نقاشی در مورد 22 بهمن و دهه فجرمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نقاشی در مورد 22 بهمن و دهه فجر را از این سایت دریافت کنید.

نقاشی دهه فجر برای کودکان با طرح های جدید و زیبا

مجموعه متنوع و زیبای انواع نقاشی دهه فجر برای کودکان با ایده های جالب و زیبا را به همراه الگوهایی برای نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع دهه فجر و بیست و دو بهمن را در این مقاله ملاحظه می فرمایید و با طرح ها و نقاشی های جددید آشنا می شوید.

نقاشی دهه فجر برای کودکان با طرح های جدید و زیبا

یلدا محمدی ۱۵ دی ۱۳۹۴ ۰

سری جدید و زیبای نقاشی دهه فجر و بیست و دو بهمن برای کودکان به همراه طرح های زیبا و جالبی رنگ آمیزی دهه فجر و انقلاب که هر یک از این تصاویر و مدل ها می توانند ایده جالب و قابل توجهی برای نقاشی کودک شما برای این ایام باشد.

با نزدیک شدن به بهمن ماه و حال و هوای دهه فجر و پیروزی انقلاب یکی از سرگرمی های جالب و جذاب برای کودکان، نقاشیهای دهه فجر و  انقلاب است که سعی دارند ان را به بهترین شکل بکشند. مطمئنا همه ما تجربه کشیدن  اینگونه نقاشیها را داریم و اغلب والدین عزیز و مربیان گرامی سعی دارند کودکان را در کشیدن اینگونه نقاشیها کمک کنند و آنها را با ایده های جدید در این زمینه آشنا سازند. بر همین اساس و در جهت ایده دادن به کودکان و بزرگتر ها در این مطلب مجموعه ایی از نقاشیها و مدل های طراحی با موضوع دهه فجر و انقلاب را گرداوری نموده ایم که در ادامه ملاحظه می فرمایید.

طرح و مدل نقاشی دهه فجر و بیست و دو بهمن برای کودکان :

ایده های متنوع و زیادی برای کشیدن نقاشیهای دهه فجر وجود دارد که کودکان با ذهن خلاق خود آنها را روی کاغذ پیاده می کنند و طرح های زیبا و جذابی خلق می نمایند. همانطور که گفتیم قصد داریم در این مطلب به معرفی ایده های جدید برای انواع نقاشیها با موضوع دهه فجر و انقلاب بپردازیم که می توانند برای کودکان جذاب باشند. در این بخش از شما دعوت می کنیم نمونه هایی از نقاشیهای کودکان برای این ایام را مشاهده فرمایید که در مقاطع سنی مختلف و با خلاقیت و به زیبایی کشیده شده اند و هر یک می توانند الگوی مناسبی برای نقاشیهای کودک شما و همچنین به عنوان کاردستی دهه فجر مورد استفاده قرار گیرد.

یکی دیگر از ایده های جالب برای کودکان استفاده از انواع طرح و مدل برای نقاشی است که بچه ها به رنگ آمیزی آنها می پردازند و از این طریق به انجام نقاشی ایام فجر می پردازند. انواع مختلف رنگ آمیزی کودکان با موضوع ایام فجر و انقلاب وجود دارد که در این بخش تعدادی از زیباترین طرح ها برای کودکان را ملاحظه می فرمایید. از این طرح ها می توانید علاوه بر نقاشی کودکان برای ساخت روزنامه دیواری دهه فجر و انواع کاردستی های خلاقانه و زیبا با موضوع ایام فجر و بیست و دو بهمن استفاده نمایید.

مدل های متنوع و زیبای انواع رنگ آمیزی و نقاشی ایام فجر و بیست و دو بهمن را ملاحظه نمودید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا و جالب بهترین نقاشی را برای این ایام به کودکان آموزش دهید. با مراجعه به بخش نقاشی می توانید از مدل ها و طرح های متنوع و زیبای دیگر با موضوعات مختلف دیدن فرمایید.

منبع : آرگا

برچسب : رنگ آمیزی , نقاشی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : arga-mag.com

نقاشی دهه فجر

اینجا 80 نقاشی کودکانه درمورد دهه فجر به همراه تصویر سازی ، کاریکارتو ، رنگ آمیزی دهه فجر برای کودکان به مناسبت 22 بهمن،پیروزی انقلاب اسلامی

وقتی به روز های خاطره انگیز دهه فجر نزدیک میشویم تکالیف و کارهای فوق برنامه دانش آموزان هم رنگ و بوی انقلاب میگیرد. سرود های دسته جمعی با آهنگ های نوستالژیگ زمان انقلاب ، تئاتر های طنز مربوط به زمان شاه ، کاردستی و روزنامه دیورای ۲۲ بهمن و انشا به مناسبت پیروزی انقلاب  در بهمن ۵۷ و مهم تر از همه نقاشی دهه فجر و ۲۲ بهمن جزء تکلایف و فوق برنامه دانش آموزان و به عبارت بهتر اولیای دانش آموزان است .

ما هم دلبرانه برای کمک به دانش آموزان و اولیایی که این روز ها دنبال نقاشی ها و رنگ آمیزی های خوب و متناسب با سن دانش آموزان هستند ، ۸۰ نقاشی دهه فجر و ۲۲ بهمن با موضوعات مختلف آماده کرده ایم که تقدیم حضور شما میکنیم . اما پیش از آن یاد و راه سردار عزیزمان را گرامی میداریم و به او میگوییم سردار جایتان در بهار آزادی خالی ست.

۸۰ نقاشی و رنگ آمیزی ساده و کودکانه ۲۲ بهمن و دهه فجر

بسم الله الرحمن الرحیم 

رنگ آمیز و نقاشی در مورد ۲۲ بهمن و دهه فجر

موضوع این نقاشی ها شامل این موارد است :

نقاشی دهه فجر نقاشی ۲۲ بهمن

نقاشی تظاهرات مردم در ۲۲ بهمن

نقاشی بازگشت امام در ۱۲ بهمن

نقاشی های کودکانه از ۲۲ بهمن

تصویر سازی های زیبا از ۲۲ بهمن و دهه فجر

کاریکارتور های ساده و کودکانه مربوط به دهه فجر

رنگ آمیزی کودکانه برای ۱۲ بهمن و بازگشت امام

رنگ آمیزی کودکانه برای دهه فجر و تظاهرات مردم

نقاشی سردار سلیمانی عزیز و مهربان برای دهه فجر و ۲۲ بهمن

نقاشی دهه فجر برای روزنامه دیواری 

برویم و نقاشی های زیبا و ساده و کودکانه و ایده های جدید و جالب به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی را ببینیم ، دقت کنید که تصاویر رنگ آمیزی در انتهای مطلب هستند. که میتوانید از آنها برای بچه های کوچکتر که نمیتوانند خوب نقاشی کنند استفاده کنید و پس از گرفتن پرینت آن را در اختیار کودکان یا دانش آموزان قرار دهید.

رنگ آمیز و نقاشی در مورد ۲۲ بهمن و دهه فجر

حواستان باشد در انتخاب تصویری که میخواهید با کمک کودکان خود بکشید سن و سال و توانایی های او را لحاظ کنید ، مسلما نباید از دانش آموز پایه یک و دو توقع تصویر سازی های عالی داشت . به همین منظور این نقاشی ها شامل نقاشی های دانش آموازن کوچک و بزرگ است که هم سن و سال کودکان شما هستند و میتوانید از نقاشی های ساده و کودکانه آنها ایده های خوب بگیرید.

نقاشی ساده و راحت ۲۲ بهمن

ما اینجا هم تصویر سازی ها و نقاشی های با کیفیت بالا مناسب نوجوانان را گرد آوری کرده ایم و نقاشی های ساده و کودکانه که برگزیده نقاشی های دانش آموزان سراسر ایران به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی است. امیدوارم بتوانید از میان این تصاویر نقاشی دلخواه خود را پیدا کنید.

نقاشی جدید برای راهپیمایی ۲۲ بهمن 

نقاشی ۲۲ بهمن و دهه فجر چی بکشیم ؟

کشیدن هواپیما شاید از ساده ترین و جذاب ترین ایده ها برای کودکان باشد . میتوانید هوا پیما را در حال گل باران کردن مردم ( آدمک هایی که پایین صفحه میکشید نشان دهید )

کشیدن راهپیمایی های سال ۵۷ هم یک ایده خوب دیگر است اما شاید برای بچه های کوچکتر کشیدن تعداد زیاد آدم با ظاهر های مختلف سخت و کسل کننده باشد.

استفاده از نماد هایی مثل نقشه ایران ، پرچم ایرانی ، میدان آزادی و کبوتر صلح، گل لاله و کمی رنگ و لعاب دادن به آن با کشیدن گل و و پروانه ایده ساده و به درد بخوری است.

یک ایده خیلی پرکاربد کشیدن یک کودک است که عکس پرچم در دست دارد یا کشیدن چند کودک که یک پلاکارد با مضمون ” ۲۲ بهمن مبارک ” یا ” دهه فجر مبارک ” هم ایده خوبی است هم ساده تر است.

کشیدن کاریکاتور شاه در حال فرار یا کاریکاتور های با نمک دیگر هم یک ایده بدی نیست به شرط این که نقاشی کودکتان یا خودتان بدک نباشد.

از همه اینها گذشته بعد از شهادت سردار سلیمانی عزیز دل همه ما استفاده از تصویر ایشان برای نقاشی دهه فجر ایده به روز و زیبایی است . ما اینجا چند نقاشی ساده و کودکانه با عکس سردار حاج قاسم سلیمانی هم برای شما گرد آوردیم.

بجز مواردی که گفتم با تماشای تصاویر این نوشته حتما ایده های خوب و به درد بخوری پیدا خواهید کرد.

تصاویر سردار حاج قاسم سلمیانی نقاشی ۲۲ بهمن برای کودکان

همانطور که بالا گفتیم ،بعد از دی ماه تلخ ۱۳۹۸ و شهادت سردار سلیمانی که عزیز دل تک تک ما ایرانیان است،  استفاده از عکس ایشان برای نقاشی دهه فجر ایده به روز و زیبایی است . ما اینجا چند نقاشی ساده و کودکانه با عکس سردار حاج قاسم سلیمانی هم برای شما گرد آوردیم. امیدوارم برای شما مفید باشد.

روزنامه دیورای دهه فجر و ۲۲ بهمن 

ممکن است به جای نقاشی ۲۲ بهمن ( سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ ) ، معلمین از دانش آموز شما بخواهند  یک روزنامه دیواری به مناسبت دهه فجر تهیه کند. پس حتما سری به نوشته زیر بزنید ، هم ۲۰ مدل روزنامه دیواری خوب ببینید و هم آموزش این که چیکار کنیم روزنامه دیواری بهتر و متفاوت تری بسازیم.

۲۰ مدل روزنامه دیواری و کار دستی برای ۲۲ بهمن

ماجرای انقلاب اسلامی و دهه فجر به زبان ساده و کودکانه 

۲۲ بهمن و دهه ی فجر بود به خانه رفتم از مادرم پرسیدم ۲۲ بهمن چه اتفاقی افتاده است و چرا ما آن را جشن می گیریم؟

مادر کمی فکر کرد و بعد گفت هیچ کس بهتر از پدر بزرگ نمی تواند این روز را برای تو توضیح دهد

امشب به خانه پدر بزرگ می رویم تا او از این روز برای ما بگوید.

شب به خانه ی پدر بزرگ رفتیم و موضوع را با او در میان گذاشتیم.

نقاشی ۲۲ بهمن ماه

پدر بزرگ لبخندی زد و شروع کرد به توضیح دادن.

دهه فجر روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

مردم که از ظلم و ستم زمان خود خسته شده بودند و دنبال عدالت بودند

از روز ۱۲ تا ۲۲ بهمن با رهبری حضرت آیت الله خمینی (ره) به خیابان ها آمدند

و بر علیه حکومت طاغوتی محمد رضا شاه شعار دادند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : delbaraneh.com

نقاشی ۲۲ بهمن : 50 نقاشی دهه فجر و 22 بهمن برای رنگ آمیزی کودکان

طراحی دهه فجر؛ نقاشی ۲۲ بهمن ، نقاشی 22 بهمن و دهه فجر برای یادگیری کودکان و نوجوانان با لحظه شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی را در ادامه قرار داده ایم.

نقاشی ۲۲ بهمن : 50 نقاشی دهه فجر و 22 بهمن برای رنگ آمیزی کودکان

113 0

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نقاشی ۲۲ بهمن، طراحی دهه فجر، نقاشی دهه فجر نقاشی 22 بهمن و دهه فجر برای یادگیری کودکان و نوجوانان با لحظه شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی را در ادامه قرار داده ایم.

نقاشی ۲۲ بهمن

نقاشی و طراحی دهه فجر

نقاشی دهه فجر

15 متن مجری دهه فجر و 22 بهمن مناسب دانش آموزان و دانشجوبان

رنگ آمیزی با موضوع دهه فجر

نقاشی درباره ی 22 بهمن

نقاشی های کودکانه درباره دهه فجر

نقاشی کودکانه دهه فجر

نقاشی پیروزی انقلاب

نقاشی های کودکانه پیروزی انقلاب

جمله 22 بهمن از ایام الله است، از کیست ؟

طراحی دهه فجر

نقاشی ۲۲بهمن برای کودکان

زیباترین نقاشی ۲۲ بهمن

نقاشی ۲۲بهمن ساده

نقاشی با موضوع انقلاب

نقاشی در مورد انقلاب

نقاشی در مورد انقلاب کودکانه

نقاشی در مورد شاه

نقاشی شاه ساده

نقاشی در مورد انقلاب اسلامی

نقاشی ۲۲ بهمن برای مدرسه

نقاشی دهه فجر برای دبستان

نقاشی دهه فجر برای مسابقه

نقاشی درباره دهه فجر برای بزرگسالان

نقاشی با موضوع انقلاب اسلامی

نقاشی 22 بهمن برای نوجوانان

نقاشی در مورد ایران ما

نقاشی 22 بهمن مبارک

نقاشی در بهار آزادی

نقاشی راهپیمایی 22 بهمن

نقاشی پیروزی انقلاب

روزنامه دیورای دهه فجر

روزنامه دیورای ۲۲ بهمن

نقاشی ۲۲ بهمن برای بچه ها

نقاشی ۲۲ بهمن ماه

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.delgarm.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب