اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

دانشگاه جامع علمی کاربردی، بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی افراد، اقدام به پذیرش دانشجو می کند. داوطلبان در صورت قبولی می توانند در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در یکی از  رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال مهر یا بهمن ماه، تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز کنند.
افرادی که در نام نویسی و انتخاب رشته بدون آزمون این دانشگاه شرکت کرده اند، معمولا علاقمندند تا هر چه زودتر از وضعیت پذیرش خود مطلع شوند. نتایج نهایی ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام می شود که در ادامه مقاله زمان و نحوه دریافت نتایج شرح داده شده است.

 

✅لینک مستقیم مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی 1401

(به محض انتشار نتایج، لینک فوق فعال می گردد.)

✅لینک مستقیم مشاهده نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1401

(به محض انتشار نتایج، لینک فوق فعال می گردد.) 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم 1401 در مقاطع کاردانی و کارشناسی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

فهرست محتوا

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1401

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

ورود دانشجو به دانشگاه علمی کاربردی نیازی به شرکت در کنکور سراسری نداشته، به همین دلیل این دانشگاه علاقمندان زیادی به ویژه از میان شاغلین به خود جذب کرده است. همان طور که گفته شد دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال تحصیلی و نیز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو می نماید.

چند هفته پس از نام نویسی و انتخاب رشته از میان رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه، داوطلبان می توانند در موعد مقرری که اعلام شده، به سایت ثبت نام مراجعه نموده و نتایج خود را مشاهده نمایند. اما تاکنون زمان دقیق نتایج پذیرش دانشجو برای نیمسال دوم تحصیلی مشخص نشده که به محض اعلام اخباری در این خصوص، از طریق   کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره و به روزرسانی این مقاله اطلاع رسانی صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1401
نتایج کاردانی ناپیوستهنتایج کارشناسی ناپیوسته
احتمالا در اواخر دی ماه 1401احتمالا در اواخر دی ماه 1401

نکته: البته ممکن است نتایج هر یک از این مقاطع به صورت جداگانه و یا در یک بازه منتشر گردد.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401

در حال حاضر تمامی فرآیندهای مربوط به رشته های بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی از ثبت نام تا اعلام نتایج، از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد. به همین منظور داوطلبان می بایست در موعد مقرر با در دست داشتن اطلاعات لازم به این سایت مراجعه نمایند.

ابتدا به  سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و بر روی عبارت “جامع علمی کاربردی” در قسمت سمت راست سایت کلیک نمایید.

مرحله اول اعلام نتایج مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردیمرحله اول اعلام نتایج مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

در این صفحه با توجه به مقطع مورد نظر خود باید یکی از لینک های “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی بهمن ماه سال 1401” یا “اعلام نتیجه دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی بهمن ماه سال 1401” را انتخاب نمایید.

مرحله دوم اعلام نتایج مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردیمرحله دوم اعلام نتایج مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

 

در صورت کلیک بر روی سامانه اعلام نتیجه مقطع کاردانی با یکی از دو روش: شماره پرونده و شماره شناسنامه یا نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد و سپس فشردن گزینه “مشاهده نتیجه“، می توانید نتایج خود در انتخاب رشته را مشاهده کنید.

مرحله سوم اعلام نتایج مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردیمرحله سوم اعلام نتایج مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

همچنین در صورت انتخاب عبارت مربوط به دوره کارشناسی ناپیوسته، مشاهده نتایج با یکی از دو روش مذکور در مرحله قبلی و سپس فشردن کلید “مشاهده نتیجه” امکان پذیر می باشد.

مرحله چهارم مشاهده نتایج مقطع کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99مرحله چهارم مشاهده نتایج مقطع کارشناسی داشگاه علمی کاربردی 99

 

راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی 1401

افرادی که جزو پذیرفته شدگان نهایی در زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی هستند می بایست در موعد مقرر به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به آدرس edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند تا نسبت به تاریخ و زمان نام نویسی و انتخاب واحد اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و در روزهای تعیین شده با مدارک خواسته شده که در ادامه مقاله به آن اشاره شده است، در مرکز محل قبولی خود حضور یابند. لازم به ذکر است که این اقدامات مربوط به نیمسال مهر ماه بوده و درصورت بروز هرگونه تغییری برای نیمسال دوم تحصیلی، این مقاله به روزرسانی خواهد شد.

اقدامات لازم برای ثبت نام نهایی

امکان ارائه کارنامه و سوابق فارغ التحصیلی به صورت الکترونیکی در سایت تاییدیه تحصیلی در پایگاه emt.medu.ir وجود دارد.داوطلبان پذیرفته شده پس از ورود به سامانه مذکور، می بایست نظام آموزشی خود را مشخص کرده و در نهایت، گزینه سوابق فارغ التحصیلی، ارسال کارنامه فارغ‌التحصیلی و گواهی محل های تحصیل دوره دوم متوسطه را انتخاب می کنند تا بتوانند به دانشگاه محل پذیرش خود را درخواست نمایند.اخذ کد پیگیری و ارائه نمودن همان کد به دانشگاه محل پذیرش. (قابل دریافت بودن مدارک درخواست شده، از سامانه kemt.medu.ir توسط دانشگاه مذکور به واسطه کد ارائه شده)افرادی که در شهریور سال 1395 و بعد از آن فارغ التحصیل شده اند نیازی نیست که به صورت حضوری به مدارس و مناطق آموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه کنند.دانش آموختگان خرداد ماه سال 1395 و قبل از آن، می بایستی با دریافت کردن کد پیگیری صادر شده در سامانه مذکور، مدارک تحصیلی به منظور ثبت نام در دانشگاه‌ها که در سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود را به ادارات آموزش و پرورش (محل فارغ التحصیل خود) ارائه داده تا بعد از رسیدگی و تأیید توسط مسئول سنجش آموزش و پرورش منطقه، مدارک تحصیلی اسکن و در سامانه بارگزاری شود.

مدارک لازم برای ثبت نام از پذیرفته شدگان

اصل شناسنامه و کارت ملی داوطلبعکس 4×3 (پرسنلی پشت سفید تمام رخ جدید به تعداد خواسته شده دانشگاه مورد نظر)اصل ‌‌مدرک‌ فوق دیپلم و یا کاردانی به انضمام یک برگ تصویر آن.(گواهی اشتغال به کار) با امضاء و مهر بالاترین‌ مقام‌ مسئول، ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان در کدرشته محل‌هایی که مطابق ضوابط مندرج در دفترچه منحصراً پذیرش از شاغلین صورت پذیرفته است.فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است می بایست فرم تاییدیه معدل را ارائه دهند.ارائه مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه برادران می باشد.ارائه آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیروهای مسلح

هنمچنین در صورت تمایل نیز می توانید با کلیک روی لینک شهریه دانشگاه علمی کاربردی، از شهریه مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه و همچنین نحوه پرداخت آن مطلع شوید.

 

سوالات متداول

1- نتایج پذیرش بهمن ماه مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 1401 درچه تاریخی اعلام می گردد؟

تاکنون اخباری در خصوص انتشار این نتایج اعلام نشده است.

2- داوطلبان پس از اعلام نتایج ملزم به انجام چه اقداماتی هستند؟

این افراد می بایست به سایت هم آوا مراجعه نموده و با مشاهده زمانبندی ثبت نام نهایی، در موعد مقرر با مدارک لازم به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند.

3- نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم را چگونه می توان مشاهده نمود؟

این نتایج را می توان از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org دریافت کرد.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "نتایج پذیرش بهمن ماه مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 1401 درچه تاریخی اعلام می گردد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "تاکنون اخباری در خصوص انتشار این نتایج اعلام نشده است." } },{"@type": "Question", "name": "داوطلبان پس از اعلام نتایج ملزم به انجام چه اقداماتی هستند؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این افراد می بایست به سایت هم آوا مراجعه نموده و با مشاهده زمانبندی ثبت نام نهایی، در موعد مقرر با مدارک لازم به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند." } },{"@type": "Question", "name": "نتایج مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم را چگونه می توان مشاهده نمود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این نتایج را می توان از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org دریافت کرد. " } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff;} .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important;}.sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal;}/* Colors */a.liked { color: #da1b1b;}a.liked:hover,a.liked:active,a.liked:focus { color: #666666;}a.liked span.sl-count,.sl-count { color: #fff;}/* Icon */.sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px;}.sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; }.sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px;}.sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0;}/* Count */.sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none;}/* Loader */.loader,.loader:before,.loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em;}.loader:before,.loader:after { position: absolute; top: 0; content: '';}.loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s;}.loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s;}.loader:after { left: .375em;}@-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}@keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; }}

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب