ورود به سایت نمونه دولتی

ورود به سایت نمونه دولتیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

ورود به سایت نمونه دولتی را از این سایت دریافت کنید.

سایت نمونه دولتی

در این مقاله هیوا درباره سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در سال تحصیلی 1401 - 1402 و همچنین سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی اطلاعاتی ارائه شده است.

سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی

دانش آموزان پایه دهم برای ورود به مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 باید در زمانی که وزارت آموزش و پرورش اعلام می کند، با مراجعه به سایت نمونه دولتی استان محل زندگی خود، ثبت نام خود را انجام دهند.

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، با کسب مجوز از وزارت آموزش پرورش و به صورت استانی انجام می شود. به این صورت که آموزش و پرورش هر استان دارای سایت ثبت نامی مجزا بوده و داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نامی استان خود می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

با توجه به تغییرات گسترده ای که در نحوه برگزاری آزمون های نمونه دولتی انجام شده است. ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت اینترنتی انجام می شود و مدارس هیچ مسئولیتی در قبال ثبت نام دانش آموزان ندارند. به همین دلیل و به منظور راحتی دانش آموزان و اولیای گرامی، در ادامه به بررسی سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 پرداخته ایم.

سایت ثبت نام نمونه دولتی 1401 - 1402

داوطلبان برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 می بایست به سایت ثبت نام استانی مراجعه نموده و فرم ثبت نام خود را در سایت نمونه دولتی نهم به دهم مخصوص استان خود تکمیل نمایند. در ادامه می توانید سایت ثبت نام هر استان را در جدول زیر مشاهده نمایید.

نام استان آدرس سامانه نام استان آدرس سامانه

آذربایجان شرقی namatest.ir سیستان و بلوچستان 78.38.114.105

آذربایجان غربی snj.awaedu.ir فارس

sanjesh.farsedu.ir

اردبیل 217.219.153.218 قزوین nemooneh.qazvinedu.ir

اصفهان

sanjesh.isfedu.ir

قم

asazmoon.qomedu.ir

البرز azmoon.albmedu.ir کردستان

azmoon-kurd.medu.ir

ایلام ilam.natije.ir کرمان sanjesh.kermanedu.ir

بوشهر

sanjesh.buedu.ir

کرمانشاه azmoonkedu.ir

تهران

azmoon.tehranedu.ir

کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir

شهرستان های تهران sanjesh.teo.ir گلستان nemooneh.goledu.ir

چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir گیلان

sanjesh.giledu.ir

خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir لرستان lorestan.natije.ir

خراسان رضوی

10.69.78.13

مازندران 217.219.172.53

خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir مرکزی markazi.natije.ir

خوزستان azmoon.khouzedu.ir هرمزگان 10.187.50.22

زنجان sabtenam.zanjanedu.ir همدان hamedan.natije.ir

سمنان iranschl.ir یزد result.yazdedu.ir

درصدهای لازم برای قبولی در آزمون نمونه دولتی یکی از مهم ترین عوامل در مسیر پذیرفته شدن در مدارس نمونه دولتی می باشد. بنابراین دانش آموزان با مشاهده نمونه کارنامه و درصد های آنها می توانند ذهن خود را برای پاسخگویی بهتر به سوالات نمونه دولتی آماده سازند.ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 از 30 فروردین ماه آغاز خواهد شد.

دانش آموزان علاقه مند به ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی می توانند با مطالعه مقاله زیر از نحوه ثبت نام در این نوع مدارس اطلاعات کافی را کسب و مراحل ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 را بیاموزند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون نمونه دولتی

سایت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402

داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402، 4 الی 5 روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی می بایست منتظر انتشار کارت ورود به جلسه باشند.

متقاضیانی که در سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و یا سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir نام نویسی خود را انجام داده اند، می توانند با مراجعه به سایت مذکور کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

لازم به ذکر است داوطلبان می بایست به محض اعلام زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 فورا برای دریافت آن به دلیل جلوگیری از ترافیک زیاد بر سایت اقدام نمایند.

این متقاضیان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باید برای ثبت مهر روی این کارت به مدرسه در حال تحصیل خود مراجعه نمایند. اطلاعات مندرج بر روی این کارت شامل شماره داوطلبی و حوزه برگزاری آزمون می باشد.

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی بر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی درج شده و دانش آموزان نیز می توانند با مطالعه مقاله زیر از زمان دقیق این آزمون مطلع شوند.

بیشتر بخوانید: زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب