سوالات درس 1 کار و فناوری ششم

سوالات درس 1 کار و فناوری ششممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سوالات درس 1 کار و فناوری ششم را از این سایت دریافت کنید.

نمونه سوال کار و فناوری ششم با جواب (ویژه امتحانات خرداد ۱۴۰۱)

در این مقاله لینک دانلود رایگان نمونه سوالات امتحان کار و فناوری ششم ابتدایی نوبت اول دی و نوبت دوم خرداد ۱۴۰۱ قرار داده شده است .

نمونه سوالات امتحان کار و فناوری ششم ابتدایی با پاسخ تشریحی

دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برای آمادگی بیشتر در امتحانات نوبت دی و خرداد 1401 درس  کار و فناوری ششم دبستان ، می توانند علاوه بر مطالعه و تمرین مباحث و مطالب کتاب درسی ، نمونه سوالات  کار و فناوری این پایه تحصیلی را نیز دریافت کرده و با حل آن ها اشکلات درسی خود را برطرف سازند .

برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه ششم ابتدایی

برای مشاوره برنامه ریزی درسی دانش آموزان پایه ششم ابتدایی

درس کار و فناوری ششم ابتدایی از جمله درس هایی است که دانش آموزان نسبت به مطالب و مباحث ارائه شده در آن دچار نگرانی و اضطراب می شوند و یادگیری مباحث کار و فناوری را سخت و دشوار می دانند . این مسئله به این دلیل در ذهن دانش آموزان ایجاد می شود که آن ها آشنایی کافی با نحوه حل سوالات و راه حل های گوناگون آن ها نداشته و در برخی مواقع متوجه منظور کلی سوالات کار و فناوری نمی شوند .

دانش آموزان کلاس ششم ابتدایی در صورتی که با انواع نمونه سوالات ویژه درس  کار و فناوری ششم دبستان آشنا شده و با امتحان کردن راه حل های گوناگون به آن ها پاسخ دهند ، علاوه بر آشنایی با میزان سختی سوالات ، اشکلات و ضعف های آموزشی خود را نیز در درس  کار و فناوری برطرف می سازند .

به همین منظور در ادامه این مقاله چند سری از سوالات ویژه امتحانات خرداد و دی ۱۴۰۱ کار و فناوری ششم ابتدایی و تمرینات مربوط به هریک از فصل های این درس ، به صورت رایگان برای دانلود دانش آموزان پایه ششم ارائه شده است .

همچنین به منظور دسترسی سریع تر به مطالب درسی عنوان شده در کتاب  کار و فناوری ششم دبستان نسخه الکترونیکی و رایگان این کتاب نیز در اختیار اولیا و دانش آموزان قرار گرفته است .

دانلود نمونه سوالات امتحان کار و فناوری ششم ابتدایی نوبت اول ( دی ماه )

امتحانات نوبت اول دی ۱۴۰۱ همراه برای دانش آموزان پایه ششمابتدایی و حتی والدین آن ها نگران کننده بوده است . دلیل این نگرانی و اضطراب این است که دانش آموزان برای اولین بار با سوالات امتحانی نیمی از کتاب کار و فناوری پایه ششم مواجه می شوند و آشنایی قبلی از نوع سوالات این درس و میزان سختی آن ها ندارند .

با توجه به این موضوع بهتر است برای رفع این اضطراب و نگرانی ، دانش آموزان پایه ششم ابتدایی ، نمونه سوالات امتحانی نوبت اول  کار و فناوری سال های قبل را مطالعه نمایند تا با نوع سوالات و راه حل های آن ها بهتر آشنا شوند .

به همین دلیل در این قسمت چند سری از نمونه سوالات ویژه امتحان دی ماه 1401 کار و فناوری ششم  دبستان برای دانلود رایگان دانش آموزان قرار گرفته است .

نمونه سوالات امتحانی کار و فناوری ششم ابتدایی نوبت اولسوالات امتحانی کار و فناوری ششم ( سری 1 )سوالات امتحانی کار و فناوری ششم ( سری 2 )سوالات امتحانی کار و فناوری ششم ( سری 3 )

چند سری از سوالات عنوان شده در نمونه سوالات نوبت اول  کار و فناوری ششم ابتدایی عبارتند از :

تعریفی از رایانه ارائه کنید ؟

هر کدام از وسایل زیر چه کاربردی دارند ؟

با توجه به تصویر روبه رو بدن در هنگام کار با رایانه باید نکاتی را باید رعایت کرد ؟

منظور از ویرایش کردن متن چیست ؟

کلید های پایگاه را در تصویر زیر مشخص کنید .

چند نمونه از اجزای تشکیل دهنده داخل کیس کامپیوتر در پایین نشان داده شده آنها را نام ببرید و وظیفه آن را بیان کنید ؟

در صورتی که مایل به دریافت نمونه سوالات نوبت اول بیشتری باشید می توانید به مقاله قرار گرفته شده در انتهای این قسمت مراجعه نمایید .

بیشتر بخوانید: نمونه سوالات کار و فناوری ششم ابتدایی نوبت اول

دانلود نمونه سوالات امتحان کار و فناوری ششم ابتدایی نوبت دوم ( خرداد ۱۴۰۱ )

امتحانات نوبت دوم یا خرداد 1401 پایه ششم ابتدایی با توجه به این که امتحانات پایانی ششم ابتدایی محسوب شده و تمامی مطالب کتاب های درسی را شامل می شود ، علاوه بر اهمیت بسیار بالایی که دارند باعث نگرانی و استرس دانش آموزان نیز می شوند .

با توجه به این که امتحان نوبت دوم درس  کار و فناوری پایه ششم ابتدایی تمام مباحث آموزش داده شده در این کتاب درسی را شامل می شود ، لذا نیاز به مطالعه سوالات بیشتر و متنوع تری نیز دارد ، بنابراین برای آشنایی بیشتر دانش آموزان ششم دبستانی با نوع سوالات ویژه امتحانات خرداد ۱۴۰۱ کار و فناوری ششم ابتدایی و رفع نگرانی والدین و دانش آموزان از بابت تنوع سوالات این درس ، در این قسمت چند سری از نمونه سوالات نوبت دوم  کار و فناوری ششم ابتدایی قرار گرفته است .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

سؤالات درس 1 کار و فناوری ششم دبستان هما

دانلود نمونه سوال رایگان مقطع دبستان پایه ششم رشته درس کار و فناوری آزمونک

سؤالات درس 1 کار و فناوری ششم دبستان هما | آشنایی با رایانه

دبستان ششم کار و فناوری تهران منطقه 5 تهران هما مهر 1398

مجموعه ای از سوالات متنوع ( درست و نادرست - چهار گزینه ای - جای خالی و پاسخ کامل) از فصل اول کتاب کار و فناوری

توسط دانش اموزان پایه ششم طراحی شده است و توسط اینجانب ویرایش و اصلاح گشته است .

امیدوارم از زحمات دانش آموزان دبستان استفاده نمایید .

برای دانلود ثبت نام کنید ( وارد شوید ) و کیف پول خود را شارژ کنید.

رایگان دانلود فایل PDF

باز نشر محتواها در فضای مجازی، ممنوع است.

پیش نمایش صفحه اول فایل

تعداد صفحات فایل : 3
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : gama.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب