نسخه جدید همراه شهر

نسخه جدید همراه شهرمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نسخه جدید همراه شهر را از این سایت دریافت کنید.

دانلود همراه بانک شهر [نسخه جدید]

‏‏اگر دارنده حساب در بانک شهر هستید، با دانلود اپلیکیشن همراه بانک شهر از مایکت می‌توانید عملیات‌های بانکی خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

خانه ◄ برنامه‌ها ◄ امور مالی

همراه بانک شهر

نصب نسخه ۵.۰.۴

آخرین بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۰۱

تعداد دانلود ۳۰۰ هزار

امتیاز ۴.۴ تعداد نظرات ۱,۹۸۱ حجم ۱۷ مگابایت نوع برنامه اندرویدی دسته‌بندی امور مالی سازنده بانک شهر

با توجه به اهمیت بسیار بالای ارائه خدمات آنلاین و غیرحضوری توسط بانک‌ها، این روزها شاهد این هستیم که بانک‌های مختلف سعی دارند تا در این زمینه ارزش‌های خود را ثابت کنند و به مشتریان خود این نکته را یادآور شوند که در بانکی پیش‌رو حساب باز کرده‌اند. یکی از بانک‌هایی که توانسته در زمینه خدمات الکترونیک و هوشمند توانایی‌های خود را نشان دهد و خدمات خوبی را در اختیار مشتریان‌اش بگذارد، بانک شهر است. اپلیکیشن همراه بانک شهر پل اتصال مشتریان بانک شهر به خدمات الکترونیک این بانک است و با دانلود آن از مایکت، می‌توانید از خدمات گوناگون‌اش بهره‌مند شوید.

پنجره خدمات الکترونیک بانک شهر

استفاده از اپلیکیشن همراه بانک شهر شما را قادر می‌سازد تا به بسیاری از عملیات‌های بانکی به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. بهتر است در ابتدا به قابلیت‌های مربوط به سپرده بپردازیم. شما به راحتی می‌توانید با استفاده از این برنامه مانده سپرده خود را مشاهده کنید. از سوی دیگر، امکان مشاهده گردش سپرده، وضعیت سپرده و حتی انتقال وجه داخلی نیز وجود دارد و برای این گونه اطلاعات و عملیات‌ها دیگر نیازی به انجام هیچ کار اضافه‌ای ندارید.

خدمات کارت نیز بخش بزرگ دیگری از همراه بانک شهر را به خود اختصاص داده است. در ابتدا، به کارت به کارت بپردازیم که یکی از پرتقاضاترین عملیات‌های بانکی در این روزها به شمار می‌رود. شما به راحتی می‌توانید به روش کارت به کارت با استفاده از اپلیکیشن همراه بانک شهر وجه انتقال دهید. از سوی دیگر، قابلیت‌هایی نظیر مشاهده مانده کارت، مشاهده گردش کارت، کمک به خیریه و مسدودی کارت نیز در این برنامه تعبیه شده تا کار مشتریان بانک شهر برای انجام عملیات‌های مبتنی بر کارت بسیار راحت شود.

عملیات‌های همراه بانک شهر

چندین عملیات بانکی دیگر نیز برای ما بسیار ضروری به شمار می‌رود. از جمله این عملیات‌ها می‌توان به بحث پرداخت قبوض اشاره کرد. شما به سادگی می‌توانید قبوض خدماتی خود را با استفاده از این برنامه پرداخت نمایید تا دیگر استرسی بابت تجمیع هزینه‌های آب و برق و گاز نداشته باشید. امکان خرید شارژ و بسته اینترنت نیز برای اپراتورهای اصلی از طریق این اپلیکیشن فراهم شده تا نیازی به استفاده از روش‌های دیگر تهیه شارژ و اینترنت نداشته باشید.

بد نیست به این نکته اشاره کنیم که شما می‌توانید به تاریخچه تراکنش‌های خود نیز دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم آن‌ها را مشاهده کنید. اگر هم همیشه استرس پیدا کردن شماره شبای خود را دارید، این برنامه ارائه شماره شبا را به ساده‌ترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد.

ویژگی‌های برنامه همراه بانک شهر:. ارائه خدماتی نظیر مانده حساب. کارت به کارت. پرداخت قبوض. خرید شارژ و بسته اینترنت. ارائه شماره شبا. مشاهده تاریخچه تراکنش‌ها

‏‏بهبود عملکرد نرم افزار

نظرات و امتیاز ها ۱,۹۸۱ نظر ★ ۴ از ۵ ★ ۵ ★ ۴ ★ ۳ ★ ۲ ★ ۱ خاک تو سرتون ☆ ☆ ☆ ☆ ★ ٣ روز پیش

بانک شهر هیچگونه خدماتی ندارد ، چک ، انتقال پول و... دارد مانند بقیه بانکها چه خدمات متمایزی داری ؟

۰ ۱ احمدی ☆ ☆ ☆ ☆ ★ ١٧ دی ١٤٠١

افتضاحه هربار بخوام یه انتقال بزنم انقد باید حرص بخورم و تایمم گرفته شه تا آخرش بیخیال شم واقعا چرا اینجوریه ????

۳ ۱ seyyedalireza ☆ ☆ ☆ ☆ ★ ٤ دی ١٤٠١

گا از تو سر سازنده????????

۱ ۰ دیگران نصب کرده‌اند

همراه شهر پلاس امور مالی

رمزنت امور مالی

پاکت امور مالی

همراه بانک پاسارگاد امور مالی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : myket.ir

بانک شهر:: همراه شهر

EN 04 بهمن 1401

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.shahr-bank.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب