آزمون فارسی نهم نوبت دوم

آزمون فارسی نهم نوبت دوممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

آزمون فارسی نهم نوبت دوم را از این سایت دریافت کنید.

نمونه سوال فارسی نهم متوسطه نوبت دوم

در این مقاله نمونه سوال امتحان فارسی نهم متوسطه نوبت اول دی ماه و نوبت دوم ( خرداد ماه ) دبستان نبوت بلعسکر برای دانلود رایگان ارائه شده است .

نمونه سوال فارسی نهم متوسطه نوبت دوم خرداد ماه

دانش آموزان پایه نهم متوسطه با دریافت نمونه سوالات امتحانی نوبت دوم فارسی ​نهم متوسطه ، می توانند با انواع سوالات امتحانی این درس آشنا شده و خود را برای موفقیت در این آزمون پایانی آماده سازند .

برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه نهم

برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه نهم

امتحان فارسی ​نوبت دوم یا خرداد ماه نهم متوسطه ، کلیه مباحث کتابفارسی نهم دبستان را شامل می شود . این امتحان به عنوان امتحان پایان ترم اول متوسطه در نظر گرفته شده و نمره آن نیز در کارنامه پایان دوره نهم متوسطه ثبت شده و مستقیما بر معدل کل پایه نهم تاثیر می گذارد .

بنابراین بهتر است دانش آموزان برای آمادگی بهتر و بیشتر در امتحانات نوبت دوم فارسی ​پایه نهم متوسطه ، نمونه سوالات امتحانی خرداد ماه این درس را مطالعه کرده و با حل سوالات این درس میزان یادگیری و موفقیت در امتحان فارسی ​نوبت دوم را افزایش دهند .

به دلیل آماده سازی بیشتر دانش آموزان کلاس نهم در امتحان فارسی ​خرداد ماه این پایه تحصیلی در ادامه این مقاله چند سری از نمونه سوالات فارسی نهم دبستان را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان پایه نهم متوسطه قرار می دهیم .

نمونه سوال امتحان فارسی ​نهم متوسطه نوبت دوم ( خرداد ماه )

دانش آموزان پایه نهم متوسطه برای آماده سازی بیشتر خود برای امتحانات نوبت دوم فارسی نهم متوسطه ، باید با مراجعه به نمونه سوالات سال های گذشته این درس علاوه بر آشنایی با نوع سوالات و تنوع آن ها با انواع راه حل های قابل قبول برای هریک از سوالات این درس نیز آشنا شوند .

مطالعه انواع سوالات نوبت دوم درس فارسی ​پایه نهم باعث آشنایی با میزان سختی و آسانی سوالات این دوره آشنا شده و از اضطراب و نگرانی های دانش آموزان نهم دبستانی نیز کاسته شود .

با توجه به موارد عنوان شده ، دراین قسمت چند سری از نمونه سوالات فارسی ​پایه نهم متوسطه برای دانش آموزان این پایه تحصیلی ، به صورت رایگان قابل دریافت می باشد .

نمونه سوالات امتحانی فارسی نهم متوسطه نوبت دومسوالات درس فارسی نهم ( سری 1 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 2 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 3 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 4 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 5 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 6 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 7 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 8 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 9 )سوالات درس فارسی نهم ( سری 10 )

از جمله سوالات عنوان شده در نمونه سوالات امتحانی فارسی نهم متوسطه نوبت دوم عبارتند از :

با  استفاده از شیوه های طنزآفرینی متنی درباره ی ( مدرسه ی بدون ناظم ) بنویسید .

درباره ی ( سفیدی موهای پدر و مادر ) به صورت ادبی بنویسید .

( کودکی من ) در قالب یکی از قالب های نوشتاری

( شهری در محاصره ی سیل ) در قالب یکی از قالب های نوشتاری

بازآفرینی مثل : بازنویسی حکایت :

بیشتر بخوانید: سوالات امتحانی

تمرین های فصل به فصل فارسی ​نهم متوسطه

برای یادگیری مباحث درسی مربوط به هر فصل فارسی نهم متوسطه بهتر است در انتهای همان فصل سوالات درس خوانده شده را بررسی مطالعه کرده و حل نمایید . حل تمرین و نمونه سوالات هر فصل از درس فارسی نهم متوسطه ، علاوه بر این که درک مطالب درسی و یادگیری دانش آموزان پایه نهم دبستان را افزایش می دهد بلکه باعث آماده سازی بیشتر دانش آموزان برای امتحانات نوبت دوم نهم متوسطه می شود .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : www.heyvagroup.com

نمونه سوال نوبت دوم ادبیات فارسی نهم

دانلود نمونه سوال رایگان مقطع دوره اول متوسطه پایه نهم رشته درس فارسی آزمون نوبت دوم

نمونه سوال نوبت دوم ادبیات فارسی نهم | سری 1

فارسی نهم دوره اول متوسطه اردیبهشت

نمونه سوال نوبت دوم ادبیات فارسی نهم |سری 1

برای دانلود ثبت نام کنید ( وارد شوید ) و کیف پول خود را شارژ کنید.

رایگان دانلود فایل PDF 600 تومان دانلود فایل WORD

باز نشر محتواها در فضای مجازی، ممنوع است.

پیش نمایش صفحه اول فایل

تعداد صفحات فایل : 2
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع : gama.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب