payesh.tehranedu.ir

payesh.tehranedu.irمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

payesh.tehranedu.ir را از این سایت دریافت کنید.

azmoon.tehranedu.ir + ورود مسقیم به سامانه

برای آشنایی با روش ورود به سامانه آزمون نمونه دولتی تهران به آدرس azmoon.tehranedu.ir و اطلاعات ثبت نام، شرایط و اعلام نتایج وارد شوید.

azmoon.tehranedu.ir + ورود مسقیم به سامانه | ایران تحصیل

دسته بندی

تیزهوشان و نمونه دولتی

دیدگاه ها ۶

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه azmoon.tehranedu.ir برای دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی تهران را دارند، امکانپذیر شد. آن دسته از دانش آموزانی که از شرایط لازم جهت تحصیل در مدارس نمونه برخوردارند، می توانند از طریق ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی تهران بدون مراجعه حضوری، همه مراحل مربوطه را انجام دهند. در ادامه با این سامانه بیشتر آشنا می شویم، اما برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با مشاورین ما در ایران تحصیل تماس بگیرید.

ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی به صورت استانی صورت می گیرد و برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران باید از طریق وبسایت azmoon.tehranedu.ir اقدام کرد و با انجام و طی کردن مراحل ثبت نام در این سامانه برای ورود به تمامی مدارس نمونه دولتی سطح تهران اقدام نمایند.

علاوه بر ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تهران در مقاطع متوسطه اول و دوم در سامانه azmoon.tehranedu.ir مواردی اعم از دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده نتایج و مطالعه اعلامیه های مربوط به مدارس نمونه دولتی از طریق ورود و ثبت نام در این سامانه امکانپذیر می باشد.

برای اطلاعات کامل در مورد نحوه ورود به سامانه آزمون نمونه دولتی تهران به آدرس azmoon.tehranedu.ir و زمان ثبت نام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

فهرست محتوا [نمایش]

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی تهران 

آزمون ورودی به مدارس نمونه دولتی هر ساله بعد از اتمام سال تحصیلی برگذار می شود، مهلتی که برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی مدارس تهران در نظر گرفته می شود هر ساله طی اعلامیه هایی به دانش آموزان متقاضی اطلاع داده خواهد شد اما با توجه به روند سال های قبل معمولا زمانی که برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی مدارس تهران در نظر گرفته می شود در فروردین ماه می باشد.

از جایی که تمدید و یا عدم تمدید مهلت ثبت نامی در سامانه azmoon.tehranedu.ir مشخص نمی باشد به دانش آموزان توصیه می کنیم تا در روز های ابتدایی آغاز مهلت ثبت نام اقدام به تکمیل فرایند ثبت نامی خود نمایند.

علاوه بر این به شما توصیه می کنیم تا بسته به مقطع خود به صورت جداگانه ای اقدام به کسب اطلاع از مهلت ثبت نام نمایید، چرا که ممکن است مهلت ثبت نام نمونه دولتی از ششم به هفتم و یا از نهم به دهم با هم متفاوت باشند.

کارایی سامانه azmoon.tehranedu.ir

از آنجا که تحصیل در مدارس نمونه برای بسیاری از دانش آموزان و اولیای آن ها یک شرایط نسبتا ایده آل علمی آموزشی است، کسب اطلاعات بیشتر در این مورد نیز، به یک امر مهم تبدیل می شود. مزایایی که تحصیل در اینگونه مدارس ایجاد می کند، باعث شده است تا ورود به آن ها متقاضیان زیادی را به خود جلب نماید.

مدارس نمونه دولتی نیز به دلیل شرایط خوبی که برای دانش آموزان خود فراهم نموده است، علاقه مندان بسیاری را به خود جلب می کند. این استان در پایه های هفتم و دهم برای مدارس نمونه دولتی پذیرش دانش آموز دارد. به همین دلیل نیز، سامانه ایی را با نشانی azmoon.tehranedu.ir تدارک دیده است، تا داوطلبان بتواند به راحتی به انجام ثبت نام، کسب نتایج و سایر اطلاعات مربوطه دسترسی داشته باشند.

توجه داشته باشید که ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی به صورت استانی انجام می شود و دانش آموزان بسته به محل زندگی خود باید اقدام به ثبت نام در سامانه مربوط به آن استان نمایند.

در صورتی که ساکن تهران باشید با ثبت نام در سامانه azmoon.tehranedu.ir از امکانات زیر می توانید بهره مند گردید:

کسب اطلاع از آخرین اعلامیه ها در مورد آزمون نمونه دولتی و نحوه ثبت نام در این آزمون ورودی

ثبت نام آزمون ورودی آزمون نمونه دولتی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی

کسب اطلاع از مدارس مختلف نمونه دولتی در استان تهران و نحوه ثبت نام در آن ها (در صورت قبولی)

برای اطلاع از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام نمونه دولتی پایه دهم در azmoon.tehranedu.ir

ورود به مدارس نمونه دولتی تهران، به صورت استانی و بر اساس شرکت در آزمون ورودی امکانپذیر است. انجام مراحل ثبت نام و اعلام نتایج نیز از طریق ورود به سایت azmoon.tehranedu.ir میسر خواهد بود. به همین دلیل، داوطلبان بایستی از طریق شیوه های زیر به سامانه ذکر شده مراجعه و نام نویسی نمایند.

جستجوی آدرس اینترنتی در موتور جستجوگر ( از مرورگرهای Firefox يا Google Chrome و بدون فیلتر شکن استفاده کنید)

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : irantahsil.org

payesh.teharnedu.ir

در این مقاله سامانه payesh.teharnedu.ir معرفی شده و نحوه ورود به سایت پایش کیفیت آموزشی تهران و دسترسی به سامانه آزمون سنجش جامع دانش آموزان ارائه شده است.

سامانه پایش کیفیت آموزشی تهران payesh.teharnedu.ir

سامانه پایش کیفیت آموزشی تهران به نشانی payesh.teharnedu.ir در راستای سنجش جامع دانش آموزان در مقاطع متوسطه اول و دهم و یازدهم رشته های نظری ایجاد شده است. در این سایت عملکرد یادگیری دانش آموزان بر اساس کارنامه تهیه شده و سپس در اختیار واحدهای آموزشی قرار می گیرد.

برای ورود به سامانه payesh.teharnedu.ir

برای ورود به سامانه payesh.teharnedu.ir

وزارت آموزش و پرورش در راستای سنجش میزان آگاهی دانش آموزان از مطالب درسی اقدام به طراحی آزمونی به نام سنجش جامع دانش آموز نموده است. دانش آزموان جهت شرکت در آزمون جامع سنجش یادگیری می بایست به سایت پایش کیفیت آموزشی به نشانی payesh.teharnedu.ir که تنها به همین منظور طراحی شده است، مراجعه نمایند.

ورود به سامانه پایش کیفیت آموزشی از طریق وارد نمودن کدملی و سایر اطلاعات شخصی دانش آموزان است که پیش از ورود به پورتال اصلی سامانه از آن ها دریافت می شود. از آنجایی که این آزمون به تازگی برای مقاطع متوسطه اول و دهم و یازدهم طراحی شده است، در ادامه به بیان توضیحاتی در خصوص نحوه ورود به سامانه payesh.teharnedu.ir و شرکت در پایش فعالیت دانش آموزان می پردازیم.

برای ورود به سایت پایش جامع دانش آموزان کلیک کنید.

سایت پایش آموزش و پرورش در راستای سنجش میزان یادگیری دانش آزمون از مطالب درسی از طریق سامانه payesh.teharnedu.ir می باشد.

معرفی سامانه payesh.teharnedu.ir

به دلیل اهمیت فرآیند یاددهی - یادگیری در مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم، سامانه های گوناگونی در راستای سنجش میزان آگاهی و اطلاعات دانش آموزان بر روی کار آمده است. به طور مثال سایت آزمون آغازین چندی پیش در جهت ارزشیابی دانش آموزان متوسطه اول و دوم راه اندازی شد و سوالات سال تحصیلی پیشین را به عنوان یک امتحان آنلاین چند گزینه ای به آن ها ارائه نمود.

سامانه payesh.teharnedu.ir نیز که به تازگی اطلاعات آن از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است، ویژه ارزشیابی دانش آموزان متوسطه اول یعنی پایه های هفتم، هشتم و نهم و همچنین متوسطه دوم در پایه های دهم و یازدهم رشته های ریاضی- فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و معارف اسلامی می باشد.

منظور از آزمون آنلاین و سنجش دانش آموزان این است که  سنجش جامع به صورت چهار گزینه ای و بر اساس کل محتوای کتاب های درسی یعنی (30 درصد نیم سال اول و 70 درصد نیم سال دوم) طراحی و در سایت payesh.teharnedu.ir اجرا خواهد شد.

برای ورود به سایت payesh.teharnedu.ir کلیک کنید

لازم به ذکر است که ثبت نام و شرکت در آزمون سنجش جامع دانش آموزی از طریق سایت payesh.teharnedu.ir کاملا رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ای از دانش آموان دریافت نخواهد شد. در مقاله زیر اطلاعات کامل تری در خصوص آزمون جامع دانش آموزی ارائه شده است که با مطالعه آن می توانید از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ها مطلع شوید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام سنجش جامع دانش آموزان

نحوه ورود به سایت سامانه payesh.teharnedu.ir

دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم، نهم، دهم و یازدهم می بایست برای شرکت در آزمون سنجش جامع به سایت پایش کیفیت آموزشی تهران به نشانی payesh.teharnedu.ir مراجعه کرده و با وارد کردن کد ملی خود به همراه نام پدر به ثبت نام در این سایت بپردازند. دانش آموزان دقت داشته باشند که اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد نمایند تا سوالات مقطع تحصیلی شان برای آن ها از طریق سامانه پایش ارسال شود.

جهت ورود به سایت پایش جامع دانش آموزی، در ابتدا مانند تصویر زیر سامانه payesh.teharnedu.ir را جستجو کرده و بر روی اولین گزینه که نتیجه جستجو را در بر خواهد داشت، کلیک کنید.

در مرحله بعد می بایست گزینه «ثبت نام» را کلیک کرده تا امکان وارد نمودن کدملی و نام پدر برای دانش آموزان فراهم شود.

پس از اتمام ثبت نام می توانید با اطلاع از زمان برگزاری آزمون سنجش جامع مقطع تحصیلی خود، در موعد مقرر به سایت payesh.teharnedu.ir مراجعه کرده و با کلیک بر روی شرکت در آزمون، در این امتحان که به صورت آنلاین و چهار گزینه ای می باشد شرکت کنید.

سوالات آزمون سنجش جامع دانش آموزی از کتاب های درسی دانش آموزان بوده که در صورت نیاز می توان pdf آن ها را از سامانه chap.sch.ir نیز دریافت کرد.

همانطور که پیشتر نیز توضیح داده شد، سامانه ها گوناگونی در جهت آموزش و یاددهی به دانش آموزان خصوصا در ایام کرونا طراحی شده که یکی از آن ها سامانه کارسنج می باشد. این سامانه حاوی امتحانات آنلاین و انواع نمونه سوالات امتحانی است. برای اطلاع از چگونگی ورود به این سامانه می توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.

بیشتر بخوانید: سامانه کارسنج

مشاوره سامانه payesh.teharnedu.ir

وزارت آموزش و پرورش اعلام نموده است که راه اندازی سایت پایش تهران در راستای رسیدن به اهدافی بوده که در طی سال های تحصیلی سعی شده به کمک دانش آموزان، معلمان و والدین آن ها از طریق آموزش حضوری و یا برنامه شاد به آن اهداف رسید.

اهداف ذکر شده را می توان در دسته ها مختلفی از جمله (خوداگاهی، خودارزیابی و تصمیم گیری در جهت دستیابی به سطوح بالاتر شایستگی و آمادگی لازم در امتحانات نهایی)، ایجاد ( زمینه بهره گیری هوشمندانه از فناوری های نوین آموزشی و استفاده از آن ها با نگاه تقویتی و تکمیلی با توانمندسازی (بند 9-9 برنامه درس ملی)) و (استفاده از نتایج ارزشیابی در بهبود فرآیند یاددهی - یادگیری) تقسیم بندی نمود.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب