سفارت مکزیک در ایران

سفارت مکزیک در ایرانمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سفارت مکزیک در ایران را از این سایت دریافت کنید.

ارتباط با ما

Home

INICIO

EMBAJADA DE MÉXICO EN IRÁN

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : embamex.sre.gob.mx

وقت سفارت مکزیک: فوری و ارزان + لیست مدارک و شرایط 2021

وقت سفارت مکزیک فوری و ارزان با تکمیل فرم ویزا ، مدارک مورد نیاز اخذ وقت سفارت مکزیک به همراه خدمات تکمیل فرم مشاوره چیدمان مدارک

صفحه اصلی وقت سفارتها وقت سفارت مکزیک

وقت سفارت مکزیک

فهرست عناوین وقت سفارت مکزیک

مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت مکزیک

نکات مربوط به وقت سفارت مکزیک

هزینه وقت سفارت مکزیک

سوالات متداول 021-66917207 021-66943671

در زمان اخذ ویزای مربوط به این کشور باید ابتدا به وقت سفارت مکزیک توجه کرد. یکی از مهمترین و اصولی ترین مراحل صدور ویزای مکزیک دریافت وقت است چرا که سفارت مکزیک تنها به کسانی که با وقت سفارت قبلی مراجعه می کنند توجه اساسی دارد و البته نکته قابل توجه این است که وقت سفارت مکزیک آنلاین است. همانطور که میدانید پس از تعیین وقت باید جهت تحویل و ارائه مدارک خود اقدامات لازم صورت بگیرد و مصاحبه ای که برای ورود به کشورهای خارجی انجام می شود.

همانطور که می دانید کشور مکزیک نیز انواع مختلفی از ویزا را در بر میگیرد یعنی به عبارتی افراد می توانند بر اساس اهداف مختلف خود نوع ویزای خود را تهیه کنند و در راستای سفر خود به آن کشور گام بردارند.

وقت سفارت مکزیک

باید در نظر داشت بسیاری از افراد متقاضی برای مهاجرت و زندگی در مکزیک از طریق ویزای تحصیلی اقدام می کنند و این روش نسبت به سایر روش ها کار دشواری نمی باشد و برای افرادی که واجد شرایط می باشند یکی از شرایط مطلوب برای سفر به این کشور می باشد.مکزیک یکی از کشورهای پر جاذبه و هیجان انگیز است که هر ساله گردشگران بسیار زیادی را به سمت و سوی خود جذب می کند.

به عبارتی می توان گفت این شهر از جنگل های سرسبز و پهناور و شهرهای شلوغ و مدرن به وجود آمده است که انگیزه سفر به این کشور را چندین برابر کرده است.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت مکزیک

چنانچه ویزای مکزیک از نوع کاری باشد باید در زمینه های خاص دارای تجربه باشند و در زمینه شغل و حرفه فرد در آن کشور باید اطمینان حاصل شود.

در مرحله نخست برای اخذ ویزا و تعیین وقت باید فرم های مربوط را پر کرد البته افرادی که سن آنها کمتر از 18 سال می باشد نیازمند به امضای پدر و مادر هستند.

اصل پاسپورت متقاضی باید دارای 6 ماه اعتبار باشد و عکس رنگی به همراه داشته باشند.

پس از تعیین وقت سفارت مکزیک و ارائه مدارک به سفارت آن کشور باید تمامی مدارک درخواست شده به زبان انگلیسی یا اسپانیایی ترجمه شود.

برای اخذ ویزا و وقت سفارت مکزیک باید گردش شش ماه گذشته را به همراه نامه های بانکی در دست داشته باشید.

چنانچه فرد متقاضی متاهل باشد باید تمامی مدارک مربوط به همسر و فرزندان را در دست داشته باشد.

نکته: در برخی مواقع فرد متقاضی خود دارای ویزای معتبر برای اقامت در کشورهای آمریکا، کانادا، بریتانیا و... در دست دارد و از این طریق می تواند برای سفرهای توریستی، کاری و ترانزیتی و... دیگر نیازی به اخذ ویزای مکزیک ندارد و ویزاهای ذکر شده جایگزین آنها می باشد. در این هنگام مامور مهاجرت مدارک زیر را از مسافر مورد بررسی قرار می دهد که عبارتند از:

توجه و بررسی وضعیت مالی فرد

خرید بلیط هواپیما برگشت فرد به کشور مبدا و پرواز بعدی و رزرو هتل که این موارد نشان دهنده اقامت موقت فرد می باشد.

پاسپورت دارای اعتبار که حداقل شش ماه اعتبار دارد.

فرم تکمیل شده که به محض ورود به هواپیما به مسافر داده می شود.

مدارکی که هدف فرد از آن سفر در آن ذکر شده است که این مدارک می توانند سفرنامه، دعوتت نامه، قرارداد شرکت و ... باشد.

نکات مربوط به وقت سفارت مکزیک

همانطور که میدانید اولین گام در جهت اخذ ویزای مکزیک تعیین وقت مکزیک می باشد و باید توجه داشت کلیه افرادی که دارای گذرنامه می باشند و هدف آنها سفر به این کشور می باشد باید همچون سایر کشورها ابتدا ویزا در اختیار داشته باشند و سپس مراحل دیگر را طی کنند.

افراد می توانند برای تعیین وقت اطلاعات و آگاهی کامل داشته باشند و تمامی مراحل و روند آن را به خوبی طی کنند و البته به برخی از مدارک که برای سفارت لازم و ضروری می باشد اهتمام ویژه ای داشته باشند. این مدارک عبارتند از:

ملیت جنسیت شماره تماس تاریخ سفر

نوع ویزا و مقصد اصلی

توجه کنید در صورتی که قبلا برای ویزای آمریکا اقدام کرده باشید ولی به سفارت مکزیک اطلاع ندهید حتی در صورت ویزا شدن در فرودگاه مکزیک از ورود شما ممکن است جلوگیری شود.

نکته: چنانچه فرد متقاضی می خواهد به صورت قانونی اقدام کند باید وقت را نیز به صورت قانونی رزرو نماید و خارج از زمان مقرر به هیچ عنوان نمی توان به این مرکز مراجعه کرد. یکی از نکات مهم در تعیین وقت سفارت این است که در ساعات اداری و کاری برای آن اقدام شود و چنانچه وقت سفارت مکزیک مشخص شد به هیچ عنوان امکان تغییر یا لغو آن وجود نخواهد داشت. یکی از نکات مهم در این زمینه آن است که تعیین وقت سفارت مکزیک ممکن است کاری زمان بر باشد اما توصیه می شود چندین ماه پیش از سفر اقدامات لازم برای اخذ ویزا و سایر امور مربوط به آن صورت بگیرد.

هزینه وقت سفارت مکزیک

یکی از مهم ترین نکات این است که هزینه های مربوط به تمامی اقدامات سفر به مکزیک باید به صورت نقدی پرداخت شود و تمامی ایمیل ها به زبان انگلیسی ارسال شود. نکته قابل توجه در تعیین وقت سفارت مکزیک این است که چنانچه فرد متقاضی ایمیل خود را به زبان فارسی ارسال نماید به هیچ وجه به آن ایمیل پاسخ نمی دهند.

در برخی شرایط افرادی که می خواهند به مکزیک سفر کنند علاوه بر ویزا می توانند دعوت نامه در اختیار داشته باشند و دعوت نامه می تواند سفر فرد را آسان تر نماید البته محدودیت ها و شرایطی در این مدارک باید ذکر شده باشد مثلا دعوتنامه باید حتما از شرکت بسیار معتبر باشد و برای سفرهای کاری و رسمی کاربرد دارد و در غیر این صورت فاقد ارزش و اعتبار می باشد.

یکی از نکاتی که باید در هنگام تعیین وقت و صدور و اخذ ویزای مربوط به این کشور باید به آن توجه شود هزینه می باشد که امری مهم برای افراد تلقی می شود و این هزینه باید در دفتر سفارت پرداخت شود و به عبارتی می توان گفت هزینه درخواست ویزای مکزیک 500 هزار تومان می باشد و پس از پرداخت امکان پس گرفتن آن وجود نخواهد داشت.

سوالات متداول

چگونه وقت سفارت مکزیک را بگیریم؟

سفارت مکزیک برای شهروندان ایرانی، افغانستانی، ازبکستانی، پاکستانی و برخی دیگر از کشورهای همسایه به صورت آنلاین از طریق وب سایت سفارت وقت مصاحبه می دهد. پس باید به صورت آنلاین برای اخذ وقت اقدام کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : visagardi.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب