بازیگران نیسان آبی کاملیا

بازیگران نیسان آبی کاملیامهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

بازیگران نیسان آبی کاملیا را از این سایت دریافت کنید.

بازیگر نقش کاملیا درسریال نیسان آبی کیست؟ + بیوگرافی نیکی میربها و عکس

«نیکی میربها» بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی در کنار بازیگران بزرگی در این فیلم ایفای نقش کرده است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

«نیکی میربها» بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی در کنار بازیگران بزرگی در این فیلم ایفای نقش کرده است با بیوگرافی نیکی میربها همراه ما باشید

بیوگرافی نیکی میربها

نیکی میربها متولد اردیبهشت ماه ۱۳۷۷ می باشد و یکی از بازیگران جوان و تازه کار سینما و تلویزیون است که بازی در سریال نیسان‌آبی اولین تجربه بازیگری او در سینما و تلویزیون محسوب می‌شود

نیکی میربها پیش از سریال نیسان آبی در تئاتر فعالیت داشته و از دانشگاه شهید بهشتی نیز فارغ تحصیل شده است

بیوگرافی و شهادت «علی اکبر رنجبر» مامور انتظامی شیراز در درگیری با اراذل و اوباش + همسر و فرزندان

خلاصه داستان سریال نیسان آبی

سریال نیسان آبی و تهیه کنندگی منوچهر هادی و بازی حسین یاری و مهران غفوریان داستان تو دوست را روایت می کند که ازدواج با دو خواهر با یکدیگر  فامیل می شوند

جمشید صاحب نیسان آبی است و روی آن کار می کند رضا هم در جستجوی شغل مناسب برای زندگی بهتر تلاش می کند

بازیگر نقش ملیکا در سریال نیسان آبی

نیکی میربها با بازی در نقش ملیکا در سریال نیسان‌آبی فرصت مناسبی پیش روی

دارد تا در کنار بازیگران مطرحی همچون یکتا ناصر، بهناز جعفری، مهران غفوریان و حسین یاری ایفای نقش کند

این سریال به عنوان اولین تجربه نیکی میربها باعث به شهرت رسیدن او نیز شده است

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : matlabnew.ir

بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی کیست؟ +بیوگرافی و عکس ها جنجالی نیکی میربها

بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی و همسرش کیست؟ +بیوگرافی نیکی میربها بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی عکس جنجالی واقعی و سن و ازدواج

نیکی میربها بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی و همسرش کیست؟ +بیوگرافی نیکی میربها بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی با عکس های شخصی و تصاویر واقعی بدون گریم جنجالی همراه با سوابق هنری او در ادامه از مجله حرف تازه ببینید.

بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی کیست؟

نیکی میربها، بازیگر نوظهور تئاتر و سینما و تلویزیون ایران، متولد ۱۲ اردیبهشت ۱۳۷۷ در تهران است که به تازگی وارد عرصه بازیگری حرفه ای شد. او هنرجوی موسسه بازیگری هومن سیدی و از بازیگران تئاتر است که با بازی در سریال نیسان آبی به مخاطبان معرفی شد.

سوابق هنری

نیکی میربها برای اولین بار با بازی در سریال نیسان آبی در نقش کاملیا دختر رضا خرسند وارد بازیگری شد .

درخشش او در اولین کار هنری توجه مخاطبان و بینندگان را به خود جلب کرده است و از او به عنوان بازیگر با استعداد و آینده دار سینما و تلویزیون ایران نام می برند.

ازدواج و همسرش

نیکی میربها مجرد است و همسری ندارد، او هنوز ازدواج نکرده است.

همچنین ببینید: بازیگر نقش عاطفه در سریال نیسان آبی کیست؟ +بیوگرافی و تصاویر شخصی بدون گریم 

نیکی میربها در سریال نیسان آبی

سریال نیسان آبی با عشق جمشید آغاز می شود، البته نه از آن عشق های معمولی و مرسوم، او عاشق نیسان آبی است و دلبستگی عمیقی به آن دارد.

بیوگرافی بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی

نیکی میربها در سریال نیسان آبی در نقش دختر رضا خرسند بازی کرده که ممد چاخان یا ممد خالی بند با بازی ایمان صفا عاشق و دلبسته او می شود و ماجرای عشق و عاشقی این دو نفر با اتفاقات جالب آغاز می شود.

جمشید و رضا دوستان قدیمی هستند که بخش عمده ای از ماجراهای کمدی سریال در دنیای مشترک و روابط دوستانه آنها شکل می گیرد.

میربها در چند نمایش بازی کرده که از جمله میتوان به نمایش “درماندگان آخر اسفند” و نمایش پدر ، پسر ، روح القدس در نقش شالوئا، کوچک ترین عضو خانواده دکتر و .. اشاره کرد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : harfetaze.com

بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی کیست؟

نیکی میربها متولد ۱۲ اردیبهشت ۷۷ است. او یکی از بازیگران با استعداد و تازه کار حوزه ی سینما و تلوزیون است.

بازیگر نقش کاملیا در سریال نیسان آبی کیست؟

سریال نیسان آبی در حال پخش است، یکی از بازیگران این سریال نیکی میربها است که در نقش کاملیا بازی می کند.

به گزارش تیتربرتر؛سریال نیسان آبی عنوان سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی احسان ظلی پور محصول سال 1400 کشور ایران است، که در فضایی کمدی با محوریت طنزآمیز نقل می شود. فیلم ‌نامه سریال خانگی نیسان آبی توسط کمیل روحانی به رشته تحریر درآمده است.در این فیلم نیکی میربها بازی می کند که به بیوگرافی این بازیگر می پر دزایم.

بیوگرافی نقش کاملیا در سریال نیسان آبی

بیوگرافی نقش کاملیا در سریال نیسان آبی

نیکی میربها متولد ۱۲ اردیبهشت ۷۷ است. او یکی از بازیگران با استعداد و تازه کار حوزه ی سینما و تلوزیون است. بازی در سریال نیسان آبی اولین تجربه ی حرفه ای وی محسوب می شود. وی در عرصه ی تئاتر نیز فعال بوده و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی است.

سریال نیسان آبی با عشق جمشید آغاز می شود، البته نه از آن عشق های معمولی و مرسوم، او عاشق نیسان آبی است و دلبستگی عمیقی به آن دارد.

جمشید و رضا دوستان قدیمی هستند که بخش عمده ای از ماجراهای کمدی سریال در دنیای مشترک و روابط دوستانه آنها شکل می گیرد.

پیج اینستاگرام نیکی میربها

پیج اینستاگرام نیکی میربها

https://www.instagram.com/nicki.mirbaha/?hl=en

مطالب مرتبط: فیلم| ماجرای جدایی نفیسه روشن از همسر خلبانش!ماجرای طلاق آرام جعفری از همسرش!

خلاصه داستان نیسان آبی

خلاصه داستان نیسان آبی

ژانر تازه ‌ترین اثر منوچهر هادی به گفته خودش داستانی کمدی را روایت میکند؛ محوریت کلی داستان «سریال نیسان آبی» درباره یک راننده است که با یک نیسان آبی کار می ‌کند و وضع مالی مناسبی ندارد، اما طی اتفاقاتی ثروتمند می ‌شود و ….

ین مجموعه پس از «دراکولا»، «مردم معمولی» و «قبله عالم» چهارمین سریال کمدی فیلیمو در سال ۱۴۰۰ و سومین سریال کمدی اختصاصی این پلتفرم در سال جاری خواهد بود.

کمدی «نیسان آبی» پیشتر قرار بود به عنوان یک فیلم سینمایی ساخته شود، اما در ماه‌های اخیر با تغییر تصمیم سازندگان، به سریال نمایش خانگی تبدیل شده است. پروانه ساخت «نیسان آبی» به عنوان فیلم سینمایی، مرداد ماه ۹۹ به نویسندگی کمیل روحانی، تهیه‌کنندگی احسان ظلی‌پور و کارگردانی منوچهر هادی صادر شده بود.

تصویربرداری این مجموعه که از اواخر بهار آغاز شده است درباره یک راننده است که با یک «نیسان آبی» کار می‌کند و وضع مالی مناسبی ندارد، اما طی اتفاقاتی ثروتمند می‌شود.

اسامی بازیگران سریال نیسان آبی

بازیگران سریال نیسان آبی ترکبی از بازیگران سینمایی و تلویزیون هستند.

اسامی بازیگران سریال نیسان آبی:

امیر جعفریسعید آقاخانی یکتا ناصرسیروس همتیمهران غفوریانحسین یاریسحر قریشیاسدالله یکتا و ...

بیوگرافی برخی بازیگران سریال نیسان آبی

بیوگرافی برخی بازیگران سریال نیسان آبی

بیوگرافی امیر جعفری در نیسان آبی

امیر جعفری (زادهٔ ۱۰ شهریور ۱۳۵۳) در تهران ) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. همسر او ریما رامین‌فر از بازیگران سینما و تئاتر است.

امیر جعفری در شهریور ۱۳۵۳ در تهران به دنیا آمد. وی دارای لیسانس مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه است. جعفری بازیگری را در یک دوره دو ساله زیر نظر حمید سمندریان آموخت. او تا به حال پنج بار از جشنواره تئاتر فجر برنده جایزه شده‌است. وی بازیگری در سینما را در سال ۱۳۸۰ و با بازی در فیلم «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰» آغاز کرد و با بازی در قارچ سمی ادامه داد. بازی او در مجموعه بدون شرح (مهدی مظلومی، ۱۳۸۰) اولین حضور او در تلویزیون بود. زوج او و فتحعلی اویسی در دو مجموعه بدون شرح و کمربندها را ببندیم (مهدی مظلومی، ۱۳۸۳) با استقبال فراوان مخاطبین مواجه شد

بیوگرافی بهناز جعفری در نیسان آبی

بهناز جعفری (زاده ۲۵ مرداد ۱۳۵۳، هشتگرد) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.

بهناز جعفری در سال ۱۳۵۳ در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی است اولین فیلم او که در نقش کوتاهی در آن حضور داشت روسری آبی در سال ۱۳۷۳ بود. او برای بازی کوتاهش در فیلم «خانه‌ای روی آب»، ساخته بهمن فرمان‌آرا از بیستمین جشنواره فیلم فجر، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن را گرفت. جعفری بازی در تئاتر را با نمایش سلطان مار به کارگردانی گلاب آدینه در سال ۱۳۷۲ آغاز کرد و در نمایشهای کارگردانان شاخصی چون بهرام بیضایی، محمد رحمانیان، علیرضا نادری و … به ایفای نقش پرداخته‌است. بهناز جعفری مبتلا به ام‌اس است. وی در مصاحبه‌ای در شهریور ۱۳۹۶ اعلام کرد که به تازگی به اینستاگرام پیوسته و قصد ازدواج ندارد زیرا به باور وی ازدواج مانع فعالیت بازیگری وی خواهد بود.

بیوگرافی سعید آقاخانی در نیسان آبی

سعید آقاخانی (زاده ۴ اسفند ۱۳۵۰ در بیجار) هنرپیشه، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. وی دانش‌آموخته تئاتر از دانشگاه تهران است.

سعید آقاخانی پس از سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین توسط پدافند هوایی در دی ۱۳۹۸، در راستای همدردی با مردم از شرکت در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر انصراف داد وی در یادداشت کوتاهی نوشت: «بی تردید هنرمند واقعی و اصیل، هیچگاه از خاستگاه و مردمش جدا نبوده و نیست. این روزها که حوادث مترقبه و غیرمترقبه گوناگونی جو روانی جامعه و مردم شریف میهنم را یک به یک با بی رحمی نشانه گرفته‌اند، صلاح دیدم ضمن بیان همدردی صمیمانه خودم و آرزوی شکیبایی برای خانواده‌های داغدار و تمنای مغفرت برای از دست رفتگان از پیشگاه پروردگار، انصراف خودم را از حضور در جشنواره فیلم فجر امسال اعلام کنم

بیوگرافی سیروس همتی در سریال نیسان آبی

سیروس همتی (زاده ۱۳ مرداد ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر، کارگردان، نمایش‌نامه‌نویس و طراح صحنه ایرانی است. تحصیلات او کارشناسی ریاضی از دانشگاه تربیت معلم و اکنون هم به عنوان معلم ریاضی مشغول به کار است. تخصص او طراحی صحنه، نویسندگی، کارگردانی و بازیگری است و بازی او در فیلم سینمایی مارمولک به کارگردانی کمال تبریزی و سریال مناسبتی ماه رمضان خداحافظ بچه به کارگردانی منوچهر هادی او را بیش از پیش مورد توجه و علاقه هنردوستان قرارداد. این بازیگر و کارگردان تئاتر سال‌ها پیش در «خاک سرخ» ابراهیم حاتمی کیا و «آشپزباشی» محمدرضا هنرمند، نقش کوچکی ایفا کرد و تجربه بازی در چند تله‌فیلم و فیلم سینمایی را داشت.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.titrebartar.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب