سلبریتی مشهور، سی هزار قطعه کریستال را به صورت و بدنش چسباند!یکی دیگر از استایل‌های جنجالی هفته مد پاریس و برند اسکیاپارلی، استایل دوژا کت بود. او با ظاهری سراپا قرمز در این مراسم حاضر شد، اما نکته جالب توجه ظاهر او، استایل قرمزش نبود، بلکه کریستال‌هایی بود که روی صورت و بدنش چسبیده بودند. گفته می‌شود 30 هزار کریستال طی 5 ساعت به صورت و بدن او چسبانده شده! او یک پیراهن قرمز رنگ که قسمت دامن آن توپک‌های قرمز رنگ داشت و به نظر می‌رسد برند برای خریدن جلب توجه بیشتر به این لباس، بدن و صورت دوژا کت را پر از کریستال‌های قرمز کرده است.

لینک پیشنهادی
این فیلم‌های سینمای ایران خطرناک هستند، نبینید
هوس‌بازترین مردان سینمای ایران شناسایی شدند

دوژا کت استایلدوژا کت استایل

برای این گریم شگفت‌انگیز دوژا کت، ابتدا تمام بدنش را آغشته به رنگ قرمز کرده‌اند، سپس اکلیل‌های قرمز رنگی برای جلب توجه و درخشیدن هرچه بیشتر روی بدن او پاشیده شده و در مرحله آخر هم 30000 کریستال سواروسکی، با دست، روی صورت و بدن او چسبانده شده‌اند. این پروسه 5 ساعت زمان برده!

حتما بخوانید...
این زنان مشهور در ملاعام تبدیل به گرگ و شیر و پلنگ شدند!
عجیب و غریب‌ترین پوشش‌ها در فرهنگ‌های مختلف را ببینید!

دوژا کت استایلدوژا کت استایل

دوژا کت را می‌توانیم از آن دسته سلبریتی‌هایی بدانیم که شیفته استایل‌های متفاوت هستند و معمولا با لباس‌های خاصی در مراسم مختلف ظاهر می‌شوند، اما به جرئت می‌توان گفت این ظاهر او، متفاوت‌ترین ظاهر سال‌های اخیرش بوده است و در جلب کردن توجه دیگران کاملا موفق عمل کرده است.

دوژا کت استایلدوژا کت استایل

.cyt-ads-block{margin-bottom:10px;display:inline-block;width:100%}.cyt-ad-content{border:1px solid #ffe98f!important;border-right-color:#ffe98f;border-right-style:solid;border-right-width:1px;border-right:3px solid #fc0!important;background-color:#fff6a8!important;display:block;border-radius:10px;padding:20px;position:relative}.cyt-ad-content::before{content:" ";display:table}.cyt-ad-content::after{clear:both;content:" ";display:table}.cyt-ad-image-holder{max-height:250px;max-width:250px;padding-left:0;padding-right:25px;position:relative;min-height:1px}@media (max-width:771px){.cyt-ad-image-holder{padding-left:25px}}.cyt-ad-image-holder a{display:inline-block;position:relative}.cyt-ad-image-holder img{max-width:100%;height:auto;margin:0;border-radius:10px;vertical-align:middle;border:0}.cyt-ad-detail{flex:3;padding-left:25px;padding-right:25px;position:relative;min-height:1px;direction:rtl}.cyt-ad-detail a{text-decoration:none}.cyt-ad-detail-title{text-align:right;margin:0 0 7px;font-size:17px;font-weight:700;text-transform:none;color:#2d2d2d}.cyt-ad-detail-des{padding-left:0;margin-top:6px}.cyt-ad-detail-des p{padding:auto 0!important;line-height:2rem;text-align:justify;margin:0 0 10px;margin-bottom:17px}.cyt-ad-detail-title a{color:#9e2558}.cyt-ad-detail-title a:hover{text-decoration:underline}.cyt-ad-row{display:flex;direction:rtl;margin-left:-25px;margin-right:-25px}@media (max-width:771px){.cyt-ad-row{gap:1rem;flex-direction:column}}.cyt-ad-row::before{content:" ";display:table}.cyt-ad-row::after{clear:both;content:" ";display:table}.cyt-ad-detail-button{text-align:left}@media (max-width:771px){.cyt-ad-detail-button{text-align:center}}.cyt-ad-detail-button a{font-size:18px;color:#fff;background-color:#7eb044;border-bottom:3px solid #5d8133;display:inline-block;padding:3px 25px;margin-top:0;border-radius:4px;text-decoration:none;-webkit-transition:all 70ms ease;-moz-transition:all 70ms ease;-o-transition:all 70ms ease;transition:all 70ms ease}@media only screen and (max-width:770px){.cyt-ad-detail{width:unset}.cyt-ad-image-holder{max-width:unset;max-height:unset;width:unset}}
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عیددمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب