آیات شصت قاف

آیات شصت قافمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

آیات شصت قاف را از این سایت دریافت کنید.

متن کامل آیات 60 قاف + خواص و فوائد آیات شصت قاف

متن کامل آیات 60 قاف + خواص و فوائد آیات شصت قاف,آیات 60 قاف چیست,معنی و مفهوم آیات 60 قاف,ترجمه فارسی آیات شصت قاف,آیات 60 قاف شامل کدام آیات قرآن هستند

ذکر و دعاهای قرآنیدعادعا برای باطل کردن طلسم سحر و جادودعای گشایش کار

متن کامل آیات 60 قاف + خواص و فوائد آیات شصت قاف

متن کامل آیات 60 قاف + خواص و فوائد آیات شصت قاف آیات شصت قاف چیست به همراه خواص و فضیلت آیات و دعای 60 قاف در سایت دعا 786

در این پست از سایت ذکر و دعای doa786.com متن کامل آیات 60 قاف + خواص و فوائد آیات شصت قاف را قرار دادیم . آیات شصت قاف به 6 آیه قرآنی گفته می شود که در هر یک از این آیات حرف (قاف) 10 بار تکرار شده است . آیات 60 قاف خواص و فوائد فراوانی دارد از جمله برای باطل کردن هرگونه سحر و طلسم بر روی گنج و دفینه بسیار موثر است و برای بخت گشایی و ازدواج و دفع بلا آیات 60 قاف فوق العاده موثر و مجرب هستند …

دانلود ایات 60 قاف,آیه 60 سوره قاف,دعای 60 قاف صوتی,دعای 60 قاف برای بخت گشایی,دعای 60 قاف نی نی سایت,متن دعای 60 قاف,دانلود دعای 60 قاف,فضیلت دعای 60 قاف,خواندن دعای 60 قاف,دانلود فایل صوتی دعای 60 قاف

آیات 60 قاف چیست,معنی و مفهوم آیات 60 قاف,ترجمه فارسی آیات شصت قاف,آیات 60 قاف شامل کدام آیات قرآن هستند,آیات 60 قاف برای باطل سحر و طلسم,آیات 60 قاف برای دفع بلا و خطرات,آیات 60 قاف برای ازدواج و بخت گشایی

متن کامل آیات 60 قاف + خواص و فوائد آیات شصت قاف

آیات 60 قاف چیست :

در مورد این دعا سندی پیدا نشد ولی انچه که در توضیح آن گفته شده است این است که در كلام الله مجید 6 آیه باشد كه در هر یك از آن آیات شریف حرف (ق) 10 بار تكرار شده است به همین علت هر یك از این آیات را به تنهایی10 قاف گویند و چون 4 آیه در كنار هم قرار گیرد آنرا 40 قاف نامند و هر گاه 6 آیه در كنار هم باشد آنرا 60 قاف خواهند گفت

پس اگر در جایی اشاره به 10 قاف شد منظور یك آیه از این آیات كریمه میباشد و 40 قاف دلیل بر 4 آیه مباركه و 60 قاف هم منظور از 6 آیة شریفه خواهد بود.

خواص و فضیلت آیات 60 قاف :

۱- هر کس هر روز یکبار این شش آیه شریف را قبل و یا بعد از نماز صبح بخواند و بر این اساس مداومت نماید چنانچه دنیا را بلا گرفته باشد و جمله کاهنات بر علیه او اقدام نمایند بقدرت این آیات هیچ صدمه‏ای به او نخواهد رسید و جمله آنها دفع و رفع گردد.

۲- دارنده این آیات همیشه در پناه خدا و موکلین این آیات خواهد بود و مهرش در قلوب آدمیان و موجودات خواهد افتاد و عاقبت بخیر باشد و رستگار از دنیا بیرون رود .

۳-اگر کسی این آیات شریف را به مشک و زعفران نوشته همراه خود نگهدارد و یا هر روز صبح شش آیه را یکبار بخواند زبان دشمنانش بسته گردد و هیچ آزاری به او نتوانند برسانند.

۴-اگر دختری را بخت بسته باشد و به شوهر نرود با مشک و زعفران نوشته در گوشة چادر خود بیاویزد و یا در زیز گیسوان خود مخفی سازد و نیز آن نوشته را در آب انداخته و از آبش بنوشد و قدری به سر و صورتش بمالد به اذن خدا در مدت ۶۰ روز به خانه بخت برود.

۵- اگر بیماری همراه خود نگهدارذ و یا بشوید و از آبش بنوشد به اذن خدا شفاء بگیرد.

۶-اگر زنی همسر بد خلق و بد زبانی داشته باشد و یا اگر مردی زنی سلیطه داشته باشد این آیات به مشک و زعفران نوشته سپس در آب بشوید و از آن آب قدری به او بخوراند و روزها آن آیات را همراه خود نگهدارد و شبها در زیر بالین خود بگذارد به اذن خدا چنان بهم محبت نمایند که انگشت نمای دیگران گردند.

۷- اگر در مکانی شیاطین و ارواح پلید تجمع کرده باشند و یا خانه‏ای را تصرف نموده باشند و ساکنین آنرا آزار رسانده و یا بترسانند این آیات را نوشته در آن مکان بیاویزند و نیز شسته آبش را در آن مکان و یا خانه بپاشند به اذن خدا آن محل و خانه را ترک کرده و تا ابد برنگردند.

۸-اگر بر روی دفینه طلسم مار موکل باشد هنگام کاویدن در محل ۶۰ قاف را ۲۴۰ مرتبه بخوانند آن طلسم ظاهر نگردد و اگر هم ظهور نماید هیچ آسیبی نتواند برساند.

۹-اگر بر روی دفینه طلسم رعد باشد هنگام کار ۶۰ قاف را ۲۷۰ الی۳۰۰ مرتبه بخوان باطل شود.

۱۰-اگر بر روی دفینه طلسم ماهی باشد هنگام کار دفین ۶۰ قاف را ۱۸۰ مرتبه بخوان باطل شود.

۱۱-اگر بر روی دفینه طلسم آب باشد هنگام کاویدن آن ۶۰ قاف را ۷۰ مرتبه بخوانند باطل شود.

۱۲-اگر بر روی دفینه طلسم افعی باشد هنگام عمل ۶۰ قاف را ۳۴۱ مرتبه بخوانند باطل شود.

۱۳-اگر بر روی دفینه طلسم پرندگان باشد هنگام کار ۶۰ قاف را ۲۰۰ مرتبه خوانده باطل شود.

۱۴-اگر بر روی دفینه طلسم آتش باشد هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۷۰ مرتبه بخوانند باطل شود.

۱۵-اگر بر روی دفینه طلسم گاو باشد هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۳۱۰ مرتبه بخوانند باطل شود.

۱۶-اگر بر روی دفینه طلسم سگ باشد هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۵۲ مرتبه بخوانند باطل شود.

۱۷-اگر بر روی دفینه طلسم شیر باشد هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۲۴۰ مرتبه بخوانند باطل شود.

۱۸-اگر بر روی دفینه طلسم اسب باشد هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۸۳ مرتبه بخوانند باطل شود.

۱۹-اگر بر روی دفینه طلسم گاو باشد هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۳۱۰ مرتبه بخوانند باطل شود.

۲۰-اگر بر روی دفینه طلسم اژدها باشد هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۸ مرتبه بخوانند باطل شود.

۲۱-اگر بر روی دفینه طلسم جن و پری و شیاطین موکل باشند هنگام کاویدن ۶۰ قاف را ۱۰۰ مرتبه بخوانند محل را ترک کرده و خواهند رفت.

۲۲-اگر بر روی دفینه هر گونه طلسمی باشد هنگام کار ۶۰ قاف را ۱۰ مرتبه بخوانند باطل شود.

خواندن و داشتن و بیان کردن خواص آیات شصت قاف برای مومنین موجب برکت و ثبت ثواب بسیار در اعمال او خواهد بود و جهت رفع تمام بستگیها و دفع جمله دشمنان و بدیها بسیار بسیار موثر و مجرب است

متن آیات 60 قاف :

(( سوره مبارکه بقره آیه شریفه ۲۴۶ ))

بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَلَمْ تَرَ اِلیَ الْمَلَاءِ مِنْ بَنیَ اِسْرآئیلَ مِنْ بَعْدِ مُوسی اِذْ قالوُا لِنَبِیٍّ لَّهُمُ ابْعْثُ لَنا مَلِکاً نّقُاتِلْ فی سَبیلِ اللهِ قالَ هَلْ عَسَیْتُمْ اِنْ کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتالُ اَلَّا تُقاتِلوُا قالوُا وَ ما لَنا اَلَّا نُقاتِلَ فی سَبیلِ اِللهِ وَ قَدْ اُخْرِجْنا مِنْ دِیارِنا وَ اَبْنآئنا فَلَمّا کُتِبَ عَلَیْهِمُ الْقِتالُ تَوَلّوَْا الَّا قَلیلاً مِنْهُمْ وَاللهُ عَلیمُ بِالظّالمِینَ.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : doa786.com

دعای ۶۰ قاف چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دعای ۶۰ قاف چیست،کاربرد دعای ۶۰ قاف،درباره ی دعای ۶۰ قاف،آیات دعای ۶۰ قاف،درمورد دعای ۶۰ قاف،متن دعای ۶۰ قاف به همراه ترجمه الهی قمشه ای،خواص دعای ۶۰ قاف،دعای ۶۰ قاف،متن دعای ۶۰ قاف،دعای ۶۰ قاف به همراه ترجمه

دعای ۶۰ قاف چیست و چه کاربردهایی دارد؟

مجموعه: داروخانه معنوی

خواص و کاربردهای دعای 60 قاف

دعای ۶۰ قاف

دعای 60 قاف از دعاهای مجربی است که کاربردهای فراوانی دارد. این دعا باعث باطل شدن سحر و جادو می شود. علاوه بر آن باعث دور ماندن از بلاها و گرفتاری ها می شود.

هر کس هر روز یکبار این شش آیه شریف را قبل و یا بعد از نماز صبح بخواند و بر این کار مداومت کند چنانچه دنیا را بلا گرفته باشد و همه ی کائنات بر علیه او اقدام کنند به قدرت این آیات هیچ صدمه ای به او نخواهد رسید و همه ی آنها دفع و رفع می شوند.

دعای 60 قاف، شامل 6 آیه از قرآن است که در هر کدام از این آیه ها 10 بار حرف قاف آمده است. اگر شنیدید که 10 قاف یا دعای 40 قاف شامل 1 آیه و یا 4 آیه از این آیه ها می شوند.

کاربردهای دعای ۶۰ قاف

 همراه داشتن آیات دعای ۶۰ قفل انسان را در پناه خداوند حفظ کرده و مهرش را به دل سایر انسان ها می اندازد و او را عاقبت بخیر می کند. همراه داشتن این دعا در هنگام بیماری باعث دفع آن بیماری می شود. دعای ۶۰ قاف باعث باطل شدن سحر و طلسم می شود. خواندن و داشتن و بیان کردن خواص آیات ۶۰ قاف برای مومنین موجب برکت و ثبت ثواب بسیار در اعمال او خواهد بود. خواندن دعای ۶۰ قاف قبل یا بعد از نماز صبح و مداومت بر این کار بلاهای دنیوی را از انسان دور می کند. خواندن دعای ۶۰ قاف هر روز صبح باعث می شود که زبان دشمنان بسته شده و نتوانند آسیبی برسانند. همراه داشتن دعای ۶۰ قاف باعث ایجاد مهر و محبت بین زن و شوهر می شود. اگر در خانه ای شیاطین و ارواح و جن باشد و به ساکنین خانه آسیب بزنند و یا بترسانند. آیات دعای ۶۰ قاف را بنویسید و در آن خانه آویزان کنید و همچنین آن را در آبی بشویید و آن آب را در خانه بپاشید تا خانه ی شما را ترک می کنند و دیگر برنمی گردند. اگر بیماری آیات ۶۰ قاف را بنویسد و همراه خود داشته باشد و آن را داخل آبی بشوید و آن آب را بنوشد، شفا پیدا می کند.

آیه ای از دعای 60 قاف

دعای شصت قاف به همراه ترجمه الهی قمشه ای:

دعای 60 قاف شامل شش آیه است که هر آیه 10 قاف دارد :

1- آیه ی 246 سوره مباركه بقره

بِسمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ أَلَمْ تَرَ إِلَى الْمَلَإِ مِنْ بَنِي إِسْرَائِيلَ مِنْ بَعْدِ مُوسَىٰ إِذْ قَالُوا لِنَبِيٍّ لَهُمُ ابْعَثْ لَنَا مَلِكًا نُقَاتِلْ فِي سَبِيلِ اللَّهِ ۖ قَالَ هَلْ عَسَيْتُمْ إِنْ كُتِبَ عَلَيْكُمُ الْقِتَالُ أَلَّا تُقَاتِلُوا ۖ قَالُوا وَمَا لَنَا أَلَّا نُقَاتِلَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَقَدْ أُخْرِجْنَا مِنْ دِيَارِنَا وَأَبْنَائِنَا ۖ فَلَمَّا كُتِبَ عَلَيْهِمُ الْقِتَالُ تَوَلَّوْا إِلَّا قَلِيلًا مِنْهُمْ ۗ وَاللَّهُ عَلِيمٌ بِالظَّالِمِينَ.

پیشنهاد ویژه

16 روش زیبایی دندان که تا حالا نمی دونستی !!!

بخاری برقی هوشمند شیائومی

درمان هموروئید بدون درد و خونریزی

آیا ندیدی آن گروه بنی اسرائیل را که پس از وفات موسی از پیغمبر وقت خود تقاضا کردند که پادشاهی برای ما برانگیز تا (به سرکردگی او) در راه خدا جهاد کنیم؛ پیغمبر آنها گفت: اگر جهاد فرض شود مبادا به جنگ قیام نکرده، نافرمانی کنید! گفتند: چگونه شود که ما به جنگ نرویم در صورتی که (دشمنان ما) ما و فرزندان ما را (به ستم) از دیارمان بیرون کردند؟! پس چون (با درخواست آنها) جهاد مقرّر گردید به جز اندکی همه روی گردانیدند، و خدا از کردار ستمکاران آگاه است.

2- آیه ی 181 سوره مباركه آل عمران

لَقَدْ سَمِعَ اللَّهُ قَوْلَ الَّذِينَ قَالُوا إِنَّ اللَّهَ فَقِيرٌ وَنَحْنُ أَغْنِيَاءُ ۘ سَنَكْتُبُ مَا قَالُوا وَقَتْلَهُمُ الْأَنْبِيَاءَ بِغَيْرِ حَقٍّ وَنَقُولُ ذُوقُوا عَذَابَ الْحَرِيقِ.

هر آینه خدا شنید سخن (جاهلانه) آن کسان را که گفتند: خدا فقیر است و ما دارا. البته ما گفتارشان را ثبت خواهیم کرد با این گناه بزرگشان که انبیاء را به ناحق کشتند، و گوییم: بچشید عذاب آتش سوزان را.

3- آیه ی 77 سوره مباركه نساء

أَلَمْ تَرَ إِلَى الَّذِينَ قِيلَ لَهُمْ كُفُّوا أَيْدِيَكُمْ وَأَقِيمُوا الصَّلَاةَ وَآتُوا الزَّكَاةَ فَلَمَّا كُتِبَ عَلَيْهِمُ الْقِتَالُ إِذَا فَرِيقٌ مِنْهُمْ يَخْشَوْنَ النَّاسَ كَخَشْيَةِ اللَّهِ أَوْ أَشَدَّ خَشْيَةً ۚ وَقَالُوا رَبَّنَا لِمَ كَتَبْتَ عَلَيْنَا الْقِتَالَ لَوْلَا أَخَّرْتَنَا إِلَىٰ أَجَلٍ قَرِيبٍ ۗ قُلْ مَتَاعُ الدُّنْيَا قَلِيلٌ وَالْآخِرَةُ خَيْرٌ لِمَنِ اتَّقَىٰ وَلَا تُظْلَمُونَ فَتِيلًا.

آیا نمی نگری به حال مردمی که (گفتند: به ما اجازه جنگ ده و) به آنها گفته شد: اکنون از جنگ خودداری کرده، به نماز و زکات قیام کنید؛ پس آن‌گاه که بر آنها حکم جهاد آمد در آن هنگام گروهی از آنان به همان اندازه که باید از خدا ترسند یا بیش از آن، از مردم ترسیدند و گفتند: ای خدا، چرا بر ما حکم جنگ را فرض کردی؟ چرا عمر ما را تا اجل نزدیک طبیعی به تأخیر نیفکندی؟ بگو: زندگانی دنیا متاعی اندک است و جهان آخرت برای هر کس که خداترس باشد بهتر از دنیاست، و (در آنجا) کمترین ستمی به شما نخواهد شد.

4- آیه ی 27 سوره مباركه مائده

وَاتْلُ عَلَيْهِمْ نَبَأَ ابْنَيْ آدَمَ بِالْحَقِّ إِذْ قَرَّبَا قُرْبَانًا فَتُقُبِّلَ مِنْ أَحَدِهِمَا وَلَمْ يُتَقَبَّلْ مِنَ الْآخَرِ قَالَ لَأَقْتُلَنَّكَ ۖ قَالَ إِنَّمَا يَتَقَبَّلُ اللَّهُ مِنَ الْمُتَّقِينَ.

و بخوان بر آنها به حقیقت حکایت دو پسر آدم (قابیل و هابیل) را، که چون تقرب به قربانی جستند از یکی پذیرفته شد و از دیگری پذیرفته نشد. (قابیل به برادرش هابیل) گفت: البته تو را خواهم کشت. (هابیل) گفت: بی تردید خدا (قربانی را) از متقیان خواهد پذیرفت.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.beytoote.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب