تزیین میوه یلدا

تزیین میوه یلدامهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

تزیین میوه یلدا را از این سایت دریافت کنید.

تزیین میوه شب یلدا برای عروس با ۴۴ خلاقیت زیبا

برای مشاهده و بازدید از تزیین میوه شب یلدا برای تزیینات عروس به این مطلب از سایت آرگا سر بزنید و از عکس های ما ایده بگیرید.

تزیین میوه شب یلدا برای عروس با ۴۴ خلاقیت زیبا

مهلا بستگان ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ۰

میوه آرایی شب یلدا برای همه و مخصوصا عروس یکی از رسم و رسومات قدیمی ایرانی ها محسوب می شود که از گذشته تا به امروز در بین مردم محفوظ مانده است. ما در این مطلب ایده های جدید و جالبی برای تزیین میوه شب یلدا برا به اشتراک گذاشته ایم.

شب چله یا یلدا یکی از رسم های گذشته ایرانیان می باشد که آغاز فصل سرما را در کنار هم به سر می کنند و بلندترین شب سال را جشن می گیرند و در این شب وجود میوه و آجیل و شیرینی و دیگر تنقلات از ملزومات محسوب می شود. ما در ادامه این مطلب شما را با چند نمونه زیبا از تزیین میوه شب یلدا آشنا می کنیم.

تزیین میوه شب یلدا با ایده های جالب و جذاب:

سفره هایی که در شب یلدا چیده می شوند رسم و رسومات خاص خود را دارد و هر چیزی که سر این سفره قرار می گیرد با یک ایده جالب و خلاقانه شکل گرفته است و تزیین سفره شب یلدا ترتیب خاص خودش را دارد.

میوه آرایی شب یلدا

تزیینات سبد میوه شب یلدا

میوه آرایی شب یلدا در جام

تزیینات میوه شب یلدا برای عروس

تزیینات شب یلدا با ایده های جدید

میوه آرایی شب یلدا برای عروس

تزیین میوه به شکل پرنده

تزیین هندوانه به شکل کالسکه

میوه آرایی زیبا برای شب یلدا

اگر تزیینات شب یلدا برای عروس هم باشد که دیگر چیدمان ها چندین برابر شکیل تر می شوند. در این سفره تزیینات میوه شب یلدا بیشتر از سایر خوراکی ها کاربرد دارد. وجود انواع میوه های مختلف با رنگ بندی های متنوع این امکان را می دهد که بیشتر روی میوه آرایی شب یلدا مانور داد.

دیزاین زیبای میوه سفره شب یلدای عروس

تزیین میوه در صندوق حصیری

تزیین میوه در سبد

تزیینات سفره شب یلدا با میوه

دیزاین جالب میوه های متفاوت برای عروس

تزیینات ظرف میوه شب یلدا برای عروس

میوه آرایی شب چله

میوه آرایی شب یلدا مخصوص عروس

دیزاین ظرف میوه با ایده های جدید برای شب یلدا

اینکه چند میوه سر سفره و چه میوه هایی باشد کاملا اختیاری و سلیقه ای است اما وجود هندوانه و انار ضروری است. گفته شده که خوردن انار و هندوانه در این شب شگون دارد.

میوه آرایی شب یلدا برای عروس

میوه آرایی زیبای شب یلدا

دیزاین جالب و جذاب میوه های شب چله

تزیین هندوانه شب یلدا به شکل قفس

تزیین کدو شب یلدا

دیزاین میوه شب یلدا

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : arga-mag.com

تزیین میوه یلدا

تزیین میوه یلدا | 60 مدل میوه آرایی برای شب یلدا عروس و سفره یلدا تزیین میوه یلدا چه برای سفره شب یلدا چه چیدمان آن برای عروس مثل همه ی رسم و رسوم ایرانی در

تزیین میوه یلدا| ۷۰ مدل میوه آرایی برای شب یلدا عروس+ فیلم

تزیین میوه یلدا چه برای سفره شب یلدا چه چیدمان آن برای عروس مثل همه ی رسم و رسوم ایرانی در چند سال اخیر دچار تغییرات زیاد یا بهتر بگویم دچار تشریفات بسیار زیادی شده است. در گذشته همین که قاچ های هندوانه ها رو در یک ظرف زیبا بچینند ، و انار ها در ظرف دیگری دان کنند تقریبا کل زحمتی بود که برای میوه شب یلدا کشیده میشد. اما خوب ما کار را برای خودمان در هر زمینه های حسابی سخت کرده ایم .

گذشته از خوب و بد این رسومات . امروزه تزیینات یلدا جزئی از خود رسم شب چله شده است . بخصوص که این تزیینات برای رسم دیرینه شب چله ای عروس باشد. در این صورت میوه آجیل ژله کیک کدو تنبل و همه کادو ها باید به بهترین و زیبا ترین شکل تزیین شود .  شاید رسم درستی نباشد ولی امروزه این تشریفات انگار نشان دهنده اهمیت دادن بیشتر و شاید یک نوع پز با سلیقگی و کدبانو گریدر خانواده داماد باشد.

تزیین میوه شب یلدا 

این که این تشریفات خوب است یا بد. یا تا چه حدش ضروری و چقدرش غیر ضروری است را به شما می سپارم و میروم سراغ عکس ها . امیدوارم برایتان مفید باشد و بیش از حد و اندازه خودتان را برای امور غیر ضروری به زحمت نیاندازید : )

ایده های تزیین میوه شب چله

برای تزیین میوه شب یلدا یا تزیین میوه به مناسبت های مختلف یا برای مهمانی ها روش های مختلفی وجود دارد که در این نوشته برای ان ۷۰ مدل زیبا و جذاب که هم شامل ایده های ساده و راحت است و هم مدل های سخت و حرفه ای تر جمع آوری کرده ایم اما به طور برای کلی تزیین میوه شج چله میتوانید از این روش ها استفاده کنید:

تزیین سبد میوه

تزیین میوه برای شب یلدا یا هر مناسبت دیگری در سبد از معمول ترین و محبوب ترین روش هاست ترکیب رنگ انواع میوه با رنگ حصیر ترکیب رنگی است که بدون هیچ دیزاین خاصی زیبا و خیره کننده خواهد بود هرچند استفاده از روش های مختلف میوه آرایی به زیبایی دوچندان سبد میوه شما کمک خواهد کرد.

تزیین میوه در سیخ های چوبی

این روش هم روش جذابی است که البته بیشتر مناسب زمانی است که شما قرار است در خانه خود از مهمان ها پذیرایی کنید چون وقتی میوه برش میخورد ممکن است سریع پلاسیده و تیره شود و لازم است پس از برش دادن در یخچال نگه داری شود. در این روش میوه های مختلف با قطعه های تقریبا یکسان برش میخورد و با سلیقه روی سیخ های چوبی تزیین میشود سپس میتواند این سیخ ها را درون یک گلدان یا ظرف مناسب قرار دهید و از مهمان های خود پذیرایی کنید.

تزیین میوه های برش خورده

اگر دوست دارید یک تزیین میوه خاص داشته باشید میتوانید همه میوه ها را به صورت دایره ای یا شکل مورد نظرتان گرد گرد ببرید و روی یک دیس زیبا به صورت ردیف ردیف یا دایره دایره بچینید. این مدل تزیین هم برای شب چله عروس و هم برای پذیرایی داخل خانه بسیار زیبا خواهد بود و خوردن آن هم طبیعتا ساده تر است اما بهتر است پس از پایان تزیین روی میوه ها را با سلیفون بپوشانید تا تیره و پلاسیده نشود.

تزیین میوه با روش های میوه آرایی

روش های میوه آرایی روش هایی مثل حکاکی روی هندوانه و کدو یا ایجاد برش هایی زیبا روی انواع میوه است که میتواند برای دیزاین سبد یا ظرف میوه شما استفاده شود . عیب این روش این است که میوه معمولا در این روش اسراف میشود چون پس از مدتی که در هوای آزاد قرار میگرد قابل خوردن نیست امام به هر حال اگر طرفدار ایده های حرفه ای دیزاین و میوه آرایی بخصوص برای شب چله عروس هستید میتوانید ایده های متنوعی در این نوشته پیدا کنید.

تزیین میوه به شکل پرنده و حیوانات

تزیین میوه ها به صورت پرنده هایی مثل طاووس و طوسی یا حیوانات ایده ای تکراری ولی در عین حال جذاب و بانمک برای دیزاین و میوه آرایی یلدایی شماست . برای این ایده هم مدل های مختلفی در این نوشته وجود دارد که با مراجعه به آنها کارتان کمی ساده تر خواهد شد.

تزیین میوه به همراه گل و برگ و کاج

از زیبا ترین و البته به روز ترین روش های میوه آرایی قرار دادن گل های طبیعی و مصنوعی ، میوه درخت کاج و برگ های سبز در کنار میوه است این روش جذابیت فوق العاده ای داد و برای تزیین میوه بخصوص برای شب یلدای عروس بسیار مناسب است .

تزیین میوه با تور و روبان و مروارید

اگر برای روز نامزدی ، عیدی عروس یا شب چله ای دنبال روش های زیبای تزیین میوه هستید استفاده از تور ، روبان ، ساتن و مروارید به خاطر رنگ سفید و عروس طورش بسیار مناسب و هوشمندانه است ، برای این کار میتوانید ابتدا سبد مورد نظرتان را با تور و روبان تزیین کنید ( تزیین سبد عروس ) و سپس میوه ها را با سلیقه درون سبد گذاشته و بعد با رشته های مروارید دسته سبد را خوشگل سازی کنید . موفق باشید : )

تزیین میوه شب چله برای عروس

تزیین میوه شب چله عروس

تزیین میوه شب چله شیک و لاکچری

تزیین میوه شب چله جدید

تزیین میوه شب یلدا برای عروس

تزیین میوه شب چله واسه عروس

تزیین میوه شب چله تو سبد

تزیین میوه شب چله برای مدرسه

تزیین میوه شب چله ای با کلاس

تزیین میوه شب چله عروسی

میوه آرایی شب یلدا 

میوه آرایی شب یلدا برای مدرسه

میوه آرایی شب یلدا برای عروس

میوه آرایی شب یلدا ساده

میوه آرایی شب یلدا در مشهد

میوه آرایی شب یلدا عروس

میوه آرایی شب یلدا اصفهان

میوه آرایی شب یلدا باکلاس

میوه آرایی شب یلدا شیک 

میوه آرایی شب یلدا با گل و کاج

میوه آرایی شب یلدا خوشگل

تزیین میوه شب یلدا عروس

تزیین سفره شب یلدا

تزیین هندوانه شب یلدا بدون برش

تزیین هندوانه شب یلدا با روبان

تزیین هندوانه شب یلدا برای عروس

تزیین هندوانه شب یلدا به روش ساده

تزیین هندوانه شب یلدا ساده

تزیین هندوانه شب یلدا ساده و شیک

تزیین هندوانه شب یلدا با تور

تزیین میوه شب یلدای عروس

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : delbaraneh.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب