آموزش استایل با شلوار چرم رنگیآموزش استایل با شلوار چرم رنگی

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی :‌ ما همچنان ایده های زیبای لباس های پاستلی را با شما به اشتراک می گذاریم که اضافات فوق العاده ای برای ظاهر بهار و تابستان خواهند بود. بنابراین این بار می‌خواهیم توجه شما را به شلوارهای چرمی پاستلی فوق‌العاده شیک و روش‌هایی بپردازیم که چگونه می‌توانید آن‌ها را با پیراهن‌های معمولی، ژاکت‌های راحت، بلوزهای شیک، کت‌های بزرگ، کفش‌های پاشنه بلند، چکمه‌های تخت راحت و اکسسوری‌های مختلف ترکیب کنید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که یک نوع شلوار از شلوار لاغر تا شلوار، پالازو تا کمر بلند، کوتاه تا کمربند و غیره را انتخاب کنید و بعد از آن می توانید رنگ مورد علاقه خود را برای وسایل جدید خود انتخاب کنید و شروع به ایجاد ظاهری شگفت انگیز کنید! اکنون می‌توانید برای دیدن همه ایده‌های جمع‌آوری‌شده به پایین بروید. الهام بگیرید و لذت ببرید!

راهنمای استایل با شلوار چرم رنگی

اگر به دنبال ایده‌های شیک اسپرت هستید، می‌توانید یک تاپ بدون آستین سفید انتخاب کنید و آن را با یک گردنبند طلایی، شلوار گشاد چرمی سبز نعنایی و کفش‌های کتانی مشکی و سفید ترکیب کنید. یا می توانید یک ژاکت بافتنی سفید بردارید و آن را با شلوار بنددار چرم کرم، عینک آفتابی، کلاه خاکستری و کفش ورزشی توری سفید ترکیب کنید. برای کسانی که می‌خواهند یک مهمانی کوکتل یا یک لباس جشن درست کنند، پیشنهاد می‌کنیم یک پیراهن دکمه‌دار آستین بلند سفید را انتخاب کنند و آن را با شلوار کوتاه چرم قهوه‌ای روشن و کفش‌های پاشنه بلند تزئین شده بژ ست کنند.

یا می‌توانید ترکیبی را با بلوز توری مشکی، گوشواره طلایی، شلوار چرمی کمر بلند بژ و پمپ‌های چرمی مشکی تکرار کنید. اگر می‌خواهید ظاهری غیررسمی داشته باشید، می‌توانید یک پلیور گشاد آستین زنگ سفید پیدا کنید و آن را با گوشواره‌های طلایی، شلوارهای چرمی خاکستری روشن و قاطرهای پاشنه بلند شفاف و بژ ترکیب کنید. یا می توانید پلیور یقه اسکی را انتخاب کنید و آن را با یک کیف بند زنجیر چرمی مشکی، شلوار کمربند قهوه ای روشن و صندل های پاشنه دار بند چرمی مشکی ترکیب کنید.

چند نمونه استایل پیشنهادی

با ژاکت یقه اسکی گشاد بژ، کیف چرمی مشکی و صندل های پاشنه بلند مشکی بند مچ پا

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با پلیور گشاد آستین زنگ سفید و صندل پاشنه بلند شفاف

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با پلیور گشاد بژ و پمپ های جیر مشکی

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با پیراهن آستین کوتاه مشکی و پمپ های چاپ شده

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با بلوز توری مشکی و پمپ های چرمی مشکی

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با کلاه خاکستری، عینک آفتابی، ژاکت بافتنی سفید و کفش های تخت بند دار سفید

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با بلوز آستین بلند سفید و کفش پاشنه بلند تزئین شده به رنگ بژ

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با بلوز کراپ آستین پفی سفید و صندل های توری سفید

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با پیراهن چرم صورتی کم رنگ و کفش پاشنه بلند بژ

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

با گردنبند طلایی، تاپ بدون آستین سفید و کفش ورزشی مشکی و سفید

آموزش استایل با شلوار چرم رنگی

سخن آخر: 

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید به درستی از ان استفاده کنید و لذت ببرید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: استایل پاییزه با شلوار چرم زنانه

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب