استایل عجیب ادا اجه و شوال سام، همه کاربران را متعجب کرد!اگر از طرفداران سریال‌های ترکی باشید، حتما سریال «سیب ممنوعه» را دیده‌اید یا حداقل اسمش به گوشتان خورده. دو کاراکتر این سریال، یعنی ییلدیز و اندر به محبوبیت بسیار زیادی رسیدند.

لینک پیشنهادی
هوس‌بازترین مردان سینمای ایران شناسایی شدند
این فیلم‌های سینمای ایران خطرناک هستند، نبینید

استایل اندرو ییلدیزاستایل اندرو ییلدیز

در یکی از قسمت‌های اخیر این سریال دیده می‌شود که این دو کاراکتر محبوب با لباس‌های روستایی به یک روستا می‌روند. این استایل و لباس‌های روستایی به شدت در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده.

حتما بخوانید...
خوشپوشی با این بازیگر معنای جدیدی پیدا می‌کند!

استایل اندرو ییلدیزاستایل اندرو ییلدیز

در این تصاویر ییلدیز و اندر با دامن و شلوار گل گلی، جلیقه بافت، روسری و طلاهای زرد دیده می‌شوند. استایلی کاملا متفاوت از استایلی که در حالت عادی از آن‌ها در سریال می‌بینیم. استایل‌هایی که کاملا از استایل‌های لاکچری روزمره اندر و ییلدیز فاصله دارد.

استایل اندرو ییلدیزاستایل اندرو ییلدیز

این سکانس مربوط به قسمت 161 این سریال است.

.cyt-ads-block{margin-bottom:10px;display:inline-block;width:100%}.cyt-ad-content{border:1px solid #ffe98f!important;border-right-color:#ffe98f;border-right-style:solid;border-right-width:1px;border-right:3px solid #fc0!important;background-color:#fff6a8!important;display:block;border-radius:10px;padding:20px;position:relative}.cyt-ad-content::before{content:" ";display:table}.cyt-ad-content::after{clear:both;content:" ";display:table}.cyt-ad-image-holder{max-height:250px;max-width:250px;padding-left:0;padding-right:25px;position:relative;min-height:1px}@media (max-width:771px){.cyt-ad-image-holder{padding-left:25px}}.cyt-ad-image-holder a{display:inline-block;position:relative}.cyt-ad-image-holder img{max-width:100%;height:auto;margin:0;border-radius:10px;vertical-align:middle;border:0}.cyt-ad-detail{flex:3;padding-left:25px;padding-right:25px;position:relative;min-height:1px;direction:rtl}.cyt-ad-detail a{text-decoration:none}.cyt-ad-detail-title{text-align:right;margin:0 0 7px;font-size:17px;font-weight:700;text-transform:none;color:#2d2d2d}.cyt-ad-detail-des{padding-left:0;margin-top:6px}.cyt-ad-detail-des p{padding:auto 0!important;line-height:2rem;text-align:justify;margin:0 0 10px;margin-bottom:17px}.cyt-ad-detail-title a{color:#9e2558}.cyt-ad-detail-title a:hover{text-decoration:underline}.cyt-ad-row{display:flex;direction:rtl;margin-left:-25px;margin-right:-25px}@media (max-width:771px){.cyt-ad-row{gap:1rem;flex-direction:column}}.cyt-ad-row::before{content:" ";display:table}.cyt-ad-row::after{clear:both;content:" ";display:table}.cyt-ad-detail-button{text-align:left}@media (max-width:771px){.cyt-ad-detail-button{text-align:center}}.cyt-ad-detail-button a{font-size:18px;color:#fff;background-color:#7eb044;border-bottom:3px solid #5d8133;display:inline-block;padding:3px 25px;margin-top:0;border-radius:4px;text-decoration:none;-webkit-transition:all 70ms ease;-moz-transition:all 70ms ease;-o-transition:all 70ms ease;transition:all 70ms ease}@media only screen and (max-width:770px){.cyt-ad-detail{width:unset}.cyt-ad-image-holder{max-width:unset;max-height:unset;width:unset}}
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عیددمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

استایل اندرو ییلدیزاستایل اندرو ییلدیز

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب