای ثبت نام در این دانشگاه ها، در زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش، می توانید به صورت اینترنتی اقدام به نام نویسی نمایید.

زمان ثبت نام ترم مهر ماه

داوطلبانی که مایل هستند در ترم مهرماه در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند، می بایست طبق جدول زمان بندی زیر، اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام افراد براساس معدل دوره های پیشین می باشد.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان مهر ماه 1401
مقطع مهلت اولیه ثبت نام تمدید مهلت مهلت مجدد
کاردانی 31 خرداد تا 7 تیر ماه 7 تیر تا 14 تیر ماه 1 تا 4 شهریور

و

4 تا 8 شهریور

کارشناسی ناپیوسته 14 تیر تا 21 تیر ماه 21 تیر تا 26 تیر ماه

زمان ثبت نام ترم بهمن ماه

آن دسته از متقاضیانی که در پی ثبت نام در ترم بهمن ماه می باشند، باید در انتظار اعلام زمان نام نویسی بهمن بمانند، زیرا که هنوز تاریخ دقیقی از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است اما در سال کذشته این تاریخ، اواخر دی ماه بود. شما می توانید برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در ترم بهمن و اخبار مربوطه در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره، عضو شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مراحل مختلفی دارد و ممکن است ثبت نام نیمسال اول با دوم متفاوت باشد. در ادامه به تفکیک ثبت نام مهر و بهمن، تمام مراحل را به طور کامل توضیح می دهیم.

نحوه ثبت نام ترم مهر ماه

نام نویسی برای ترم مهرماه طبق اعلام سازمان سنجش به صورت اینترنتی خواهد بود. داوطلبان می بایست از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام افدام نمایند. مراحل دقیق آن را به صورت تصویری برای شما بازگو می کنیم.

پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی سمت راست گزینه ” جامع علمی کاربردی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام علمی کاربردی 1401مرحله اول ثبت نام علمی کاربردی 1401

سپس در این قسمت روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی ناپیوسته / کارشناسی ناپیوسته) فنی و حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال تحصیلی 1401 “ کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام علمی کاربردی 1401مرحله دوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

اکنون می توانید با انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” هزینه نام نویسی را پرداخت نمایید.

مرحله سوم ثبت نام علمی کاربردی 1401مرحله سوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

در این صفحه می بایست کلید عبارت “سریال ثبت نام پذیرش دوره مهندسی و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1401” را فعال نموده و گزینه “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام علمی کاربردی 1401مرحله چهارم ثبت نام علمی کاربردی 1401

اطلاعات خواسته شده را در کادر های مربوطه در این صفحه درج نموده و مجددا کلید “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام علمی کاربردی 1401مرحله پنجم ثبت نام علمی کاربردی 1401

حالا پس از فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام.”گزینه “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.

مرحله ششم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401مرحله ششم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

در این بخش اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و کلید “پرداخت” را برگزینید.

مرحله هفتم ثبت نام علمی کاربردی 1401مرحله هفتم ثبت نام علمی کاربردی 1401

در ادامه لازم است مجددا به مرحله سوم بازگشته و روی عبارت “تایید و ادامه _ گام بعدی” کلیک کنید.

مرحلع هشتم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردیمرحلع هشتم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

اکنون شماره سریال ثبت نام خریداری شده را در کادر مربوط به آن وارد نموده و گزینه “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله نهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401مرحله نهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سپس در مراحل بعدی اطلاعات فردی، تحصیلی و کد رشته محل های موردنظر خود را وارد کرده و تا انتها عملیات و دربافت کد پیگیری 16 رقمی ادامه می دهید. لازم به ذکر است که باید شماره پرونده و کد پیگیری را نزد خود نگه داشته یا ذخیره نمایید.

ثبت نام هردو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپبوسته در ترم مهرماه مراحل یکسانی دارد.

نحوه ثبت نام ترم بهمن ماه

در سال های گذشته ثبت نام نیمسال دوم و ترم بهمن به صورت حضوری بوده است اما چنانچه اعلام شود که در سال جاری به صورت اینترنتی انجام می شود، مراحل آن مشابه ثبت نام نیمسال اول خواهد بود و تنها باید در سایت سازمان سنجش، بر روی ترم بهمن ماه 1401 کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک مرتبط با رشته انتخابی الزامی نمی باشد و داوطلبان می توانند با داشتن دیپلم یا کاردانی، در هر رشته ای که مورد علاقه آن ها باشد، نام نویسی کنند. اما یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که باید رعایت شود.

شرایط عمومی

معتقد بودن به دین اسلام و یا یکی از ادیان بیان شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران عمل کردن به احکام اسلامی (اقلیت های دینی ملزم به اجرای این بند نمی باشند در صورتی که به صورت علنی به نقص آن نپردازند.) نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی نداشتن سابقه عضویت در گروه های فراماسونری، ساواک و فساد اخلاقی عدم اعتیاد به مواد مخدر نداشتن اعمال خلاف شان در هنگام تحصیل و در زمان اشتغال

شرایط اختصاصی مقطع کاردانی

دارا بودن دیپلم سه ساله نظام جدید (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا دیپلم سه ساله نظام ترمی / سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای) احراز شرایطی که هر موسسه زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی اعلام می کند. داشتن قوای جسمی متناسب با رشته انتخابی داشتن کارت معافیت یا پایان خدمت نظام وظیفه برای آقایان

شرایط اختصاصی مقطع کارشناسی ناپیوسته

ارائه مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و یا معادل آن، از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش برای شرکت در دوره کارشناسی ناپیوسته (مدرک داخلی تمامی مراکز و و موسسات، قابل قبول نبوده و مدرک معادل محسوب نمی گردد. همچنین صرفا افرادی که تا پایان شهریور ماه سال پذیرش (برای ورودی مهر) و تا پایان بهمن ماه سال پذیرش (برای ورودی بهمن) مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایند، مجاز به ثبت نام خواهند بود.) داوطلبان سهمیه آزاد می توانند بر حسب ضوابط، بدون در نظر گرفتن عنوان مدرک کاردانی خود و بر اساس علاقه مندی به هر یک از رشته های تحصیلی، جهت ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. (افرادی که در رشته متفاوتی از مدرک کاردانی خود ثبت نام می نمایند، لازم است تمامی دروس پیشنیاز و یا جبرانی رشته ای که در آن پذیرفته شده اند را با در نظر گرفتن گروه آموزشی مربوط و مطابق سر فصل مصوب بگذرانند.) دانشجویان مقطع کاردانی می بایست در صورت پذیرفته شدن، به هنگام ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشند و مدرک مربوطه را به مراکز آموزشی مورد نظر تحویل دهند. داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی مشخص شدن شرایط نظام وظیفه برای داوطلبان آقا

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

همانطور که گفته شد بخشی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، حضوری و بخشی از آن اینترنتی می باشد. در هرکدام از این مراحل نیاز است مدارکی را ارائه دهید که به تفصیل آن ها را بیان می کنیم.

مدارک ثبت نام اینترنتی

در مرحله اینترنتی باید فرم اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل و صحیح تکمیل کنید و نیازی به بارگزاری تمام مدارک نیست. این اطلاعات شامل اطلاعات شناسنامه ای، مشخصات فردی و اطلاعات تحصیلی می باشد که هرکدام از این قسمت ها خود شامل موارد دیگری است و صحت آن ها در مرحله حضوری بررسی خواهند شد. پس دقت کافی در این امر داشته باشید.

مدارک ثبت نام حضوری

در قسمت حضوری ثبت نام نیاز است که مدارک بارگذازی شده و یک سری مدارک دیگر را برای بررسی به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید. در ذیل به این مدارک اشاره می کنیم.

6 قطعه عکس 4×3 (تمام رخ مربوط به سال جاری) اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی هوشمند کارت پایان خدمت یا معافیت مشمولان نظام وظیفه اصل گواهی اشتغال به کار اصل و کپی فرم تاییدیه معدل (برای فارغ‌التحصیلانی که گواهینامه پایان تحصیلات برای آن ها صادر نشده است.) اصل و کپی مدرک دیپلم متوسطه نظری، فنی حرفه ای و کاردانش یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم (برای داوطلبان کارشناسی شامل اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی می باشد.) اگر بیمه دارید، کپی صفحه اول دفترچه بیمه

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

پیش از ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، اکثر متقاضیان درصدد هستند که از رشته های ارائه شده در هر واحد دانشگاهی اطلاع پیدا کنند. لذا در جدول زیر به تقکیک مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، لیست رشته های این دانشگاه را بیان نمودیم. به محض انتشار دفترچه نیمسال دوم و ترم بهمن، رشته های آن در این قسمت قرار خواهد گرفت.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان مهر ماه 1401
مقطع کاردانی ناپیوسته
کاردانی فنی برق – برق صنعتی کاردانی فنی برق – تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی کاردانی فنی سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد
کاردانی فنی اتوماسیون صنعتی کاردانی فنی جوشکاری کاردانی فنی آسانسور و پله برقی
کاردانی فنی ابزار دقیق کاردانی فنی مکانیک – تاسیسات مکانیکی ساختمان کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های پلاستیک
کاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتی کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی کاردانی فنی نگهداری و تعمیر بالگرد
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری کاردانی فنی توسعه دهنده وب – (End Back)
کاردانی فنی کسب و کارهای دیجیتالی کاردانی فنی پشتیبانی وب و شبکه های اجتماعی کاردانی فنی تولید محتوای دیجیتالی
کاردانی فنی شبکه های رایانه ای کاردانی فنی شهرسازی کاردانی فنی عمران – راهسازی
کاردانی فنی عمران – بتن کاردانی فنی نقشه برداری کارگاهی کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
کاردانی فنی ایمنی پرواز و زمینی بالگرد کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذایی کاردانی فنی صنایع غذایی – نان
کاردانی فنی راهبری لکوموتیو کاردانی فنی باغبانی – تولیدات گلخانه ای کاردانی فنی صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی
کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی کاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی امور قضایی
کاردانی حرفه ای حقوق کارگزاری خدمات عمومی کاردانی حرفه ای کودک یاری کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعی
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده کاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی کاردانی حرفه ای تربیت مروج سیاسی
کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی کاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری کاردانی حرفه ای امداد سوانح
کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری کاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره تامین کاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکی
کاردانی حرفه ای پیشگیری انتظامی کاردانی حرفه ای بازاریابی کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداری
کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار کاردانی حرفه ای تکنیکهای فروش کاردانی حرفه ای حسابداری امور مالی
کاردانی حرفه ای حسابداری بهای تمام شده کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه بسکتبال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تکواندو کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه دو و میدانی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ژیمناستیک کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سنگنوردی و صعودهای ورزشی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سوارکاری
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شنا کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتسال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کوهپیمایی و کوهنوردی
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه بدمینتون کاردانی حرفه ای آرایش زنانه کاردانی حرفها ی پیرایش زنانه
کاردانی حرفه ای پیرایش مردانه کاردانی حرفه ای امور فرهنگی کاردانی حرفه ای تبلیغات
کاردانی حرفه ای روابط عمومی کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم کاردانی حرفه ای مدیحه و مرثیه سرایی
کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی کاردانی حرفه ای طراحی گرافیک کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس
کاردانی حرفه ای طراحی لباس کاردانی حرفه ای آشپزی کاردانی حرفه ای قنادی
کاردانی حرفه ای گردشگری کاردانی حرفه ای هتلداری کاردانی حرفه ای بازیگری
کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی کاردانی حرفه ای گریم کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک
کارشناسی ناپیوسته
مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی مهندسی فناوری برق صنعتی مهندسی فناوری بازرسی جوش
مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی مهندسی فناوری عیب یابی و بازسازی پهپاد
مهندسی فناوری آسانسور و پله برقی مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات مهندسی فناوری شبکه های رایانه ای
مهندسی فناوری مراکز داده و مجازی سازی مهندسی فناوری برنامه سازی وب مهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتالی
مهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالی مهندسی فناوری مدیریت و پشتیبانی فناوری اطلاعات مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی
مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسوده مهندسی فناوری شهرسازی
مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت شیرینی و شکلات مهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE) مهندسی فناوری صنایع بسته بندی – محصولات کشاورزی
مهندسی فناوری صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – کودک کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراکز اورژانس اجتماعی
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار اینترنتی
کارشناسی حرفه ای حسابداری امور مالی کارشناسی حرفه ای حسابداری بهای تمام شده کارشناسی حرفه ای حسابداری بخش عموم
کارشناسی حرفه ای حسابرسی کارشناسی حرفه ای مدیریت دفتری کارشناسی حرفه ای مدیریت امور اداری و منابع انسانی
کارشناسی حرفه ای حقوق ثبت اسناد و املاک کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور قضایی کارشناسی حرفه ای حقوق معماری و شهرسازی
کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی کارشناسی حرفه ای هدایتگری سیاسی کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانی
کارشناسی حرفه ای مربیگری شنا کارشناسی حرفه ای مربیگری تیراندازی کارشناسی حرفه ای مربیگری کوهپیمایی و کوهنوردی
کارشناسی حرفه ای مربیگری سنگنوردی و صعودهای ورزشی کارشناسی حرفه ای مربیگری والیبال کارشناسی حرفه ای مربیگری سوارکاری
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های میدانی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های راکتی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های آبی
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های تیراندازی کارشناسی حرفه ای داوری ورزشی آمادگی جسمانی کارشناسی حرفه ای داوری ورزشی پیست و کوهستان
کارشناسی حرفه ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات
کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در عملیات انتظامی کارشناسی حرفه ای مدیریت تامین و فروش محصولات غذایی
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری کارشناسی حرفه ای طراحی و توسعه برند کارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم
کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی کارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – تصویرسازی کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اجتماعی و مشاغل
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس مجلسی و خانگی کارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوخت کارشناسی حرفه ای سینما – کارگردانی
کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کلاسیک کارشناسی حرفه ای مترجمی – خبر انگلیسی کارشناسی حرفه ای گریم – آرایش و پیرایش مو

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401

مهم ترین منبع برای اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی، ظرفیت های پذیرش و شرایط موردنیاز ثبت نام، همیشه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بوده است که پیش از شروع ثبت نام هر دوره منتشر می شود و داوطلبان می بایست با مطالعه دقیق آن اقدام به ثبت نام نمایند.

در جدول زیر لینک دانلود دفترچه نیمسال اول 1401 قرار داده شده است و لینک دانلود آن برای ترم بهمن ماه به محض انتشار از سوی سازمان سنجش، بارگذاری خواهد شد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد اصفهان 1401
 مهر ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل مورد نظر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

بهمن ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

پس از ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، داوطلبین می توانند در زمان تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و از نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 مطلع شوند. اگر نام خود را جزو پذیرفته شدگان مشاهده نکردید، این امکان برای شما وجود دارد که در دوره  تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 1401 شرکت نمایید. این امر تنها در صورت برگزاری این دوره ها امکان پذیر خواهد بود.

 

 

سوالات متداول

1- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان برای نیمسال اول سال جاری در چه زمانی انجام می گیرد؟

ثبت نام این دانشگاه برای مقاطع مختلف در زمان های متفاوتی انجام می شود که در بالا به آن اشاره شد و این زمان از 1 تا 8 شهریور تمدید گردید.

2- ثبت نام داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از چه طریقی انجام می شود؟

ثبت نام برای داوطلبان ورودی مهر ماه به صورت غیرحضوری بوده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام می شود.

3- نام نویسی در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدون داشتن مدرک مرتبط چگونه است؟

در صورت دانش آموختگی و دریافت مدرک پایان دوره، می توان تحصیلات خود را در رشته غیر مرتبط ادامه داد.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان برای نیمسال اول سال جاری در چه زمانی انجام می گیرد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "ثبت نام این دانشگاه برای مقاطع مختلف در زمان های متفاوتی انجام می شود که در بالا به آن اشاره شد و این زمان از 1 تا 8 شهریور تمدید گردید." } },{"@type": "Question", "name": "ثبت نام داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از چه طریقی انجام می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "ثبت نام برای داوطلبان ورودی مهر ماه به صورت غیرحضوری بوده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام می شود. " } },{"@type": "Question", "name": "نام نویسی در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدون داشتن مدرک مرتبط چگونه است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "در صورت دانش آموختگی و دریافت مدرک پایان دوره، می توان تحصیلات خود را در رشته غیر مرتبط ادامه داد." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1e

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب