شیوا طاهری آبروی مهران رجبی را بردشیوا طاهری آبروی مهران رجبی را بردشیوا طاهری آبروی مهران رجبی را برد

مهران رجبی اخیرا موضع متفاوتی درباره حوادث و اعتراضات اخیر نسبت به دیگر بازیگران داشته و در روزهای گذشته بسیار خبرساز بوده است به گفته خودش تماس‌های زیادی داشته که محترمانه نبوده است. او اخیرا مقابل دوربین نشست و اعتراضات را محکوم کرد و همزمان در پروژه‌های صداوسیما حضور پررنگی دارد. همه‌ این مسائل باعث شد که حواشی زیادی حول مهران رجبی ایجاد شود.

توئیت حسام صالحی درباره مهران رجبی

چندی پیش حسام صالحی بازیگر خردسال «سه در چهار» در واکنش به این ویدئو در توئیتی نوشت: آقای مهران رجبی شما همونی نبودی که در پشت صحنه سریال سه در چهار برای من ۱۰ ساله از انواع نوشیدنی‌های الکلی توضیح میدادی؟ حالا شدی بچه مسلمون خوب؟

این مطلب را از دست ندهید. برهنگی و کشف حجاب پگاه آهنگرانی در دبی خبرساز شد+ عکس

شیوا طاهری آبروی مهران رجبی را برد

حالا هم شیوا طاهری درباره او نوشت : خارج از هر بحث و انتقادی میخواهم بگویم من اولین تجربه بازیگریم در سریال گذر از رنج‌ها در سن ۲۰ سالگیم با شما بود. شما جای عموی من بازی می‌کردید. شما آقای مهران رجبی هنوز یادم هست که وقتی وارد اتاق گریم می‌شدید یا هرجا فرقی برای‌تان نمی‌کرد خانم نشسته بود یا بچه شروع به گفتن لطیفه‌های منشوری می‌کردید تا جایی که به محض ورود شماها خانوم‌ها از جایی که شما هستید بیرون می‌رفتیم.

خوب به یاد دارم و این را می‌دانم که هرکس که با شما کار کرده باشد هم شما را با این خصیصه یاد می‌کند اما سوالی ذهنمان را مشغول کرده شما که تنها هنرتان برای خنداندن، حرف‌های رکیک بود حالا در تلویزیون چه چیزی می‌خواهید بگویید؟ چیزی اصلا دارید؟ چون آنجا دیگر جای لوده بازی نیست فکر کنم اکنون باید به فکر کمی سواد و ادب باشید شاید کمی مخاطب پیدا کردی …. یاحق / شیوا طاهری

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب