توهین فنونی زاده به پرسپولیس

توهین فنونی زاده به پرسپولیسمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

توهین فنونی زاده به پرسپولیس را از این سایت دریافت کنید.

‌ماجرای بازداشت چند ساعته پیشکسوت استقلال

شکایت سپهر حیدری از مهدی فنونی‌زاده موجب بازداشت این پیشکسوت شده بود؛ البته ماجرا با وساطت برخی پیشکسوتان و یک عذرخواهی مجازی ختم به خیر شد.

کد خبر : 1813844 | 14 اسفند 1400 ساعت 20:20 | 178.1K بازدید | 54 دیدگاه

فنونی‌زاده عذرخواهی کرد و به خانه برگشت

فنونی‌زاده عذرخواهی کرد و به خانه برگشت ‌ماجرای بازداشت چند ساعته پیشکسوت استقلال

شکایت سپهر حیدری از مهدی فنونی‌زاده موجب بازداشت این پیشکسوت شده بود؛ البته ماجرا با وساطت برخی پیشکسوتان و یک عذرخواهی مجازی ختم به خیر شد.

به گزارش "ورزش سه"، ماجرای کری خوانی سپهر حیدری و مهدی فنونی‌زاده مربوط به امروز و دیروز نیست. از چند ماه قبل این دو پیشکسوت پرسپولیس و استقلال در فضای مجازی برای یکدیگر کری خوانی می‌کردند و حتی کار آنها در ادامه به توهین های اینستاگرامی نیز کشیده شد.

در آن زمان ماجرا وسعت زیادی پیدا کرد و اختلاف دو طرف بالا گرفت اما بعد از چند روز در نهایت همه چیز تمام شد. وقتی برخی پیشکسوتان از فنونی‌زاده و حیدری خواستند که به این جنجال مجازی پایان بدهند، آنها نیز در نهایت راضی شدند که دیگر مطلبی را در صفحات شخصی‌شان علیه یکدیگر منتشر نکنند اما هیچ‌کس تصور نمی‌کرد این ماجرا چند ماه بعد ادامه‌دار شود و کار به بازداشت فنونی‌زاده نیز بکشد!

ماجرا از این قرار است که چندی قبل مهدی فنونی‌زاده پیشکسوت استقلال در صفحه شخصی‌اش با برخی نزدیکان خود لایو اینستاگرامی را ترتیب داد. در جریان این لایو و در لابه لای صحبت های مطرح شده درباره استقلال، فنونی‌زاده بار دیگر توهین هایی را به سپهر حیدری و همسر این پیشکسوت پرسپولیس نسبت داد که اینبار دیگر خبری از پاسخ اینستاگرامی کاپیتان سابق سرخ‌ها نبود.

حیدری بلافاصله مساله این لایو جنجالی را از طریق پلیس فتا پیگیری و اقدام به طرح شکایت علیه فنونی‌زاده کرد. با به جریان افتادن پرونده شکایت حیدری از فنونی‌زاده در پلیس سایبری و محکومیت پیشکسوت آبی ها توسط دادگاه، قاضی پرونده قرار بازداشت برای وی صادر کرد.

پستی که سپهر حیدری بعد از آزادی مهدی فنونی‌زاده در اینستاگرامش منتشر کرد.

حتی کار به جایی رسید که حیدری اقدام به بازداشت پیشکسوت استقلال کرد و فنونی‌زاده ساعاتی بازداشت بود. اگرچه پیشکسوت پرسپولیس قصد داشت به‌خاطر توهین فنونی‌زاده به خودش و خانواده اش او را روانه زندان کند اما در نهایت پادرمیانی برخی پیشکسوتان و رفقای مشترک باعث شد تا سپهر حیدری از شکایتش صرف نظر کند و در عوض فنونی‌زاده نیز با انتشار یک ویدئو بابت صحبت هایی که در گذشته بر زبان آورده عذرخواهی کند.

مقدمات آزادی فنونی‌زاده امروز فراهم شد و طبق قرار صورت گرفته، پیشکسوت آبی ها ساعاتی قبل یک ویدئوی عجیب در اینستاگرامش منتشر کرد که هیچ شباهتی به مطالب قبلی مطرح شده ندارد.

فنونی‌زاده در این ویدئو می‌گوید: «سلام، مهدی فنونی زاده هستم؛ پیشکسوت باشگاه استقلال. قصد دارم بابت لایوی که چند روز پیش داشتیم، از آقای سپهر حیدری و خانواده‌اش عذرخواهی کنم .»

نکته قابل توجه این بود که فنونی‌زاده در صحبت های قبلی اش از تیم پرسپولیس با لفظ «پیروزی» یاد می‌کرد اما در ویدئویی که امروز منتشر کرده،‌ سرخ‌های فوتبال ایران را «پرسپولیس» خطاب می‌کند. او ادامه می‌دهد: «از هواداران باشگاه پرسپولیس نیز همینطور و امیدوارم این عذرخواهی بنده را پذیرا باشند. ممنون و سپاسگزارم.»

گفته می‌شود سپهر حیدری از فنونی زاده خواسته بود که او از هواداران پرسپولیس هم بابت حرف های قبلی اش عذرخواهی کند و نام باشگاه را نیز درست بر زبان بیاورد.

حیدری بعد از این ماجراها پستی را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «همه می‌دانند خط قرمز زندگی من خانواده‌ام و تیم محبوبم پرسپولیس است. کسی که بخواهد به این خط قرمز بی‌احترامی کند، از او نمی‌گذرم. اگر وساطت پلیس محترم فتا و چند تن از بزرگان پرسپولیس نبود، به همین کلیپ که گویای همه چیز هست در هنگام بازداشت رضایت نمی‌دادم و تا آخر شکایت را ادامه می‌دادم.»

او افزود: «ممنون از پلیس فتا به‌خاطر پیگیری هایشان که هیچ کار غیراخلاقی از چشم‌هایشان پنهان نمی‌ماند.»

با همه این تفاسیر به نظر می رسد مساله حیدری و فنونی‌زاده بعد از چند ماه جنجال در فضای مجازی پایان پذیرفته؛ بی تردید چنین اتفاقاتی میان بازیکنان سابق فوتبال که سوابق زیادی در عرصه ملی هم دارند، پذیرفتنی نیست و حالا که ماجرای این دو پیشکسوت ختم به خیر شد، انتظار می‌رود دیگر شاهد چنین مسائلی میان موسپیدهای فوتبال نباشیم؛ خصوصا این روزها که هر اظهارنظری در فضای مجازی می‌تواند زمینه‌ساز یک جنجال بزرگ میان طرفداران استقلال و پرسپولیس شود.

گزارش خطا سپهر حیدری مهدی فنونی زاده فوتبال

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.varzesh3.com

واکنش تند فنونی زاده به اظهارات تهامی درباره ستاره پرسپولیس/ تو پیشکسوت استقلال نیستی/ با توهین به پرسپولیس می‌خواهی خودت را گُنده کنی!

ابراهیم تهامی به تازگی در مصاحبه‌ای جنجالی ستاره پرسپولیس را قلابی خوانده و گفته است تیم پیشکسوتان اروند اهواز هم می‌توانست گوای هند رقیب شاگردان گل محمدی را شکست دهد.

صفحه اصلی

فوتبال، اخبار و خلاصه بازی‌ها

آخرین اخبار لیگ برتر ایران

سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵

در گفت‌وگو با خبرورزشی مطرح شد:

واکنش تند فنونی زاده به اظهارات تهامی درباره ستاره پرسپولیس/ تو پیشکسوت استقلال نیستی/ با توهین به پرسپولیس می‌خواهی خودت را گُنده کنی!

ابراهیم تهامی به تازگی در مصاحبه‌ای جنجالی ستاره پرسپولیس را قلابی خوانده و گفته است تیم پیشکسوتان اروند اهواز هم می‌توانست گوای هند رقیب شاگردان گل محمدی را شکست دهد.

خبرورزشی - اظهارات جنجالی ابراهیم تهامی در گفتگو با خبرورزشی واکنش مرتضی فنونی زاده را به دنبال داشت. مدافع پیشکسوت پرسپولیس در این رابطه صحبت‌هایی با خبرورزشی انجام داد که در زیر می خوانید:

آقای فنونی زاده بازی سپاهان اصفهان و پرسپولیس به تعویق افتاد. در این رابطه نظری ندارید؟

ابتدا اجازه بدهید درباره اظهارات یک بنده خدایی صحبت کنم که خواسته است با توهین به پرسپولیس خودش را مطرح و به قول معروف گُنده کند!

منظورتان چه کسی است؟

ابراهیم تهامی چند سال پیراهن استقلال تهران را پوشیده یا عضو این تیم بوده که می آید درباره پرسپولیس آن حرف‌های زشت را می زند؟ {متن اظهارات تهامی را از اینجا بخوانید}

منظور شما همان ستاره قلابی پرسپولیس است؟

این آقا یک روز خواب می بیند ۱۴ نفر را در زمین فوتبال دریبل زده است و حالا هم صحبت هایی درباره پرسپولیس انجام می دهد. من اول درباره ستاره های دو تیم بگویم که به شخصه ستاره های روی پیراهن استقلال را قبول دارم!

جدا؟!

بله، استقلالی‌ها دو بار در آسیا جام گرفته اند که یکی مربوط به دوران زنده یاد منصورخان پورحیدری است که برادر خودم آقا مهدی (فنونی زاده) هم عضو آن تیم بود. یکی هم قبل از انقلاب بوده که بعضی‌ها می گویند بین ۴ تیم به دست آمده ولی باز هم چون به اسم کشورمان جام گرفته شده من آن را قبول دارم.

جالب شد!

جالب تر اینکه من وسط بازی دو تیم استقلال و الشرطه عراق در آخرین دیدار گروه خود به محمدرضا احمدی پیامک فرستادم و گفتم برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم. خود محمدرضا احمدی هم آن را در تلویزیون اعلام کرد. حالا این صحبت ها را مطرح کردم تا به این سئوال مجدد برسم که آیا ابراهیم تهامی پیشکسوت استقلال تهران بوده است؟

سال ۱۳۷۵ به عنوان یار کمکی در بازی های جام در جام آسیا برای تیم استقلال تهران بازی کرد؟

این می شود پیشکسوت استقلال؟! این آقا را احتمالا اشتباهی با اتوبوس به تهران آوردند و جلوی در باشگاه استقلال گذاشتند! حالا تصور می کند پیشکسوت باشگاه استقلال است. وقتی شاهین و شاهرخ بیانی هستند این آقا نباید حرف از استقلال تهران بزند. استان فوتبال خیز خوزستان ۲۰ تیم دارد چرا درمورد آن تیم ها حرفی نمی زند؟ حالا شانسی یک دوره ای در مقدماتی جام جهانی همه رباط پاره کردند و این بابا هم رفت استرالیا چند دقیقه بازی کرد. دلیل نمی شود که به باشگاه بزرگ پرسپولیس توهین کند. من واقعا متأسفم!

بسیارخوب؛ توضیح مفصلی دادید و...

نه، هنوز مانده است. این آقا گفته است پیشکسوتان اروند اهواز هم می تواند تیم گوا را ببرد. شما دیدید همین تیم گوا بازیکنان خارجی و سرمربی اسپانیایی داشت. در دور رفت و پیش از بازی با پرسپولیس همین گوای هند نه باخته بود و نه حتی یک گل خورده بود اما از تیم ما ۶ گل خورد و بعد یک مقدار به هم ریخت. تازه تصورش را بکنید در آن آب و هوای گرم، شرجی و فشردگی مسابقات که دو روز درمیان تیم ها بازی داشتند به نظرم پرسپولیس شاهکار کرد و نباید عملکرد یک تیم ایرانی را این طوری زیر سئوال برد.

سئوال و مصاحبه ما به جای دیگری کشیده شد و باید قید پرسش درباره بازی پرسپولیس و سپاهان را بزنیم؟

نه، ببخشید یک مقدار ناراحت بودم بابت کم لطفی دوستان! پرسپولیس و سپاهان همیشه بازی سنگین و حساسی بوده است و این مرتبه هم همین طور خواهد بود. یک مقدار بچه ها پس از بازگشت از هند دچار مشکل شده و قرنطینه شدند. به هر حال این بچه ها زحمت کشیدند و پرچم ایران را در هند بالا بردند. از خانه و خانواده دور شدند و شاید عقب افتادن بازی با سپاهان بتواند باعث شود حداقل ملاقاتی با خانواده خود داشته باشند.

فکر می کنید نتیجه این دیدار چه شود؟

سپاهان تیم خوبی است اما پرسپولیس در این سال ها نشان داده که بهترین تیم ایران است. من خیلی به این مسابقه امیدوارم و مطمئن هستم بچه ها نتیجه لازم را در اصفهان خواهند گرفت.

این روزها اخباری در خصوص جدایی احتمالی چند پرسپولیسی و کوچ آنها به کشور قطر به گوش می رسد. در این رابطه نظری ندارید؟

احمد نورالهی ۷ سالی می شود توسط علی دایی به فوتبال ایران، پرسپولیس و تیم ملی معرفی شده است. او در این سال ها خیلی برای پرسپولیس زحمت کشید و الان کاپیتان سوم تیم ماست. به هرحال او هم شاید حق داشته باشد بعد از چند سال بازی در پرسپولیس به فکر آینده اش باشد. بقیه را من بعید می دانم جدا شوند.

در این زمینه بخوانید:ستاره پیراهن پرسپولیس قلابی است/ پیشکسوتان اروند هم گوا را شکست می‌دادند

منبع: خبرورزشی ۲۵ نفر کد خبر: 303801

برچسب‌ها

نظرسنجی

مرتضی فنونی زاده ابراهیم تهامی پرسپولیس خبر ویژه ۱۱۹۱۴ نفر

عملکرد فدراسیون فوتبال در ماجرای اسکوچیچ را چطور می‌بینید؟

برگزیده‌ها

واکنش مهم به گمانه زنی درباره انتخاب سرمربی ایرانی با توصیه رهبر انقلاب

رسانه کروات افشاگری کرد؛ جزئیات جدید از ماجرای اخراج ناگهانی اسکوچیچ از تیم ملی ایران/ پشت پرده رای کمیته فنی چه بود؟

۳ گزینه اولویت ما برای سرمربیگری در تیم ملی هستند/ صلاحیت دو نفر را رد کردیم؛ زمان اعلام نام سرمربی مشخص شد

موش و گربه بازی درنیاورید و ماجرای اسکوچیچ را گردن من نیندازید/ جلوی حرف زدن ما در خصوص خیلی از مسائل را گرفتند!

جواب قاطعانه کی‌روش به تمام پیشنهادها؛ با تیمی که سرمربی دارد مذاکره نمی‌کنم/ کارلوس در موزامبیک قرنطینه شد!

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.khabarvarzeshi.com

ماجرای توهین مرتضی فنونی زاده به پرسپولیس

ماجرای توهین مرتضی فنونی زاده به پرسپولیس,جزئیات فایل صوتی توهین آمین مرتضی و مهدی فنونی زاده بر علیه پرسپولیس,واکنش مرتضی فنونی زاده به فایل صوتی,واکنش مهدی فنونی‌زاده به شکایت باشگاه پرسپولیس

ماجرای توهین مرتضی فنونی زاده به پرسپولیس

در روزهای اخیر مهدی و مرتضی فنونی زاده در صفحات مجازی و از طریق وویس هایی به برخی از ارکان باشگاه پرسپولیس اهانت کرده‌اند.

به گزارش تیتربرتر؛ در روزهای اخیر مهدی و مرتضی فنونی زاده در صفحات مجازی و از طریق وویس هایی به برخی از ارکان باشگاه پرسپولیس اهانت کرده‌اند.

جزئیات فایل صوتی توهین آمین مرتضی و مهدی فنونی زاده بر علیه پرسپولیس 

در این شرایط تیم حقوقی پرسپولیس طبق نظر جعفر سمیعی،  ابراهیم شکوری و تعدادی از هواداران شکایتی را تنظیم کرده و پیگیر اظهارات و اهانت این دو پیشکسوت سرخابی ها هستند.

ظاهرا برخی پیشکسوتان پرسپولیس از رفتار این دو برادر سرخابی ناراحت شده و خواستار برخورد از سمت مدیریت پرسپولیس با آنها شده اند.

شاید یکی از اقدامات باشگاه پرسپولیس در راستای برخورد با برادران فنونی زاده ممنوع الورود کردن آنها به کلیه اماکن متعلق به این باشگاه باشد.

واکنش مرتضی فنونی زاده به فایل صوتی

واکنش مرتضی فنونی زاده به فایل صوتی

مرتضی فنونی زاده: باشگاه پرسپولیس خانه دوم من است،شکایت پرسپولیسی‌ ها به جایی نمی‌ رسد، صدای منتشر شده شیطنت استقلالی‌ هاست!

مرتضی فنونی زاده گفت: به نظرم خوشایند نیست که هواداران پرسپولیس به من و خانواده ام ناسزا بگویند

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره احتمال شکایت سرخپوشان پایتخت از او و برادرش توضیحاتی داد.

، مرتضی فنونی زاده درباره این که باشگاه پرسپولیس قصد دارد از او و برادرش شکایت کند، گفت: شکایت پرسپولیسی ها به جایی نمی رسد؛ چون نمی‌توانند چیزی را ثابت کنند. برادرم مهدی درباره عیسی آل کثیر حرف‌ هایی زده است، اما برخی هواداران پرسپولیس به خانواده من توهین کردند.

او ادامه داد: صدای منتشر شده، شیطنت استقلالی‌ ها است و خیلی راحت می‌ توانند تقلید صدا کنند. من سال‌ ها برای تیم پرسپولیس زحمت کشیده ام و  جزئی از ۴۰ میلیون هوادار این تیم هستم. اگر هواداران اصیل پرسپولیس آزرده خاطر شده اند، معذرت خواهی می‌کنم.

فنونی زاده گفت:

برادرم مهدی اشتباه می‌کند. او و استقلالی‌ ها در کسب جام قهرمانی مغموم شده اند، به همین خاطر این چنین صحبت می‌کنند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره این که او و برادرش از حضور در اماکن ورزشی منع شده اند، بیان کرد:  باشگاه پرسپولیس خانه دوم من است و ان شاءالله این موضوع حل شود. من انتظار نداشتم که هواداران پرسپولیس به خانواده ام که سادات هستند در فضای مجازی توهین کنند.

او در پایان گفت: به نظرم خوشایند نیست که هواداران پرسپولیس به من و خانواده ام ناسزا بگویند؛ چون چندین سال در پرسپولیس بازی کردم و ۱۰ سال هم مربی تیم‌های پایه بوده ام.

مطالب مرتبط:فیلم| ماجرای جالب مرتضی فنونی زاده از داور!زمان نقل و انتقالات فوتبال ایران در تابستان 1400

واکنش مهدی فنونی‌زاده به شکایت باشگاه پرسپولیس

واکنش مهدی فنونی‌زاده به شکایت باشگاه پرسپولیس

پیرو حواشی به وجود آمده میان برادران فنونی زاده و برخی بازیکنان و مسئولان باشگاه پرسپولیس، مدیران باشگاه سرخ پایتخت رسما اعلام کردند که از برادران فنونی‌زاده شکایت کرده‌اند.

مهدی فنونی زاده درباره حواشی اخیر حرف زد. متن این پرسش و پاسخ در ادامه می‌آید:

موضوع این شکایت تا چه اندازه جدی است؟

اولاً باید بگویم مرتضی حرفی علیه باشگاه نزده! کسی که صدایی شبیه او بوده تماس گرفته و خواسته برادرم را خراب کند. اما درباره شکایتی که از من شده، تا آخر پای کار هستم و هر جای ایران بگویند به دادگاه می‌روم. ترسی هم از کسی ندارم.  اصلاً من هم می‌توانم از باشگاه پرسپولیس شکایت کنم. از آنهایی که علیه استقلال حرف زدند شکایت کنم. اما یک نکته!

چه نکته‌ای؟

اینکه من همیشه جواب دهنده بودم نه شروع کننده. باید به کنعانی زادگان که ادای ارسلان مطهری را در می‌آورد بگویم اول برو خودت را در آینه نگاه کن بعدا ادای دیگران را در بیاور! آن یکی آل کثیر هم که گفته دوست دارد با من شام بخورد! باید بگویم من شام مفت به کسی نمی‌دهم.

آل کثیر خواسته با شما شام بخورد؟

ظاهرا دلش خواسته ولی من شام مفت ندارم! هر وقت خواست مرا ببیند، می‌تواند بیاید نازی‌آباد. جای من ته تهران است. آخر او که هنوز مهر بلیت ورودش به تهران خشک نشده چه می‌گوید؟ خلاصه سرمربی اش آدرس مرا دارد و می‌تواند آدرسم را از او بگیرد. اگر هم یحیی نخواست آدرس مرا بدهد، وارد نازی آباد که بشود به هر کسی بگوید مهدی فنونی زاده، او را صاف بلند می‌کنند و می‌آورند جلوی در خانه من روی زمین می‌گذارند.

باشگاه پرسپولیس چرا از شما شکایت کرده؟

واقعا برای باشگاه پرسپولیس متاسفم! برای هوادارانشان هم متاسفم.

چطور؟

هواداران پرسپولیس هوای بزرگ‎مرد خودشان را هم نداشتند. دیدیم چطور علی پروین را به باد اهانت گرفتند. اگر علی پروین درباره انتخابات حرفی زد، نظرش را گفته. بعد می‌گویند او برای زمین یا خانه این کار را کرده است. شما که علی پروین را درست نمی‌شناسید چرا درباره‌اش قضاوت می‌کنید؟

علی پروین نیازی به خانه یا زمین ندارد. او هر چه افتخار در باشگاه پرسپولیس بوده را برای آن به ارمغان آورده. البته بیشتر از این هم از یک مشت بچه ۱۴، ۱۵ ساله که موبایل دستشان گرفته اند و هر چه دلشان می‌خواهد در آن می‌نویسند توقعی نیست. من از مسئولان باشگاه پرسپولیس تعجب می‌کنم که چرا چنین رفتارهایی کرده‌اند. باز هم مهم نیست! هر کس به استقلال و استقلالی بی احترامی‌کند یا ادایش را در بیاورد، من ساکت نمی‌مانم و جوابش را می‌دهم.آنچه دیگران می خوانند:زمان بازی های یک هشتم نهایی یورو 2020استراماچونی جانشین اسکوچیچ می شود؟

گردآورنده: علی اکبر رضایی

+ 9 - 7

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.titrebartar.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب