استخدامی گمرک

استخدامی گمرکمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

استخدامی گمرک را از این سایت دریافت کنید.

استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال 1401 (ثبت نام آزمون)

اخبار دعوت به همکاری گمرک جمهوری اسلامی ایران دفترچه شرایط آزمون آگهی 11 آبان 1401: این دستور العمل در اجرای بخش دهم قانون امور گمرکی مصوب ۱۳۹۰/۸/۲۲ آیی...

بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ 5k نظر «نمایش»

استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران

آگهی استخدام شرایط آزمون زمان آزمون کارت آزمون نتایج آزمون منابع و راهنما

اخبار دعوت به همکاری گمرک جمهوری اسلامی ایران 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

دفترچه شرایط آزمون ثبت نام

آگهی استخدام گمرک ایران منتشر خواهد شد

خبر استخدام 1500 نیروی متخصص

خبر کمبود نیروی انسانی

استخدام اداره گمرک خراسان جنوبی - سال 99

منابع آزمون استخدام گمرک ایران

دفترچه شرایط آزمون

آگهی 11 آبان 1401: این دستور العمل در اجرای بخش دهم قانون امور گمرکی مصوب ۱۳۹۰/۸/۲۲ آیین نامه اجرایی آن مصوب ۱۳۹۱/۱۲/۰۶ به منظور تبین شرایط و سازو کار لازم جهت استاندارد سازی فرآیند برگزاری آزمون کارگزان گمرکی و ایجاد هماهنگی بین واحد های ستادی ذیمدخل در فرآیند صدور پرونه کارگرازی گمرک و جهت شفافیت و اطلاع رسانی به کلیه متقاضیان دارای شرایط مندرج در این شیوه نامه به شرح زیر تهیه و تنظیم گردیده است.

مهلت ثبت نام تا 17 آبان 1401 می باشد.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام

+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)

تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 17 آبان 1401

دریافت کارت آزمون: 08 آذر 1401

زمان برگزاری آزمون: 11 آذر 1401

جهت ثبت نام کلیک نمایید

آگهی استخدام گمرک ایران منتشر خواهد شد

خبر 4 تیر 1401: رییس کل گمرک ایران گفت: از حدود 12 سال گذشته تاکنون مجوز استخدامی در گمرکات صادر نشده است و با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم.

علیرضا مقدسی روز پنجشنبه در دیدار با کارکنان اداره کل گمرک استان اصفهان افزود: فقط 2 مجوز کوچک استخدامی مربوط به چند سال پیش بود که تامین مالی نشد. وی با بیان اینکه در این مدت پیگیری هایی در زمینه جذب نیرو، انجام و تامین مالی شد و آگهی فراخوان استخدام منتشر خواهد شد، ادامه داد: پیگیر مجوزهای استخدامی هستیم تا بتوانیم کمکی به همکاران بویژه در مرزها داشته باشیم. رییس کل گمرک ایران اظهار داشت: بعضی از همکاران سه شیفت مشغول به کار هستند، برخی از نیروها بازنشسته شدند و خروجی داشتیم اما ورودی بویژه در زمینه های فناوری و یگان انجام نشده است و کمبود نیرو در گمرک داریم.

مقدسی خاطرنشان کرد: باید توزیع منابع انسانی بهینه ای را انجام دهیم که دستورالعمل‌ها در این زمینه نوشته شده است و به زودی بطور کامل اجرا خواهد شد.

رییس کل گمرک ایران افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده توسط دفتر آموزش و همکاری های بین المللی، امکانات خوبی در بعضی از کشورها از نظر آموزشی وجود دارد و می توان بورسیه همکاران را در دانشگاه‌های این کشورها پیگیری کرد.

مقدسی با بیان اینکه همه ما باید کمک کنیم تا گمرک مقتدر و مطلوبی داشته باشیم، اظهار داشت: شواهد نشان می دهد که گمرک رشد خوبی را در مسائل مختلف خواهد داشت که این امر مهم با کمک همکاران محقق خواهد شد. مشاهده کامل خبر ...

خبر استخدام 1500 نیروی متخصص

خبر 24 اردیبهشت 1401: خبر استخدام 1500 نیروی جوان متخصص در گمرک ایران

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران در خصوص استخدام 1500 نیروی متخصص و جوان برای گمرک گفت: 15 سال بود که در گمرک استخدام نداشتیم و اکنون در تلاش برای جذب نیرو هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، ظهر امروز آئین تکریم و معارفه ناظر گمرکات استان گیلان و مدیرکل گمرک بندرانزلی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران در سالن همایش های اداره ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

محسن جلواتی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران در این مراسم با بیان اینکه اگر سایت اوراسیا در انزلی باشد اما خروجی نداشته باشد هیچ اثری برای جمهوری اسلامی ندارد، اظهار کرد: تمام کارشناسان اذعان دارند که این پیمان‌های منطقه‌ای می‌تواند اثرگذار باشد و باید بدانیم برای تحقق آن چه کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از کریدورهای اصلی ما کریدور شمال و جنوب است، گفت: روسیه نزدیک ۴۰۰ میلیارد دلار ترانزیت دارد که خواهان ترانزیت آن از ایران است که اگر ما تعلل کنیم ترکیه از ما پیشی می‌گیرد و بهترین نقطه از نظر ما بندر آستارا است و اگر خط ریل رشت راه ‌ندازی نشود به چالش می‌خوریم.

جلواتی گمرک را یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین سازمان‌های اقتصادی و مرزبان اقتصادی نظام دانست و افزود: مدیر جدیدمان باید پشتوانه‌ای داشته باشد، تکمیل راه آهن یک همدلی استانی م‌خواهد و باید ظرفیتش که در آستارا است را به دو برابر تبدیل کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران تأکید کرد که ما حاضریم در شرایطی که تأسیسات و زیرساخت‌هایی که در راه آهن رشت فراهم نیست را با کامیون به سمت جنوب انتقال دهیم تا مسؤولان استانی نسبت به تکمیل راه آهن اقدام کنند.

وی با تأکید بر اینکه در دولت سیزدهم به دنبال گمرک شفاف و ضد فساد و کارآمد هستیم، گفت: در گمرک اقداماتی در حوزه اصلاح ساختارها و اصلاح رویه‌ها و بعضاََ حذف افراد فاسد انجام داده و می‌دهیم و معتقدیم گمرک اگر شفاف باشد به صورت اتوماتیک از فساد کاسته می‌شود.

جلواتی با بیان اینکه حدود 15 سال است که در گمرک استخدامی نداشتیم، تصریح کرد: در این سال‌ها یک نفر هم استخدام رسمی نشده و هر چه منطقه ویژه و آزاد تاسیس شده از بدنه همین گمرک نیرو برای ارائه خدمات به آن تزریق شده است بنابراین؛ این نوید را می‌دهم به دنبال جذب هزار و 500 نفر نیروی جوان متخصص در گمرک هستیم.

به اذعان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران، در حوزه معیشتی حقوق و مزایای کارکنان گمرک بسیار پایین است که وی پیگیر حل آن است. مشاهده کامل خبر ...

خبر کمبود نیروی انسانی

خبر 21 بهمن 99: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کمبود نیروی انسانی مهمترین مشکل گمرکات این استان است که برای رفع این مشکل باید کارکنان سایر استان‌ها همانند نظامیان ملزم به خدمت در این منطقه برای یک تا ۲ سال باشند. مشاهده کامل خبر ...

استخدام اداره گمرک خراسان جنوبی - سال 99

آگهی 10 اردیبهشت 99: گمرک استان خراسان جنوبی به منظور تکمیل کادر اداری خود در گمرکات مرزی استان از بین شاغلین رسمی و پیمانی در دستگاه‌های اجرایی استان که متقاضی ادامه خدمت در گمرک جمهوری اسلامی ایران می باشند از طریق انتقال سازمانی دعوت به همکاری می نماید .لذا از متقاضیان محترم در رشته‌های زیر دعوت می‌شود درخواست کتبی خود را حضور و یا از طریق پست تا تاریخ1399/02/20 به اداره کل گمرکات استان واقع در تقاطع خیابان غفاری و ارتش جنب فروشگاه اتکا ارائه نمایند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : iranestekhdam.ir

استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال 1401

ثبت نام آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال 1401 از امروز مورخ 11 آبان آغاز شده است و تا 17 آبان ادامه دارد.

استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران

اخبار و استخدام‌های گمرک جمهوری اسلامی ایران به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه میتوانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های گمرک جمهوری اسلامی ایران ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی‌های استخدام بانک‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

ثبت نام آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرکی

شرایط عمومی، اختصاصی

آخرین اخبار آزمون منابع و سوالات مفید

منابع مطالعاتی برای مصاحبه

لینکهای مفید و کاربردی

مشاهده نظرات کاربران

خبر ۱۱ آبان ۱۴۰۱-  ثبت نام آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرکی گمرک جمهوری اسلامی ایران

این دستور العمل در اجرای بخش دهم قانون امور گمرکی مصوب ۱۳۹۰/۸/۲۲ آیین نامه اجرایی آن مصوب ۱۳۹۱/۱۲/۰۶ به منظور تبین شرایط و سازو کار لازم جهت استاندارد سازی فرآیند برگزاری آزمون کارگزان گمرکی و ایجاد هماهنگی بین واحد های ستادی ذیمدخل در فرآیند صدور پرونه کارگرازی گمرک و جهت شفافیت و اطلاع رسانی به کلیه متقاضیان دارای شرایط مندرج در این شیوه نامه به شرح زیر تهیه و تنظیم گردیده است .

برای مشاهده شرایط آزمون اینجا کلیک کنید

لینک ها و صفحات مرتبط

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی گمرک جمهوری اسلامی ایران تا ۱۷ آبان  سال ۱۴۰۱ می‌توانند با مراجعه به صفحه شرایط آزمون استخدامی گمرک جمهوری اسلامی ایران، شرایط دقیق ثبت نام در آزمون را بررسی و ثبت نام نمایند.

جهت آمادگی برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می‌توانید از منابع و سوالات مفید موجود در این صفحه و یا سوالات رایگان موجود در صفحه سوالات و منابع آزمون استخدامی گمرک جمهوری اسلامی ایران استفاده کنید.

شرایط عمومی، اختصاصی 

شرایط عمومی

دارا بودن تابعیت ایران

فاقد سو پیشینه

فاقد سابقه قاچاق گمرکی با گواهی گمرک ایران

دارا بودن حداقل مدرک کاردانی در رشته های گمرکی یا حداقل کارشناسی در سایر رشته ها

دارا بودن گواهی پایان خدمت و یا معافیت دایم از خدمت نظام وظیفه

کارمند دولت نباشد

برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران به صفحه «شرایط استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران» مراجعه نمایید.

شرایط اختصاصی

داشتن حداقل سن بیست و پنج سال تمام متقاضیان در روز شروع ثبت نام آزمون در سایت سازمان سنجش (به عبارتی دیگر می بایست سن متقاضیان در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ حداقل بیست و پنج سال تمام باشد

برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران به صفحه «شرایط استخدام گمرک جمهوری اسلامی ایران» مراجعه نمایید.

لینک ثبت نام

شما میتوانید با مراجعه به این لینک زیر اقدام به ثبت نام در آزمون کنند

لینک ثبت نام دفترچه آزمون

برای مشاهده و دریافت دفترچه آزمون آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاری گمرک روی کلید زیر کلیک کنید.

مشاهده دفترچه

آخرین اخبار آزمون

خبر ۴ تیر ۱۴۰۱- فراخوان استخدام گمرک ایران منتشر خواهد شد

رییس کل گمرک ایران گفت: از حدود ۱۲ سال گذشته تا کنون مجوز استخدامی در گمرکات صادر نشده است و با کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم.

به گزارش ایرنا، علیرضا مقدسی روز پنجشنبه در دیدار با کارکنان اداره کل گمرک استان اصفهان افزود: فقط ۲ مجوز کوچک استخدامی مربوط به چند سال پیش بود که تامین مالی نشد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - جذب ۱۵۰۰ نیروی جوان متخصص در گمرک

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی گمرک ایران با بیان اینکه حدود ۱۵ سال است که در گمرک استخدامی نداشتیم، گفت: این نوید را می‌دهم به دنبال جذب هزار و ۵۰۰ نفر نیروی جوان متخصص در گمرک هستیم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۹ - استخدام گمرک استان خراسان جنوبی

گمرک استان خراسان جنوبی به منظور تکمیل کادر اداری خود در گمرکات مرزی استان از بین شاغلین رسمی و پیمانی در دستگاه‌های اجرایی استان که متقاضی ادامه خدمت در گمرک جمهوری اسلامی ایران می باشند از طریق انتقال سازمانی دعوت به همکاری می نماید .لذا از متقاضیان محترم در رشته‌های زیر دعوت می‌شود درخواست کتبی خود را حضور و یا از طریق پست تا تاریخ۱۳۹۹/۰۲/۲۰  به اداره کل گمرکات استان واقع در تقاطع خیابان غفاری و ارتش جنب فروشگاه اتکا ارائه نمایند

بدیهی است گمرک استان و نمایندگی از طریق جمهوری اسلامی ایران در انتخاب افراد تا سقف مجاز تعیین شده از سوی اداره کل امور اداری گمرک ایران مختار خواهد بود

۱ - یک نفر لیسانس حسابداری برای مشاغل مالی

۲ - سه نفر لیسانس مدیریت برای مشاغل اداری و پشتیبانی

۳ - دوازده نفر فوق دیپلم در همه رشته ها برای مشاغل حفاظت فیزیکی

۴ - یک نفر لیسانس و فناوری اطلاعات برای مشاغل پشتیبانی سامانه های گمرک

خبر ۱۹ فروردین ۹۶ - دعوت به همکاری سازمان جهانی گمرک

سازمان جهانی گمرک برای تصدی پست‌های کارشناس فنی پژوهش و کارشناس فنی تسهیل و مقررات، فراخوان داد.

به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، دفتر همکاری‌های بین‌الملل گمرک طی نامه‌ای به گمرکات سراسر کشور ضمن اعلام فراخوان یادشده، مهلت ارسال درخواست همکاران متقاضی را تا روز چهارشنبه مورخ ۳۰ فروردین سال ۹۶ اعلام کرده است. متن این بخشنامه به شرح زیر است:

نظر به اینکه سازمان جهانی گمرک طی نامه ارسالی به کشورهای عضو برای پست‌های ذیل فراخوان داده است لذا خواهشمند است دستور فرمایید ضمن اطلاع‌رسانی به کارکنان زیرمجموعه، همکاران متقاضی را همراه تکمیل فرم پیوست، حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ به این دفتر ارسال و از وصول آن اطمینان حاصل نمایند بدیهی است به تقاضاهای ارسالی پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۱- کارشناس فنی پژوهش (یک نفر)

شرایط عمومی لازم: حداقل پنج سال سابقه کار در گمرک- تحصیلات بالاتر از لیسانس- تسلط کامل به زبان انگلیسی و یا فرانسه- مهارت بالا در نوشتن و ارائه مطالب فنی- ارائه نمونه‌ای از مطالب فنی نوشته شده به زبان خارجی.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب